Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 Jedni lubią sprinty inni maratony. Bukmacherzy online mają w swojej ofercie oba rodzaje konkurencji. Zanim podejmiesz decyzję o postawieniu kuponu na tę dyscyplinę, powinieneś najpierw poznać ważne zasady dotyczące typowania. Ten artykuł ma Ci je właśnie przybliżyć.

Na wstępie ze smutkiem musimy zaznaczyć, że bieganie należy do mało popularnych dyscyplin w kontekście zakładów bukmacherskich. Najczęściej bukmacherzy online oferują zakłady przy okazji takich wydarzeń jak igrzyska olimpijskie.

O czym pamiętać obstawiając biegi u polskiego bukmachera?

Na pozór typowanie biegów nie różni się znacząco od innych dyscyplin. Opinia ta tylko na pierwszy rzut oka wydaje się uzasadniona. Gdy w końcu odwiedzisz stronę najlepszych bukmacherów online, zobaczysz, że z tymi zasadami dotyczącymi typowania biegów jest różnie.

Spokojnie — po to czytasz ten artykuł, aby sprawnie typować starty biegaczy — bez względu na to, czy zdecydujesz się obstawiać sprinty, czy też biegi długodystansowe. Sprawdź ranking bukmacherów na Oszustwo.info

Znajomość formy typowanych biegaczy

Zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, kiedy to czarny koń wygrywa cały pojedynek — ta reguła tyczy się większości dyscyplin, które w swojej ofercie mają najlepsi bukmacherzy w Polsce. W przypadku startu biegaczy wyjątkowo rzadko tego typu nieprzewidziane scenariusze mają miejsce. Tutaj prawie zawsze wygrywa faworyt.

Jaki wniosek płynie z powyższego stwierdzenia? Musisz regularnie śledzić występy biegaczy, na których chcesz obstawiać. Zresztą, jeśli kiedykolwiek próbowałeś typować biegi, wiesz na pewno, że tutaj przedstartowy faworyt najczęściej zdobywa najwyższy stopień podium w zawodach.

Przypuszczenia dotyczące planów zawodników na dany sezon

W każdej dyscyplinie sportowcy mają swoje priorytety. Musisz o tym pamiętać, typując kupon u bukmacherów online. Wyobraźmy sobie taką sytuację — za miesiąc rusza olimpiada, a faworyt do głównego medalu na igrzyskach startuje w podrzędnych zawodach. Sądzisz, że w każdej sytuacji taki sportowiec będzie chciał za wszelką cenę wygrać te podrzędne zawody? Otóż nie. Będzie on w pełni skoncentrowany na startach olimpijskich. Oznacza to, że może do mało ważnych zawodów podejść na pół obrotach.

Jeśli już teraz w Twojej głowie pojawiła się myśl, aby sprawdzić, co oferuje najlepszy polski bukmacher w kontekście biegów, zaczekaj. Najpierw zapoznaj się z kalendarzem startów biegaczy z interesującej Cię kategorii. Zobacz, czy za chwilę nie zaczynają się ważne zawody, które mogą być kluczowym celem dla czołowych biegaczy.

Śledzenie prognoz bukmacherów w Polsce

Nikt w branży zakładów nie jest wróżką — nawet najlepszy bukmacher online nie jest w stanie ze stuprocentową pewnością wskazać zawodników, którzy zajmą pozycje na podium w danym starcie. Nie oznacza to, że prognozy firm są wróżeniem z fusów. Jest wprost przeciwnie — analitycy dokładnie opracowują szanse na zwycięstwo poszczególnych zawodników. Na tej podstawie przygotowują kursy. Jeśli nie masz czasu śledzić poczynań biegaczy, zaufaj przewidywaniom bukmacherów online.

Jeśli nie chcesz przekonać się na własnej skórze, jak bardzo trafne są przewidywania analityków, możesz wejść na stronę i sprawdzić kursy przed danym startem. Następnie zobaczyć, czy pokrywają się one z rzeczywistym rozstrzygnięciem danego wyścigu. Taką czynność powinieneś powtórzyć w przypadku kilku biegów, by przekonać się, na ile można ufać przedstartowym prognozom firm.

Pełne skupienie (w przypadku zakładów na żywo)

Na pewno dobrze wiesz, że bukmacherzy online mają w swojej ofercie zakłady, które można typować w czasie rzeczywistym. Najczęściej są one określane jako zawody live. Tak się składa, że dyscypliny biegowe znajdują się w ofercie firm, które umożliwiają typowanie na żywo.

Na pewno zdajesz sobie sprawę, jak ważny jest refleks i szybkość reakcji przy obstawianiu tak dynamicznego sportu jak bieganie. Tutaj nawet ułamki sekund mają znaczenie. Jeśli masz gorszy dzień w dniu startu zawodników, słusznym wyjściem będzie rezygnacja z zakładów na żywo, które przygotowali bukmacherzy online na bieganie.

Rodzaje zakładów na bieganie, które oferuje każdy bukmacher online

Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują klientom kilka rodzajów zakładów na bieganie. Oczywiście z uwagi na dość proste zasady sportów biegowych, liczba rodzajów zakładów jest tu znacznie mniejsza niż w przypadku takich dyscyplin jak choćby piłka nożna.

Do najważniejszych rodzajów zakładów, które ma w swojej ofercie praktycznie każdy polski bukmacher, należą:

- Zwycięzca danego biegu;
- Który zawodnik z danej pary zajmie lepszą lokatę;
- Zawodnicy, którzy znajdą się na podium;

Na pewno domyślasz się, że pierwszy rodzaj zakładu należy do najłatwiejszych.

Zawody warte obstawiania u najlepszych bukmacherów online

Jeśli jesteś szczerym maniakiem sportów biegowych, na pewno dobrze znasz kalendarz wydarzeń — zarówno krajowych, jak i europejskich. Musisz wiedzieć, że bukmacherzy online mają w swojej ofercie głównie zakłady na duże wydarzenia. Próżno szukać na stronach możliwości typowania takich zawodów jak np. Bieg Niepodległości Run Poland. W końcu na tego typu imprezie może każdy wystartować. Żaden polski bukmacher nie byłby w stanie wskazać większości zawodników, którzy w tego typu zawodach biorą udział.

Chcąc obstawiać zakłady biegowe na stronach najlepszych polskich bukmacherów, musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać na duże wydarzenia, np. Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce.

Kluczowe zasady obstawiania biegów sportowych

Jak widzisz, jest kilka zasad, które trzeba mieć na uwadze, gdy chce się typować biegi sportowe. Mimo że najlepsi bukmacherzy online rzadko mają w ofercie biegi, to warto czekać przez cały rok na wydarzenie sezonu. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że obstawianie biegów to najbardziej pasjonujący rodzaj zakładów.

UWAGA: Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

zbyfek

Autor: zbyfek, 2022-12-11, 20:07 napisał/-a:
Zakłady nie prowadzą biegów, na mundialu jestem 180zł na plusie.

 

 Ostatnio zalogowani
Admin
14:54
biegacz54
14:49
ojek
14:48
El Aktywny
14:43
Januszz
14:05
Andrea
13:56
rys-tas
13:55
BiegowyPodróżnik
13:41
scibut
13:41
POZDRAWIAM
13:39
henry
13:39
kostekmar
13:18
chris_cros
13:03
ADEA Team
13:02
Dziolek
12:52
Maciej WuWu
12:43
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |