Informacja rekomendowana przez ITL Media Group

MŚ i ME w biegu na 100km

Link 1: STRONA INTERNETOWA ZAWODÓW
Link 2: ENCYKLOPEDIA IMPREZ: ZAGRANICA - HOLANDIA

W malowniczym holenderskim miasteczku Winschoten odbyły się 8 września 2007 Mistrzostwa Świata i Europy w biegu na 100 km.

223. WALKOWIAK ANDRZEJ - 11:50:04

Niestety biegu nie ukończyło dwóch polskich czołowych zawodników: Jarosław Janicki i Dariusz Cichorek.

Mistrzem Świata kategorii M65 został Sojka Franciszek a wicemistrzem w kategorii M55 Andrzej Burek.

Ponadto rozgrywany był bieg na 50 km i sztafeta 10*10km, w której dobrze wypadli zawodnicy MZK Szczecin. Pozostałe wyniki można zobaczyć na stronie internetowej: www.runwinschoten.nl

NEWS  Ocena: 0 (0 głosów)

Twoja ocena (kliknij aby zagłosować)

2011-09-21 - Mistrzostwa Świata w Supe...
  2011-09-10 - Zakończono MŚ w biegu na ...
  2008-09-22 - Winschoten bez Polaków...
  2005-09-13 - Wyniki M.E. w Winschoten...

Komentarze czytelników - 4

podyskutuj o tym

Autor: Mirza, 2007-09-12, 11:38 napisał:
Jedno sprostowanie. Franek Sójka (nie Sojka) nie został mistrzem świata M65, bo takiej kategorii nie było. A szkoda. Zajął ósme miejsce w M60.

Autor: robewa, 2007-09-13, 19:49 napisał:
franc ma naprawde Sojka i był 1 w M65 ale w kategorii weterenów zgłoszonych przez organizacje weteranów, fakt, że był w tej kategorii sam i wystarczyło dobiec aby zostac mistrzem świata .... dla niektórych dobiec jest nieosiągalne

Autor: bur.an, 2007-09-13, 22:50 napisał:
W Winschoten kategorie były co pięć lat i mogę potwierdzić, że Franek stał na najwyższym podium w kategorii M65, razem odbieraliśmy medale a także gratulacje od Tadeusza Dziekońskiego.
W wynikach biegu w internecie wkradł się błąd i Franka zakwalifikowali w kategorii M 60.
Ciekawostką jest to że setkę ukończył biegacz, który miał ukończone 75 lat.

Autor: Mirza, 2007-09-14, 08:25 napisał:
To gratulacje dla Franka. Korzystałem zarówno z wyników orgów, jak i z oficjalnej strony IAU. Pozdrowienia dla wszystkich setkowiczów i zapraszam do Kalisza.

Pamiętaj, że komentarze publikowane na łamach naszego serwisu podlegaja moderowaniu. Redakcja zastrzega sobie prawo kasowania wypowiedzi zawierajacych tresci obrazliwe, nakłaniajace do przemocy, rasistowskie oraz inne, których wymowa może budzić podejrzenia co do intencji autora. Usunięte moga być także komentarze nie na temat lub stanowiace reklamę produktów oferowanych bez współpracy z wydawca serwisu. Jesli w trakcie lektury napotkałes tresci budzace Twoje zastrzeżenia - skontaktuj sie z nami podajac szczegółowe informacje: moderowanie@itlmediagroup.pl