Półmaraton
Klasyfikacja ogólna
Miejsce Numer Nazwisko i imię Rocznik Kat. Kraj-Klub-Miasto Wynik
1 1 MATOLO Benjamin 1971 M20 Kenia 1:07:58
2 4 DRYJA Marek 1970 M30 Radomsko 1:10:18
3 2 SOKOV Sergey 1967 M30 Białoruś 1:10:19
4 6 GICZUN Jurij 1977 M20 Ukraina 1:10:24
5 136 JANICKI Jarosław 1966 M30 ENERGETYK Gryfino 1:13:18
6 13 POMIEJCZUK Aleksey 1976 M20 Ukraina 1:14:30
7 30 CHAWAWKO Tomasz 1974 M20 Dębno 1:16:03
8 53 BIALOU IVAN 1975 M20 Białoruś 1:16:15
9 233 SUCHOMSKI Eugeniusz 1957 M40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1:20:58
10 133 BAĆMAGA Jacek 1967 M30 Szpital Wojskowy Lublin 1:21:52
11 126 RICHTER Krzysztof 1968 M30 Gdańsk 1:23:37
12 111 NOWAK Roman 1963 M30 Myszków 1:24:24
13 134 PANKAU Marek 1969 M30 Gdynia 1:24:40
14 257 PARUSIŃSKI Jan 1954 M40 TTT TRIADA Sopot 1:24:54
15 54 MACZYŃSKI Dariusz 1972 M20 Gdańsk 1:25:16
16 56 GNIŁA Rafał 1976 M20 WKB META Lubliniec 1:25:21
17 264 ŁUKASZEWICZ Józef 1958 M40 Rumia 1:25:51
18 139 KOWALCZUK Przemysław 1970 M30 TEMPO POLTAREX Lębork 1:26:01
19 28 RUDNIK Tomasz 1973 M20 Zgorzelec 1:26:18
20 149 KRYSZKIEWICZ Tomasz 1964 M30 Prabuty 1:26:25
21 57 JABŁOŃSKI Łukasz 1979 M20 Kartuzy 1:26:35
22 11 MALSKA Janina 1970 K30 Bolesław 1:27:01
23 22 BUDAK Grzegorz 1972 M20 Olkusz 1:27:03
24 7 VINITSKAYA Alena 1973 K20 Białoruś 1:27:03
25 433 FLIEGERT Ewa 1965 K30 MLKS Goświnowice 1:27:04
26 12 CUCHLO Elena 1954 K40 Białoruś 1:27:04
27 33 SNOPEK Sebastian 1975 M20 Skarszewy 1:27:06
28 8 GALUSZKO Natalia 1971 K20 Białoruś 1:27:06
29 140 PRZYBYSZ Krzysztof 1969 M30 LEGIA Warszawa 1:27:10
30 110 BIELICKI Krzysztof 1963 M30 Brodnica 1:27:51
31 226 WIELIŃSKI Jacek 1956 M40 RAFINERIA GDAŃSKA 1:28:21
32 142 KMITTER Ryszard 1967 M30 KB FLORIAN Chojnice 1:28:30
33 431 ZIĘCINA Mirela 1965 K30 ZNP Kraków 1:30:05
34 121 PREISNER Robert 1968 M30 Przemyśl 1:30:30
35 221 SAMOLEWICZ Janusz 1955 M40 NSZZ SOLIDARNOŚĆ Rzeszów 1:30:55
36 230 KLIMCZAK Leszek 1957 M40 Gdańsk 1:31:29
37 377 DZIEKOŃSKI Tadeusz 1950 M50 JAGIELLONIA Białystok 1:32:28
38 391 TELESIEWICZ Henryk 1947 M50 KS ŚWIĘC Sławno 1:32:37
39 432 KOWALENKO Walentyna 1962 K30 Kaliningrad-Rosja 1:32:45
40 453 REOUTOVIĆ Irina 1950 K50 BALTIKA-Rosja 1:32:51
41 265 KAMIŃSKI Krzysztof 1959 M40 Praszka 1:33:40
42 103 DEMCZAK Bogdan 1961 M30 Pasłęk 1:33:41
43 32 SIERPIŃSKI Dariusz 1975 M20 Pasłęk 1:33:42
44 214 STAŃCZAK Edmund 1953 M40 Płock 1:34:05
45 119 JAŁOWSKI Tomasz 1967 M30 ZR NSZZ SOLIDARNOŚĆ Gorzów 1:34:40
46 255 BEDYK Ireneusz 1957 M40 TKKF PETROCHEMIA Płock 1:34:31
16 sierpnia Strona 1 z 4
2000
Przygotowanie: DomTel 059
Miejsce Numer Nazwisko i imię Rocznik Kat. Kraj-Klub-Miasto Wynik
47 239 CECHMANN Andrzej 1960 M40 Gdańsk 1:34:45
48 219 MISZEWSKI Romuald 1954 M40 DOKER Gdynia 1:35:51
49 147 NADOLNY Eugeniusz 1961 M30 PIAST Gliwice 1:36:11
50 223 KOCIMSKI Krzysztof 1955 M40 NSZZ SOLIDARNOŚĆ KWK 1:36:12
51 42 LICHACZ Radosław 1979 M20 CWKS Węgoria 1:36:20
52 218 KASPRZAK Bogdan 1954 M40 KB NEPTUN Kołobrzeg 1:36:40
53 113 RUSAKIEWICZ Marek 1964 M30 ZR NSZZ SOLIDARNOŚĆ Gorzów 1:36:40
54 268 RUDNIK Jerzy 1952 M40 KB FLORIAN Chojnice 1:36:42
55 376 KUBIAK Andrzej 1950 M50 Rumia 1:36:58
56 229 GRZYBOWSKI Krzysztof 1957 M40 Gorzów Wlkp 1:36:58
57 47 GRZYBOWSKI Piotr 1980 M20 ZR NSZZ SOLIDARNOŚĆ Gorzów 1:37:20
58 129 TORŁOP Przemysław 1966 M30 NSZZ SOLIDARNOŚĆ Port 1:37:35
59 280 SYPIAŃSKI Wojciech 1959 M40 KB TUPOT Ustka 1:38:10
60 130 STEMPNIK Dariusz 1963 M30 Gdynia 1:39:54
61 115 MIŁOTA Grzegorz 1964 M30 Gorzów Wlkp 1:40:00
62 277 JAKIEMCZUK Henryk 1960 M40 WKS ODRA Brzeg 1:40:55
63 215 LASOTA Mirosław 1953 M40 Wałcz 1:41:10
64 249 LEŚNIEWSKI Stanisław 1955 M40 NSZZ SOLIDARNOŚĆ Huta 1:41:14
65 202 SALMANOWICZ Zdzisław 1951 M40 KB MARATOŃCZYK 1:41:20
66 41 CZYŚCIECKI Wojciech 1978 M20 Uniwersytet Gd. 1:41:40
67 250 WIĘCKOWSKI Eugeniusz 1951 M40 KWK ANDALUZJA TKKF 1:41:42
68 351 JUSZKIEWICZ Dimitryj 1942 M50 Kaliningrad-Rosja 1:41:53
69 368 LATUSEK Bogdan 1948 M50 Praszka 1:42:04
70 371 BERNAT Antoni 1949 M50 Puck 1:42:24
71 237 BRESSA Zbigniew 1960 M40 Paczków 1:42:28
72 378 JASKOT Jerzy 1950 M50 Malbork 1:42:33
73 452 GRABSKA Renata 1950 K50 VANPUR Rzeszów 1:42:40
74 383 SADOWSKI Janusz 1946 M50 TTT TRIADA Sopot 1:43:00
75 58 WYSOCKI Piotr 1975 M20 Leżajsk 1:43:01
76 146 MILUK Stanisław 1962 M30 WKB META Lubliniec 1:43:15
77 403 GROCHOCKI Wojciech 1936 M60 TKKF PIAST Poznań 1:43:25
78 205 DATA Kazimierz 1952 M40 STOCZNIA Gdańska 1:43:25
79 369 OLSZOWY Kazimierz 1948 M50 JW 1761 Gdynia 1:43:29
80 374 GĘSICKI Zbigniew 1949 M50 Toruń 1:43:35
81 152 BOROWSKI Dariusz 1965 M30 3x3 Człuchów 1:43:35
82 220 MAŁEK Stanisław 1954 M40 Praszka 1:45:06
83 362 SOSNOWSKI Bolesław 1947 M50 KLUB BIEGACZA Gdańsk 1:45:07
84 266 WARWAS Henryk 1957 M40 Konin 1:45:26
85 278 NIWINSKI Grzegorz 1958 M40 TUPOT Ustka 1:45:27
86 101 DOBROWOLSKI Andrzej 1961 M30 NKK SYSTEM S.C. Kraków 1:45:30
87 102 TOMASZEWSKI Krzysztof 1967 M30 KSiSW CROSS Turek 1:45:52
88 137 CHMIELEWSKI Robert 1970 M30 MCKiS Jaworzno 1:46:10
89 143 TROKA Józef 1961 M30 KB FLORIAN Chojnice 1:46:20
90 52 WĘGLERSKI Tomasz 1972 M20 niezrzeszony 1:46:20
91 222 JASKÓLSKI Grzegorz 1955 M40 Gdynia 1:46:27
92 357 CEBULA Bolesław 1945 M50 Gdańsk 1:46:41
93 209 KSENCZUK Aleksej 1952 M40 Kaliningrad-Rosja 1:46:42
94 151 PIOTROWSKI Bogusław 1961 M30 FAST Gdańsk 1:46:57
95 394 MANTYCKI Piotr 1945 M50 niezrzeszony 1:47:24
96 251 GOJ Jerzy 1958 M40 NSZZ SOLIDARNOŚĆ KWK 1:47:29
97 31 TARCZYŃSKI Grzegorz 1974 M20 WKB PIAST Wrocław 1:47:36
16 sierpnia Strona 2 z 4
2000
Przygotowanie: DomTel 059
Miejsce Numer Nazwisko i imię Rocznik Kat. Kraj-Klub-Miasto Wynik
98 135 STEFAŃSKI Waldemar 1963 M30 Straż Pożarna Gdańsk 1:47:41
99 355 ROPIAK Ryszard 1944 M50 KURPIE Myszyniec 1:47:48
100 386 TATARYNOWICZ Marian 1948 M50 KB MARATOŃCZYK Zielona Góra 1:48:26
101 108 WRÓBLEWSKI Zbigniew 1962 M30 Kamień Pomorski 1:48:52
102 254 KRZYSZTOFIAK Marek 1958 M40 Gdańsk 1:48:53
103 141 TRZEBIATOWSKI Dariusz 1966 M30 WODOCIĄGI Chojnice 1:48:53
104 232 PALUSZKIEWICZ Wiesław 1957 M40 NSZZ SOLIDARNOŚĆ KWK 1:48:54
105 217 OLEKSZYK Zbigniew 1953 M40 BTP ALGA 1:48:55
106 271 OLKOWSKI Eugeniusz 1954 M40 Bydgoszcz 1:48:55
107 112 MAZURKIEWICZ Andrzej 1963 M30 Przemyśl 1:49:19
108 213 FRANAS Ryszard 1953 M40 Kisielice 1:49:20
109 231 BOBER Stanisław 1957 M40 Mysłowice 1:49:35
110 240 BARTLEWSKI Leszek 1960 M40 Zielona Góra 1:49:35
111 387 MILIK Zygmunt 1944 M50 MORENA Gdańsk 1:49:47
112 51 ŁĘGOWSKI Krzysztof 1981 M20 Brodnica 1:50:11
113 269 SOBOLEWSKI Antoni 1951 M40 Tczew 1:50:29
114 200 LANKAUF Waldemar 1961 M30 LZS WILLICH Walce 1:51:08
115 204 OSIECKI Grzegorz 1951 M40 Kisielice 1:51:10
116 224 PASZKOWSKI Janusz 1956 M40 Brodnica 1:51:11
117 128 PODKOWSKI Wojciech 1968 M30 Gdynia 1:51:25
118 274 STANIASZEK Bogusław 1952 M40 KB TUPOT Ustka 1:51:33
119 258 ŻUKOWSKI Marek 1952 M40 TTT TRIADA Sopot 1:51:51:
120 144 SZNAUCNER Mirosław 1969 M30 WKB META Lubliniec 1:51:56
121 234 BARAŃSKI Zdzisław 1958 M40 Praszka 1:52:00
122 256 SZYMAŃSKI Mariusz 1955 M40 Stocznia Gdynia 1:52:13
123 272 DREKSLER Szymon 1953 M40 WKS ODRA Brzeg 1:52:20
124 44 DOMAGALSKI Marcin 1979 M20 Przemyśl 1:52:22
125 49 ROMAŃCZUK Wojciech 1980 M20 Skarszewy 1:52:34
126 356 CZYZNIEWSKI Marian 1945 M50 Toruń 1:52:35
127 243 RYBAK Janusz 1958 M40 Gdynia 1:52:44
128 247 MADEJ Andrzej 1955 M40 niezrzeszony 1:53:14
129 395 HEBEL Tomasz 1950 M50 niezrzeszony 1:54:09
130 261 TADAJEWSKI Zygmunt 1953 M40 JOGGER Nowy Dwór 1:54:18
131 225 PETELSKI Paweł 1956 M40 Gdańsk 1:54:21
132 43 KWIATKOWSKI Kamil 1979 M20 Skarszewy 1:54:23
133 46 KULESZA Bartosz 1979 M20 Pasłęk 1:54:23
134 50 LUBOCH Kamil 1980 M20 Skarszewy 1:54:24
135 36 CYBULSKI Marcin 1976 M20 Skarszewy 1:54:29
136 404 KIEDROWSKI Józef 1937 M60 Starogard Gd. 1:54:32
137 363 ROGOWSKI Zbigniew 1947 M50 TTT TRIADA Sopot 1:55:10
138 253 SPYCHALSKI Tadeusz 1960 M40 FRUTINA-NESTLE Toruń 1:55:15
139 203 GŁOWACKI Jerzy 1951 M40 Poznań 1:55:54
140 211 MOSZKO Marian 1952 M40 Gorzów Wlkp. 1:55:59
141 125 SZARAFINOWSKI Eugeniusz 1968 M30 KB FLORIAN Chojnice 1:57:15
142 366 LIPSKI Jan Dominik 1948 M50 Lębork 1:57:29
143 40 PEPLAK Jarosław 1978 M20 Skarszewy 1:57:32
144 364 POKORNY Edward 1948 M50 KB TUPOT Ustka 1:57:40
145 45 OLSZEWSKI Maciej 1979 M20 Skarszewy 1:57:41
146 132 SZAMP Janusz 1961 M30 niezrzeszony 1:57:58
147 276 CHRISTO Wasilew 1952 M40 WARKA STRONG 1:58:26
148 212 PTAK Zbigniew 1952 M40 Bielsko-Biała 1:58:54
16 sierpnia Strona 3 z 4
2000
Przygotowanie: DomTel 059
Miejsce Numer Nazwisko i imię Rocznik Kat. Kraj-Klub-Miasto Wynik
149 241 KOWALCZYK Tadeusz 1955 M40 TST Wrocław 1:59:27
150 392 KRESIMON Kazimierz 1950 M50 TCZEW 1:59:33
151 273 ROSIŃSKI Mirosław 1955 M40 WKS ODRA Brzeg 1:59:39
152 248 SARNOWSKI Henryk 1953 M40 niezrzeszony 1:59:48
153 406 ŻUK Józef 1940 M60 TKKF PODZAMCZE Wałbrzych 2:00:30
154 442 DUDOJC Ewa 1956 K40 KB FLORIAN Chojnice 2:00:40
155 145 GĄSIOR Robert 1968 M30 WKB META Lubliniec 2:01:11
156 441 LASOTA Irena 1951 K40 Wałcz 2:02:55
157 370 BLOMFIELD Mark 1949 M50 Washington-USA 2:04:06
158 105 GUZEK Tadeusz 1962 M30 K.B. Łuków 2:05:20
159 270 KOŚCICKI Zbigniew 1956 M40 NSZZ SOLIDARNOŚĆ Zagłębie 2:06:42
160 358 KOZAK Zdzisław 1946 M50 Międzyrzec Podlaski 2:07:35
161 267 ORŁOWSKI Sławomir 1957 M40 niezrzeszony 2:10:00
162 29 SZCZEPANIK Mikołaj 1973 M20 Skarszewy 2:10:36
163 48 PODGÓRSKI Jarosław 1980 M20 Skarszewy 2:10:36
164 382 BIELAK Marian 1946 M50 Gdańsk 2:11:37
165 210 MISIAK Adam 1952 M40 Głowienka 2:11:43
166 393 MATCZAK Stanisław 1950 M50 NSZZ SOLIDARNOŚĆ Zagłębie 2:12:24
167 379 DOMAŃSKI Jacek 1941 M50 WTT Warszawa 2:15:19
168 120 CICHOWSKI Grzegorz 1967 M30 Gdynia 2:15:19
169 227 SZWED Andrzej 1956 M40 Toruń 2:15:24
170 380 PAŁASZ Edmund 1947 M50 NSZZ SOLIDARNOŚĆ Stocznia 2:19:10
171 396 JEZIERSKI Zbigniew 1942 M50 TKK Płock Kamionki 2:21:48
172 21 SOSNOWSKI Wiesław 1972 M20 Straszyn 2:29:50
16 sierpnia Strona 4 z 4
2000
Przygotowanie: DomTel 059