Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 


Rynek produktów technologicznych dedykowanych komputerom bądź laptopom jest niezwykle szeroki. Od lat najpopularniejszym producentem pozostaje firma Microsoft, oferująca szeroki wybór oprogramowania. Office 2021 to pakiet biurowy, składający się z funkcjonalnych narzędzi, które znajdą zastosowanie zarówno w biurach, instytucjach publicznych, placówkach oświatowych, jak i w naszym domu.

Microsoft Word – edytor tekstowy

Kupując nowy komputer bądź laptop wzbogacić musimy go w odpowiednie oprogramowanie. Oczywiście najważniejszy jest system operacyjny – np. Windows 11, bowiem dzięki niemu jesteśmy w stanie wykonywać jakiekolwiek czynności w obrębie urządzenia. Aby nasza aktywność w sieci, wpisywane loginy i hasła oraz gromadzone na sprzęcie pliki mogły być w pełni bezpieczne, konieczna jest instalacja oprogramowania antywirusowego. Dobrej jakości program stanowi barierę dla niebezpiecznych oprogramowań wirusowych i szpiegujących.

Niezależnie czy z komputera korzystamy w warunkach domowych, czy w środowisku firmowym, zainstalować na nim należy funkcjonalny pakiet biurowy. Najnowszą propozycją od Microsoft jest Office 2021. Wraz z kolejną wypuszczaną na rynek wersją, marka Microsoft wzbogaca swoje produkty w nowoczesne opcje. Najpopularniejszym narzędziem wchodzącym w skład pakietu biurowego jest Word. Aplikacja służy do tworzenia nieskończonej ilości stron plików tekstowych. Użytkownik może dowolnie formatować treść oraz ma możliwość wstawiania obrazów, wykresów czy tabel.


Microsoft Excel i Power Point – narzędzia dla biur, placówek oświatowych czy instytucji publicznych.

Innym niezwykle przydatnym programem jest Microsoft Excel. Narzędzie złożone z arkuszy kalkulacyjnych, pozwalających tworzyć zestawienia liczbowe. Aby móc korzystać z pełnej funkcjonalności programu, posiadać musimy nieco więcej wiedzy na jego temat. Umiejętności zdobyć możemy poprzez uczestnictwo w kursach bądź szkoleniach, prowadzonych zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Ciekawym programem jest także Microsoft Power Point, umożliwiający tworzenie prezentacji. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie – od wykorzystania przez prowadzących zajęcia dydaktyczne oraz uczniów po zastosowanie firmowe podczas spotkań biznesowych z klientem bądź kontrahentem.

Legalny klucz licencyjny zakupić możemy wyłącznie u renomowanego sprzedawcy – np. sklep teamnet-software. Po zaledwie kilkunastu minutach od transakcji na naszą skrzynkę pocztową trafi klucz aktywacyjny w formie cyfrowej. Dzięki niemu otrzymamy wieczystą licencję, a tym samym możliwość korzystania z aplikacji biznesowych dożywotnio.Komentarze czytelników - brakskomentuj materiał

 Ostatnio zalogowani
schlanda
21:06
Madmax
21:00
qbu¶
20:43
Daro091165
20:42
zbyszekbiega
20:41
szakaluch
20:31
JW3463
20:30
zwojtys
20:30
Zedwa
20:25
AdamP
20:13
gpnowak
20:13
widziu
19:42
Admin
19:39
Artur R.
19:33
kmajna
19:27
manjan
19:25
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |