Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

   

Od redakcji: Jesteś organizatorem małej, kameralnej imprezy biegowej? Takiej na kilkanaście czy kilkadziesiąt osób? Tej wielkości imprez biegowych jest w tej chwili w Polsce większość. I to właśnie dla nich powstało specjalne oprogramowanie wspomagające obsługę informatyczną, pomiar czasu oraz przygotowywanie wyników. Do jego użycia potrzebny Wam będzie tylko telefon oraz dostęp do Internetu - choć oczywiście możecie także wygodniej użyć oprogramowania na komputerze PC. Warto dodać, że dla imprez do 50 uczestników aplikacja jest bezpłatna. Jak podają autorzy programu do jego opanowania wystarczy jeden wieczór. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami produktem.

[materiał sponsorowany]


Pomiar czasu w zawodach to jedna z podstawowych kwestii przy organizacji imprez sportowych. Z jednej strony mamy organizatora, który musi mieć możliwości techniczne aby w rzetelny sposób przeprowadzić rejestrację czasów – z drugiej zawodników, którzy oczekują realnych wyników przedstawionych szybko i w przystępnej formie.

Na wybór formy pomiaru i obsługi wyników wpływa wiele czynników takich jak wielkość imprezy, ilość zawodników, rodzaj zawodów, liczba i dostępność punktów pomiarowych, możliwości finansowe i personalne organizatora itp. Przy dużych imprezach z większymi budżetami można pozwolić sobie na pełną, elektroniczną obsługę pomiaru z indywidualnymi czipami zawodników, przy mniejszych biegach często stosuje się pomiar ręczny tradycyjnym stoperem i zapisywaniem wyników na kartce.

Nowym narzędziem, który może być ciekawą alternatywą pomiaru ręcznego jest mobilny stoper online z systemem rejestracji w zawodach.

Co to takiego?

Mobilny stoper online to aplikacja służąca do wykonywania precyzyjnych pomiarów czasu, podobnie jak tradycyjny stoper ale w sposób mobliny – na przenośnych urządzeniach typu telefon komórkowy lub tablet. Jest to świetne narzędzie pomiarowe dla mniejszych imprez od 10 do 300 startujących oraz zawodów rozgrywanych w miejscach trudno dostępnych czy bez możliwości zasilenia sprzętu pomiarowego. Rozwiązanie dedykowane organizatorom biegów i innych zawodów, którzy chcieliby sami przeprowadzić pomiar czasu a także pomiarowcom którym narzędzie takie może usprawnić obsługę każdej imprezy.


Jak to działa?

Stoper online to narzędzie mobilne – łatwy, oszczędny a co najważniejsze prosty sposób na pomiar czasu. Jedyne co potrzebujesz to osobę do pomiaru z telefonem komórkowym. Pomiarowiec widząc nadbiegającego zawodnika jedyne co musi zrobić to wpisać jego numer startowy i wcisnąć przycisk STOP. Numery zawodników są dodatkowo podpowiadane przez system. Obsługa stopera online jest intuicyjna i nie wymaga specjalnych umiejętności lub szkolenia.


Wyniki automatycznie trafiają do odpowiedniej kategorii w platformie z czasami dzięki czemu można je na bieżąco wyświetlać zawodnikom na ekranie telewizora lub laptopa oraz na stronie internetowej z wynikami.

Funkcje mobilnego stopera:

- obsługa startu falowego netto/brutto
- dowolna ilość punktów pomiarowych
- możliwość edytowania czasów
- sygnalizacja o błędnych numerach
- backup pomiarów
- integracja z systemem zapisów
- możliwość prezentacji wyników live
- „mobilność” punktów pomiarowych

Mobilny stoper online jest rozwiązaniem, które nie nadwyręży budżetu przeznaczonego na organizację imprezy a zwiększy wiarygodność obsługi pomiarowej w stosunku do tradycyjnego stopera. Co najważniejsze, wychodząc naprzeciw kameralnym imprezom w zawodach do 50 uczestników można skorzystać ze stopera i wszystkich jego funkcjonalności zupełnie ZA DARMO! Jest to świetna okazja, aby „złapać” czasy na małych lub prywatnych challengach a także przetestować działanie i funkcje mobilnego stopera i przekonać się o korzyściach płynących z jego wykorzystania.


Mierz czasy w sposób mobilny, nowoczesny a zarazem prosty i tani.
Zapoznaj się z pełną funkcjonalnością stopera i wypróbuj go na swoich najbliższych zawodach!Komentarze czytelników - brakskomentuj materiał

 Ostatnio zalogowani
mk13
23:57
hubert
23:17
gpnowak
23:12
Bartu¶
22:49
witekm
22:31
Cze¶
22:21
INVEST 83
22:18
pogi
22:16
Nicpoń
21:39
KJ
21:34
Lektor443
21:15
Namor 13
20:46
Admin
20:33
wejac
20:20
pagand
20:13
Pathfinder
19:58
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |