12. WIELOBOJOWY MITYNG WETERANÓW W LEKKIEJ ATLETYCE
Bystrzyca Oławska, niedziela 18 września 2005 r.
Klasyfikacja OPEN wszystkich kategorii dla urodzonych w roku 1969
i wcześniej czyli M1 i M1 K (ur. 1961-70) M2 i M2 K (1960-51),
OLDB 1 i OLDG 1(1950-41), OLDB 2 i OLDG 2 (1940 i starsze oraz starsi)
bez Pre Masters (1971-75) – wytłuszczone rekordy imprezy:
Do publikacji przekazał: Maciej Głowacki
L.p. |
Imię i nazwisko |
Ur. |
Miasto |
60 m |
300 m |
1.000 m |
5-skok |
rzut kulą 4 kg |
∑ |
Lokata w kategorii |
|||||
Wynik |
Pkt |
Wynik |
Pkt |
Wynik |
Pkt |
Wynik |
Pkt |
Wynik |
Pkt |
||||||
Stanisław Szydłowski |
1950 |
Wrocław |
8,14 |
1.228 |
50,10 |
872 |
DNS |
------- |
14,07 |
1.478 |
14,45 |
1.134 |
4.712 |
1. w OLDB 1 |
|
Michał Stadniczuk |
1930 |
Namysłów |
11,86 |
1.119 |
69,13 |
1.050 |
4.41,2 |
1.138 |
8,12 |
1.250 |
7,35 |
1.144 |
4.651 |
1. w OLDB 2 |
|
Mirosław Antkowiak |
1962 |
Konin |
7,82 |
1.076 |
42,82 |
1.018 |
3.09,5 |
963 |
12,67 |
966 |
15,30 |
1.038 |
4.098 |
1. w M 1 |
|
Andrzej Listowski |
1968 |
Namysłów |
8,23 |
995 |
45,76 |
871 |
3.07,4 |
984 |
12,48 |
947 |
14,67 |
1.007 |
3.933 |
2. w M 1 |
|
Krystyna Gadzińska |
1964 |
Wrocław |
9,31 |
1.098 |
55,95 |
791 |
DNS |
------- |
10,00 |
969 |
7,65 |
995 |
3.853 |
1.w M1 K |
|
Marian Świtoń |
1960 |
Bukownica |
8,89 |
883 |
47,50 |
966 |
3.05,3 |
1.152 |
10,40 |
737 |
9,45 |
807 |
3.808 |
1. w M 2 |
|
Dariusz Niksiński |
1966 |
Wrocław |
8,26 |
989 |
46,01 |
859 |
3.11,4 |
944 |
11,68 |
867 |
13,40 |
943 |
3.748 |
3. w M 1 |
|
Paweł Bojko |
1967 |
Wrocław |
7,82 |
1.076 |
47,99 |
760 |
DNS |
------- |
14,27 |
1.126 |
13,86 |
966 |
3.728 |
4. w M 1 |
|
Ignacy Dymacz |
1951 |
Kępno |
8,89 |
849 |
48,06 |
938 |
3.23,4 |
971 |
10,57 |
754 |
12,10 |
940 |
3.698 |
2. w M 2 |
|
Marzena Jałoszyńska |
1970 |
Niemil |
9,79 |
1.003 |
56,64 |
757 |
4.22,0 |
629 |
9,35 |
904 |
7,88 |
1.006 |
3.670 |
3. w M 1 K |
|
Marek Siegieńczuk |
1966 |
Wrocław |
8,29 |
983 |
50,08 |
655 |
DNS |
------- |
11,74 |
873 |
13,78 |
962 |
3.473 |
5. w M 1 |
|
Marek Adamek |
1962 |
Wrocław |
8,79 |
883 |
50,09 |
655 |
DNS |
------- |
11,89 |
888 |
14,32 |
989 |
3.415 |
6. w M 1 |
|
Józef Rerak |
1945 |
Wrocław |
9,64 |
929 |
57,89 |
483 |
4.30,2 |
474 |
10,13 |
1.084 |
9,80 |
902 |
3.398 |
2. w OLDB 1 |
|
Marek Gadziński |
1962 |
Wrocław |
8,67 |
927 |
48,92 |
713 |
3.30,6 |
752 |
11,42 |
841 |
11,78 |
862 |
3.362 |
7. w M 1 |
|
Henryk Tomczak |
1962 |
Wrocław |
9,20 |
801 |
50,18 |
650 |
3.13,3 |
925 |
DNS |
------- |
12,85 |
916 |
3.292 |
8. w M 1 |
|
Tadeusz Marcinkiewicz |
1953 |
Wrocław |
9,61 |
739 |
52,71 |
706 |
3.26,7 |
938 |
DNS |
------- |
9,30 |
799 |
3.182 |
3. w M 2 |
|
Maciej Głowacki |
1959 |
Wrocław |
9,13 |
835 |
52,59 |
712 |
3.48,9 |
716 |
9,29 |
626 |
11,35 |
902 |
3.165 |
4. w M 2 |
|
Marek Musiał |
1955 |
Bystrzyca Górna |
9,59 |
743 |
51,90 |
746 |
4.07,0 |
535 |
10,20 |
717 |
9,85 |
827 |
3.036 |
5. w M 2 |
|
Piotr Filipiak |
1956 |
Wrocław |
13,81 |
0 |
77,06 |
0 |
DNS |
------- |
9,82 |
679 |
7,68 |
719 |
1.398 |
6. w M 2 |
Klasyfikacja PreMasters Open dla pań i panów urodzonych w roku 1970 i później czyli PM K i PM:
L.p. |
Imię i nazwisko |
Ur. |
Miasto |
60 m |
300 m |
1.000 m |
5-skok |
rzut kulą 4 kg |
∑ |
Lokata w kategori |
|||||
Wynik |
Pkt |
Wynik |
Pkt |
Wynik |
Pkt |
Wynik |
Pkt |
Wynik |
Pkt |
||||||
Ewa Bojko-Żuchowska |
1973 |
Wrocław |
9,73 |
929 |
57,57 |
667 |
4.24,2 |
779 |
11,10 |
1.077 |
5,55 |
840 |
3.605 |
1. w PM1 K |