Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

METRYKA WATKU DYSKUSYJNEGO
  Dyscyplina  
  Status  Wątek aktywny ogólnodostępny
  Wątek założył  KRZYSIEK B. (2006-07-19)
  Ostatnio komentował  KRZYSIEK B. (2006-07-19)
  Aktywnosc  Komentowano 1 razy, czytano 8117 razy
  Lokalizacja
 Zagranica - Włochy
 Zagranica - Francja
 Zagranica - Niemcy
 Zagranica - Rosja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ W TYM WĄTKU

POWRÓT DO LISTY WĄTKÓW DYSKUSYJNYCH



ANONIM

(KRZYSIEK B.)

 2006-07-19, 00:04
 Wyniki mityngu w Rzymie, Lausanne, Paryżu, Ulm....

Borotalco Golden Gala (26th) (IAAF Golden League)
Rome, ITA; Friday, July 14


MEN -
800m:
1. Amine Laalou, MAR 1:43.25 NR
2. Khadevis Robinson, USA 1:43.86 PB
3. Mohammed Al Salhi, KSA 1:43.99 NR
4. Nabil Madi, ALG 1:44.63 PB
5. Yuriy Borzakovskiy, RUS 1:45.28
6. Alfre Kirwa Yego, KEN 1:45.70
7. Juan de Dios Jurado, ESP 1:45.74
8. Gary Reed, CAN 1:45.78
9. Andrea Longo, ITA 1:46.33
10. Maurizio Bobbato, ITA 1:47.38
DNF - Osmar Barbosa dos Santos, BRA

1500m:
1. Daniel Kipchirchir Komen, KEN 3:29.02 WL
2. Rashid Ramzi, BRN 3:29.14 AR
3. Adil Kaouch, MAR 3:31.10
4. Juan Carlos Higuero, ESP 3:31.57
5. Tarek Boukensa, ALG 3:31.58
6. Ivan Heshko, UKR 3:31.61
7. Elkanah Onkware Angwenyi, KEN 3:31.97
8. Alex Kipchirchir, KEN 3:32.06
9. Kevin Sullivan, CAN 3:32.65
10. Mohamed Moustaoui, MAR 3:32.80
11. Kamal Boulahfane, ALG 3:33.01
12. Christopher Lukezic, USA 3:33.28
13. Suleiman Kipses Simotwo, KEN 3:34.78
14. Arturo Casado, ESP 3:35.49
15. Christian Obrist, ITA 3:42.17
16. Rui Silva, POR 3:44.61
DNF - Philemon Kipkorir Kimutai, KEN
DNF - Gilbert Kipchoge, KEN

National Race -
1. Christian Neunhauserer, ITA 3:41.46
2. Domenico Ricatti, ITA 3:42.28 PB
3. Gilio Iannone, ITA 3:44.75 PB
4. Valerio Gulli, ITA 3:48.36
5. Dario Milanesi, ITA 3:48.49 PB
6. Pietro Bernardoni, ITA 3:50.76
...

5000M:
1. Kenenisa Bekele, ETH 12:51.44
2. Saif Saaeed Shaheen, QAT 12:51.98 AR, SB
3. Isaac Kiprono Songok, KEN 12:52.39 SB
4. Tariku Bekele, ETH 12:53.81 NJR [1987]
5. Abreham Cherkos Feleke, ETH 12:54.19 WYR [1989]
6. Eliud Kipchoge, KEN 12:54.94 SB
7. Hicham Bellani, MAR 12:55.52 PB
8. Benjamin Limo, KEN 12:58.29 SB
9. Zersenay Tadesse, ERI 12:59.27 NR
10. Augustine Kiprono Choge, KEN 12:59.70
11. Boniface Kiprop, UGA 13:01.70
12. Mike Kipruto Kigen, KEN 13:05.72
13. Boniface Kiprotich Songok, KEN 13:16.44
14. Dathan Ritzenhein, USA 13:17.91
15. Ali Abdallah, ERI 13:20.13
16. Ibrahim Jellan Gashu, ETH 13:31.10
17. Marius Bakken, NOR 13:33.45 SB
18. Mohamed Ali Aboosh, ETH 13:36.88
19. Sergiy Lebid, UKR 13:36.92 SB
20. Abebe Dinkesa Negera, ETH 13:47.73
DNF - Charles Kiplangat Bett, KEN
DNF - Moses Kipsiro, UGA
DNS - Gebre-egziabher Gebremariam, ETH
DNS - Markos Geneti, ETH

3000m S/C:
1. Paul Kipsiele Koech, KEN 7:59.94 SB
2. Richard Kipkemboi Mateelong, KEN 8:07.50 SB
3. Brimin Kiprop Kipruto, KEN 8:08.32 SB
4. Abdelkader Hachlaf, MAR 8:08.78 PB
5. Daniel Lincoln, USA 8:08.82 AR
6. Reuben Kosgei, KEN 8:11.66
7. Bouabdallah Tahri, FRA 8:14.33 SB
8. Kipkirui Misoi, KEN 8:15.74 SB
9. Wesley Kiprotich, KEN 8:20.04
10. Steve Slattery, USA 8:22.70 SB
11. Jukka Keskisalo, FIN 8:24.24 SB
12. Tareq Mubarak Taher, BRN 8:29.67
13. Youcef Abdi, AUS 8:29.95
14. Luis Miguel Martín, ESP 8:39.23
DNF - John Langat, KEN DNF
DNF - Julius Nyamu, KEN DNF
DNS - Günther Weidlinger, AUT DNS

WOMEN -

800m:
1. Zulia Calatayud, CUB 1:59.35
2. Hazel Clark, USA 1:59.83
3. Janeth Jepkosgei, KEN 1:59.86
4. Mayte Martínez, ESP 2:00.13
5. Kenia Sinclair, JAM 2:00.42
6. Tetyana Petlyuk, UKR 2:00.46
7. Hasna Benhassi, MAR 2:00.67
8. Elisa Cusma Piccione, ITA 2:00.84 PB
9. Jolanda Ceplak, SLO 2:01.37
10. Diane Cummins, CAN 2:01.83
11. Sasha Spencer, USA 2:04.13
DNF - Tatyana Levina, RUS
DNS - Olga Kotlyarova, RUS

5000m:
1. Tirunesh Dibaba, ETH 14:52.37
2. Meseret Defar, ETH 14:53.51
3. Gelete Burika Bati, ETH 14:54.15
4. Berhane Adere, ETH 14:54.36
5. Priscah Jepleting Ngetich, KEN 14:54.76
6. Isabella Ochichi, KEN 14:55.50
7. Susanne Wigene, NOR 14:58.33
8. Mestawet Tufa, ETH 14:59.05 PB
9. Ejegayehu Dibaba, ETH 15:00.11
10. Edith Masai, KEN 15:02.99
11. Kayoko Fukushi, JPN 15:03.17
12. Jennifer Rhines, USA 15:05.24
13. Krisztina Papp, HUN 15:10.71
14. Bezunesh Bekele Sertsu, ETH 15:11.42
15. Bouchra Ghezielle, FRA 15:12.17
16. Carrie Tollefson, USA 15:21.75
17. Nadia Ejjafini, BRN 15:28.14
18. Workitu Ayanu, ETH 15:59.01
DNF - Ines Chenonge, KEN
DNF - Sara Slattery, USA
DNF - Olga Komyagina, RUS
DNS - Mariem Alaoui Selsouli, MAR
DNS - Deena Kastor, USA
DNS - Blake Russell, USA


Athletissima 2006 (IAAF Super Grand Prix)
Lausanne, SUI


MEN -
800m:
A Race -
1. Wilfred Bungei, KEN 1:44.41
2. William Yiampoy, KEN 1:44.56 SB
3. Yuriy Borzakovskiy, RUS 1:44.87
4. Khadevis Robinson, USA 1:44.92
5. Youssef Saad Kamel, BRN 1:45.21
6. Mohammed Al Salhi, KSA 1:45.40
7. Dmitrijs Milkevics, LAT 1:45.46
8. Mouhssin Chehibi, MAR 1:45.67
9. Dmitriy Bogdanov, RUS 1:45.86
DNF - Osmar Barbosa dos Santos, BRA [pace]

B Race -
1. Alfred Kirwa Yego, KEN 1:43.91 PB
2. Gary Reed, CAN 1:44.16 NR
3. Ismael Kombich, KEN 1:44.24 PB
4. Nabil Madi, ALG 1:44.71 PB
5. Florent Lacasse, FRA 1:44.74 SB
6. Justus Koech, KEN 1:45.44 SB
7. David Krummenacker, USA 1:45.69 SB
8. Eugenio Barrios, ESP 1:45.76 SB
9. Julien Isenring, SUI 1:49.01 PB
10. Andreas Felix, SUI 1:49.72
DNF - Joseph Mutua, KEN [pace]

1500m:
A Race -
1. Shadrack Korir, KEN 3:31.96 PB
2. Daniel Kipchirchir Komen, KEN 3:32.12
3. Bernard Lagat, USA 3:32.19
4. Suleiman Kipses Simotwo, KEN 3:32.44
5. Tarek Boukensa, ALG 3:32.85
6. Elkanah Onkware Angwenyi, KEN 3:33.20 PB
7. Kamal Boulahfane, ALG 3:34.39 SB
8. Abdelati Iguider, MAR 3:34.72 NJR [1987]
9. Nicholas Willis, NZL 3:34.80
10. Bernard Kiptum, KEN 3:34.96
11. Sergio Gallardo, ESP 3:35.08
12. Youssef Baba, MAR 3:36.10
13. Bouabdallah Tahri, FRA 3:36.18
14. Mohamed Moustaoui, MAR 3:37.57
DNF - Gilbert Kipchoge, KEN [pace]
DNF - Philemon Kimutai, KEN [pace]

B Race -
1. Manuel Damião, POR 3:38.64
2. Cornelius Chirchir, KEN 3:38.70
3. Churchill Kipsang, KEN 3:39.59
4. Abdelkader Bakhtache, ALG 3:41.49
5. Daniel Lahaba, ESP 3:42.14
6. Christian Lenk, GER 3:47.48
7. Daniel Vögeli, SUI 3:48.24
8. Simon Tesfai, ERI 3:49.01
9. Raphael Fuchs, SUI 3:50.33
10. Stefan Breit, SUI 3:51.02
11. Reto Schwengeler, SUI 3:59.35
DNF - Mirco Zwahlen, SUI
DNS - Yassine Bensghir, MAR

3000m:
1. Edwin Soi, KEN 7:31.84 PB
2. Abreham Cherkos Feleke, ETH 7:32.37 WYR [1989]
3. Eliud Kipchoge, KEN 7:33.35
4. Khalid El Amri, MAR 7:34.77 PB
5. Yusuf Kibet Biwot, KEN 7:35.61 PB
6. Abderrahim Goumri, MAR 7:36.61
7. Moses Mosop, KEN 7:36.88 PB
8. Boniface Kiprotich Songok, KEN 7:39.32
9. Ali Saïdi-Sief, ALG 7:42.10
10. Micah Kogo, KEN 7:44.57 PB
11. Mangata Kimai Ndiwa, KEN 7:45.30 PB [1987]
12. Boaz Cheboiywo, KEN 7:49.89
13. Bado Worku, ETH 7:51.50
DNF - Chengere Tolossa, ETH
DNF - Job Tanui, KEN
DNF - Charles Kiplangat Bett, KEN
DNS - Markos Geneti, ETH

3000m S/C:
1. Ezekiel Kemboi, KEN 8:12.79
2. Richard Mateelong, KEN 8:12.90
3. Reuben Kosgei, KEN 8:17.10
4. Abdelkader Hachlaf, MAR 8:20.30
5. Michael Kipyego, KEN 8:22.33
6. Tareq Mubarak Taher, BRN 8:22.75
7. Julius Nyamu, KEN 8:22.79
8. Elijah Kibwalei, KEN 8:22.82
9. Steve Slattery, USA 8:27.81
10. Brahim Taleb, MAR 8:28.57
11. Caleb Ngetich, KEN 8:31.10
12. Eliud Kibet, KEN 8:39.36
DNF - David Chemweno, KEN
DNF - John Langat, KEN
DNF - Collins Kosgei, KEN
DNS - Daniel Lincoln, USA
DNS - Martin Pröll, AUT
DNS - Julius Simot, KEN

WOMEN -
800m:
A Race -
1. Janeth Jepkosgei, KEN 1:56.66 PB
2. Maria Mutola, MOZ 1:56.77 SB
3. Zuliya Calatayud, CUB 1:56.91 SB
4. Hasna Benhassi, MAR 1:58.24 SB
5. Svetlana Cherkasova, RUS 1:58.35
6. Kenia Sinclair, JAM 1:58.64
7. Tetyana Petlyuk, UKR 1:58.66
8. Natalya Tsyganova, RUS 2:00.11
9. Hazel Clark, USA 2:00.75
10. Mayte Martínez, ESP 2:00.87
DNF - Marian Burnett, GUY [pace]

B Race -
1. Elisabeth Grousselle, FRA 2:00.08 SB
2. Virginie Fouquet, FRA 2:01.36 SB
3. Diane Cummins, CAN 2:01.87
4. Egle Uljas, EST 2:06.46
DNF - Tatyan Levina, RUS

1500m:
1. Yelena Soboleva, RUS 3:58.60
2. Latifa Essarokh, FRA 4:00.50 PB
3. Maryam Yusuf Jamal, BRN 4:02.45 SB
4. Olga Yegorova, RUS 4:02.80
5. Sarah Jamieson, USA 4:03.51
6. Irina Lishchynska, UKR 4:05.65
7. Carmen Douma-Hussar, CAN 4:07.19
8. Helen Clitheroe, GBR 4:07.67
9. Hayley Tullett, GBR 4:08.33
10. Olesya Chumakova, RUS 4:08.61
11. Lindsay Gallo, USA 4:09.16 SB
12. Mestawat Tadesse, ETH 4:10.20
13. Treniere Clement, USA 4:10.22
14. Anna Alminova, RUS 4:10.38
15. Sabina Fischer, SUI 4:12.68
16. Zulema Fuentes-Pila, ESP 4:14.99
17. Chahrazad Cheboub, ALG 4:17.68
DNF - Irina Vashentseva, RUS
DNF - Olga Komyagina, RUS


Meeting Gaz de France (IAAF Golden League)
Paris Saint-Denis, FRA


MEN -
800m:
1. Wilfred Bungei, KEN 1:44.41
2. Mohammad K Al-Azemi, KUW 1:44.63
3. William Yiampoy, KEN 1:44.64
4. Youssef Saad Kamel, BRN 1:44.82
5. Ismael Kipngetich Kombich, KEN 1:45.04
6. Gary Reed, CAN 1:45.19
7. Dmitrijs Milkevics, LAT 1:45.25
8. Florent Lacasse, FRA 1:45.29
9. Mouhssin Chehibi, MAR 1:45.61
DNF - Osmar Barbosa dos Santos, BRA [pace]
DNS - Kevin Hicks, USA DNS

1500m:
1. Ivan Heshko, UKR 3:31.08 SB
2. Alex Kipchirchir, KEN 3:31.36 SB
3. Bernard Lagat, USA 3:31.48 SB
4. Suleiman Kipses Simotwo, KEN 3:31.67 PB
5. Isaac Kiprono Songok, KEN 3:31.85 SB
6. Mehdi Baala, FRA 3:32.06 SB
7. Nicholas Willis, NZL 3:32.17 NR
8. Shadrack Korir, KEN 3:32.58
9. Kevin Sullivan, CAN 3:33.30
10. Christopher Lukezic, USA 3:34.46
11. Nathan Brannen, CAN 3:36.11
12. Mounir Yemmouni, FRA 3:36.77
DNF - Abdelslam Kennouche, ALG
DNF - Gilbert Kipchoge, KEN

5000m:
1. Kenenisa Bekele, ETH 12:51.32 WL
2. Edwin Cheruiyot Soi, KEN 12:52.40 PB
3. Moses Mosop, KEN 12:54.46
4. Tariku Bekele, ETH 12:55.69
5. Boniface Kiprop, UGA 12:57.60 NR
6. Joseph Ebuya, KEN 12:58.03
7. Abderrahim Goumri, MAR 12:58.76
8. Mike Kipruto Kigen, KEN 13:02.26
9. Benjamin Limo, KEN 13:04.82
10. Ali Saïdi-Sief, ALG 13:29.68
11. Aboosh Mohamed Ali, ETH 13:32.15
12. Abebe Dinkesa Negera, ETH 13:33.28
DNF - Alan Webb, USA
DNF - Alistair Ian Cragg, IRL
DNF - Charles Kiplangat Bett, KEN
DNF - Moses Kipsiro, UGA
DNS - Craig Mottram, AUS
DNS - Khalid Zoubaa, FRA
DNS - Markos Geneti, ETH

3000m S/C:
1. Ezekiel Kemboi, KEN 8:09.29
2. Brimin Kiprop Kipruto, KEN 8:09.64
3. Richard Kipkemboi Mateelong, KEN 8:10.00
4. Vincent Le Dauphin, FRA 8:16.65
5. Tareq Mubarak Taher, BRN 8:18.97
6. Wesley Kiprotich, KEN 8:20.21
7. Mustafa Mohamed, SWE 8:20.51
8. Michael Kipyego, KEN 8:20.75
9. David Chemweno, KEN 8:20.81
10. Günther Weidlinger, AUT 8:20.91
11. Julius Nyamu, KEN 8:21.90
12. Kipkirui Misoi, KEN 8:26.05
13. Gaël Pencreach, FRA 8:39.49
DNF - John Langat, KEN
DNF - Collins Kosgei, KEN
DNS - Nordine Gezzar, FRA

WOMEN -
800m:
1. Leonora Piuza, MOZ 2:03.40
2. Carine Falhun, FRA 2:03.91 PB
3. Elodie Guegan, FRA 2:03.98
4. Valerie Leheutre, FRA 2:04.82
5. Matata Sanogo, MLI 2:05.38 NR
6. Laura Tavares, FRA 2:05.94
7. Aurélie Pecquenard, FRA 2:07.97

1500m:
1. Yuliya Chizhenko, RUS 3:55.68 WL, PB
2. Yelena Soboleva, RUS 3:56.43 PB
3. Latifa Essarokh, FRA 4:00.67 PB
4. Tatyana Tomashova, RUS 4:00.98 SB
5. Olga Yegorova, RUS 4:01.44
6. Lidia Chojecka, POL 4:01.98 SB
7. Maryam Yusuf Jamal, BRN 4:03.28
8. Irina Krakoviak, LTU 4:03.69 SB
9. Carmen Douma-Hussar, CAN 4:03.82 SB
10. Hind Dehiba, FRA 4:04.07
11. Bouchra Ghezielle, FRA 4:05.34
12. Wioletta Janowska, POL 4:08.31
13. Yelena Kanales, RUS 4:13.15
14. Mestawat Tadesse, ETH 4:13.41
DNF - Virginie Fouquet, FRA
DNF - Olga Komyagina, RUS

5000m:
1. Tirunesh Dibaba, ETH 14:54.24
2. Meseret Defar, ETH 14:54.30
3. Gelete Burika Bati, ETH 14:55.02
4. Berhane Adere, ETH 14:56.03
5. Priscah Jepleting Ngetich, KEN 14:56.46
6. Isabella Ochichi, KEN 14:56.65
7. Edith Masai, KEN 14:59.48
8. Ejegayehu Dibaba, ETH 15:00.19
9. Susanne Wigene, NOR 15:01.73
10. Vivian Cheruiyot, KEN 15:04.43
11. Ines Chenonge, KEN 15:07.18
12. Souad Aït Salem, ALG 15:07.49 NR
13. Sara Slattery, USA 15:08.32 PB
14. Derbe Alemu, ETH 15:19.35
15. Teyba Erkesso, ETH 15:22.16
16. Olesya Syreva, RUS 15:38.55 PB
17. Hanan Fahroun, FRA 16:00.16
DNF - Olesya Chumakova, RUS


Spitzen Leichtathletik
Luzern, SUI; Wednesday, July 6 2006
Summary of Middle & Long Distance Events
MEN -
800m:
1. Christian Niederberger, SUI 1:49,96
2. Julien Isenring, SUI 1:50,63
3. Andreas Felix, SUI 1:50,74
4. Adrian Wüest, SUI 1:52,01
5. Ueli Albert, SUI 1:52,20
6. Sandro Wegmann, SUI 1:52,43
7. Dominique Weber, SUI 1:52,54
8. Marco Kern, SUI 1:52,56 [1987]
...
1500m:
1. Andrew Baddeley, GBR 3:40,87
2. Nasser Shams Karim, QAT 3:41,35
3. Johan Cronje, RSA 3:41,45
4. Adrian Blincoe, NZL 3:41,74
5. Christian Smith, USA 3:42,14
6. Ali AbubakerKamal, QAT 3:42,20
7. James Thie, GBR 3:43,00
8. Boaz Cheboiywo, KEN 3:43,65
9. Neil Speaight, GBR 3:43,67
10. Mirco Zwahlen, SUI 3:44,42
11. Ian Dobson, USA 3:45,00
12. Tolossa Chengere, ETH 3:45,16
13. Daniel Vögeli, SUI 3:45,57
14. Adam Adam Abdu, QAT 3:45,71

5000m:
1. Dathan Ritzenheim, USA 13:25,46
2. Sultan Zaman, QAT 13:29,27
3. Essa Rasheb, QAT 13:31,81
4. Ryan Hall, USA 13:34,89
5. Christian Belz, SUI 13:37,11
6. Arne Gabius, GER 13:38,24
7. Ricardo Ribas, POR 13:39,88
8. Shadrack Langat, KEN 13:50,54
9. Luke Watson, USA 13:59,61
10. Mario Kroecker, GER 14:04,81
11. Simon Tesfay, SUI 14:10,56
12. Peter Nowill, AUS 14:36,35
13. Sebastian Hallmann, GER 14:44,97
DNS - Patrick Grütter SUI
DNF - Joseph Kosgei KEN
DNF - Dominik Meier SUI

WOMEN -
800m:
1. Marjolein Terwiel, SUI 2:09,13
2. Sibylle Dürrenmatt, SUI 2:09,21
3. Madeline Laura Pape, AUS 2:09,38
4. Pamela Märzendorfer, SUI 2:09,80
5. Corinne Müller, SUI 2:10,45
6. Monika Augustin-Vogel, SUI 2:11,00
...
1500m:
1. Nataliya Tobias, UKR 4:06,07
2. Tetyana Holovchenko, UKR 4:06,35
3. Mestawet Tadesse, ETH 4:06,52
4. Rebecca Lyne, GBR 4:06,85 PB
5. Johanna Lehtinen, FIN 4:08,57
6. Hilary Stellingwerff, CAN 4:08,99
7. Malindi Elmore, CAN 4:11,36
8. Sabine Fischer, SUI 4:13,73
9. Katrina Wooton, GBR 4:15,81
10. Sarah Schwald, USA 4:18,29
11. ionula Britton, IRL 4:18,92
12. Mari Järvenpää, FIN 4:19,10
DNF - Maria Mutola, MOZ
DNF - Alice Schmidt, USA

3000m:
1. Aheza Kiros, ETH 8:51,16 PB
2. Blake Russell, USA 8:51,67
3. Kim Smith, NZL 8:51,99 SB
4. Deena Kastor, USA 8:56,35 SB
5. Amy Rudolph, USA 8:56,69 SB
6. Sara Hall, USA 8:56,93 PB
7. Lauren Fleshman, USA 9:00,89 SB
8. Renee Metivier, USA 9:04,70
9. Mary Cullen, IRL 9:05,16
10. Jen Rhines, USA 9:09,30
11. Hayley Yelling, GBR 9:09,85
12. Amy Mortimer, USA 9:10,13
13. Roisin McGettigan, IRL 9:10,87 PB
14. Samia Akbar, USA 9:11,93 PB
15. Mirja Jenni, SUI 9:16,40 PB
16. Vera Notz-Umberg, SUI 9:17,98
17. Missy Buttry, USA 9:35,51
18. Ruth Briggs, AUS 10:11,71
DNF - Alicia Craig, USA
DNF - Genzebe Dibaba, ETH
DNF - Nikeya Green, USA
DNF - Josianne Lauber, SUI


Meeting Internazionale Atletica Leggera (17th)
Lignano, ITA; Sunday, July 16
Summary of Middle & Long Distance Events
MEN -
800m:
1. Khadevis Robinson, USA 1.44.25
2. Ismail Ismail, SUD 1.44.70
3. Christian Smith, USA 1.44.86
4. Tim Ramirez, USA 1.46.20
5. Li Xiangyu, CHN 1.46.45
6. Livio Sciandra, ITA 1.46.66
7. Derrick Peterson, USA 1.46.89
8. Mohamed Moro, ITA 1.47.65
9. Fabio Bortolotti, ITA 1.52.02
DNS - Joseph Boit, KEN

3000m:
1. Yusuf Biwott, USA 7.43.2
2. Adam Goucher, USA 7.45.5
3. Sean Micheal Graham, USA 7.46.9
4. Roger Koborsi, USA 7.48.4
5. Bret Schoolmeester, USA 7.49.5
6. Robert Cheseret, KEN 7.55.7
7. Galen Rupp, USA 7.56.3
8. Luciano DiPardo, ITA 7.58.3
9. Domenico Ricatti, ITA 8.13.9
DNS - Stefano Scaini, ITA
DNS - Bado Worku, ETH

WOMEN -
800m:
1. Alice Schmidt, USA 1.59.35 SB
2. Jolanda Ceplak, SLO 1.59.38 SB
3. Aimee Teteris, CAN 2.00.88
4. Christin Wurth, USA 2.02.16
5. Liu Qing, CHN 2.02.50
6. Sasha Spencer, USA 2.03.33
7. Jenelle Deatherage, USA 2.03.46
8. Eleonor Berlanda, ITA 2.04.04
DNF - Eleonora Riga, ITA
DNF - Moushaumi Robinson, USA
DNS - Lindsey Gallo, USA
DNS - Anna Chiara Spigarolo, ITA


Russian Cup
Tula, RUS; July 15-16



MEN -
800m (16):
1. Ramil Aritkulov (01.03.78) 1:45.98
2. Ivan Nesterov (10.02.85) 1:45.99
3. Yuriy Koldin (01.11.83) 1:46.69
4. Vyacheslav Sokolov (15.12.84) 1:47.86
5. Viktor Ponomaryov (03.03.81) 1:48.10
6. Anton Ivanov (20.11.85) 1:52.64
7. Andrey Davydov (17.10.84) 1:52.82

1500m (16):
Race 2:
1. Sergey Ivanov (03.03.79) 3:39.91
2. Aleksandr Krivchonkov (20.01.83) 3:40.20
3. Andrey Osipov (06.03.83) 3:40.44
4. Aleksey Ivanov (04.09.78) 3:42.66
5. Roman Koval (04.12.74) 3:45.61
6. Andrey Kozhevnikov (20.08.82) 3:45.80
7. Timur Khasanov (15.08.84) 3:46.14
8. Andrey Khomutov (29.01.81) 3:46.17
9. Artur Bigayev (31.03.84) 3:48.80
10. Aleksey Korobenkov (21.06.80) 3:49.04
11. Nikita Aleksandrov (27.12.83) 3:49.71
12. Rinat Shagiyev (16.03.81) 3:50.25
13. Dmitriy Onufriyenko (12.08.80) 3:52.59

Race 3:
1. Kays Essebar (10.01.83) 3:43.39
2. Sergey Sinitsyn (12.04.85) 3:51.05
3. Mikhayil Kleyev (20.08.77) 3:51.27
4. Pyotr Ivanenko (11.01.86) 3:51.87
...
Race 1:
1. Nikolay Chavkin (22.04.84) 3:50.27
2. Aleksey Konovalov (13.04.86) 3:51.67
3. Andrey Fedorenko (08.01.73) 3:52.01
...

5000m (15):
1. Eduard Bordukov (30.06.79) 13:37.05
2. Aleksandr Orlov (23.02.81) 13:45.54
3. Sergey Ivanov (03.03.79) 13:45.57
4. Dmitriy Safronov (08.10.81) 14:09.35
5. Pyotr Ivanenko (11.01.86) 14:31.15
...
3000m S/C (15):
1. Pawel Potapovich (26.11.80) 8:22.30
2. Andrey Farnosov (09.07.80) 8:25.68
3. Sergey Sayapin (09.07.82) 9:01.77
...

WOMEN -
800m (16):
1. Olga Kotlyarova (12.04.76) 1:58.70
2. Svetlana Cherkasova (20.05.78) 1:59.50
3. Mariya Dryakhlova (24.04.84) 2:00.09
4. Tatyana Paliyenko (18.11.83) 2:01.01
5. Natalya Tsyganova (07.02.71) 2:01.12
6. Natalya Kutkina (04.02.77) 2:01.38
7. Zhanna Smolina (28.02.78) 2:03.36
8. Yevgeniya Zolotova (28.04.83) 2:04.23

1500 m (16):
1. Liliya Shobukhova (07.06.77) 4:05.58
2. Nadezhda Rakhimkulova (05.11.79) 4:08.46
3. Lyubov Pulyayeva (26.04.82) 4:13.23
4. Margarita Plaksina (01.10.77) 4:18.55
5. Dinara Gaynullina (25.12.80) 4:18.60
6. Yekaterina Tikhonova (19.11.79) 4:19.02
7. Olga Dubovik (10.09.76) 4:20.17
8. Svetlana Kireyeva (12.06.87) 4:22.59
9. Yekaterina Priladnykh (02.05.74) 4:26.51
10. Ayda Bagrova (05.06.86) 4:26.65
11. Guzel Davlyatchina (30.07.83) 4:27.11
12. Natalya Ilchenko (17.11.83) 4:27.32
13. Natalya Nikulicheva (17.07.85) 4:28.74
14. Olga Smirnova ( .88) 4:29.48
15. Irna Sergeyeva (25.12.87) 4:32.19

5000m (15):
1. Inga Abitova (06.03.82) 15:15.05
2. Kseniya Agafonova (25.06.83) 15:25.60
3. Galina Aleksandrova (15.10.76) 15:38.48
4. Marina Ivanova (30.06.83) 15:46.28
5. Galina Saykina (05.08.83) 16:16.88
6. Yekaterina Priladnykh (02.05.74) 16:17.51
7. Larisa Kleymenova (06.08.81) 18:09.95

3000m S/C (15):
1. Natalya Cherepanova (09.03.67) 9:53.50
2. Natalya Izmodenova (01.01.81) 10:16.87
3. Yekaterina Chebotaryova (10.08.82) 10:50.98
...


Karelia Games
Lappeenranta, FIN



MEN -
800m:
1. Paul Korir, KEN 1:45.63
2. Achraf Tadili, CAN 1:45.84
3. Sam Burley, USA 1:46.04
4. Abraham Chepkirwot, UGA 1:46.81
5. James Nolan, IRL 1:47.51
6. Vincent Mumo, KEN 1:47.60
7. Juha Kukkamo, FIN 1:47.99
8. Jason Stewart, NZL 1:48.41
9. Hiroshi Sasano, JPN 1:48.68
10. Masaharu Nakano, JPN 1:49.43
11. Wilson Kirwa, FIN 1:51.86
...
1500m:
1. Matt Tegenkamp, USA 3:38.23 PB
2. Johan Cronje, RSA 3:38.49
3. Laban Rotich, KEN 3:39.46
4. Said Ahmed, USA 3:39.92
5. Timothy Kiptanui, KEN 3:40.52
6. Tom Brooks, USA 3:41.23
7. Yasunori Murakami, JPN 3:43.53
8. Yuki Matsuoka, JPN 3:44.54
9. Mikael Talasjoki, FIN 3:44.83
10. Riku Marttinen, FIN 3:49.07
11. Joseph Tanui, KEN 3:51.69
12. Hiroyuki Kawakami, JPN 3:51.97
13. Niclas Sandells, FIN 3:52.00
14. Peter Nowill, AUS 3:54.75
..
19 Zach Whitmarsh, CAN 3:58.05
..

WOMEN -
800m:
1. Faith Macharia, KEN 2:02.00
2. Marian Burnett, GUY 2:02.57
3. Tiffany McWilliams, USA 2:02.96
4. Suvi Myllymäki, FIN 2:04.45
5. Mari Järvenpää, FIN 2:05.08
6. Annika Rikberg, FIN 2:05.47
7. Minna Järvenpää, FIN 2:10.21
8. Minna Nummela, FIN 2:11.81
9. Sanna Kaaria, FIN 2:12.39
...


Savo Games
Lapinlahti, FIN
; Sunday, July 16


MEN -
800m:
Race A -
1. Mbulaeni Mulaudzi, RSA 1:44.99
2. Achraf Tadili, CAN 1:45.23
3. Johan Cronje, RSA 1:45.77
4. Sam Burley, USA 1:46.55
5. Said Ahmed, USA 1:47.12
6. Hiroshi Sasano, JPN 1:47.28
7. Willy Rotich, KEN 1:47.30
8. Mikko Lahtio, FIN 1:47.59
9. Juha Kukkamo, FIN 1:47.72
10. James Nolan, IRL 1:48.75

Race B:
1. Zach Whitmarsh, CAN 1:50.16
2. Masaharu Nakano, JPN 1:50.37
3. Naoya Ban, JPN 1:50.48
4. Riku Marttinen, FIN 1:51.21
5. Yasunori Murakami, JPN 1:51.27
6. Wilson Kirwa, FIN 1:51.41
7. Yuki Matsuoka, JPN 1:51.73
8. Tommy Granlund, FIN 1:53.44
...
3000m S/C:
1. Peter Nowill, AUS 8:32.18
2. Tom Brooks, USA 8:32.86
3. Alexandre Genest, CAN 8:36.39
4. Mikael Talasjoki, FIN 8:38.15
5. Oystein Sylta, NOR 8:38.80
6. Teppo Syrjälä, FIN 9:09.35
...

WOMEN -
1500mm:
1. Annika Rikberg, FIN 4:19.40
2. Irina Watkins, FIN 4:21.00
3. Minna Nummela, FIN 4:22.90
4. Tarja Vesaluoma, FIN 4:26.36
5. Sanna Kaaria, FIN 4:28.64
6. Minna Järvenpää, FIN 4:31.19
...


German Athletics Championships
Ulm, GER

MEN -
800m (16):
1. René Herms 1:47.36
2. René Bauschinger 1:48.12 PB
3. Moritz Waldmann 1:48.86
4. Steffen Co 1:49.20
5. Maximilian Wessel 1:49.87
6. Martin Conrad 1:50.09
7. Christian Köhler 1:50.12
8. Simon Huckestein 1:59.50

Heats (15):
Heat 1:
1. René Bauschinger 1:48.96
2. René Herms 1:49.31
3. Simon Huckestein 1:49.68
4. Matthias Jaworski 1:50.22
5. Sascha Stephan 1:51.32
6. Dominic Neumann 1:52.10
7. Christian Schreiner 1:52.74

Heat 2:
1. Maximilian Wessel 1:50.66
2. Martin Conrad 1:50.75
3. Andreas Freimann 1:51.18
4. Stephan Bardy 1:52.90
5. René Trillitsch 1:53.38
...
Heat 3:
1. Christian Köhler 1:49.51
2. Moritz Waldmann 1:49.51
3. Steffen Co 1:49.52
4. Sören Ungermann 1:50.14
5. Thomas Koch 1:51.93
6. Sebastian Möser 1:53.18
...
1500m (16):
1. Carsten Schlangen 3:42.35
2. Stefan Eberhardt 3:42.87
3. Franek Haschke 3:42.98
4. Jonas Stifel 3:43.45
5. Marc-André Kowalinski 3:44.05
6. Torben Grothaus 3:45.69
7. Rico Loy 3:46.89
8. Christophe Chayriguet 3:47.75
9. David Lorbacher 3:48.83
10. Wolfram Müller 3:49.03
11. Toni Mohr 3:52.75
12. Christian Lenk 3:59.44

Heats (15):
Heat 1:
1. Toni Mohr 3:42.97
2. Jonas Stifel 3:45.84
3. Wolfram Müller 3:46.21
4. Torben Grothaus 3:46.36
5. Christian Lenk 3:46.97
6. Rico Loy 3:47.22
7. David Lorbacher 3:47.99
8. Markus Schneider 3:51.62
...
Heat 2:
1. Franek Haschke 3:47.69
2. Marc-André Kowalinski 3:48.17
3. Carsten Schlangen 3:48.18
4. Stefan Eberhardt 3:48.25
5. Christophe Chayriguet 3:49.54
6. Patrick Schulz 3:49.98
7. Ricardo Filipe Giehl 3:52.27
8. Christian Gehrke 3:52.86
9. Bastian Franz 3:59.19
10. Torsten Grube 4:00.15

5000m (15):
1. Jan Fitschen 13:52.37
2. André Pollmächer 13:53.65
3. Arne Gabius 13:58.07
4. Mario Kröckert 14:00.73
5. Alexander Lubina 14:01.23
6. Lars Haferkamp 14:01.95
7. Michael Schering 14:03.04
8. Stefan Koch 14:04.25
9. Zelalem Martel 14:09.16
10. Peter Kotz 14:30.36
11. Heiko Middelhoff 14:34.98

3000m S/C (15):
1. Steffen Uliczka 8:42.06
2. Norbert Löwa 8:49.83
3. Florian Holzinger 8:59.83
4. Christian Biele 9:01.00
5. Matthias Ewender 9:09.38
...

WOMEN -
800m (16):
1. Monika Gradzki 2:05.40
2. Janina Goldfuss 2:05.90
3. Annett Horna 2:06.29
4. Sylvia Mauritz 2:07.70 PB
5. Diana Dienel 2:07.88
6. Claudia Schultz 2:08.39
7. Mandy Junghans 2:08.61
8. Kristin Baarck 2:10.50

Heat 1:
1. Monika Gradzki 2:08.37
2. Annett Horna 2:09.38
3. Diana Dienel 2:09.39
4. Kristin Baarck 2:10.04
5. Julia Lange 2:11.51

Heat 2:
1. Janina Goldfuss 2:08.51
2. Sylvia Mauritz 2:08.71
3. Mandy Junghans 2:08.72
4. Claudia Schultz 2:08.86
5. Julia Hilgendorf 2:11.66

1500 (16):
1. Kerstin Werner 4:21.41
2. Antje Möldner 4:23.14
3. Juliane Becker 4:24.17
4. Katrin Judith Trauth 4:24.32
5. Anja Reinmhardt 4:28.83
6. Kerstin Marxen 4:28.94
7. Cornelia Schwennen 4:30.18
8. Maria Werner 4:30.29
9. Dagmar Schaedel 4:32.10
...
Heat 1:
1. Antje Möldner 4:29.27
2. Kerstin Werner 4:29.65
3. Anja Reinhardt 4:30.43
4. Kristina Schadt 4:30.68
5. Daniela Pogorzelski 4:30.74
6. Dagmar Schaedel 4:31.88

Heat 2:
1. Juliane Becker 4:26.56
2. Katrin Judith Trauth 4:26.77
3. Kerstin Marxen 4:27.78
4. Cornelia Schwennen 4:28.09
5. Julia Kock 4:31.16
6. Maria Werner 4:31.71

5000m (15):
1. Irina Mikitenko 15:28.00
2. Sabrina Mockenhaupt 15:40.55
3. Ulrike Maisch 16:14.29
4. Melanie Kraus 16:25.98
5. Julia Viellehner 16:40.87
6. Simret Restle 16:48.04
7. Eva Trost 16:49.51
8. Marina Hilschenz 16:50.51

3000m S/C (16):
1. Verena Dreier 9:56.28 PB
2. Meike Rosenauer 10:16.56 PB
3. Birte Bultmann 10:26.78
4. Melanie Schulz 10:33.84
5. Corinna Nuber 10:45.59
6. Annette Weiss 10:52.44
7. Felicitas Mensing 10:53.06
...


EWE Athletics Weltklasse
Cuxhaven, GER; Friday, July 7
Summary of Middle & Long Distance Events

MEN -
800m:
1. Jebreh Harris 1978 USA 1:47,06
2. René Herms 1982 LG Asics Pirna 1:47,81
2. Jonathan Johnson 1982 USA 1:47,81
4. Martin Conrad 1986 SC Potsdam 1:47,90
5. Thomas Chamney 1984 Ireland 1:48,61
6. Jason Stewart New Zealand 1:48,81
7. Andreas Freimann 1983 LC Erfurt 1:49,22
8. Maximilian Wessel 1985 SG TSV Kronshagen 1:49,39
9. Matthias Jaworski 1978 LG Braunschweig 1:49,50
10. Björn Margeisson Iceland 1:50,48
Simon Huckestein 1984 LG Wenden DNF

1500m:
1. Isaac Sang 1978 Kenya 3:37,18
2. Carsten Schlangen 1980 LG Nord Berlin 3:38,04
3. Liam Reale 1983 Ireland 3:39,29
4. Mike Woods Canada 3:39,37
5. Jonas Stifel 1980 LG Nord Berlin 3:39,42
6. Stephan Eberhardt 1985 LC Erfurt 3:40,18
7. Rizak Dirshe Sweden 3:41,11
8. ToniMohr 1983 SC Cottbus 3:41,15
9. Peter Biwott 1978 Kenya 3:41,63
10. Torben Grothaus 1984 TV Wattenscheid 01 3:42,57
11. Reid Coolsaet Canada 3:45,73
...

WOMEN -
800m:
1. Maralyn Okoro 1984 Great Britain 2:01,61
2. Natalia Tsyganova 1971 Russia 2:01,64
3. Monika Gradzki 1979 TV Wattenscheid 01 2:02,79
4. Julia-Kristin Kunz 1984 LG Nike Berlin 2:05,50
5. Claudia Schultz 1973 LG Wedel Pinneberg 2:06,22
6. Carolina Nylen 1979 SWE 2:07,78
Sascha Spencer 1979 USA DNF
Claudia Eckholt 1986 LC Erfurt DNF

1500m:
1. Anna Aliminova 1985 Ireland 4:10,86
2. Rachel Ogden Great Britain 4:12,03
3. Sonja Roman 1979 Slovenia 4:13,00
4. Antje Möldner 1984 SC Potsdam 4:13,63
5. Sinead Delahunty-Evans Ireland 4:13,94
6. Andrea Grove Canada 4:14,52
7. Adriene Herzog 1984 Netherlands 4:14,68
8. Avilde Ossum 1982 Norway 4:27,27
...


Italian Athletics Championships
Torino, ITA




MEN -
800m (08):
1. Maurizio Bobbato 1:50.80
2. Andrea Longo 1:50.85
3. Livio Sciandra 1:50.94
4. Dario Milanesi 1:51.44
5. Mario Scapini 1:51.46
6. Davide Rodia 1:51.60
7. Francesco Speranza 1:52.17
8. Lukas Rifeser 1:52.33

Heats (07):
Heat 1 -
1. Andrea Longo 1:51.22
2. Davide Rodia 1:51.87
3. Dario Milanesi 1:52.07
4. Thomas John Neri 1:53.05
..
Heat 2 -
1. Maurizio Bobbato 1:50.45
2. Livio Sciandra 1:50.77
3. Mario Scapini 1:51.36
4. Francesco Speranza 1:51.56
5. Lukas Rifeser 1:51.82
...

1500m (07):
1. Christian Obrist 3:44.53
2. Lorenzo Perrone 3:45.23
3. Christian Neunhauserer 3:45.73
4. Matteo Villani 3:47.11
5. Valerio Gulli 3:47.45
6. Lorenzo Lazzari 3:47.56
7. Luigi Ferraris 3:48.00
8. Luciano Di Pardo 3:49.00
9. Stefano Scaini 3:50.13
10. Markus Ploner 3:51.19
11. Massimiliano Corso 3:51.51
...

5000m (07):
1. Cosimo Caliandro 13:50.97
2. Stefano La Rosa 13:51.38
3. Daniele Meucci 13:53.40
4. Ivan Di Mario 13:59.48
5. Gabriele De Nard 14:00.13
6. Giovanni Gualdi 14:02.47
7. Andrea Sorgato 14:07.87
8. Federico Simionato 14:08.98
9. Fabrizio Sutti 14:14.71
10. Francesco Bona 14:22.96
11. Stefano Cugusi 14:38.27
DNF - Gianni Furci
DNF - Domenico Ricatti

10,000m (08):
1. Daniele Meucci 28:44.79
2. Marco Mazza 28:52.93
3. Denis Curzi 28:54.16
4. Ivan Di Mario 29:21.25
5. Matteo Palumbo 29:38.52
6. Paolo Finesso 29:49.70
7. Domenico D'Ambrosio 30:11.35
8. Michele Giofre 30:27.36
DNF - Cosimo Caliandro
DNF - Armando Sanna
DNF - Stefano Scaini
DNF - Luciano Di Pardo
DNF - Giovanni Ruggiero
DNF - Maurizio Leone
DNF - Domenico Ricatti
DNF - Giuliano Battocletti

3000m S/C (08):
1. Angelo Iannelli 8:48.75
2. Stefano Ciallella 8:57.72
3. Emanuele Corsini 9:01.62
4. Peter Lanziner 9:01.80
5. Berardo Chiarelli 9:03.39
...

WOMEN -
800m (08):
1. Elisa Cusma Piccione 2:05.72
2. Antonella Riva 2:06.57
3. Chiara Nichetti 2:06.67
4. Vincenza Curri 2:08.06
5. Sara Rigamonti 2:09.28
6. Marta Milani 2:09.99
7. Giulia Scatena 2:10.61
8. Claudia Salvarani 2:10.73

Heats (07):
Heat 1 -
1. Elisa Cusma Piccione 2:06.77
2. Vincenza Curri 2:08.53
3. Marta Milani 2:09.13
4. Valentina Russo 2:09.89
5. Lorenza Canali 2:11.11
6. Ester D'Alessio 2:11.48
...
Heat 2 -
1. Chiara Nichetti 2:07.60
2. Antonella Riva 2:08.58
3. Sara Rigamonti 2:08.96
4. Claudia Salvarani 2:09.10
5. Giulia Scatena 2:09.51
6. Cristina Grange 2:10.21
7. Anna Chiara Spigarolo 2:11.17
...

1500m (07):
1. Eleonora Berlanda 4:15.98
2. Eleonora Riga 4:19.65
3. Rosanna Martin 4:23.31
4. Federica Dal Ri 4:24.06
5. Chiara Vulcan 4:24.76
6. Arianna Morosin 4:25.86
7. Angela Rinicella 4:26.38
8. Ombretta Bongiovanni 4:26.70
9. Alessandra Seghezzi 4:27.21
10. Valentina Costanza 4:28.84
11. Michela Zorzanello 4:29.76
12. Silvia Casella 4:30.26

5000m (08):
1. Silvia Weissteiner 15:46.35
2. Renate Rungger 15:57.91
3. Adelina De Soccio 16:09.42
4. Michela Zanatta 16:23.93
5. Fatna Maraoui 16:26.28
6. Gloria Marconi 16:26.88
7. Gegia Gualtieri 16:38.88
8. Ivana Busso 16:56.34
9. Giulia Francario 17:23.42
10. Samia Soltane 17:47.58

DNF - Barbara La Barbera
DNF - Cinzia Passuello
DNF - Flavia Gaviglio

10,000 (07):
1. Gloria Marconi 33:08.46
2. Silvia Sommaggio 33:13.31
3. Vincenza Sicari 33:51.64
4. Claudia Pinna 33:52.88
5. Rosita Rota Gelpi 34:04.37
6. Sofia Biancarosa 36:05.21
...

3000m S/C (08):
1. Elena Romagnolo 10:05.47
2. Agnes Tschurtschenthaler 10:07.99
3. Marzena Michalska 10:17.38
4. Giorgia Robaudo 10:20.96
5. Micaela Bonessi 10:24.65
6. Cecilia Sampietro 10:31.40
7. Catia Libertone 10:39.42
8. Simona Santini 10:42.58
9. Gloria Barale 10:43.54
10. Martina Malquori 10:49.64
11. Veronica Chiusole 10:57.82
12. Michela Guizzardi 11:01.62


Russian National U-23 Championships
Kazan, RUS


MEN -
800m (08):
1. Ilya Krivetskiy 1:49.78
2. Timur Khasanov 1:49.85
3. Anton Ivanov 1:49.92
4. Pavel Osipov 1:50.03
5. Aleksey Markin 1:50.32
6. Sergey Tishkin 1:50.34
7. Andrey Davydov 1:51.14
8. Dmitriy Ivliyev 1:58.59

Heats (07):
Heat 1:
1. Timur Khasanov 1:51.12
2. Artem Zhilyayev 1:53.43
...
Heat 2:
1. Andrey Davydov 1:50.18
2. Sergey Ilyashkin 1:52.23
3. Dmitriy Mikhaylov 1:52.24
...
Heat 4:
1. Artem Semushin 1:52.11
2. Denis Gilmutdinov 1:52.37
...
Heat 5 -
1. Pavel Osipov 1:49.21
2. Anton Ivanov 1:50.06
3. Aleksandr Grigoryev 1:51.98
4. Denis Golovin 1:52.11
5. Ivan Myltasov 1:52.99
...
Heat 6 -
1. Ilya Krivetskiy 1:50.23
2. Dmitriy Ivliyev 1:51.45
3. Maksim Yashchenko 1:52.06
4. Roman Bayshev 1:52.16
5. Sergey Sorokin 1:52.42
6. Ivan Medvedev 1:52.78
...

  SKOMENTUJ CYTUJĄC


DODAJ SWÓJ KOMENTARZ W TYM WĄTKU

POWRÓT DO LISTY WĄTKÓW DYSKUSYJNYCH




 Ostatnio zalogowani
adams75
14:05
Jaro43
14:00
joann
13:54
Tusik
13:44
młodyorzech
13:40
miro67
13:35
kasjer
13:35
waldek71
13:30
synekreda
13:27
ronan51
13:26
conditor
13:24
Jarek42
13:21
Sikor 4Run Team
13:17
Gryzli
13:01
Torres
13:01
maratonek
12:54
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |