Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

Wraz z jesienną kolekcją 2021 marka Altra przygotowała szerszą propozycję modelu Torin. Od teraz to nie tylko wersja biegowa, ale i dwa buty z segmentu lifestyle. Jest to pokłosie tego, że Torin zyskuje coraz większą popularność wśród szosowych biegaczy doceniających dużą wygodę użytkowania butów. Aby zagwarantować ten komfort zarówno podczas treningów, jak i na co dzień, Altra przedstawia rodzinę Torinów – Torin 5, Torin 5 Luxe, Torin 5 Leather.


Buty biegowe Altra Torin 5

Jeden z najpopularniejszych asfaltowych modeli powraca w nowej odsłonie. Torin 5 to przede wszystkim doskonała sprężystość, dynamika odbicia, lepsze pochłanianie wstrząsów i pełen komfort. Jest to zasługa nowej pianki w podeszwie, Ego Max. Poprzednie wersje Torina były oparte o piankę Quantic, jednak chcąc zapewnić wymienione wyżej korzyści, postanowiono dokonać zmiany, która powinna przypaść do gustu osobom szukającym właśnie większej miękkości i dynamiki. Ze względu na swoją budowę mogą być to zarówno buty do biegania treningowego, jak i mocniej amortyzowane (grubość podeszwy – 28 mm) buty startowe. Na uwagę zasługuje również lekkość – 258 g dla rozmiaru 44.5, co także przekłada się na dużą wygodę.


Buty lifestyle Torin 5 Luxe

Model ten dużo czerpie z butów biegowych. To, co najważniejsze na co dzień, czyli komfort noszenia nawet przez długie godziny, jest zagwarantowane poprzez piankę Ego Max. Jej zastosowanie wsparte modnym i stylowym wyglądem tworzy w efekcie ciekawą propozycję lifestylową. Oddychająca cholewka gwarantuje swobodny przepływ powietrza w bucie, co oznacza wygodę w każdych warunkach. Torin 5 Luxe dzięki atrakcyjnemu designowi może być wykorzystany zarówno do codziennej, jak i casualowej stylizacji.


Buty lifestyle Torin 5 Leather

Ostatni spośród braci Torin – także z przeznaczeniem na co dzień. Zachowuje najważniejsze cechy i technologie dwóch wcześniej wspomnianych modeli, a odróżnia go skórzana cholewka nadająca mu bardziej elegancki charakter. Ponadto, podeszwa buta została pokryta od zewnątrz specjalną mieszanką zapobiegającą poślizgom. Istotą Torin 5 Leather jest, oczywiście, pianka Ego Max, która podobnie jak w butach do biegania ma na celu zadbać o poczucie 100% komfortu i wygody przy każdym kroku.

Rodzina Torinów to bardzo ciekawa, choć niejedyna nowość w ofercie marki Altra na jesień 2021. Warto zwrócić uwagę m.in. na inną szosową propozycję, Paradigm 6, buty do biegania w terenie Superior 5 czy też nowe wersje kolorystyczne dobrze już znanych modeli Altra Olympus 4 i Timp 3.

Najbardziej aktualną ofertę i wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na www.naturalnebieganie.plKomentarze czytelników - brakskomentuj materiał

 Ostatnio zalogowani
Klemo
10:33
arco75
10:05
Zaj±c poziomka
10:00
jaro109
09:58
zsuidakra
09:53
maratonczyk
09:44
biegacz54
09:34
Pawel63
09:20
lofx
08:44
Jarek42
08:28
VaderSWDN
08:23
zuko
08:19
ZBYSZEK1970
08:18
platat
08:18
heelmaes
08:09
p5ychol
07:55
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |