Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     


Nasza pierwsza kolekcja medali „Czterech Jeźdźców Apokalipsy” spotkała się z Waszym wielkim zainteresowaniem. Idziemy więc „za ciosem” i zapraszamy do zdobycia kolejnej serii. Tym razem czekają na Was prawdziwe cuda starożytnego świata!

Druga seria medali, które możecie zdobyć kończąc wirtualne biegi, składa się aż z siedmiu egzemplarzy. Każdy z nich przedstawia kolejny architektoniczny cud starożytnego świata. Są to:

- Kolos Rodyjski na Rodos
- Latarnia morska w Faros w Aleksandrii
- Mauzoleum w Halikarnasie
- Piramida Cheopsa w Gizie
- Posąg Zeusa w Olimpii
- Świątynia Artemidy w Efezie
- Wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie


Niestety sprawdzają się "czarne scenariusze" i wszystko wskazuje na to, że także jesienią nie przyjdzie nam się cieszyć udziałem w biegach masowych - może (za co trzymamy kciuki) z kilkoma wyjątkami. Pewnym rozwiązaniem są biegi wirtualne, jednak każdy kto brał w nich udział wie, że często oferowane w nich medale są wątpliwej jakości. My, podobnie jak w poprzedniej serii pt. "Czterej Jeźdźcy Apokalipsy" wciąż stawiamy na jakość. Medale będą prawdziwą ozdobą Waszych kolekcji i niezapomnianą pamiątką tych czasów...


ZAPISZ SIĘ I ZBIERZ CAŁĄ KOLEKCJĘ MEDALI


Aby zdobyć medale musicie sami wyznaczyć sobie cel: może to być pokonanie dowolnego dystansu, zaczynając od 5 km, poprzez półmaraton, maraton a kończąc na biegu ultra. Jaki to dystans, kiedy i gdzie pokonany - zależy to tylko i wyłącznie od Waszej inwencji.

Tym razem medale będą się pojawiać regularnie w miesięcznych odstępach czasu – tak, by nie nadwyrężyć Waszych budżetów a jednocześnie stawiać wciąż nowe wyzwania i nie pozwolić Wam się nudzić! Możliwość zdobycia kolejnych medali pojawiać się będzie na początku każdego miesiąca. Dzięki temu nie będziecie musieli czekać na medale przez wiele miesięcy aż do końca serii.


Koszt pojedynczego medalu to 64 złote. Cena zawiera medal, pamiątkową, przypisaną do niego taśmę, grawerkę z Waszym wynikiem oraz koszt przesyłki.

Możecie także zamówić od razu całą kolekcję w cenie 349 pln, a więc o 99 pln taniej niż przy zakupie pojedynczych medali. W takim przypadku przesyłek pocztowych z medalami możecie spodziewać się po trzecim, piątym i siódmym medalu.

Jako pierwszy medal do zapisów trafia najbardziej znany z listy Cud Świata - a jednocześnie jedyny zabytek, który dotrwał do naszych czasów - Piramida Cheopsa, zwana też Wielką Piramidą.

ZAPISZ SIĘ I ZBIERZ CAŁĄ KOLEKCJĘ MEDALI


Zamów pierwszy medal kolekcji, przebiegnij dowolny dystans, prześlij nam dane do grawerki. Odbierz medal i dołącz go do swoich trofeów. Sprawdź NAS a zapragniesz zostać posiadaczem całej kolekcji :-)Komentarze czytelników - 2podyskutuj o tym 
 

witas

Autor: witas, 2020-08-03, 13:51 napisał/-a:
Kurde, piękne.
Prawdziwe cacka ...

 

Admin

Autor: Admin, 2020-08-03, 17:16 napisał/-a:
Niestety nasze medale ze względu na zastosowaną technologię zyskują dopiero w wersji w "ręku". Dodam, że tym razem niektóre elementy będą częściowo przeźroczyste :-)

 

 Ostatnio zalogowani
Jarek42
10:19
ursel_44
10:09
jantor
10:06
Admin
09:47
heineken
09:35
Pawel63
09:23
eldorox
09:15
Moniq
09:03
platat
08:57
modzel11
08:56
Krzysztof-Oknobur
08:49
arturM
08:36
paulo
08:26
esperlando@onet.eu
08:19
less
08:00
ZBYSZEK1970
07:50
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |