Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 10 km kobiety
[acrobat]
2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 10 km OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 2 km kobiety
[acrobat]
2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 2 km OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Śrem, Datasport
8. Śrem Półmaraton - 2 km OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Śrem, Datasport
8. Śrem Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2019-06-16
Śrem, Datasport
8. Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Sen Nocy Letniej - 10 km
[acrobat]
2019-06-16
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Sen Nocy Letniej - 5 km
[acrobat]
2019-06-16
Milanówek, STS-Timing
VII Bieg STO-nogi - 10 km
[acrobat]
2019-06-16
Milanówek, STS-Timing
VII Bieg STO-nogi - 3 km
[acrobat]
2019-06-16
Wisła, Datasport
V Półmaraton Wiślański
[acrobat]
2019-06-16
Wisła, Datasport
V Wiślańska Dziesiątka
[acrobat]
2019-06-15
Warszawa, STS-Timing
13. Bieg Ursynowa
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - 10 km
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - 13 km
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - 5 km
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-15
Gdańsk, Jacek Grzybowski
6. Bieg do Źródeł
[acrobat]
2019-06-15
Wrocław, Datasport
7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2019-06-15
Wrocław, Datasport
7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-06-15
Osetnik, DomTel-Sport
Bieg Dwie Wieże
[acrobat]
2019-06-15
Słupsk, DomTel-Sport
Grand Prix Biegamy razem w Słupsku
[acrobat]
2019-06-15
Bytom, Zmierzymyczas.pl
III Bytomski Charytatywny Bieg Godności - 5 km
[acrobat]
2019-06-15
Bytom, Zmierzymyczas.pl
III Bytomski Charytatywny Bieg Godności - NW
[acrobat]
2019-06-15
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka - 10 km
[acrobat]
2019-06-15
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka - 5 km
[acrobat]
2019-06-15
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-15
Strzegom, Super-sport.com.pl
VIII Strzegomska Dwunastka - 12 km
[acrobat]
2019-06-15
Strzegom, Super-sport.com.pl
VIII Strzegomska Dwunastka - 6 km
[acrobat]
2019-06-15
Radziejów, DomTel-Sport
XVI Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2019-06-14
Siemianowice Śląskie, DomTel-Sport
XIV Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2019-06-12
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-06-09
Myszków, Ultimasport
40. Bieg V Stawów
[acrobat]
2019-06-09
Dąbrowa k.Namysłowa, ZmierzymyCzas.pl
4 Bieg po Gminie Świerczów
[acrobat]
2019-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
5. Grand Prix Zwierzyńca - 10 km
[acrobat]
2019-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
5. Grand Prix Zwierzyńca - 5 km
[acrobat]
2019-06-09
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
5. Otwarte Mistrzostwa Częstochowy
[acrobat]
2019-06-09
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2019-06-09
Ślesin, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2019-06-09
Ślesin, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/8 IM
[acrobat]
2019-06-09
Słupsk, DomTel-Sport
III Charytatywny Bieg z Nadzieją - 5 km
[acrobat]
2019-06-09
Słupsk, DomTel-Sport
III Charytatywny Bieg z Nadzieją - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-09
Łabiszyn, B4sport.pl
IV Łabiszyński Bieg Świętojański
[acrobat]
2019-06-09
Gdańsk, Datasport
SKYWAYRUN Gdańsk Airport
[acrobat]
2019-06-09
Mietków, Datasport
Triathlonowa Sztafeta Firmowa - 1/8 IM
[acrobat]
2019-06-09
Mietków, Datasport
Triathlonowa Sztafeta Firmowa - sztafeta firmowa
[acrobat]
2019-06-09
Starogard Gdański, STS-Timing
Triathlon Energy - 1/4 IM
[acrobat]
2019-06-09
Starogard Gdański, STS-Timing
Triathlon Energy - 1/8 IM
[acrobat]
2019-06-09
Kielce, Datasport
VI Kielecki Bieg Górski
[acrobat]
2019-06-09
Sławków, Ultimasport
V Bieg Republiki Sławkowskiej
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - Gmina
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - kategorie
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - Weterynarze
[acrobat]
2019-06-09
Rudawa, PulsarSport
XV EKO Jurajski Półmaraton - nauczyciele
[acrobat]
2019-06-09
Rudawa, PulsarSport
XV EKO Jurajski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-06-09
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XX Nowogrodziecka 10-tka - dzieci
[acrobat]
2019-06-09
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XX Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2019-06-09
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XX Nowogrodziecka 10-tka - VIP + Ekiden
[acrobat]
2019-06-08
Gdańsk, DomTel-Sport
47. Memoriał Żylewicza
[acrobat]
2019-06-08
Katowice, Organizator
Bieg Fair Play
[acrobat]
2019-06-08
Sulejówek, Datasport
Bieg Marszałka
[acrobat]
2019-06-08
Osjaków, Ultimasport
Bieg Uliczny Mila Osjakowska
[acrobat]
2019-06-08
Pawełki k.Lublińca, Zbigniew Rosiński
III Rekreacyjny Bieg o Kwiat Różanecznika
[excel]
2019-06-08
Iwanowice, Rafał Kozik
IX Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-08
Szczecin, DomTel-Sport
NCDC Business Race
[acrobat]
2019-06-08
Krapkowice, Zmierzymyczas.pl
OKRrun
[acrobat]
2019-06-08
Osiek k.Torunia, STS-Timing
Run for The Beatles - 10 km
[acrobat]
2019-06-08
Osiek k.Torunia, STS-Timing
Run for The Beatles - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-08
Osiek k.Torunia, STS-Timing
Run for The Beatles - półmaraton
[acrobat]
2019-06-08
Szamotuły, STS-Timing
Szamotulska Nocna Piątka
[acrobat]
2019-06-08
Bydgoszcz, Datasport
Terenowa Masakra - 10 km
[acrobat]
2019-06-08
Bydgoszcz, Datasport
Terenowa Masakra - 15 km
[acrobat]
2019-06-08
Mietków k.Wrocławia, Datasport
Triathlon Mietków
[acrobat]
2019-06-08
Nysa, Zmierzymyczas.pl
VII Bieg Nyski
[acrobat]
2019-06-08
Smolec, Zmierzymyczas.pl
VII Smolecka (za)Dyszka
[acrobat]
2019-06-08
Kietrz, Datasport
XII Półmaraton Kietrz & Rohov - drużyny
[acrobat]
2019-06-08
Kietrz, Datasport
XII Półmaraton Kietrz & Rohov - kobiety
[acrobat]
2019-06-08
Kietrz, Datasport
XII Półmaraton Kietrz & Rohov - OPEN
[acrobat]
2019-06-08
Wołczyn, Organizator
XVIII Bieg Uliczny - bieg główny
[excel]
2019-06-08
Wołczyn, Organizator
XVIII Bieg Uliczny - dzieci
[excel]
2019-06-07
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
XI Kwietny Bieg
[acrobat]
2019-06-05
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-06-05
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-06-02
Swinna Poręba, Paweł Franczak
1 Bieg na Zaporę
[acrobat]
2019-06-02
Katowice, Datasport
2 Wizz Air Half Marathon - 10 km
[acrobat]
2019-06-02
Katowice, Datasport
2 Wizz Air Half Marathon - półmaraton
[acrobat]
2019-06-02
Katowice, Datasport
2 Wizz Air Half Marathon - sztafety
[acrobat]
2019-06-02
Białystok, Datasport
5. Electrum Ekiden - kobiety
[acrobat]
2019-06-02
Białystok, Datasport
5. Electrum Ekiden - OPEN
[acrobat]
2019-06-02
Kostrzyn, Plus-Timing
7. Kurdeszowa (Za)Dyszka - 10 km
[acrobat]
2019-06-02
Kostrzyn, Plus-Timing
7. Kurdeszowa (Za)Dyszka - 5 km
[acrobat]
2019-06-02
Swarzędz, Plus-Timing
8. Bieg 10 km Szpot
[acrobat]
2019-06-02
Mieroszów, Ultimasport
Bieg Mieszka i Dobravy
[acrobat]
2019-06-02
Pęcław, STS-Timing
II Duathlon Pęcław
[acrobat]
2019-06-02
Janczewo, STS-Timing
Janczewska Dziesiątka
[acrobat]
2019-06-02
Pszczyna, Organizator
VIII Carbo Asecura
[acrobat]
2019-06-02
Rakszawa k.Rzeszowa, Timekeeper
VII Rakszawski Ćwierćmaraton
[acrobat]
2019-06-02
Opalenie k.Kwidzyna, Piotr Paczyński
VI Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2019-06-02
Opalenie k.Kwidzyna, Piotr Paczyński
VI Półmaraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2019-06-02
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Wybiegaj Życie - 10 km
[acrobat]
2019-06-02
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Wybiegaj Życie - 1 km
[acrobat]
2019-06-02
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Wybiegaj Życie - 5 km
[acrobat]
2019-06-02
Murowana Goślina, Plus-Timing
XXIII Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie
[acrobat]
2019-06-02
Łagów, Super-Sport.pl
XXV Bieg łagowskiego Lata
[acrobat]
2019-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXV Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2019-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXV Półmaraton Jaworski - strażacy
[acrobat]
2019-06-01
Siechnice, Datasport
10. Biegaj w Siechnicach - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Siechnice, Datasport
10. Biegaj w Siechnicach - 5 km
[acrobat]
2019-06-01
Lublin, Datasport
7.PKO Półmaraton Solidarności
[acrobat]
2019-06-01
Łęknica, PulsarSport
Bieg 7 Mostów
[acrobat]
2019-06-01
Strzebiń, Piotr Koza
Bieg Św. Urbana
[excel]
2019-06-01
Strzebiń, Piotr Koza
Bieg Św. Urbana - Nordic Walking
[excel]
2019-06-01
Tarnowo Podgórne, Plus-Timing
Cross Duathlon
[acrobat]
2019-06-01
Potulice, Jarosław Nurkiewicz
IV Potulicka Piątka
[acrobat]
2019-06-01
Krośniewice, STS-Timing
I Krośniewicka Płaska Dycha po Asfalcie
[acrobat]
2019-06-01
Ocypel, DomTel-Sport
Leśne Wandry - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Ocypel, DomTel-Sport
Leśne Wandry - 1 km
[acrobat]
2019-06-01
Ocypel, DomTel-Sport
Leśne Wandry - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-01
Gałkowo, DomTel-Sport
Maraton Mazury - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Gałkowo, DomTel-Sport
Maraton Mazury - maraton
[acrobat]
2019-06-01
Dolina Charlotty, DomTel-Sport
Mud Max
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - 1 km
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - 1 km drużyny
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-01
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Piastowska Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2019-06-01
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Piastowska Piętnastka - 6 km
[acrobat]
2019-06-01
Lusówko k.Poznania, Plus-Timing
Rozalińska 13
[acrobat]
2019-06-01
Kudypy, Superczas.pl
VI Grand Prix Warmii - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-01
Kudypy, Superczas.pl
VI Grand Prix Warmii - OPEN
[acrobat]
2019-06-01
Bojadła, Super-Sport.pl
V Bieg Memoriałowy im. Piotra Szwajkowskiego
[acrobat]
2019-06-01
Gniewino, Mariusz Kościelski
XXXII Bieg Stolemów
[acrobat]
2019-06-01
Okuninka k.Włodawy, STS-Timing
Żelazny Triathlon
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 136

 Ostatnio zalogowani
sergio1971
06:57
Leno
06:51
platat
06:28
Beata72
06:05
Jaro43
05:35
JohnnyBravo13
05:27
p5ychol
05:26
jaroszakal
04:42
42.195
04:11
wookesh
03:26
krunner
01:19
marczy
01:00
Gryzli
00:48
Tusik
00:15
monsun.com.pl
23:45
Lech Komenda
23:24
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |