24 maja 2016, 08:10, 1830/382724ASICS Polska
Weekendowe sukcesy Frontrunnerów ASICS

LINK 1: WIĘCEJ INFORMACJI NA FACEBOOKU
LINK 2: STRONA INTERNETOWA ASICS

Miniony weekend obfitował w ¶wietne rezultaty reprezentantów ASICS Frontrunner! Adam Nowicki zdobył tytuł Wicemistrza Polski Seniorów, Paweł Ochal zwyciężył w Bydgoszczy, Paulina Kaczyńska poprawiła swoje PB na dystansie 1500m, a Hania KaĽmierczak zajęła 3 miejsce w¶ród Pań w IRON TRIATHLON w Piasecznie.

Adam Nowicki zaj±ł drugie miejsce, podczas Mistrzostw Polski Seniorów, rozgrywanych w Białogardzie. Adam dystans 10000m pokonał w czasie 29:29:54, wykręcaj±c przy okazji nowy rekord życiowy!

Paweł Ochal nie pozostawił swoim rywalom złudzeń, podczas rywalizacji na 10km, w ramach 1. PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego. Z czasem 00:30:59 bezapelacyjnie zwyciężył w Bydgoszczy, pokonuj±c kolejnego zawodnika o niecałe 4 minuty.

Paulina Kaczyńska podczas mityngu w Białogardzie uzyskała na 1500m czas 4:16:09, poprawiaj±c tym samym swój dotychczasowy rekord życiowy o 6 sekund!

Z kolei Hanna KaĽmierczak, podczas imprezy GARMIN IRON TRIATHLON rozgrywanej w Piasecznie, uplasowała się na 3 miejscu w¶ród pań. Dystans ¼ Ironmana pokonała w czasie 02:13:52, co dodatkowo pozwoliło jej na zajęcie 2 miejsca w kategorii wiekowej K25.

Na pokonanie 4 km, Piotr M±drach potrzebował zaledwie 14 minut i 4 sekund, co przełożyło się na 3 miejsce w Biegu Jana III Sobieskiego.

Warto również nadmienić, że w pi±tkowy wieczór, w Portugalii, startował Ambasador marki ASICS, Jerzy Skarżyński. Podczas Mistrzostw Europy Weteranów Non-Stadia, na dystansie 10km, Jerzy uzyskał czas 00: 38:28, co przełożyło się na 8. miejsce w kategorii M60.