Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

Przeczytano: 9 razy (od 2022-07-30)

 ARTYKUŁ 
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak


Półmaraton 4Energy - na miesiac przed startem
Autor: Bohdan Witwicki
Data : 2006-09-04

Zbliża się termin kolejnej naszej imprezy w Katowicach. Do startu pozostał miesiąc. Zeszłoroczny bieg pokazał, jak bardzo półmaraton okazał się potrzebny. Na liście startowej jest już ponad 440 zawodników, a codziennie przybywa po kilka-kilkanaście zgłoszeń. To cieszy, ale jest również impulsem do jeszcze lepszego przygotowania organizacyjnego naszego biegu.Rys.1 - start do Półmaratonu 4Energy w roku 2005Półmaraton 4energy ma już głównego sponsora – została nim firma BenQ, znany producent najwyższej jakości sprzętu komputerowego (w tym monitorów LCD), projektorów oraz aparatów telefonicznych BenQ-Simens.

Ale nie tylko główny sponsor wspomaga naszą imprezę. Sponsorami biegu zostali:

- Windows Media Center i Microsoft Hardware, których to użytkownikom komputerów nie trzeba przedstawiać,
- Isostar – jest z nami od zeszłego roku. To dzięki niemu możemy uzupełnić płyny, pijąc na trasie biegu i po jego zakończeniu napój izotoniczny,
- Newline - producent najwyższej jakości odzieży dla biegaczy (kolarzy, narciarzy biegowych),
- Easy Touch – elektronika użytkowa, odtwarzacze DVD, MP3, MP4 to tylko część bogatej oferty tego sponsora.Rys.2 - lista sponsorów Półmaratonu 4EnergyMiasto Katowice nie jest sponsorem, jednak widząc nasze ubiegłoroczne zaangażowanie, objęło mecenatem całe przedsięwzięcie, oferując nie tylko materialną pomoc.

Trudno w tym miejscu wspomnieć o wszystkich partnerach, dzięki którym nasze przedsięwzięcie może dojść do skutku. Chciałbym jednak w tym miejscu wymienić Tele24, prawdziwie biegającą firmę, których to pracowników można spotkać na wielu imprezach biegowych, a tym razem pomagają innym biegaczom organizując punkt odżywczy.Rys.3 - Półmaraton 4Energy 2005"Niedziela ze Zdrowiem i Sportem", bo tak nazwana została nasza impreza, to nie tylko półmaraton – główny akcent w tym dniu. To również maraton fitness na świeżym powietrzu organizowany wspólnie z siecią klubów Gymnasion, rajd Nordic Walking (dla tych co nie biegają, a których fascynuje ta nowa dyscyplina), biegi dla dzieci i młodzieży, liczne pokazy, konkursy oraz targi sportowe.

Jeszcze raz zapraszając na półmaraton do Katowic, chcę tą drogą poinformować, że wśród wszystkich startujących rozlosujemy liczne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Pula nagród przekracza z pewnością wartość samochodu, jednak postanowiliśmy sprawić niespodziankę większej grupie osób, do których szczęście może uśmiechnąć się podczas losowania. Wśród nagród będą m.in.: sprzęt i akcesoria komputerowe oraz elektronika użytkowa (odtwarzacze MP3, MP4, zestawy kina domowego, odtwarzacze DVD), sprzęt sportowy (monitory pracy serca, torby, ręczniki, maty fitness), karnety wstępu do sieci klubów Gymnasion oraz wiele innych ciekawych nagród.Rys.4 - 4Energy PółmaratonTak więc warto nie tylko wystartować i ukończyć bieg w Katowicach. Zapraszamy również do udziału w losowaniu nagród.

Będziemy widoczni nie tylko na trasie biegu. Impreza już jest reklamowana w prasie, radiu a relacja pojawi się również w telewizji.

Koleżanko, Kolego – zapraszamy 1 października do Katowic

Organizator
Półmaratonu 4energy
www.4energy.pl/biegKomentarze czytelników - brakskomentuj materiał Ostatnio zalogowani
benfika
17:47
Daro091165
17:42
chris_cros
17:32
biegacz54
17:19
krasicki_ifitnessy
17:13
agokrzych
16:34
esperlando@onet.eu
16:09
szydlak
15:59
INVEST 83
15:38
eldorox
15:29
damwoj
14:13
Jawi63
14:09
Andrea
14:00
damsza_CZB
13:28
Daniel Wosik
13:27
GRZE¦9
13:15
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |