Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

Rozbudowany segment produktów trailowych z butem biegowym KIPRUN TR i plecakami do biegania na czele. Buty do biegania KIPRUN Fast i KIPRUN Long z nowąpianką Kalensole. To tylko niektóre z nowości biegowych, które już niedługo pojawią się w sklepach stacjonarnych Decathlon i na decathlon.pl

KIPRUN Fast | KIPRUN LongW ofercie butów skierowanych do biegacza zaawansowanego pojawiły się dwa nowe produkty - KIPRUN Fast i KIPRUN Long. Te znacząco różnią się od swoich poprzedników - KIPRUNa SD i LD.


fot.: Krzysztof Karpiński

Kalensole - nowa, lepsza pianka

Kalensole - tak właśnie nazywa się nowa pianka zastosowana w najwyższych modelach butów do biegania Kalenji. W porównaniu do poprzedniej stosowanej w KIPRUNach, jest bardziej komfortowa (miękka), lżejsza. W KIPRUN Fast i Long można śmiało przebiec 1000 kilometrów.


Cholewka, zapiętek, bieżnik

Francuska marka wzięło sobie do serca opinię grupy klientów, którzy zwracali uwagęna to, że wcześniejsze KIPRUNy w obrębie śródstopia ich uwierają, a zapiętek jest zbyt sztywny i niewygodny. Te dwa elementy zostały przez markę dopracowane. Cholewka jest w pełni bezszwowa, zapiętek - bardziej elastyczny. Co więcej, inżynierowie produktu zadbali o lepszą przyczepność poprzez nowy, bardziej efektywny układ bieżnika, który „zapożyczono”ze świetnie ocenianej przez klientów startówki - KIPRUN Race. Ponadto, nowoczesny design produktu sprawia, że buty przyciągają uwagę biegaczy.

249,99 PLN za zaawansowane buty do biegania

Nieźle, prawda? Od sezonu wiosna-lato 2018 cena za KIPRUN Fast, jak i KIPRUN Long będzie taka sama - 249,99 PLN za parę. Dlaczego? Chcielibyśmy, aby biegacz odwiedzający Decathlon, wybierając buty do biegania, kierował się przede wszystkim jego przeznaczeniem, a nie ceną. Jeśli chcesz biegać szybko i kręci cię prędkość - wybierz dynamicznego KIPRUN Fast. Wolisz biegać długo, cenisz sobie komfort i amortyzację? Postaw na KIPRUN Long.


fot.: Krzysztof Karpiński


A co do joggingu?

Warto też zwrócić uwagę na segment obuwia dla joggerów. Można tam odnaleźć ciekawe modele z linii Comfort - RUN Comfort (169,99 PLN) i RUN Comfort Grip (199,99 PLN). Biegający dla przyjemności z pewnością docenią wygodę, jaką zapewnią im te dwa nowe modele butów.


Produkty trailowe - plecaki, KIPRUN TR, softflaski

Z roku na rok gama produktów trailowych w Decathlonie jest coraz większa, bardziej rozbudowana. Pasjonatów biegania w terenie z pewnością zainteresują zupełnie nowe plecaki trailowe. Zaspokoją one potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników (czyt. „ultrasów”). Ceny - bezkonkurencyjne. Plecak 5 litrów będzie kosztował 69,99 PLN, natomiast 10 litrów - 119,99 PLN.

Oprócz znanych i lubianych KIPRUN XT7 (z nową pianką Kalensole) i KIPRUN MT (odświeżenie kolorystyki), na decathlonowych półkach pojawi się również„świeżynka” - KIPRUN TR. Cztero milimetrowe korki na podeszwie, 310 gramów w rozmiarze 43 i 179,99 PLN za parę - to cechy rozpoznawcze nowego modelu trailowego od Kalenji.

W ofercie pojawią się również długo oczekiwane softflaski o trzech różnych pojemnościach: 125 ml, 250 ml i 500 ml. Cena softflaska 500 ml - 34,99 PLN.

Polacy docenieni przez Francuzów

Tegoroczne otwarcie sezonu we Francji było dla nas wyjątkowe. Po raz pierwszy w historii stanowiliśmy jedną z najliczniejszych zagranicznych grup na launchingu sezonu - nasza reprezentacja liczyła aż20osób! Pasjonaci biegania i marki Kalenji z całego świata podczas krótkiej prezentacji mogli przekonać się, jak wiele pod względem biegowym dzieje się właśnie w Polsce.

Kierunki Kalenji by Decathlon w 2018 roku?

2018 to rok poważnych zmian w organizacyjnych Kalenji by Decathlon. Chcąc odpowiadaćna potrzeby biegaczy na całym świecie zdecydowaliśmy się podzielić bieganie na pięćaktywności: Jogging, Bieganie Zaawansowane, Bieganie Trail, Biegi na Orientacje oraz Lekkoatletykę. Ten podział pozwala nam jeszcze lepiej realizować sens funkcjonowania Decathlon: czynić sport dostępnym dla wszystkich, oferując techniczne/sportowe produkty w możliwie najniższych cenach - Dariusz Frużyński, Krajowy Lider Biegania w Decathlonie - oferta, polityka cenowa.

Osobiście bardzo się cieszę, że oferta produktów do biegania zaawansowanego w Decathlonie jest z roku na rok coraz większa, bardziej rozbudowana. Dzięki temu możemy stopniowo zmieniać postrzeganie Decathlonu. Nie jest to już tylko właściwe miejsce dla użytkownika początkującego o podstawowych potrzebach produktowych, ale teżzaawansowanego, wymagającego produktów bardziej technicznych - Paweł Kowalik, Product Manager - marketing.

Celem na ten rok jest przeszkolenie jak największej grupy pracowników Decathlonu, pracujących na co dzień na sektorze Bieganie. Postaramy się, aby nasze szkolenia były wyjątkowe, niezapomniane. Każdy z uczestników będzie miałteż okazję przetestować nasze kluczowe produkty (buty do biegania) i przekonać się, czy dają radę. - Mateusz Oracz, Lokalny Lider Biegania w Decathlonie - szkolenia techniczneKomentarze czytelników - brakskomentuj materiał

 Ostatnio zalogowani
jaroszakal
03:18
wopek1
03:09
marczy
00:52
maste
00:17
leo59
00:16
kakaa73
00:02
mariolapaprocka
23:56
bozydarek
23:41
czarny76
23:41
arco75
23:36
lupusfalco
23:20
niedzielny truchtacz
23:07
waldek71
23:04
naprzełaj1
22:58
Zabiegany Jogin
22:49
marianzielonka
22:48
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |