Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub / Miejscowość |
Kategoria |
Czas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Andrzej Krzyścin |
"Altom" Gniezno |
M-3 |
0:30:00 |
2 |
Oleg Saweliew |
"Dunamo" Brest |
M-2 |
0:30:08 |
3 |
Krzysztof Bałdyga |
WKS Oleśniczanka |
M-2 |
0:30:25 |
4 |
Aleksander Ziobro |
MKS Opalenica |
M-2 |
0:30:29 |
5 |
Ryszard Misiewicz |
"Zawisza" Bydgoszcz |
M-3 |
0:31:11 |
6 |
Mirosław Bałdyga |
KS Warszawianka |
M-2 |
0:31:29 |
7 |
Grzegorz Maczyński |
TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz |
M-3 |
0:31:44 |
8 |
Jacek Misiewicz |
AKM Olsztyn |
M-2 |
0:31:44 |
9 |
Andrzej Andrzejewski |
GSTiR Konin |
M-3 |
0:31:58 |
10 |
Jarosław Lewandowski |
Toruń |
M-3 |
0:32:15 |
11 |
Artur Szczepański |
AKM Olsztyn |
M-2 |
0:32:33 |
12 |
Waldemar Migga |
LZS Wąbrzeźno |
M-2 |
0:32:39 |
13 |
Zbigniew Ziółkowski |
TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz |
M-4 |
0:33:33 |
14 |
Bogdan Nowak |
AKM Olsztyn |
M-4 |
0:33:46 |
15 |
Franciszek Mikołajczyk |
AKM Olsztyn |
M-3 |
0:34:13 |
16 |
Wiesław Szulc |
PSSR Toruń |
M-3 |
0:34:32 |
17 |
Krystyna Kuta |
Serock |
K-1 |
0:34:33 |
18 |
Paweł Kucharski |
Toruń |
M-1 |
0:34:38 |
19 |
Jan Kinstler |
Toruń |
M-4 |
0:34:43 |
20 |
Krzysztof Bartkiewicz |
JW 1958 Świdwinełwin |
M-2 |
0:34:52 |
21 |
Zbigniew Śliwa |
TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz |
M-3 |
0:34:58 |
22 |
Remigiusz Czaczyk |
"Garbarnia" Gniezno |
M-4 |
0:35:14 |
23 |
Janusz Kosowski |
AKM Olsztyn |
M-4 |
0:35:21 |
24 |
Marek Śliwa |
TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz |
M-3 |
0:35:24 |
25 |
Małgorzata Birbach |
OPKS "Gwardia" Olsztyn |
K-2 |
0:35:27 |
26 |
Marek Czuk |
"Metron" Toruń |
M-4 |
0:35:36 |
27 |
Sławek Szumski |
TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz |
M-2 |
0:35:44 |
28 |
Tadeusz Kozłowski |
"Eldom" Grudziądz |
M-4 |
0:35:54 |
29 |
Zygfryd Liban |
Tczew |
M-5 |
0:36:06 |
30 |
Marcin Karczewski |
LO I Toruń |
M-2 |
0:36:31 |
31 |
Bogdan Różycki |
TKKF Płock |
M-3 |
0:36:33 |
32 |
Henryk Warwas |
GSTiR Konin |
M-3 |
0:36:37 |
33 |
Jerzy Bartkowski |
"Rytm" Golub-Dobrzyń |
M-3 |
0:36:40 |
34 |
Piotr Pytel |
"Czarmięs" Toporzysko |
M-2 |
0:36:54 |
35 |
Józef Wojciechowski |
LKS Brodnica |
M-5 |
0:36:57 |
36 |
Krzysztof Waszkiewicz |
"Policja" Płock |
M-4 |
0:37:07 |
37 |
Katarzyna Pliszka |
"Piast" Czułchów |
K-1 |
0:37:12 |
38 |
Renata Borzęcka |
AWF Wrocław |
K-1 |
0:37:35 |
39 |
Piotr Gil |
"Czarmięs" Toporzysko |
M-2 |
0:37:38 |
40 |
Roman Skiba |
CPN Bydgoszcz |
M-5 |
0:37:58 |
41 |
Paweł Szwec |
MKS Torec |
M-1 |
0:38:07 |
42 |
Dariusz Wrzesiński |
"Rytm" Golub-Dobrzyń |
M-1 |
0:38:07 |
43 |
Andrzej Dutkiewicz |
Towarzystwo Sportowe "Opatrunki" |
M-4 |
0:38:10 |
44 |
Józef Szymański |
"Apator" Toruń |
M-4 |
0:38:17 |
45 |
Lech Węgierski |
Toruń |
M-4 |
0:38:30 |
46 |
Zdzisław Mielcarek |
TKKF "Orzeł" Bydgoszcz |
M-6 |
0:38:30 |
47 |
Stefan Kamiński |
TKKF "Rekreacja" Toruń |
M-4 |
0:39:00 |
48 |
Magdalena Lisicka |
WKS "Flota" Gdynia |
K-1 |
0:39:08 |
49 |
Mieczysław Kociucki |
Toruń |
M-4 |
0:39:12 |
50 |
Klaus Migga |
LZS Wąbrzeźno |
M-3 |
0:39:14 |
51 |
Katarzyna Lewandowska |
LZS Wąbrzeźno |
K-1 |
0:39:14 |
52 |
Jerzy Stawski |
"Towimor" Toruń |
M-4 |
0:39:31 |
53 |
Stanisław Majcher |
"Rytm" Golub-Dobrzyń |
M-4 |
0:39:38 |
54 |
Janusz Majcher |
"Rytm" Golub-Dobrzyń |
M-2 |
0:39:44 |
55 |
Irena Hulanicka |
TKKF "Piaski" Warszawa |
K-2 |
0:39:57 |
56 |
Jarosław Kaptajn |
Golub-Dobrzyń |
M-2 |
0:40:28 |
57 |
Aleksy Łopiński |
"Maratończyk" |
M-4 |
0:40:44 |
58 |
Piotr Gralla |
Toruń |
M-3 |
0:41:00 |
59 |
Marek Burski |
"Start" Konin |
M-3 |
0:41:04 |
60 |
Paweł Górny |
Kowalewo Pomorskie |
M-2 |
0:41:33 |
61 |
Mirosław Drozdowski |
"Rytm" Golub-Dobrzyń |
M-3 |
0:41:37 |
62 |
Piotr Paduch |
Bajerze |
M-3 |
0:41:40 |
63 |
Iwona Mysłek |
"Piast" Czułchów |
K-1 |
0:41:43 |
64 |
Bogdan Makowski |
"Policja" Płock |
M-3 |
0:41:52 |
65 |
Anna Michałów |
"Conkret" Kowalewo Pomorskie |
K-1 |
0:41:55 |
66 |
Mirosław Wawrzyniak |
"Czarmięs" Toporzysko |
M-2 |
0:42:08 |
67 |
Feliks Pokojski |
TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz |
M-6 |
0:42:21 |
68 |
Krzysztof Birczak |
"Juvenia" Głuchołazy |
M-1 |
0:42:30 |
69 |
Krzysztof Matuszewski |
LZS "Ruch" Bojanowo |
M-3 |
0:42:30 |
70 |
Tadeusz Depczyński |
"Rytm" Golub-Dobrzyń |
M-4 |
0:43:04 |
71 |
Jan Majcher |
Toruń |
M-4 |
0:43:30 |
72 |
Elżbieta Bober |
"Czarmięs" Toporzysko |
K-1 |
0:44:47 |
73 |
Brunon Jankowski |
Unia Wąbrzeźno |
M-5 |
0:45:14 |
74 |
Andrzej Gil |
"Czarmięs" Toporzysko |
M-3 |
0:45:16 |
75 |
Anna Krotoszyńska |
TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz |
K-1 |
0:45:17 |
76 |
Jan Majewski |
Toruń |
M-5 |
0:45:21 |
77 |
Sławomir Dul |
"Juvenia" Głuchołazy |
M-1 |
0:45:32 |
78 |
Marek Kurza |
Skrwilno |
M-3 |
0:45:49 |
79 |
Marek Gembicki |
GKS Skrwilno |
M-4 |
0:45:49 |
80 |
Artur Pawlak |
WKS "Odra" Brzeg |
M-2 |
0:46:02 |
81 |
Zbigniew Maszczyk |
WKS "Odra" Brzeg |
M-2 |
0:46:02 |
82 |
Adam Dutkiewicz |
"Ino-Zdrój" Inowrocław |
M-3 |
0:46:42 |
83 |
Beata Dutkiewicz |
TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz |
K-1 |
0:46:43 |
84 |
Szymon Gołębiewski |
Toruń |
M-1 |
0:47:04 |
85 |
Sławomir Kujawski |
"Czarmięs" Toporzysko |
M-1 |
0:47:12 |
86 |
Zbigmiew Grankowski |
Toruń |
M-5 |
0:47:58 |
87 |
Dorota Szumska |
TKKF "Rekreacja" Toruń |
K-1 |
0:48:01 |
88 |
Rafał Danielewski |
"Czarmięs" Toporzysko |
M-1 |
0:49:03 |
89 |
Marek Gołębiewski |
"Klub Wysokogórski" Toruń |
M-2 |
0:49:11 |
90 |
Czesław Bryk |
Solec Kujawski |
M-6 |
0:49:12 |
91 |
Leszek Szwec |
MKS "Torec" Toruń |
M-3 |
0:49:19 |
92 |
Czesław Konopacki |
"Elana" Toruń |
M-4 |
0:49:20 |
93 |
Andrzej Szwec |
MKS Torec |
M-4 |
0:49:35 |
94 |
Witold Szulc |
Brodnica |
M-4 |
0:50:47 |
95 |
Halina Majcher |
"Rytm" Golub-Dobrzyń |
K-2 |
0:52:36 |
96 |
Tomasz Osóbka |
TKKF "Rekreacja" Toruń |
M-5 |
0:52:36 |
97 |
Jerzy Prejzner |
TKKF "Rekreacja" Toruń |
M-7 |
0:53:16 |
98 |
Jadwiga Wichrowska |
TKKF "Rekreacja" Toruń |
K-2 |
0:55:27 |
99 |
Beata Fidak |
TKKF "Rekreacja" Toruń |
K-1 |
0:56:36 |
100 |
Tadeusz Spychalski |
"Pacific" Toruń |
M-3 |
0:56:36 |