L.p |
Imię i nazwisko |
Rok ur. |
Reprezentuje |
Czas |
1 |
Andrzej Magier |
1962 |
SKLA - Sopot |
6:40:34 |
2 |
Jerzy Wróblewocz |
1961 |
ATS - Stargard |
6:41:49 |
3 |
Grigoei Mourzine |
1955 |
Eksaterinburg - Rosja |
6:50:44 |
4 |
Maciej Cieplak |
1962 |
TKKF Szczygłowice- Rybnik |
6:52:30 |
5 |
Ryszard Płochocki |
1961 |
TS Kalisz- Nowe Skalmierzyce |
6:58:51 |
6 |
Piotr Uciechowski |
1963 |
LZS Tarchalanka -Tarchały Wielkie |
7:04:17 |
7 |
Aleksander Motorin |
1955 |
Moskwa |
7:05:00 |
8 |
Jarosław Janicki |
1966 |
Energetyk - Gryfino |
7:09:40 |
9 |
Waldemar Pędzich |
1961 |
LZS Lelis |
7:09:57 |
10 |
Janusz Wyśniewski |
1961 |
Maraton - Gorlice |
7:12:31 |
11 |
Andrzej Baron |
1967 |
TS - Kalisz |
7:26:34 |
12 |
Aleksander Osinow |
1967 |
Krym |
7:28:15 |
13 |
Povilas Kibildis |
1962 |
Druskininkai |
7:37:22 |
14 |
Eugeniusz Suchowski |
1957 |
TKKF Kolejarz - Laskowice Pom. |
7:39:13 |
15 |
Stanisław Gierlowski |
1954 |
Kalisz |
7:40:16 |
16 |
Ruslan Lepszin |
1969 |
Charków |
7:48:11 |
17 |
Nikolai Agarow |
1962 |
Charków |
7:48:23 |
18 |
Rimantas Kakelaitis |
1955 |
Wilno |
7:54:01 |
19 |
Zbigniew Bogdanowicz |
1957 |
Szczecin |
8:00:36 |
20 |
Wojciech Pismenko |
1963 |
Pasich - Swidnin |
8:01:54 |
21 |
Bogdan Kasprzak |
1954 |
KB Neptun - Kołobrzeg |
8:04:16 |
22 |
Andrzej Żukowski |
1955 |
KB Slawodrzew - Darłowo |
8:05:29 |
23 |
Czesław Pelc |
1957 |
Ryfama - Rybnik |
8:07:22 |
24 |
Oleg Bykow |
1955 |
Minsk |
8:07:47 |
25 |
Henryk Szymków |
1950 |
Agroma - Rzeszów |
8:09:59 |
26 |
August Jakubik |
1959 |
Pogoń - Ruda Śląska |
8:17:09 |
27 |
Nina Kowal |
1966 |
Mińsk- Białoruś |
8:17:29 |
28 |
Jacek Wieliński |
1956 |
Raf. Gdańska SA - Gdańsk |
8:20:00 |
29 |
Leszek Rogowski |
1948 |
Zielona Góra |
8:20:41 |
30 |
Jerzy Król |
1966 |
TKKF Szczygłów - Knurów |
8:22:59 |
31 |
Mirosław Antczak |
1959 |
Kalisz |
8:28:25 |
32 |
Krzysztof Podlewski |
1956 |
Hrubieszów |
8:31:12 |
33 |
Aleksander Ganko |
1949 |
M.L.K.S - Wesoła |
8:39:07 |
34 |
Marian Zielonka |
1955 |
Ostrów Wielkopolski |
8:40:46 |
35 |
Peeter Kippu |
1953 |
Tallin - Estonia |
8:41:30 |
36 |
Zdzisław Lipowski |
1946 |
TKKF Hutnik Legnica |
8:45:51 |
37 |
Tomasz Jałowski |
1967 |
TKKF Stilon - Gorzów Wlkp. |
8:45:56 |
38 |
Eugeniusz Wagner |
1953 |
TKKF Szczygłowice- Knurów |
8:49:40 |
39 |
Czesław Macherzyński |
1955 |
Dowództwo Kow. Kraków |
8:52:18 |
40 |
Andrzej Jabłoński |
1936 |
K.Z.K.S Winiary - Kalisz |
8:52:19 |
41 |
Elena Jouskovets |
1968 |
Amator - Mińsk |
8:54:11 |
42 |
Krzysztof Bartkiewicz |
1975 |
J.W. Świdwin - Toruń |
8:55:42 |
43 |
Marek Gulbierz |
1961 |
UKS Herkules - Kowale Oleckie |
8:56:39 |
44 |
Sławomir Jankowski |
1972 |
LGKS Mister - Nowa Słupia |
9:02:00 |
45 |
Antanas Barancowas |
1951 |
Wilno |
9:07:42 |
46 |
Ewa Fliegert |
1965 |
TKKF Szczygłów - Rybnik |
9:16:08 |
47 |
Paweł Ruszak |
1966 |
TKKF Trucht - Jarocin |
9:16:09 |
48 |
Marek Karasowski |
1960 |
Wks Odra - Brzeg |
9:16:55 |
49 |
Zbigniew Piekarski |
1956 |
TKKF Idzikowice - Opoczno |
9:22:18 |
50 |
Tadeusz Szołcha |
1958 |
TKKF Hutnik - Legnica |
9:22:25 |
51 |
Waldemar Zadrożny |
1954 |
Tylkowo |
9:29:36 |
52 |
Stefan Piekarski |
1949 |
TKKF Idzikowice - Opoczno |
9:32:07 |
53 |
Marian Tatarynowicz |
1948 |
Maratończyk - Zielona Góra |
9:38:02 |
54 |
Roman Asajewicz |
1964 |
Minsk |
9:40:03 |
55 |
Krzysztof Grzybowski |
1957 |
F.M.D Gomad - Gorzów Wlkp. |
9:41:19 |
56 |
Ryszard Głowacki |
1956 |
TKKF Idzikowice- Opoczno |
9:43:00 |
57 |
Zbigniew Krupiński |
1951 |
Koło |
9:44:46 |
58 |
Jan Lipski |
1948 |
Migra - Lębork |
9:48:58 |
59 |
Christian Lange |
1970 |
SG Gaselan - Furstenwalde |
9:53:54 |
60 |
Grzegorz Radomski |
1963 |
Kobyłka |
9:57:05 |
61 |
Wilhelm Fojcik |
1943 |
TKKF Ryfama - Rybnik |
9:58:33 |
62 |
Mariusz Szymański |
1955 |
KZ Solidarność - Rumia |
9:59:53 |
63 |
Marian Czyżniewski |
1945 |
P.S.S.R - Toruń |
10:01:58 |
64 |
Marek Sobczak |
1954 |
Mysłowice |
10:04:02 |
65 |
Kazimierz Olszowy |
1948 |
MW - Gdynia |
10:11:24 |
66 |
Antoni Bernat |
1949 |
LKS Ziemi Puckiej - Puck |
10:11:55 |
67 |
Stanisław Jutel |
1951 |
MKS Rega Trzebiatów |
10:17:57 |
68 |
Edward Mlaskawa |
1949 |
Zabrze |
10:25:58 |
69 |
Janina Rosinska |
1936 |
MKS - AZS Łódz |
10:26:09 |
70 |
Marek Sołtysik |
1949 |
Poznań |
10:28:31 |
71 |
Józef Żuk |
1940 |
ZKW - Wałbrzych |
10:29:06 |
72 |
Jerzy Bednarz |
1946 |
TKKF Piast Poznań |
10:35:04 |
73 |
Aleksander Grzegorzewski |
1949 |
GKS Brudzew |
10:37:23 |
74 |
Michał Walczewski |
1973 |
AZS Grunwald - Góra Kalwaria |
10:40:59 |
75 |
Szymon Dreksler |
1953 |
WKS Odra - Brzeg |
10:45:25 |
76 |
Kazimierz Puziak |
1938 |
Ch.D.W. - Poznań |
10:48:15 |
77 |
Wacław Zieniewicz |
1938 |
Ika Redzikowo - Słupsk |
10:50:21 |
78 |
Tadeusz Spychalski |
1960 |
Pacyfik Nestle - Toruń |
10:51:28 |
79 |
Christo Wasilew |
1952 |
TKKF Piaski - Warszawa |
10:54:24 |
80 |
Adam Walczak |
1933 |
Wega Wistil - Kalisz |
10:54:45 |