Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 


Na rynku zakładów bukmacherskich panuje coraz większa konkurencja. Jednym z najnowszych operatorów, który dołączył do grona legalnych bukmacherów, jest Betcris. Zdaniem graczy z miejsca ta firma dołączyła do rynkowej czołówki i ma jedną z najlepszych ofert w całej branży! Czy rzeczywiście tak jest? Omówimy to w poniższym artykule.

Można obstawiać praktycznie wszystko?

W 2017 roku w naszym kraju wprowadzona została ustawa, która na zawsze zapisała się na kartach historii w branży hazardowej.Od tego czasu na terenie Polski legalnie mogą działać tylko firmy, które spełniają zapisy ustawy hazardowej i uzyskały licencję od Ministerstwa Finansów. Obecnie na rynku jest już ponad 20 podmiotów, które rozpoczęły działania na terenie naszego kraju. Betcris to bukmacher, który swoją światową popularność budował głównie w krajach Ameryki Łacińskiej, a w szczególności na Dominikanie, gdzie pierwsza placówka tego operatora została otwarta w 1995 roku. Ponad 25 lat doświadczenia trafiło w ostatnim czasie na polski rynek, ponieważ właśnie na terenie naszego kraju Betcris rozpoczął swoje działania.

Tak duża konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich to znakomita wiadomość dla graczy, którzy mają o wiele większy wybór, zarówno pod kątem bonusów powitalnych, jak również standardowej oferty zakładów sportowych i nie tylko.

Betcris z miejsca po starcie zapisał się w świadomości typerów niespotykaną ofertą zakładów, ponieważ trzeba przyznać, że na ten moment jest to jeden z najlepszych operatorów pod kątem liczby dostępnych typów na konkretne wydarzenie. Imponuje przede wszystkim oferta e-sportowa, ale również piłkarska.

Obecnie w branży zakładów bukmacherskich pojawia się coraz więcej dyscyplin, o których jeszcze kilka lat temu ciężko było marzyć. W przeszłości zakłady bukmacherskie były utożsamiane głównie z piłką nożną, tenisem, koszykówką czy hokejem. Obecnie popularnych dyscyplin jest coraz więcej i trzeba przyznać, że każdy, nawet najbardziej wymagający gracz znajdzie tam coś dla siebie. Obecnie u legalnych bukmacherów można obstawiać praktycznie wszystko – nawet wydarzenia polityczne, czy też rozrywkowe.

Czy sporty biegowe są dostępne u bukmacherów?

Jeśli interesujesz się sportami biegowymi, to mamy dla Ciebie ciekawą wiadomość. Rosnąca konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich sprawiła, że obecnie są również dostępne poszczególne biegi, jak i również maratony.

W ofercie zakładów bukmacherskich można spotkać największe maratony w naszym kraju, czy też na świecie, a także poszczególne biegi krótko i długodystansowe na najważniejszych imprezach na całym świecie.

Sporty biegowe – jak obstawiać?

Obstawianie sportów biegowych wcale nie musi być trudnym zadaniem, szczególnie jeśli ma się na ten temat ogromną wiedzę. Jednak znajomość dyscypliny i doświadczenie są tu kluczowe. W zakładach bukmacherskich zdarzenia biegowe nie są aż tak popularne, dlatego też u bukmacherów z reguły oferta nie jest aż tak dobrze kontrolowana, jak chociażby piłka nożna i łatwiej znaleźć kursy, które nie są adekwatne do ryzyka.


Obstawianie sportów biegowych – kluczowe czynniki:

- Profil trasy
- Aktualna forma
- Statystyki historyczne
- Warunki atmosferyczne
- Nieobecności i kontuzje


Przy obstawianiu sportów biegowych nie można jednak tylko koncentrować się na proponowanych kursach. Pamiętajmy, że oddają one prawdopodobieństwo poszczególnych zdarzeń, jednak nie są wyrocznią odnośnie do tego, jak będzie przebiegał wyścig.

Przy okazji sportów biegowych należy brać pod uwagę warunki atmosferyczne. To jeden z najważniejszych czynników, który może wpłynąć na końcowy rezultat konkretnych zawodów. Nie ma wątpliwości, że na całym świecie znajdują się biegacze, którzy lepiej radzą sobie w gorącym klimacie, a gorzej, gdy temperatura sięga najniższych możliwych wskaźników, które pozwalają na odbycie biegu czy też maratonu. Zawodnicy z Afryki z reguły lepiej radzą sobie w miejscach, gdzie temperatura jest naprawdę wysoka i mają tym samym przewagę nad biegaczami z chłodniejszych krajów, którzy nie są przyzwyczajeni do takich warunków.

Bardzo ważnym aspektem jest również aktualna forma, która z roku na rok może się znacząco różnić. Zawodnik, który w poprzednim sezonie wygrał wszystkie najważniejsze imprezy, wcale nie musi być najlepszy w nowym sezonie. Należy brać tutaj pod uwagę takie detale jak chociażby kontuzje, czy też aktualnie – COVID. Koronawirus potrafi wykluczyć z wyścigów poszczególnych zawodników, co też wpływa na kursy przygotowane przez zakłady bukmacherskie.

Historyczne wyniki również są aspektem, nad którym warto się pochylić, jednak tak jak wcześniej wspomniałem – nie ufać do samego końca. Rezultaty z przeszłości mogą pokazać nam, czy dany zawodnik dobrze radził sobie w takim klimacie i na takiej trasie, jednak nie uwzględniają aktualnej formy.

Jeśli chce się dobrze typować sporty biegowe, to należy korzystać z własnej wiedzy o tej dyscyplinie, która jest fundamentalna. Następnie warto pochylić się nad liczbami i statystykami, które pokażą Ci aktualną formę, a także historyczne osiągniecia. Nieocenione będzie również śledzenie najważniejszych doniesień medialnych przed konkretnym startem.

Sporty biegowe i maratony w Betcris?

Betcris to nowy, legalny bukmacher, ale tak jak wcześniej wspomniałem – jest to firma, która idzie z duchem czasu i proponuje swoim klientom zakłady w wielu dyscyplinach. Można się spodziewać, że najważniejsze wydarzenia w świecie sportów biegowych będą dostępne dla zainteresowanych właśnie u tego operatora.


Rekordy w maratonach:

- Eliud Kipchoge – rekord świata w Berlinie – czas: 2:01:39
- Bashir Abdi – rekord Europy w Rotterdamie – czas: 2:03:36
- Henryk Szost – rekord Polski w Otsu – czas: 2:07:39


Oprócz ciekawej oferty zakładów, która jest innowacyjna na naszym rynku – istotne dla graczy są również bonusy powitalne, a trzeba przyznać, że pod tym kątem Betcris także radzi sobie bardzo dobrze.

Z reguły najwięcej maratonów odbywa się w okresie wiosenno-letnim, dlatego już niedługo pierwsze propozycje powinny pojawić się w zakładach bukmacherskich. Jeśli chcesz, sprawdzaj ofertę Betcris, aby nie przegapić tych wydarzeń. Być może w ofercie będą nawet dostępne typy związane z ewentualnym pobiciem 9-letniego rekordu Polski, czy też rekordu świata, który ma już 3 lata!

>Sprawdź najnowsze wywiady o tematyce maratonów na naszym portalu

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej pod adresem www.betcris.pl na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95Komentarze czytelników - brakskomentuj materiał

 Ostatnio zalogowani
maur68
09:16
Marco7776
09:14
Pawel63
09:00
platat
08:40
GrazynaKS
08:31
GriszaW70
08:17
entony52
08:11
soniksoniks
08:06
henrykchudy
07:55
."RoBsoN".
07:17
Leno
07:02
TOM-69
06:46
Henryk W.
05:37
kakaa73
00:27
BTK
23:52
zibi58
23:25
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |