Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

2018-10-14
Poznań, STS-Timing
19. PKO Poznań Maraton - nieoficjalne
[acrobat]
2018-10-14
Żary, PulsarSport
4.Cross Górski po Zielonym Lesie
[acrobat]
2018-10-14
Wrocław, Datasport
5. Bieg Trzech Wzgórz - Ślęża
[acrobat]
2018-10-14
Kra, STS
5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski
[acrobat]
2018-10-14
Chojnów, STS-Timing
Biegam Bo Lubię Lasy - 10 km
[acrobat]
2018-10-14
Chojnów, STS-Timing
Biegam Bo Lubię Lasy - 5 km
[acrobat]
2018-10-14
Chojnów, STS-Timing
Biegam Bo Lubię Lasy - Nordic Walking
[acrobat]
2018-10-14
Warszawa, Datasport
Bieg z Radością - 10 km
[acrobat]
2018-10-14
Warszawa, Datasport
Bieg z Radością - 5 km
[acrobat]
2018-10-14
Bolszewo, Mariusz Kościelski
Bolszewo na 5
[acrobat]
2018-10-14
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Katowice CITY TRAIL
[acrobat]
2018-10-14
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL
[acrobat]
2018-10-14
Lewin Brzeski, ZmierzymyCzas.pl
Lewin Biega - drużyny
[acrobat]
2018-10-14
Lewin Brzeski, ZmierzymyCzas.pl
Lewin Biega - OPEN
[acrobat]
2018-10-14
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Sztafety Wolności - 10 km
[acrobat]
2018-10-14
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Sztafety Wolności - 5 km
[acrobat]
2018-10-14
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Sztafety Wolności - sztafety
[acrobat]
2018-10-14
Słupsk, DomTel-Sport
VI Słupski Bieg Charytatywny na Rzecz Zwierząt
[acrobat]
2018-10-14
Warszawa, Datasport
Wybiegaj Sprawność
[acrobat]
2018-10-14
Włodawa, ZmierzymyCzas.pl
XIX Bieg Sobiborski
[acrobat]
2018-10-14
Wrocław, Rafał Srokowski
XI Bieg Energetyka
[acrobat]
2018-10-14
Żory, Datasport
XI Żorski Bieg Uliczny
[acrobat]
2018-10-13
Strzegom, Datasport
1 Aryzta Półmaraton Strzegom - kategorie
[acrobat]
2018-10-13
Strzegom, Datasport
1 Aryzta Półmaraton Strzegom - kobiety
[acrobat]
2018-10-13
Strzegom, Datasport
1 Aryzta Półmaraton Strzegom - OPEN
[acrobat]
2018-10-13
Jaworzno, Piotr Czesław Tomczyk
2. Patriotyczny Bieg Crossowy
[acrobat]
2018-10-13
Warszawa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Czas na Wzrok
[acrobat]
2018-10-13
Lesznowola, Datasport
Bieg po Dynię - kategorie
[acrobat]
2018-10-13
Lesznowola, Datasport
Bieg po Dynię - kobiety
[acrobat]
2018-10-13
Lesznowola, Datasport
Bieg po Dynię - OPEN
[acrobat]
2018-10-13
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL
[acrobat]
2018-10-13
Aleksandrów Kujawski, STS-Timing
III Bieg Przemytnika - 10 km
[acrobat]
2018-10-13
Aleksandrów Kujawski, STS-Timing
III Bieg Przemytnika - 21 km
[acrobat]
2018-10-13
Pszczyna, Piotr Czesław Tomczyk
III Nocny Bieg po Pszczynie - Nordic Walking
[acrobat]
2018-10-13
Pszczyna, Piotr Czesław Tomczyk
III Nocny Bieg po Pszczynie - OPEN
[acrobat]
2018-10-13
Warszawa, Datasport
Runbertów dla Niepodległej
[acrobat]
2018-10-13
Kraków, Krzysztof Gondek
XXIII Bieg Memoriałowy im. Bogdana Wlosika
[acrobat]
2018-10-10
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-10-07
Katowice, STS-Timing
10. PKO Silesia Marathon
[acrobat]
2018-10-07
Katowice, STS-Timing
13. PKO Silesia Półmaraton
[acrobat]
2018-10-07
Augustów, DomTel-Sport
3. Augustowska Dycha
[acrobat]
2018-10-07
Rzeszów, my.race
6. PKO Marton Rzeszowski - OPEN
[acrobat]
2018-10-07
Rzeszów, my.race
6. PKO Marton Rzeszowski - sztafety
[acrobat]
2018-10-07
Kielce, Datasport
7 Kielecka Dycha
[acrobat]
2018-10-07
Augustów, DomTel-Sport
8. Budimex Półmaraton Augustowski
[acrobat]
2018-10-07
Warszawa, Datasport
Biegnij Warszawo
[acrobat]
2018-10-07
Gdańsk, Organizator
Grand Prix Gdańsk CITY TRAIL
[acrobat]
2018-10-07
Łódź, Organizator
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2018-10-07
Ujazd, Organizator
II Bieg Szlakiem Bursztynowym - Kartofelek
[acrobat]
2018-10-07
Świdwin, Dariusz Kołakowski
IV Świdwiński Bieg Przełajowy
[acrobat]
2018-10-07
Kutno, DomTel-Sport
Kutnowska Za-Dyszka
[acrobat]
2018-10-07
Szamotuły, STS-Timing
VIII Szamotuły Samsung Półmaraton
[acrobat]
2018-10-07
Legnica, Datasport
VII Legnica Półmaraton
[acrobat]
2018-10-07
Wrocław, Datasport
Wild Run - Bieg po Zoo
[acrobat]
2018-10-07
Wrocław, Andrzej Cymanek
XII Osobowicka Ósemka
[acrobat]
2018-10-07
Władysławowo, Augustyn Hadas
XV Bieg Papieski - kobiety
[acrobat]
2018-10-07
Władysławowo, Augustyn Hadas
XV Bieg Papieski - mężczyźni
[acrobat]
2018-10-07
Dąbrowa Chełmińska, Organizator
XXXI Bieg Uliczny Dąbrowa Chełmińska - Ostromecko
[acrobat]
2018-10-06
Starogard Gdański, Organizator
27. Bieg Kociewski z Polpharmą
[acrobat]
2018-10-06
Koźmin Wielkopolski, Pulsarsport
42. Bieg Maćka - 10 km
[acrobat]
2018-10-06
Koźmin Wielkopolski, Pulsarsport
42. Bieg Maćka - 5 km
[acrobat]
2018-10-06
Hajnówka, Pulsarsport
9. Hajnowska Dwunastka
[acrobat]
2018-10-06
Hajnówka, PulsarSport
9. Hajnowska Dwunastka - drużyny
[acrobat]
2018-10-06
Gdańsk, STS-Timing
Cross Duathlon Gdańsk
[acrobat]
2018-10-06
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2018-10-06
Szczecin, DomTel-Sport
II Bieg Pogoń Raka
[acrobat]
2018-10-06
Mińsk Mazowiecki, Zmierzymyczas.pl
I Bieg Pamięci Powstańców Warszawy
[acrobat]
2018-10-06
Leśnica k.Kędzierzyn, Organizator
Leśnicka Piątka
[acrobat]
2018-10-06
Kraków, Organizator
Maraton na Raty z Dystansem do Wiosny
[acrobat]
2018-10-06
Świeradów-Zdrój, Datasport
V 4F Świeradów RUN - 10 km
[acrobat]
2018-10-06
Świeradów-Zdrój, Datasport
V 4F Świeradów RUN - 10 km drużyny
[acrobat]
2018-10-06
Świeradów-Zdrój, Datasport
V 4F Świeradów RUN - 15 km
[acrobat]
2018-10-06
Świeradów-Zdrój, Datasport
V 4F Świeradów RUN - 21 km drużyny
[acrobat]
2018-10-06
Świeradów-Zdrój, Datasport
V 4F Świeradów RUN - 2.7 km
[acrobat]
2018-10-06
Ćmielów, Piętka Dariusz
V Bieg Papieski
[acrobat]
2018-10-06
Osie, DomTel-Sport
XXIX Oskie Biegi
[acrobat]
2018-10-05
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
Bieg Przełajowy O Nóż Komandosa - drużyny kobiety
[acrobat]
2018-10-05
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
Bieg Przełajowy O Nóż Komandosa - drużyny mężczyz.
[acrobat]
2018-10-05
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
Bieg Przełajowy O Nóż Komandosa - kobiety
[acrobat]
2018-10-05
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
Bieg Przełajowy O Nóż Komandosa - OPEN
[acrobat]
2018-10-03
Gryfino, DomTel-Sport
48 Bieg Transgraniczny
[acrobat]
2018-10-03
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-10-03
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia
[acrobat]
2018-10-03
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - po 4 etapach
[acrobat]
2018-10-03
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - po 4 etapach drużyny
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 85

 Ostatnio zalogowani
Redakcja
18:19
BOP55
18:07
POZDRAWIAM
18:04
adria
17:55
stanlej
17:47
gawon
17:44
gkalinowski
17:44
Blazi
17:31
henryko48
17:27
jaro109
17:27
jaceq
17:26
Szunaj 29
17:25
BemolMD
17:25
Pawel63
17:22
hermess
17:22
MarGro
16:45
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |