2016-12-30, 17:11 - jakub738 napisał/-a:

2024-03-29
07:48

2016-12-30, 19:03

2016-12-30, 15:59 - biegowaamatorszczyzna napisał/-a:

Pierwszy podany bieg - Zgorzelec - organizowany jest w Niemczech, tam jest start i meta, przez Zgorzelec biegnie tylko część trasy (trudno więc zakwalifikować ten bieg jednoznacznie)

Drugi bieg - Wołomin - bieg jest rozgrywany jak sama strona którą podałeś informuje po lasach z Wołomina do Kobyłki i organizowana przez miejscowość Kobyłka. Jeżeli chodzi o drugi bieg w Wołominie - pod podanym linkiem przez ciebie jest tylko zapowiedź biegu, Color Run, który raz że trudno zakwalifikować do końca jako bieg, dwa - to tylko zapowiedź prasowa, bez regulaminu, wyników itd.

Nowy Dwór Mazowiecki - uwzględniłem, dziękuję za link.

Białogard - pierwszy link prowadzi do biegu z 2015 roku. Drugi - Bieg Sylwestrowy uwzględniłem. Dziękuję

Bartoszyce - były to tylko biegi dzieci i młodzieży. Przynajmniej tak wynika z zamieszczonych pod linkiem informacji które sprawdziłem.

Polkowice - poza zapowiedziami w lokalnych stronach ww brak jakichkolwiek informacji o biegu, czy wyników.

Płońsk - jedyna lakoniczna informacją jaką można znaleźć w sieci: Starostwo Powiatowe w Płońsku i Zespól Szkół Ogólnokształcących w Płońsku serdecznie zapraszają do udziału w Powiatowym Biegu Ku Czci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się w Płońsku 28 lutego o g. 17.00. Wydarzeniu będzie towarzyszyła ekspozycja historyczna przedstawiająca rekonstrukcję oddziału żołnierzy wyklętych przygotowaną przez Jednostkę Strzelecką 1006 z Płońska. Wyniki - 148 osób plus komentarz że dodatkowo około 30 osób ukończyło niezapisanych. Nie do końca wiem co z tym biegiem zrobić, jaką miał formułę itd.

Opoczno - brak konkretnych informacji o biegu - regulaminu, wyników, czegokolwiek poza informacją że w ramach ogólnopolskiej akcji. Większość informacji w necie dotyczy 2015 roku

tsylwek
Sylwek

2017-01-17
21:30

2016-12-30, 22:09

Chrzanów Cross Mikołaja ukończyło 66 osób jak dobrze liczę. Będzie jeszcze Bieg Sylwestrowy (ale raczej nie przekorczy liczby 150 uczestników)

Jarek42
Jarek Kosoń

2024-03-28
15:08

2016-12-31, 08:55

Ciekawe zestawienie. Tylko bieg biegowi nierówny. Np. w takim Świnoujściu maraton ma tylko start a meta i wszystkie uroczystości dekoracji są w Wolgaście. Może trzeba by było uwzględnić tylko biegi, których start i meta są w danym mieście?

2016-12-30, 13:13 - Admin napisał/-a:

Wydaje mi się ze obecnie największym biegiem Mławy jest Bieg o Puchar Starosty Mławskiego. Półmaraton ukończyło 167 osób i Mława wypada z zestawienia miast powyżej 20K z biegiem poniżej 150 osób :)

Cześć Michał !
W Pokowicach 17 grudnia odbył się I Bieg im. Księdza Jerzego Gniatczyka. Wyników z czasami nie było gdyż liczył się udział. Zawody ukończyło 398 osób.
W zestawieniu nie widzę także największego biegu w Lubinie czyli Biegu Papieskiego który odbył się 24 kwietnia. Ukończyło go 1712 osób

po co ?
naprawdę kupa świetnej nikomu nie potrzebnej roboty, ocen oraz wniosków wyciągnąć z tego nie da się żadnych; trochę startuję w różnych dyscyplinach, ale jeszcze nie wystartowałem ani w mieście urodzenia, ani pracy, ani zamieszkania i jakoś nie narzekam na małą ilość imprez sportowych; poza tym uczestniczyłem w imprezie z zestawienia w innym roku i uczestników było 3x więcej (może pogoda dopisała)

Dariush

2020-06-01
14:25

2017-01-24, 10:11

Pozycja 195 - Malinowe piątki to biegi w których uczestniczyło nieco ponad 100 zawodników, ale największym biegiem w Kole to Międzynarodowy Bieg Warciański. W ubiegłym roku zapisanych było coś ok 600 zawodników, ukończyło pewnie ok 500 to dało frekwencje ponad 2%

ELVISX
Adam Chrzanowski

2023-06-27
22:37

2017-02-03, 11:11

Potwierdzam poprzednika. W Kole największym biegiem nie jest Malinowa Piątka, tylko Międzynarodowy bieg Warciański, którego w 2016 roku ukończyło 471 osób.