M-sce |
Nazwisko i imię |
Klub sportowy |
Kat. |
Wynik |
1 |
Drelich Andrzej |
"START" Gorzów Wlkp. |
W |
25:57:00 |
2 |
Kruczkowski Dariusz |
"ZAWISZA" Bydgoszcz |
M 20 |
30:41:00 |
3 |
Fehlau Marcin |
KS "WEJHER" Wejcherowo |
M 20 |
30:55:00 |
4 |
Krzyściń Andrzej |
"ALTOM" Gniezno |
M 30 |
31:37:00 |
5 |
Mazerski Bartosz |
Szubin |
M 20 |
31:54:00 |
6 |
Miereczko Maciej |
"OLIPMIA" Poznań |
M 20 |
32:16:00 |
7 |
Kozłowski Klaudiusz |
"ALTOM" Gniezno |
M 30 |
32:32:00 |
8 |
Stańczak Janusz |
"CHAMPION" Czempiń |
M 40 |
32:49:00 |
9 |
Szajda Tomasz |
"ALTOM" Gniezno |
M 20 |
33:52:00 |
10 |
Wróblewski Tomasz |
"ASZ - TOM" Mogilno |
M 20 |
33:52:00 |
11 |
Kaczmarek Damian |
"OLIMPIA" Poznań |
M 20 |
34:37:00 |
12 |
Cyrok Marek |
UKS "FILIPPIDES" Trzemeszno |
M 30 |
34:46:00 |
13 |
Łuczyk Maciej |
ZSR Gołańcz |
M 16-19 |
35:17:00 |
14 |
Kowalewski Grzegorz |
"ALTOM" Gniezno |
M 50 |
35:30:00 |
15 |
Chmilelewski Łukasz |
UKS "FILIPPIDES" Trzemeszno |
M 16-19 |
35:43:00 |
16 |
Kaleta Waldemar |
"OLIMPIA" Poznań |
M 30 |
36:05:00 |
17 |
Chmielewski Damian |
UKS "FILIPPIDES" Trzemeszno |
M 40 |
36:06:00 |
18 |
Goclik Stanisław |
Klub Biegacza Żnin |
M 40 |
37:13:00 |
19 |
Nowak Jakub |
"CHAMPION" Czempiń |
M 20 |
37:21:00 |
20 |
Marciniak Tomasz |
"OLIMPIA" Poznań |
M 20 |
37:34:00 |
21 |
Manc Sebastian |
T.G. "SOKÓŁ" Gniezno |
M 30 |
38:01:00 |
22 |
Tabiś Adrian |
"OLIMPIA" Poznań |
M 20 |
38:17:00 |
23 |
Lurka Zenon |
"ALTOM" Gniezno |
M 30 |
38:27:00 |
24 |
Andrzejewski Jakub |
"CHAMPION" Czempiń |
M 20 |
39:42:00 |
25 |
Jopek Iliana |
"OLIMPIA" Poznań |
K |
39:59:00 |
26 |
Lisiecki Piotr |
"CHAMPION" Czempiń |
M 20 |
40:16:00 |
27 |
Siebiert Przemysław |
Poznań |
M 20 |
40:22:00 |
28 |
Szambelan Mikołaj |
Wapno |
M 20 |
40:24:00 |
29 |
Mazerski Michał |
Sztum |
M 20 |
40:38:00 |
30 |
Grzelczak Marta |
"ZAWISZA" Bydgoszcz |
K |
40:41:00 |
31 |
Lewandowski Adam |
UKS "FILIPPIDES" Trzemeszno |
M 40 |
40:45:00 |
32 |
Kujawiński Artur |
Poznań |
M 20 |
40:54:00 |
33 |
Strzelczyk Paweł |
Mielno |
M 30 |
41:21:00 |
34 |
Wojciechowski Grzegorz |
Mogilno |
M 40 |
41:33:00 |
35 |
Łopiński Aleksy |
Piła |
M 50 |
42:41:00 |
36 |
Rybińska Alicja |
Damasławek |
K |
42:42:00 |
37 |
Leśniewski Kazimierz |
Włocławek |
M 60 |
42:54:00 |
38 |
Kusy Ryszard |
"SOKÓŁ" Gniezno |
M 40 |
43:13:00 |
39 |
Janowiak Roman |
"GEPARD" Murowana Goślina |
M 50 |
43:13:00 |
40 |
Łącki Wojciech |
"ALTOM" Gniezno |
M 40 |
43:23:00 |
41 |
Piduch Jan |
"CHAMPION" Czempiń |
M 50 |
44:09:00 |
42 |
Terebus Tadeusz |
OMSI Włocławek |
W |
45:08:00 |
43 |
Kraiński Tadeusz |
Włocławek |
M 40 |
45:26:00 |
44 |
Kruczkowski Bogdan |
"ALTOM" Gniezno |
M 50 |
46:24:00 |
45 |
Grabowski Grzegorz |
UKS "FILIPPIDES" Trzemeszno |
M 30 |
46:45:00 |
46 |
Baczyński Andrzej |
ZSR Janowiec |
M 16-19 |
47:04:00 |
47 |
Magdziak Zofia |
"CHAMPION" Czempiń |
K |
48:25:00 |
48 |
Uziński Edward |
TKKF "INSTALATOR PELIKAN" Szubin |
M 50 |
48:46:00 |
49 |
Szybczyński Damian |
Janowiec Wlkp. |
M 20 |
48:59:00 |
50 |
Szamkui Bogdan |
Wągrowiec |
M 50 |
49:02:00 |
51 |
Karmelita Zdzisław |
"ŁOBZONKA" Wyrzysk |
M 50 |
49:03:00 |
52 |
Stankowska Marzena |
UKS "FILIPPIDES" Trzemeszno |
K |
49:22:00 |
53 |
Wilgórski Marek |
Żnin |
M 20 |
49:43:00 |
54 |
Stankowska Justyna |
UKS "FILIPPIDES" Trzemeszno |
K |
49:54:00 |
55 |
Karmelita Ewa |
"ŁOBZONKA" Wyrzysk |
K |
50:11:00 |
56 |
Sztuba Mirosław |
Janowiec Wlkp. |
M 40 |
50:19:00 |
57 |
Biskupski Kazimierz |
"ALTOM" Gniezno |
M 40 |
51:02:00 |
58 |
Pade Henryk |
UKS "FILIPPIDES" Trzemeszno |
M 60 |
51:18:00 |
59 |
Salita Lech |
"ALTOM" Gniezno |
M 40 |
51:31:00 |
60 |
Walczak Leszek |
Janowiec Wlkp. |
M 20 |
54:05:00 |
61 |
Łuczyk Anna |
ZSR Gołańcz |
K |
54:22:00 |
62 |
Woźniak Milena |
Janowiec Wlkp. |
K |
01:14:20 |
63 |
Rybiński Jerzy |
"NIELBA" Wągrowiec |
M 60 |
01:13:00 |