Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

Suunto Vertical – nowe zaawansowane zegarki sportowe!Niedawno odbyła się światowa premiera najnowszej serii zegarków Suunto Vertical. To zaawansowane i wielofunkcyjne sportowe zegarki klasy premium. Fiński producent po raz pierwszy w historii firmy wyprodukował solarne zegarki sportowe, które są zasilane energią słoneczną. Co oferuje najnowsza seria Suunto Vertical? Jakie zalety posiadają te zegarki i dla kogo są przeznaczone?

Sportowcy pokochają smartwatch Suunto Vertical!Zegarki Suunto Vertical zostały zaprojektowane dla sportowców. Wbudowane funkcje pozwalają na śledzenie i rejestrowanie aktywności fizycznej początkujących sportowców. Prawie sto wbudowanych trybów sportowych oraz czujniki monitorują stan zdrowia sportowca, oraz wszelkie parametry. Dodatkowo zegarek posiada dedykowaną aplikację Suunto App, w której użytkownik może zaplanować trening. Wbudowana aplikacja generuje raport oraz wskazuje parametry, oraz wyniki treningu. Najnowszy zegarek Suunto Vertical cechuje się niezwykłą wytrzymałością. Smartwatch przeszedł rygorystyczne testy wojskowe według kryteriów Stanów Zjednoczonych. To niezawodna i funkcjonalna maszyna wyprodukowana w stu procentach z odnawialnych źródeł energii. Zegarki z serii Vertical nie emitują dwutlenku węgla do atmosfery, dzięki czemu nie są szkodliwe dla środowiska.


Suunto Vertical, czyli wytrzymałe i inteligentne zegarki!


Sportowiec, który zdecyduje się na zakup zegarka z serii Suunto Vertical, otrzyma produkt innowacyjny i nowoczesny. Zaimplementowane nowoczesne technologie oraz funkcje sprawiają, że zegarki są funkcjonalne. Smartwatch cechuje się niezwykle wytrzymałą budową, dostępną w wielu wariantach kolorystycznych. Zegarki są dostępne również w dwóch innych wariantach tj. ze stalową kopertą, czyli standardowe oraz wykonane z tytanu w wersji solarnej. Wersja solarna posiada wbudowaną baterię, której czas wydłużony jest o 30%. Mobilny wygląd oraz niska waga urządzenia idealnie wpasuje się w każdy nadgarstek i zapewni wygodę podczas aktywności fizycznej. Urządzenie wyposażone jest w powiększony i dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,4”. Oprócz tego na zegarku zainstalowano trzy płaskie przyciski służące do blokowania i odblokowania zegarka w każdym momencie. Oprócz tego urządzenia Suunto Vertical wyposażono w bardzo wytrzymałe baterie.

Fińska marka zastosowała bardzo praktyczne rozwiązanie w swoich zegarkach. Smartwatch Suunto Vertical posiada pięć inteligentnych trybów, które użytkownik może wybrać podczas aktywności fizycznej. Te tryby to Performance, Endurance, Ultra, Tour i Custom. Tryb Performance jest dla sportowców, którzy chcą zapisywać swoje osiągi. Rejestruje wszystkie dane i parametry co sekundę. Czas pracy zegarka w takim trybie wynosi około 60 godzin w wersji standard, natomiast w wersji solar aż 85 godzin. Tryb Endurance jest normalnym trybem z systemami GPS i śledzeniem jednopasmowym. Mierzy co sekundę tętno oraz działa przy włączonych funkcjach bluetooth, GPS i wibracjach. Działa aż od 90 do 140 godzin w zależności od wersji. Tryby Ultra i Tour nie posiadają opcji włączenia bluetooth, GPS i nadgarstkowego pomiaru tętna. Ultra działa do 140 godzin a Tour do 500 godzin w wersji standardowej. W trybie Custom użytkownik sam dostosowuje zegarek pod swoje potrzeby.


Zegarki Suunto Vertical to darmowa nawigacja!Zegarki firmy Suunto to przodownik w produkcji zegarków nowej generacji. Urządzenia posiadają precyzyjne i mobilne zestawy nawigacyjnej. Seria Suunto Vertical posiada system szczegółowych map offline oraz wysoką dokładność śledzenia. System darmowy map offline oferuje nawigację po trasie i punktach POI i funkcję zoomu pomiędzy warstwami. Dzięki wbudowanej pamięci można zapisać mapę i pobrać ją przez Wi-Fi. Dedykowana dla tych zegarków aplikacja Suunto App daje dostęp do map, w których zawarte są informacje o rodzaju nawierzchni. Dzięki zaawansowanej technologii użytkownik może śledzi na bieżąco ukształtowanie terenu oraz wyświetlać mapy w trzech wariantach. Oprócz tego zainstalowane jest skalowanie map na różnych poziomach oraz funkcja zoomu pomiędzy warstwami. Premierowe zegarki z serii Suunto Vertical oferują użytkownikowi wytrzymałą baterię, ładowanie energią słoneczną i bezpłatne mapy offline, ale również ma funkcję śledzenia parametrów podczas aktywności fizycznej.

Zegarek posiada aż 95 trybów sportowych. To idealny wybór dla początkujących sportowców. Urządzenie Suunto Vertical oferuje użytkownikowi raport, który generowany jest w dedykowanej aplikacji i wskazuje parametry i osiągnięte wyniki przez sportowca. W raporcie znajdują się informacje dotyczące trwania aktywności fizycznej, pomiary tempa i tętno, pokonany dystans, ilość kroków przebyta i średnia prędkość biegu podczas aktywności fizycznej. Dodatkowo w takim raporcie zapisane są dane związane z ilością spalonych kalorii, informacje o czasie potrzebnym na regenerację, wskaźnik intensywności i wiele innych niezbędnych liczb.


Innowacyjna technologia tylko w Suunto Vertical


Nowoczesne zegarki z serii Suunto Vertical, których premiera odbyła się niedawno, zyskują coraz bardziej na popularności. To niezbędny gadżet dla trenujących i początkujących sportowców. Urządzenie posiada niezwykle wytrzymałą baterię, wiele trybów sportowych oraz innowacyjny design. Wszystkie treningi można planować i analizować w raportach generowanych przez dedykowaną aplikację Suunto App. Te funkcjonalne smartwatche już zaczęły podbój rynku!Komentarze czytelników - brakskomentuj materiał

 Ostatnio zalogowani
mirotrans
10:18
RobertLiderTeam
10:06
rys-tas
09:54
marianzielonka
09:50
japaszk
09:48
arturM
09:46
Admin
09:46
lukasz.tatys
09:45
Wojciech
09:38
biegacz54
09:28
Borrro
09:25
Leno
09:17
BOP55
09:04
michu77
08:39
bobparis
08:37
platat
08:02
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |