X Jubileuszowy Biegu Sylwestrowy
Nałęczów Sao-Paulo
Dystans: 7 km, 31 grudnia 2004
Do publikacji przekazał: Stanisław Gromysz
- Giczun Jurij – Ukraina M-29 - 20,04min
- Zaczepa Siergiej – Ukraina M-39 – 20,07min
- Kuzdra Dariusz – Agros Zamość M-29 – 20,23min
- Balcer Łukasz – Rollbud Pleszew M-29 – 21,09min
- Chawawko Tomasz – Artrech Dębno M-39 – 22,19min
- Krawcow Anriej – Rosja M-29 – 21,34min
- Włosik Daniel – LKB Rudnik M-29 – 22,04min
- Nowak Karol – SKB Kraśnik M-19 – 22,05min
- Mika Tadeusz – AGE-CAN Żywiec M-59 – 22,09min
- Terentowicz Stanisław – Agro-Natura Nałęczów M-39 - 22,16min
- Kowalczyk Bartosz – Garbów M-29 – 22,32min
- Listopad Dariusz – Lublin M-39 – 22,58min
- Miduch Ryszard – TKKF Chemik Puławy M-49 – 23,18min
- Mróz Jan – KWK Ziemowit M-49 – 23,23min
- Kamola Kazimierz - TKKF Chemik Puławy M-49 – 23,30min
- Spyra Piotr – Bukowno M-29 – 23,32min
- Chwedyna Tomasz – LKS Milanów M-39 – 23,32min
- Dudek Sylwester – LKB Rudnik M-49 - 23,37min
- Kusiak Daniel – LKB Rudnik M-19 – 23,39min
- Dudek Mateusz – LKB Rudnik M-19 – 23,50min
- Pietras Zbigniew – LKB Rudnik M-49 – 23,52min
- Domański Marek – LKS Milanów M-39 – 24,00min
- Orlicki Stanisław – KWK Ziemowit Lędziny M-49 – 24,31min
- Murat Jan – TKKF Chemik Puławy M-59 – 24,35min
- Fiks Zbigniew – Kraszew M-59 – 24,40min
- Podleśny Bogumił – Chalew M-39 – 24,44min
- Barecki Bogdan – OTC-Rzeźnik Warszawa M-59 – 25,09min
- Iwanicki Władysław – SMS-Marotończyk Łęczna M-49 – 25,12min
- Stelmach Zbigniew – SMS-Marotończyk Łęczna M-49 – 25,17min
- Jankowski Eugeniusz – OPEC Puławy M-59 – 25,31min
- Kita Mateusz – LKB Rudnik M-19 – 25,35min
- Petrus Sławomir – Łopuszno M-49 – 26,25min
- Marzec Adam – KB Busko Zdrój M-49 – 26,26min
- Jagieło Michał – LKB Rudnik M-19 – 26,29min
- Surowiec Marian – LKS Milanów M-59 – 26,40min
- Szczypek Jan - SMS-Marotończyk Łęczna M-49 – 26,49min
- Kulbaczyński Jan – LKS Kodeń M-49 – 27,41min
- Jarmuszyński Tomasz – Chełm M-49 – 28,11min
- Rozenfeld Paweł – Świnoujście M-29 – 28,14min
- Piech Krzysztof – AWF Biała Podlaska M-49 – 29,03min
- Purzycki Jan - TKKF Chemik Puławy M-59 – 29,08min
- Zawadzki Łukasz – CISY Nałęczów M-19 – 30,13min
- Janik Marcin – Lublin M-39 – 30,36min
- Wącior Jakub – 3LO Lublin M-19 – 30,40min
- Prażmo Roman – Samoklęski M-49 – 31,19min
- Pacholczyk Roman – Warszawa M-49 – 31,31min
- Morowik Emil – LKS Milanów M-19 – 31,41min
- Jerzowski Sławomir – CROSS Warszawa M-49 – 31,42min
- Miećko Bartłomiej – Lublin M-19 – 32,53min
- Bojarczuk Kamil – Suchowola M-19 – 33,59min
- Miech Wiesław - CROSS Warszawa M-49 – 34,15min
- Macur Tomasz – Gdański Klub Morsów M-39 – 35,06min
- Misiak Adam – Głowienka M-59 – 35,09min
- Zalewska-Moon Graham – Start Lublin M-69 –35,15min
- Andrzejewski Tadeusz – REEBOK Warszawa M-70 – 37,11min
- Beczkowski Piotr – Poznań M-39 – 38,34min
- Gruszczyński Wojciech – Jupiter Bełchatów M-59 – 41,01min
- Marek Henry – Gdański Klub Morsów M-59 – 42,04min
- Kawalec Jan – Lublin M-29 – 42,16min
- Pawłowicz Robert – ROK Radzyń Podlaski M-29 – 45,33min
- Niedźwiecki Jan – Joging Warszawa M-79 – 46,29min
Kobiety:
- Antropik Renata – Warszawianka Warszawa K-35 – 23,27min
- Jakimowicz Natalia – Ukraina K-35 - 23,31min
- Karaś Magdalena – Gdynia K-35 – 23,52min
- Miasojedow Bożena – OTK Rzeźnik Warszawa K-35 – 24,42min
- Igras Krystyna – Chełm K-35 – 26,52min
Razem biegało 86 zawodników.
1000m chłopcy:
- Kosowski Łukasz – Nefryt Lubartów – 4:20min
- Aftyka Paweł – Nefryt Lubartów – 4:30 min
- Sowiński Adrian – Nefryt Lubartów – 4:36min
- Gruszczyński Marek – Metal Gum Bełchatów – 4:37min (przebieraniec)
100m kobiety:
- Wołoch Patrycja – Nefryt Lubartów – 5:00min
- Surowiec Anna –LKS Milanów – 5:20min
- Piech Ewa – Biała Podlaska – 5:40min
Niepełnosprawni:
- Sawa Ryszard – Cross Warszawa – (Niewidzący)
- Jerzowski Sławomir – Cross Warszawa – (Niedowidzący)
- Pawłowicz Robert – ROKiR Radzyń Podlaski – (Kule)
- Puchowski Lech – Mojsławice – (Przebieraniec)