II OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY GLINOJECK
GLINOJECK 26 czerwca 2004 r.
DYSTANS ok.10 km
Do publikacji przekazał: Zenon Lewandowski
M-ce |
Nazwisko i Imię |
Kat. |
Klub - Miejscowość |
Wynik |
|
1 |
Kąpiński Sławomir |
M30 |
TKKF Basell Orlen Płock |
28,45 |
|
2 |
Prusik Piotr |
M30 |
KWP Olsztyn |
28,58 |
|
3 |
Wojciechowski Maciej |
M30 |
NKS Namysłów |
29,30 |
|
4 |
Dymek Sebastian |
M20 |
TKKF Basell Orlen Płock |
29,56 |
|
5 |
Misiewicz Jacek |
M30 |
Olsztyn |
29,56 |
|
6 |
Grabowski Konrad |
M20 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
30,33 |
|
7 |
Kamiński Artur |
M20 |
TKKF Basell Orlen Płock |
31,12 |
|
8 |
Chudzynski Tadeusz |
M20 SI |
MKS Płońsk |
31,23 |
|
9 |
Fąderski Remigiusz |
M30 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
32,22 |
|
10 |
Stańczak Marcin |
M20 |
TKKF Basell Orlen Płock |
32,46 |
|
11 |
Majewski Waldemar |
M30 |
TKKF Piaski Warszawa |
32,52 |
|
12 |
Nowocień Jacek |
M40 |
GLKS Nadarzyn |
33,00 |
|
13 |
Barewski Bogdan |
M50 |
KB Orientuz Warszawa |
33,10 |
|
14 |
Kosowski Janusz |
M50 |
AKM Olsztyn |
34,08 |
|
15 |
Kaźmierczak Paweł |
M40 |
Zawidz |
34,49 |
|
16 |
Przybyłkiewicz Roman |
M40 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
35,23 |
|
17 |
Dymek Stanisław |
M50 |
TKKF Basell Orlen Płock |
35,48 |
|
18 |
Jabłońska Barbara |
K |
AZS AWF Warszawa |
36,05 |
|
19 |
Stańczak Edmund |
M50 |
TKKK Basell Orlen Płock |
36,16 |
|
20 |
Opałka Jan |
M50 |
KB TKKF Ringo Płońsk |
36,45 |
|
21 |
Myszkiewicz Bogusław |
M50 |
Warszawa |
36,55 |
|
22 |
Balcerzak Andrzej |
M50 |
SBA Wardom Warszawa |
37,18 |
|
23 |
Gieres Waldemar |
M30 |
TKKF Basell Orlen Płock |
37,18 |
|
24 |
Lewandowski Zenon |
M50 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
37,38 |
|
25 |
Smoliński Roman |
M40 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
38,28 |
|
26 |
Babenko Olena |
K |
Warszawa |
38,51 |
|
27 |
Jabłoński Waldemar |
M40 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
38,52 |
|
28 |
Czajkowska Ewa |
K |
Sierpc |
39,46 |
|
29 |
Klepacki Tomasz |
M40 |
Bielański KB Warszawa |
40,11 |
|
30 |
Matuszewski Ryszard |
M40 SI |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
41,13 |
|
31 |
Staniszewski Edward |
M60 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
41,16 |
|
32 |
Goszczyński Jacek |
M30 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
41,18 |
|
33 |
Kozłowski Jerzy |
M50 |
Connex Warszawa |
43,41 |
|
34 |
Olkowicz Artur |
M40 |
Płock |
44,07 |
|
35 |
Szejko Wawrzyniec |
M50 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
47,55 |
|
36 |
Kosmala Ewa |
K |
Słupno |
48,47 |
|
37 |
Ornarowicz Piotr |
M50 |
KB TKKF Ringo Płońsk |
49,49 |
|
38 |
Miasojedow Bożena |
K |
KB Orientuz Warszawa |
50,39 |
|
39 |
Kowalski Wojciech |
M70 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
57,42 |
|
40 |
Olkowicz Iwona |
K |
Płock |
58,36 |
|
41 |
Chmiel Dorota |
K |
Płock |
58,36 |
|
42 |
Okonga Lodi Adonis |
M20 |
TKKF Basell Orlen Płock |
63,36 |
|
43 |
Malanowski Eugeniusz |
M70 |
TKKF Basell Orlen Płock |
63,56 |
|
44 |
Łapaj Krzysztof |
M40 |
WKB WHITE EAGLE W-wa |
69,19 |
|