W dniu 15 marca UKS " START " Smólnik wspólnie ze Starostwem Powiatowym we Włocławka, Powiatowy
Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe, OZLA Włocławek, Urzędem Gminy we Włocławku oraz Zespołem szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku był organizatorem V Wiosennych Biegów Przełajowych. Gościem honorowym biegów był Pan Zenon Licznerski srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Moskwie w biegu sztafetowym 4 x 100. Pan Zenon przy okazji pobytu na biegach uczestniczył w spotkaniu z uczniami Zespołu szkół w Smólniku ( przywiózł ze soba pierwszy i ostatni medal oraz swój srebrny medal z Moskwy.) Na starcie stanęło 328 zawodników z 11 szkół podstawowych i 11 gimnazjów między innymi z Opola, Płocka, Duninowa. Oto wyniki poszczególnych biegów.
Miejsce | Dziewczęta klasa I - II | Szkoła Podstawowa | Miejsce | Chłopcy klasa I - II | Szkoła Podstawowa |
1 | Karczewska Marta | SP Nowy Duninów | 1 | Tomaszewki Brian | SP Cyprianka |
2 | Ziółkowska Oliwia | SP 14 Włocławek | 2 | Łyszkiewicz Krystian | SP 14 Włocławek |
3 | Pakulska Aleksandra | SP 11 Włocławek | 3 | Liziński Szymon | SP Szpetal Górny |
4 | Pachniewska Natalia | SP Soczewka | 4 | Nysztal Marcin | SP 14 Włocławek |
5 | Mroczkowska Aleksandra | SP Modzerowo | 5 | Baranowski Szymon | SP Smólnik |
6 | Barańska Aneta | SP Smólnik | 6 | Kalwasiński Dawid | SP Nowy Duninów |
Dziewczęta klasa III - IV | Chłopcy klasa III - IV | ||||
1 | Markowska Joanna | SP Cyprianka | 1 | Ciećwierz Mateusz | SP Smólnik |
2 | Szymańska Elwira | SP Soczewka | 2 | Kamiński Łukasz | SP Nowy Duninów |
3 | Michalska Monika | SP Cyprianka | 3 | Gawłowski Damian | SP 19 Włocławek |
4 | Nadolna Martyna | SP 11 Włocławek | 4 | Skibiński Michał | SP Cyprianka |
5 | Pachniewska Anna | SP Soczewka | 5 | Kantorski Łukasz | SP Modzerowo |
6 | Lewandowska Olga | SP Soczewka | 6 | Piekutowski Krzysztof | SP Soczewka |
Dziewczęta klasa V- VI | Chłopcy klasa V - VI | ||||
1 | Zuchora karolina | SP 23 Włocławek | 1 | Michalski Patryk | SP Cyprianka |
2 | Mularska Aleksandra | SP 23 Włocławek | 2 | Matuszewski Mirosław | SP Cyprianka |
3 | Gospodarska Daria | SP 11 Włocławek | 3 | Chojnacki Kamil | SP 19 Włocławek |
4 | Kożmińska Marta | SP 23 Włocławek | 4 | Kłobukowski Patryk | SP 19 Włocławek |
5 | Mójta Marta | SP 23 Włocławek | 5 | Berens Roman | SP Cyprianka |
6 | Kuś Wioletta | SP Cyprianka | 6 | Czarnecki Dawid | SP Nowy Duninów |
Młodziczk ur. 88-89 | Młodzicy ur. 88 - 89 | ||||
1 | Rybacka Agnieszka | Gimnazjum nr 4 W-ek | 1 | Szylar Sebastian | Gim Kruszyn |
2 | Rosińska Beata | Gim. Baruchowo | 2 | Płuska Marcin | Korzeniowski.pl Opole |
3 | Centkowska Aleksandra | Gim. nr 4 Włocławek | 3 | Kosiński Dawid | MUKS Płock |
4 | Sołdyńska Agnieszka | MUKS Płock | 4 | Banaskiewicz Kamil | MUKS Płock |
5 | Malinowska Andżelina | Gim. nr 4 Włocławek | 5 | Górczyński Jacek | Gim Smólnik |
6 | Zielińska Marta | Gim. nr 4 Włocławek | 6 | Bednarski Grzegorz | MUKS Płock |
Juniorki młodsze ur. 87-86 | Juniorzy młodsi ur. 87 – 86 | ||||
1 | Woja Justyna | MUKS Płock | 1 | Błaszczyk Radosław | Społeczne LO Choceń |
2 | Palińska Małgorzata | Gim 4 Włocławek | 2 | Gralak Mariusz | Społeczne LO Choceń |
3 | Zielińska Patrycja | Gim Kruszyn | 3 | Burghard Bartek | Gim Kruszyn |
4 | Zientara Małgorzata | Gim Kruszyn | 4 | Paszyn Maciej | Gim 4 Włocławek |
5 | Ostrowska Aneta | Gim Skepe | 5 | Szyguła Dawid | Gim Skępe |
6 | Kendzierska Natalia | Gim Smólnik | 6 | Pawłowski Krystian | Gim Kruszyn |
Juniorki | Juniorzy | ||||
1 | Udałow Dorota | MUKS Płock | 1 | Kalaszczyński Łukasz | MUKS Płock |
2 | Tyszko Arkadiusz | UKS Cyprianka |