Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

          

2017-06-24
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - 10km
[acrobat]
2017-06-24
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - 5km
[acrobat]
2017-06-24
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - Rolki
[acrobat]
2017-06-24
Unisław, STS-Timing
Półmaraton Unisławski - 10km
[acrobat]
2017-06-24
Unisław, STS-Timing
Półmaraton Unisławski - OPEN
[acrobat]
2017-06-24
Strzegom, super-sport.com.pl
VI Strzegomska Dwunastka - 6km
[acrobat]
2017-06-24
Strzegom, super-sport.com.pl
VI Strzegomska Dwunastka - OPEN
[acrobat]
2017-06-23
Poznań, PlusTiming
4. Bieg Czekoladowy - Nordic Wallking
[acrobat]
2017-06-23
Poznań, PlusTiming
4. Bieg Czekoladowy - OPEN
[acrobat]
2017-06-23
Piotrków Trybunalski, DataSport.pl
III Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur
[acrobat]
2017-06-21
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Kusocińskim
[acrobat]
2017-06-18
Dąbrowa k.Świerczowa, Remigiusz Jarosławski
2 Bieg po Gminie Świerczów
[acrobat]
2017-06-18
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 - 10km Kobiety
[acrobat]
2017-06-18
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2017-06-18
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 - 5km Kobiety
[acrobat]
2017-06-18
Białystok, Krzysztof Skowera
3. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2017-06-18
Śrem, DataSport.pl
6. Mróz Śrem Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2017-06-18
Śrem, DataSport.pl
6. Mróz Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - 2km
[acrobat]
2017-06-18
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - Kobiety
[acrobat]
2017-06-18
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Warszawa, Jakub Nowak
Bieg Króla Jana III Sobieskiego - NW
[acrobat]
2017-06-18
Warszawa, Jakub Nowak
Bieg Króla Jana III Sobieskiego - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Ciechanów, SuperCzas.pl
Ciechanowskie Święto Biegania - 10km
[acrobat]
2017-06-18
Ciechanów, SuperCzas.pl
Ciechanowskie Święto Biegania - Półmaraton
[acrobat]
2017-06-18
Katowice, Piotr Tomczyk
III Bieg im. Janusza Sidły - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-18
Katowice, Piotr Tomczyk
III Bieg im. Janusza Sidły - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Komprachcice, ZmierzymyCzas.pl
III Rodzinne Podbiegi
[acrobat]
2017-06-18
Wronki, PlusTiming
III Wroniecka Dycha
[acrobat]
2017-06-18
Ochla k.Zielonej Gów, super-sport.com.pl
II Bieg Truskawki - Kobiety
[acrobat]
2017-06-18
Ochla k.Zielonej Gów, super-sport.com.pl
II Bieg Truskawki - Mężczyźni
[acrobat]
2017-06-18
Mikołów, Sebastian Krosny
II GP Biegatonu - Leśna Szarańcza
[acrobat]
2017-06-18
Lubenia k.Rzeszowa, Łukasz Wilk
II Lubeński Cross
[acrobat]
2017-06-18
Biłgoraj, Piotr Swacha
IV Bieg Sitarski
[acrobat]
2017-06-18
Gorzów Wielkopolski, Sebastian Wierzbicki
IV Gorzowska Nadwarciańska Dycha
[acrobat]
2017-06-18
Ludwikowice Kłodzkie, DataSport.pl
IV Półmaraton Sowiogórski - 10km
[acrobat]
2017-06-18
Ludwikowice Kłodzkie, DataSport.pl
IV Półmaraton Sowiogórski - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Bydgoszcz, b4sport.pl
I Bieg Mila Kazimierzowska - 3 Mile OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Bydgoszcz, b4sport.pl
I Bieg Mila Kazimierzowska - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Łubianka, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross - Bieg 6
[acrobat]
2017-06-18
Niepołomice, STS-Timing
NIDEC IX Biegu w Pogoni za Żubrem - 8km
[acrobat]
2017-06-18
Niepołomice, STS-Timing
NIDEC IX Biegu w Pogoni za Żubrem - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Inowrocław, STS-Timing
Toyota Jaworski Blue Run - 10km
[acrobat]
2017-06-18
Inowrocław, STS-Timing
Toyota Jaworski Blue Run - 5km
[acrobat]
2017-06-18
Trzebinia, DataSport.pl
Triathlon Trzebinia
[acrobat]
2017-06-18
Radziejów, Domtel-Sport.pl
XIV Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2017-06-18
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XIX Nowogrodziecka 10-tka - biegi towarzyszące
[acrobat]
2017-06-18
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XIX Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2017-06-18
Sycyna, www.personalbest.pl
XVII Bieg wokół gniazda Jana Kochanowskiego
[acrobat]
2017-06-17
Bydgoszcz, super-sport.com.pl
12. Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2017-06-17
Suwałki, Paweł Kalinowski
2. Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - 10.5km
[acrobat]
2017-06-17
Suwałki, Paweł Kalinowski
2. Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - 3.5km
[acrobat]
2017-06-17
Suwałki, Paweł Kalinowski
2. Festiwal biegów RESO SUWAŁKI - Sztafety
[acrobat]
2017-06-17
Łańcut, Organizator
3. Łańcucka Piątka
[acrobat]
2017-06-17
Przywidz, elektronicznezapisy.pl
3 Przywidzka Pętelka
[acrobat]
2017-06-17
Wrocław, DataSport.pl
5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2017-06-17
Wrocław, DataSport.pl
5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-06-17
Poznań, PlusTiming
Bieg 4 na Woli - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-17
Poznań, PlusTiming
Bieg 4 na Woli - OPEN
[acrobat]
2017-06-17
Strzałkowo, Organizator
Bieg Strzałkowo - dobry kierunek - 10km
[acrobat]
2017-06-17
Strzałkowo, Organizator
Bieg Strzałkowo - dobry kierunek - 5km
[acrobat]
2017-06-17
Strzałkowo, Organizator
Bieg Strzałkowo - dobry kierunek - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-17
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana
[acrobat]
2017-06-17
Teresin, Domtel-Sport.pl
Bieg Uliczny V Maksy Mila
[acrobat]
2017-06-17
Słupsk, Domtel-Sport.pl
Bieg z NADZIEJĄ
[acrobat]
2017-06-17
Piaseczno, Wiesław Paradowski
EKIDEN II Maraton Powiatu Piaseczyńskiego
[excel]
2017-06-17
Toszek, Timekeeper
III Bieg o Złotą Kaczkę
[acrobat]
2017-06-17
Siedlec k.Janowa, Organizator
III Pustynna Ośmiornica - BIEG
[word]
2017-06-17
Siedlec k.Janowa, Organizator
III Pustynna Ośmiornica - Nordic Walking
[word]
2017-06-17
Brody, PulsarSport.pl
II Bieg Brühla w Brodach
[acrobat]
2017-06-17
Brzóza Królewska, Timekeeper
II Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka
[acrobat]
2017-06-17
Ruda Śląska, August Jakubik
IV Bieg Rzemieślnika
[word]
2017-06-17
Służewo, Przemysław Chojnacki
IX Bieg Papieski
[acrobat]
2017-06-17
Złotniki Kujawskie, STS-Timing
I Bieg Buraka
[acrobat]
2017-06-17
Brzostek k.Dębicy, Organizator
I Bieg Uliczny w Brzostku
[acrobat]
2017-06-17
Żarnowiec, Organizator
Krokowska 10
[acrobat]
2017-06-17
Stargard, Organizator
Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
[acrobat]
2017-06-17
Tychowo, Renata Bosak-Szewczyk
Pierwszy Tychowski Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2017-06-17
Tychowo, Renata Bosak-Szewczyk
Pierwszy Tychowski Bieg Uliczny - 3km
[acrobat]
2017-06-17
Poznań, PlusTiming
Poznańska Piwna Mila
[acrobat]
2017-06-17
Cisna, b4sport.pl
Rzeźniczek
[acrobat]
2017-06-17
Stęszew, PlusTiming
VII Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2017-06-17
Skierniewice, InesSport.pl
VI Półmaraton Skierniewicki
[acrobat]
2017-06-17
Mieczewo, Maratończyk Pomiar Czasu
V Bieg Przyjaciół Mieczewa - 18km
[acrobat]
2017-06-17
Mieczewo, Maratończyk Pomiar Czasu
V Bieg Przyjaciół Mieczewa - 8km
[acrobat]
2017-06-17
Glinojeck, Zenon Lewandowski
XV Ogólnopolski Bieg Uliczny
[word]
2017-06-17
Owińska k.Poznania, Aleksander Klaja
Zielonka Challenge - 21km
[acrobat]
2017-06-17
Owińska k.Poznania, Aleksander Klaja
Zielonka Challenge - 42km
[acrobat]
2017-06-17
Owińska k.Poznania, Aleksander Klaja
Zielonka Challenge - 75km
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika Ultra - 100km
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika Ultra - 140km
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika Ultra - 160km
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
DwuMaraton Rzeźnika
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
Dzienny Maraton Rzeźnika
[acrobat]
2017-06-16
Opalenica, Hubert Kukawa
III Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2017-06-16
Cisna, b4sport.pl
Nocny Maraton Rzeźnika
[acrobat]
2017-06-14
Cisna k.Leska, b4sport.pl
3 x Hon - Generalka
[acrobat]
2017-06-14
Wrocław, Jurecki Zygfryd
Karłowicka Pętelka #22
[acrobat]
2017-06-14
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Hallerem
[acrobat]
2017-06-14
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik na Raty - dzień 3
[acrobat]
2017-06-14
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik na Raty - Generalka
[acrobat]
2017-06-13
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika na Raty - Dzień 2
[acrobat]
2017-06-12
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika na Raty - Dzień 1
[acrobat]
2017-06-11
Rybnik, Piotr Puchała
15 Półmaraton Energetyków - 16km
[acrobat]
2017-06-11
Rybnik, Piotr Puchała
15 Półmaraton Energetyków - 5km
[acrobat]
2017-06-11
Rybnik, Piotr Puchała
15 Półmaraton Energetyków - NW
[acrobat]
2017-06-11
Rybnik, Piotr Puchała
15 Półmaraton Energetyków - OPEN
[acrobat]
2017-06-11
Piątnica, elektronicznezapisy.pl
2. Piatnica Półmaraton - 10km
[acrobat]
2017-06-11
Piątnica, elektronicznezapisy.pl
2. Piatnica Półmaraton - 5km
[acrobat]
2017-06-11
Piątnica, elektronicznezapisy.pl
2. Piatnica Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2017-06-11
Białystok, DataSport.pl
3. Electrum Ekiden - Firmy
[acrobat]
2017-06-11
Białystok, DataSport.pl
3. Electrum Ekiden - Kobiety
[acrobat]
2017-06-11
Białystok, DataSport.pl
3. Electrum Ekiden - OPEN
[acrobat]
2017-06-11
Dąbrowa Górnicza, Mariusz Ziach
3 Triathlon Dąbrowa Górnicza
[acrobat]
2017-06-11
Piekary Śląskie, Śląskie TKKF
46 Masowe Biegi Przełajowe
[excel]
2017-06-11
Cisna, b4sport.pl
Bieg Rzeźnika
[acrobat]
2017-06-11
Wrocław, Dominik Krumin
Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2017-06-11
Rędziny , ZmierzymyCzas.pl
Erowery Rock Rędziny 2
[acrobat]
2017-06-11
Jaworze, InesSport.pl
III Hi - Tec Bieg po Zdrój - 10km
[acrobat]
2017-06-11
Jaworze, InesSport.pl
III Hi - Tec Bieg po Zdrój - 21km
[acrobat]
2017-06-11
Binarowa, Sabina Marszałek
II Bieg Królewski
[acrobat]
2017-06-11
Gostynin, InesSport.pl
II Gostyniński Bieg Zamkowy
[acrobat]
2017-06-11
Nowiny Horynieckie, Timekeeper
II Leśny Bieg Do Źródeł
[acrobat]
2017-06-11
Cienin, Time4you
IV Cienińska Szóstka
[acrobat]
2017-06-11
Wesoła, Paweł Topolewski
IV Hipodromowy Cross Biegowy - 10km
[acrobat]
2017-06-11
Wesoła, Paweł Topolewski
IV Hipodromowy Cross Biegowy - 2.5km
[acrobat]
2017-06-11
Wesoła, Paweł Topolewski
IV Hipodromowy Cross Biegowy - 5km
[acrobat]
2017-06-11
Bydgoszcz, STS-Timing
IV Terenowa Masakra
[acrobat]
2017-06-11
Legionowo, Sylwia Klejment
IX Legionowska Dycha
[acrobat]
2017-06-11
Jelcz - Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
I Bieg Kasprowicza
[acrobat]
2017-06-11
Kęty, PulsarSport.pl
Kęcka Piątka
[acrobat]
2017-06-11
Wdzydze, Organizator
Półmaraton Stolema
[acrobat]
2017-06-11
Rzeszów, Timekeeper
Rzeszowska Piątka
[acrobat]
2017-06-11
Cisna, b4sport.pl
Rzeźniczek Intro
[acrobat]
2017-06-11
Mietków, DataSport.pl
Triathlon Mietków - 1/4 IM
[acrobat]
2017-06-11
Luzino, Monika Rolbiecka
VIII Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2017-06-11
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
VI Kłobucki Bieg Leśny
[acrobat]
2017-06-11
Ostróda, SuperCzas.pl
VI Ostródzki Półmaraton św. Jerzego
[acrobat]
2017-06-11
Tarnobrzeg, PulsarSport.pl
VI VITARADE Maraton - 10km
[acrobat]
2017-06-11
Tarnobrzeg, PulsarSport.pl
VI VITARADE Maraton - OPEN
[acrobat]
2017-06-11
Tarnobrzeg, PulsarSport.pl
VI VITARADE Maraton - Półmaraton
[acrobat]
2017-06-11
Nysa, super-sport.com.pl
V Bieg Nyski - 10km
[acrobat]
2017-06-11
Nysa, super-sport.com.pl
V Bieg Nyski - 5km
[acrobat]
2017-06-11
Rudawa, PulsarSport.pl
XIII EKO Jurajski Półmaraton
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., DataSport.pl
XI Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - Kobiety
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., DataSport.pl
XI Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Absolwenci LO
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Gimnazjum Chłopcy
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Gimnazjum Dziewczynki
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Grodzisk Wielkopolski
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Kategorie Wiekowe
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - MP branży paszowo-zbożowej
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - MP Prawników
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - MP Weterynarzy
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Szkoła Podst. Chłopcy
[acrobat]
2017-06-11
Grodzisk Wlkp., Marek Małecki
XI Półmaraton Słowaka - Szkoła Podst. Dziewczynki
[acrobat]
2017-06-11
Elbląg, Rysiek Biskup
XVI Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2017-06-11
Myszków, Ultimasport.pl
XXXVIII Bieg V Stawów - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-11
Myszków, Ultimasport.pl
XXXVIII Bieg V Stawów - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Łęknica, PulsarSport.pl
3. Bieg 7 Mostów
[acrobat]
2017-06-10
Żmigród, PlusTiming
8. Żmigrodzki Bieg Smoka
[acrobat]
2017-06-10
Nowa Sarzyna, Bogumiła Szwedo
Bieg 80-lecia Ciech Sarzyna
[acrobat]
2017-06-10
Poznań, STS-Timing
Bieg Cztery Pory Roku LOGORUN - Lato 11.4 km
[acrobat]
2017-06-10
Poznań, STS-Timing
Bieg Cztery Pory Roku LOGORUN - Lato 5.7 km
[acrobat]
2017-06-10
Poznań, STS-Timing
Bieg Cztery Pory Roku LOGORUN - Lato 5.7 km NW
[acrobat]
2017-06-10
Stilo, DomTel-Sport
Bieg Dwie Wieże
[acrobat]
2017-06-10
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy 2017 - indywidualnie
[acrobat]
2017-06-10
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy 2017 - sztafety kobiece
[acrobat]
2017-06-10
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy 2017 - sztafety męskie
[acrobat]
2017-06-10
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy 2017 - sztafety mieszane
[acrobat]
2017-06-10
Sulejówek, Datasport
Bieg Marszałka - kobiety
[acrobat]
2017-06-10
Sulejówek, Datasport
Bieg Marszałka - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Koszalin, b4sport.pl
Bieg Politechniki - 10km
[acrobat]
2017-06-10
Koszalin, b4sport.pl
Bieg Politechniki - 4km
[acrobat]
2017-06-10
Sopot, elektronicznezapisy.pl
Bieg Sopockie Lato na Pętli Reja
[acrobat]
2017-06-10
Nowe Miasto n/Pilicą, my2.raceresult.com
Cross Festiwal nad Pilicą - 10km
[acrobat]
2017-06-10
Nowe Miasto n/Pilicą, my2.raceresult.com
Cross Festiwal nad Pilicą - Maraton
[acrobat]
2017-06-10
Nowe Miasto n/Pilicą, my2.raceresult.com
Cross Festiwal nad Pilicą - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-10
Nowe Miasto n/Pilicą, my2.raceresult.com
Cross Festiwal nad Pilicą - Półmaraton
[acrobat]
2017-06-10
Orchowo, Magdalena Kasprowicz
Cross Kolejarza
[acrobat]
2017-06-10
Oćwieka k.Żnina, Maratończyk Pomiar Czasu
III Bieg Oćwiecki
[acrobat]
2017-06-10
Katowice, Dariusz Garncarczyk
III Bieg Rodzinny Wokół Osiedla Tysiąclecia - NW
[acrobat]
2017-06-10
Katowice, Dariusz Garncarczyk
III Bieg Rodzinny Wokół Osiedla Tysiąclecia - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Lisewo, Bartosz Jaworski
III Lisewski Bieg Jaszczurczy
[acrobat]
2017-06-10
Toruń, DataSport.pl
III Nocna Dycha Kopernikańska - 5km
[acrobat]
2017-06-10
Toruń, DataSport.pl
III Nocna Dycha Kopernikańska - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Cieciułów k.Olesna, Daniel Baros
II Bieg Nocny z Falstartem
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 10 km drużyny
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 10 km kategorie
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 10 km kobiety
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 10 km OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 21 km drużyny
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 21 km kategorie
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 21 km kobiety
[acrobat]
2017-06-10
Świeradów-Zdrój, Datasport
II Interferie RUN - 21 km OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Drzonków, Piotr Łużyński
II Memoriał Zbigniewa Majewskiego - 10km
[acrobat]
2017-06-10
Drzonków, Piotr Łużyński
II Memoriał Zbigniewa Majewskiego - 5km
[acrobat]
2017-06-10
Kudypy, Paulina Rutkowska
IV Grand Prix Warmii
[acrobat]
2017-06-10
Jankowice, Piotr Tomczyk
I Rodzinny Bieg Charytatywny - NW
[acrobat]
2017-06-10
Jankowice, Piotr Tomczyk
I Rodzinny Bieg Charytatywny - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Charzykowy, STS-Timing
Marbruk Triathlon Charzykowy - OPEN 28.25 km
[acrobat]
2017-06-10
Charzykowy, STS-Timing
Marbruk Triathlon Charzykowy - sztafety 28.25 km
[acrobat]
2017-06-10
Szczecin, Super-Sport.pl
NCDC Business Race 2017
[acrobat]
2017-06-10
Rawa Mazowiecka, STS-Timing
Rawska Dycha
[acrobat]
2017-06-10
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik Enigma
[acrobat]
2017-06-10
Mietków, Datasport
Triathlon Mietków 1/8 IM - kategorie
[acrobat]
2017-06-10
Mietków, Datasport
Triathlon Mietków 1/8 IM - kobiety
[acrobat]
2017-06-10
Mietków, Datasport
Triathlon Mietków 1/8 IM - OPEN
[acrobat]
2017-06-10
Mietków, Datasport
Triathlon Mietków 1/8 IM - sztafety
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - 1/2 Sky Marathon Babia Góra
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - 3xBabia
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - 4xBabia
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - 5xBabia
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - 6xBabia
[acrobat]
2017-06-10
Zawoja, b4sport.pl
Ultra Sky Marathon - Marathon Babia Góra
[acrobat]
2017-06-10
Stargard, Joanna Kostrzewa
VIII Grand Prix Stargardu - Bieg Lata
[excel]
2017-06-10
Janów Lubelski, Krzysztof Deruś
VII Bieg Partyzantów
[acrobat]
2017-06-10
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
V Smochowicki bieg po Zdrowie - 10km
[acrobat]
2017-06-10
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
V Smochowicki bieg po Zdrowie - 5km
[acrobat]
2017-06-10
Terespol - Brześć, Łukasz Pogorzelski
XII Bieg Przyjaźni Terespol - Brzeć
[acrobat]
2017-06-10
Kietrz, DataSport.pl
XI Półmaraton Kietrz Třebom
[acrobat]
2017-06-10
Wołczyn, Piotr Kozak
XVI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza - biegi dziec
[excel]
2017-06-10
Wołczyn, Piotr Kozak
XVI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza - bieg główny
[excel]
2017-06-10
Wołczyn, Piotr Kozak
XVI Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza - bieg rodzin
[excel]
2017-06-10
Kraśnik, Wojciech Zabawski
XXIII Bieg Po Uśmiech - 10km
[acrobat]
2017-06-10
Kraśnik, Wojciech Zabawski
XXIII Bieg Po Uśmiech - 5km
[acrobat]
2017-06-10
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXIX Ożarowski Bieg im.Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2017-06-09
Wałbrzych, Datasport
13 Ekiden One Team One Toyota - indywidualnie
[acrobat]
2017-06-09
Wałbrzych, Datasport
13 Ekiden One Team One Toyota - kobiety
[acrobat]
2017-06-09
Wałbrzych, Datasport
13 Ekiden One Team One Toyota - sztafety
[acrobat]
2017-06-09
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - 10 km
[acrobat]
2017-06-09
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-09
Siemianowice Śląskie, DomTel-Sport
XII Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2017-06-07
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - bieg 4
[excel]
2017-06-07
Wrocław, Jurecki Zygfryd
Karłowicka Pętelka #21
[acrobat]
2017-06-06
Warszawa, Organizator
Cykl Biegów Monte Kazura
[acrobat]
2017-06-04
Wiązowna, entretiming.pl
10k Wiązowna Trail
[acrobat]
2017-06-04
Korycin - Janów, Paweł Kalinowski
26. Półmaraton Mleczny - Kobiety
[acrobat]
2017-06-04
Korycin - Janów, Paweł Kalinowski
26. Półmaraton Mleczny - Mężczyźni
[acrobat]
2017-06-04
Szczytna k.Kłodzka, Hieronim Olejniczak
2. Szczytniański Bieg Liczyrzepy - NW
[acrobat]
2017-06-04
Szczytna k.Kłodzka, Hieronim Olejniczak
2. Szczytniański Bieg Liczyrzepy - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Bytom, Piotr Kandora
3 Bieg Auchan Bytom - Dla Qni
[acrobat]
2017-06-04
Dobczyce, Iwona Turcza
Bieg o Złotą Kózkę - Biegi Dzieci
[acrobat]
2017-06-04
Dobczyce, Iwona Turcza
Bieg o Złotą Kózkę - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-04
Dobczyce, Iwona Turcza
Bieg o Złotą Kózkę - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Olsztyn, SuperCzas.pl
Bieg o Złotą Monetę
[acrobat]
2017-06-04
Pelplin, elektronicznezapisy.pl
Bieg Papieski
[acrobat]
2017-06-04
Wrocław, Anna Skupień
Bieg Radia Wrocław - Dzieci Nadają Rytm
[excel]
2017-06-04
Zakopane, BGTimeSport
Bieg Zamoyskiego
[acrobat]
2017-06-04
Łódź, Time4s.pl
Bitwa o Łódź vol.6 - drużyny
[acrobat]
2017-06-04
Łódź, Time4s.pl
Bitwa o Łódź vol.6 - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Gdynia, Wojciech Kujatt
Gdynia Weekend Maraton #02
[acrobat]
2017-06-04
Łapy, Krzysztof Skowera
Grand Prix Bindugi 7/12
[word]
2017-06-04
Niewiadów, InesSport.pl
III Bieg w Niewiadowie
[acrobat]
2017-06-04
Poddębice, InesSport.pl
III Poddębicki Bieg Bez Barier - NW
[acrobat]
2017-06-04
Poddębice, InesSport.pl
III Poddębicki Bieg Bez Barier - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Olszyny k.Szczytna, SuperCzas.pl
III Szczycieńska Dycha Jurunda
[acrobat]
2017-06-04
Buk, Maratończyk Pomiar Czasu
II Bukowski Bieg Księcia Mieszka I
[acrobat]
2017-06-04
Iława, Domtel-Sport.pl
II Ogólnopolski Festiwal Biegowy - 10km
[acrobat]
2017-06-04
Iława, Domtel-Sport.pl
II Ogólnopolski Festiwal Biegowy - 2.5km
[acrobat]
2017-06-04
Iława, Domtel-Sport.pl
II Ogólnopolski Festiwal Biegowy - 5km
[acrobat]
2017-06-04
Ogrodzeniec, pomiar-czasu.pl
IV Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 10km
[acrobat]
2017-06-04
Ogrodzeniec, pomiar-czasu.pl
IV Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 16km
[acrobat]
2017-06-04
Ogrodzeniec, pomiar-czasu.pl
IV Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 5km
[acrobat]
2017-06-04
Kielce, DataSport.pl
IV Kielecki Bieg Górski
[acrobat]
2017-06-04
Opalenie, Piotr Paczyński
IV Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2017-06-04
Opalenie, Piotr Paczyński
IV Półmaraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2017-06-04
Elbląg, elektronicznezapisy.pl
IX Bieg Piekarczyka
[acrobat]
2017-06-04
Polańczyk, b4sport.pl
I Bieszczadzki Bieg po Zdrowie
[acrobat]
2017-06-04
Drzonków, PulsarSport.pl
I Piknikowy Bieg o Puchar Marszałka
[acrobat]
2017-06-04
Umianowice, Organizator
I Zielony Bieg Wolności
[acrobat]
2017-06-04
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
Kamienna Piątka
[acrobat]
2017-06-04
Krasne, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2017-06-04
Sztumska Wieś, Tomasz Rychlewski
Leśny Rajd na Orietację Zbuta
[acrobat]
2017-06-04
Lubasz, Maratończyk Pomiar Czasu
Lubaski Cross Szlakiem Bursztynowym - 10km
[acrobat]
2017-06-04
Lubasz, Maratończyk Pomiar Czasu
Lubaski Cross Szlakiem Bursztynowym - 5km
[acrobat]
2017-06-04
Kraków, Organizator
Mistrzostwa Polski w Wielobojach
[acrobat]
2017-06-04
Korycin, GOKSiT Korycin
Triathlon 1/8 IM Korycin - Kobiety
[acrobat]
2017-06-04
Korycin, GOKSiT Korycin
Triathlon 1/8 IM Korycin - Mężczyźni
[acrobat]
2017-06-04
Katowice, Agnieszka Smykla
VII Panewnicki Bieg Dzika (6) - NW
[acrobat]
2017-06-04
Katowice, Agnieszka Smykla
VII Panewnicki Bieg Dzika (6) - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Pszczyna, DataSport.pl
VI Carbo Asecura Bieg Pszczyński
[acrobat]
2017-06-04
Solec Kujawski, elektronicznezapisy.pl
V Biegi Uliczne im. Burmistrza A. Nawrockiego
[acrobat]
2017-06-04
Środa Wielkpoloska, PlusTiming
V Bieg Nadziei
[acrobat]
2017-06-04
Władysławowo, elektronicznezapisy.pl
V Bieg Północy
[acrobat]
2017-06-04
Milanówek, STS-Timing
V Bieg STO-nogi
[acrobat]
2017-06-04
Wyszków, DataSport.pl
Wyszkowska Dycha - 2.5km
[acrobat]
2017-06-04
Wyszków, DataSport.pl
Wyszkowska Dycha - 5km
[acrobat]
2017-06-04
Wyszków, DataSport.pl
Wyszkowska Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-06-04
Kozy k.Bielsko-Białe, Tomasz Kiczmer
XV Bieg na Hrobaczą Łąkę
[acrobat]
2017-06-04
Łagów, Maratończyk Pomiar Czasu
XXIII Bieg Łagowskiego Lata
[acrobat]
2017-06-04
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXIII Półmaraton Jaworski
[acrobat]
2017-06-04
Murowana Goślina, PlusTiming
XXI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie
[acrobat]
2017-06-04
Bytów, b4sport.pl
XXXVII Półmaraton Gochów
[acrobat]
2017-06-04
Ostrów Wielkopolski, Organizator
X Maraton Ostrowski im M. Jakowczyka
[acrobat]
2017-06-04
Kraków, Ryszard Machlowski
Z Lajkonikiem Wzdłuż Wisły
[excel]
2017-06-03
Warszawa, STS-Timing
11. Bieg Ursynowa
[acrobat]
2017-06-03
Pasłęk, STS-Timing
12 Bieg Filipidesa
[acrobat]
2017-06-03
Pasłęk, STS-Timing
12 Bieg Filipidesa - Biegi Towarzyszące
[acrobat]
2017-06-03
Kowalewo Pomorskie, DataSport.pl
18. Dycha Kowalewska
[acrobat]
2017-06-03
Komorowo, Organizator
1. Bieg Pamięci Absolwentów
[acrobat]
2017-06-03
Wrząsowice k.Krakowa, Rafał Stadnik
4. Bieg Rotmistrza Pileckiego - 1.5km
[acrobat]
2017-06-03
Wrząsowice k.Krakowa, Rafał Stadnik
4. Bieg Rotmistrza Pileckiego - OPEN
[acrobat]
2017-06-03
Lublin, DataSport.pl
5. PKO Półmaraton Solidarności
[acrobat]
2017-06-03
Siemiatycze, Krzysztof Skowera
6. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 5km
[acrobat]
2017-06-03
Siemiatycze, Krzysztof Skowera
6. Siemiatycka Wieczorna Dycha - OPEN
[acrobat]
2017-06-03
Siechnice, Jacek Urbanowicz
8. Biegaj w Siechnicach - 10km
[acrobat]
2017-06-03
Siechnice, Jacek Urbanowicz
8. Biegaj w Siechnicach - 5km
[acrobat]
2017-06-03
Ocypel, elektronicznezapisy.pl
Biegaj w Ocyplu - Leśne Wandry IV
[acrobat]
2017-06-03
Gdańsk, elektronicznezapisy.pl
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska - bieg 2
[acrobat]
2017-06-03
Woźnice, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[acrobat]
2017-06-03
Zakopane, BGTimeSport
Bieg Marduły
[acrobat]
2017-06-03
Gałkowo, Domtel-Sport.pl
Bieg Szlakiem Krutyni
[acrobat]
2017-06-03
Warszawa, Organizator
Bieg Wdzięczności - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-03
Warszawa, Organizator
Bieg Wdzięczności - OPEN
[acrobat]
2017-06-03
Wolsztyn, Marcin Koziołek
Bieg z okazji 60-lecia Szynaka Meble
[acrobat]
2017-06-03
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Cross Namberłana
[acrobat]
2017-06-03
Lipinki, b4sport.pl
III Bieg Szlakiem Leśnych
[acrobat]
2017-06-03
Lubin, SuperSport.com.pl
II Bieg Kopernika - Kobiety
[acrobat]
2017-06-03
Lubin, SuperSport.com.pl
II Bieg Kopernika - Mążczyźni
[acrobat]
2017-06-03
Warcino, Domtel-Sport.pl
II Rajd Śladami Warcisława
[acrobat]
2017-06-03
Burzyn, Jarosław Makowiec
IV Bieg Burzyński z Regatta
[acrobat]
2017-06-03
Gdańsk, Good-Time
IV Bieg do Źródeł
[acrobat]
2017-06-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
IV Bieg Uniwersytetcki
[acrobat]
2017-06-03
Polkowice, PulsarSport.pl
I Bieg z okazji 50- lecia odzyskania Praw
[acrobat]
2017-06-03
Lędziny, A.Bandzerewicz
I Lędziński Bieg Przełajowy
[acrobat]
2017-06-03
Legnica, KS Feniks Legnica
Kobiety Na Start - 2.5km
[acrobat]
2017-06-03
Legnica, KS Feniks Legnica
Kobiety Na Start - 5km
[acrobat]
2017-06-03
Płock, Organizator
Orlen Olimpiada
[acrobat]
2017-06-03
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 10km
[acrobat]
2017-06-03
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 15km
[acrobat]
2017-06-03
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 5km
[acrobat]
2017-06-03
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-03
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - Wózki
[acrobat]
2017-06-03
Nowy Tomyśl, Organizator
Przybij Piątkę - bieg 3
[acrobat]
2017-06-03
Bielsko-Biała, Organizator
Regatta Leśnik - Lato - 10 km
[acrobat]
2017-06-03
Bielsko-Biała, Organizator
Regatta Leśnik - Lato - Maraton
[acrobat]
2017-06-03
Bielsko-Biała, Organizator
Regatta Leśnik - Lato - Półmaraton
[acrobat]
2017-06-03
Lusówko k.Poznania, PlusTiming
Rozalinska 13
[acrobat]
2017-06-03
Czerniejewo, Maratończyk Pomiar Czasu
VIII Bieg Czerniejewski - Nordic Walking
[acrobat]
2017-06-03
Czerniejewo, Maratończyk Pomiar Czasu
VIII Bieg Czerniejewski - OPEN
[acrobat]
2017-06-03
Kozienice, Piotr Łapiński
VII Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - 10km
[acrobat]
2017-06-03
Kozienice, Piotr Łapiński
VII Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - 5km
[acrobat]
2017-06-03
Rytro, Łukasz Klimek
Virtuti Militari Bieg Honoru
[acrobat]
2017-06-03
Gałkowo, Domtel-Sport.pl
VI Maraton Mazury
[acrobat]
2017-06-03
Kędzierzyn-Koźle, Piotr Orian
V Bieg Azotowy z okazji Dni Chemika
[acrobat]
2017-06-03
Wrocław, STS-Timing
V Bieg Fair Play
[acrobat]
2017-06-03
Międzyrzecz, Maratończyk Pomiar Czasu
XXVI Międzyrzecka Dziesiątka
[acrobat]
2017-06-03
Trzebiatów, sport-time.com.pl
XXXVIII Trzebiatowska 10
[acrobat]
2017-06-03
Gniewino k.Wejherowa, Organizator
XXX Bieg Stolemów
[acrobat]
2017-06-02
Zakopane, BGTimeSport
Bieg Sokoła
[acrobat]
2017-06-02
LIsowice k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
IX Kwietny Bieg - kategorie
[acrobat]
2017-06-02
LIsowice k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
IX Kwietny Bieg - OPEN
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
201520162017


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 353

 Ostatnio zalogowani
Adam12
17:10
stanlej
17:09
IGF
17:09
Jakub_AK77
17:03
TomKuna
16:56
ONszymON
16:54
jarek 105 kg
16:38
Wodnik65
16:35
proch
16:35
henrykchudy
16:33
tadzio1
16:28
Szybki Jacuś
16:26
xobartiox
16:18
LastRunner
16:18
mieszek12a
16:18
marekch11
16:12
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |