Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

Motywacja, ludzie, cel – to tylko trzy z wielu powodów, dla których biegacze co roku startują z Ligą Biegową. Wystarczy brać udział w zawodach organizowanych w dowolnym miejscu w Polsce oraz na świecie i bezpłatnie zapisać się do Ligi, a tym samym dołączyć do ponad 9-tysięcznej społeczności biegaczy! Zarejestruj się już teraz, by przystąpić do tegorocznej rywalizacji!

Liga Biegowa inspiruje do aktywności przez cały rok. Co najważniejsze – jest to akcja bezpłatna, dostępna dla każdego, bez względu na poziom sportowy, wiek czy miejsce zamieszkania! Liga Biegowa ma zasięg ogólnokrajowy, a wręcz ogólnoświatowy. Do puli wliczane są bowiem biegi organizowane w Polsce, jak i zagranicą. Zadaniem Ligi Biegowej jest motywowanie biegaczy do podejmowania regularnej aktywności oraz edukacja zdrowotna.

Na czym polega Liga Biegowa?

- rejestrujesz się na stronie www.ligabiegowa.pl
- startujesz w zawodach na dystansach 5 km, 10 km, 21,1 km i/lub 42,2 km
- wyniki z biegów automatycznie są aktualizowane na Twoim profilu i przeliczane na punkty
- w grudniu sumujemy wyniki i nagradzamy aż 80 zwycięzców poszczególnych kategorii. Wygrywają nie tylko najszybsi, ale przede wszystkim – najwytrwalsi!

W tym roku uczestnicy Ligi pokonali na zawodach biegowych już prawie 7 tys. kilometrów! W tegorocznej rywalizacji najmocniejszy obecnie jest Daniel Mikielski, który startuje regularnie i biega naprawdę szybko. Jego wynik z ostatniego 32. Biegu Powstania Warszawskiego wynosi 34:09! W klasyfikacji drużynowej Ligi Biegowej przoduje natomiast team Uciekające Zające.


Oprócz rankingów open indywidualnych i drużynowych, uczestnicy mogą śledzić swoje pozycje w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz z podziałem na dystanse. Przykładowo w kat. 60+, najwytrwalszym półmaratończykiem jest obecnie pan Piotr Kuczyński. Gdyby dziś ogłaszać wyniki, obok p. Piotra, na podium stanęłaby pani Iwona Kochman.

Nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz, a najpóźniej do 30 września 2023. Do Ligi możesz przystąpić w każdej chwili. Jednak jeśli dołączysz teraz, na Twoim koncie zaciągną się automatycznie wyniki ze wszystkich Twoich tegorocznych startów!

Biegasz? Pomagasz!

Oprócz rywalizacji i zabawy, Liga Biegowa ma również wymiar charytatywny. Bez względu na to gdzie i na jakim dystansie startujesz – możesz pomóc!

„WYBIEGAJ W PRZYSZŁOŚĆ z OSHEE” to akcja umożliwiająca każdemu biegaczowi wsparcie polskiej młodzieży, która trenuje lekkoatletykę. Wystarczą jedynie Twoje wybiegane w ramach Ligi kilometry. Marka Oshee przelicza każde 20 km na 1 butelkę napoju OSHEE. Napoje są przekazywane do klubów lekkoatletycznych, które zgłosiły się do akcji. Akcja ta jest częścią Programu Stypendialnego „Wybiegaj w Przyszłość”* Fundacji Zdrowy Ruch (współorganizatora Ligi Biegowej)

W tym roku nasi uczestnicy przebiegli w ramach akcji już 200 000 kilometrów, dzięki czemu w pierwszej turze rozdaliśmy połowę zaplanowanego wsparcia w postaci napojów OSHEE! Łącznie wysłano jak dotąd 7500 sztuk napojów do potrzebujących, młodych sportowców!


Zabawa wciąż trwa

Pierwsza połowa roku za nami! Zbliża się jednak jesienny sezon startowy, więc w rankingach wszystko się jeszcze może wydarzyć. Zabawa wciąż trwa i Ty również możesz być jej częścią. Dołącz do Ligi Biegowej już dziś!

Więcej na www.ligabiegowa.pl

Ligę Biegową organizuje Fundacja Zdrowy Ruch. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerem projektu jest marka Oshee oraz Enduhub. Więcej informacji na www.ligabiegowa.pl, Facebooku oraz InstagramieKomentarze czytelników - brakskomentuj materiał

 Ostatnio zalogowani
biegacz54
11:43
INVEST
11:27
crespo9077
11:26
STARTER_Pomiar_Czasu
11:23
emka64
11:17
mikeg
10:52
chalupczok
10:30
mirotrans
10:18
RobertLiderTeam
10:06
rys-tas
09:54
marianzielonka
09:50
japaszk
09:48
arturM
09:46
Admin
09:46
lukasz.tatys
09:45
Wojciech
09:38
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |