2024-03-27
20:30

2018-11-19, 17:53
 Łukasz Sagan triumfuje w podwójnym Spartathlonie
Już przeszedł na zawsze do historii jako pierwszy Polak który przebiegł tak długi dystans.Gratulacje.Dodatkowo jest pierwszy w czwartej edycji i nowy rekord trasy.Jeśli w Sparcie umieszczają nazwiska zwycięzców z Spartathlonu 246km na specjalnym pomniku to ciekaw jestem czy gdzieś będą umieszczać nazwiska z trasy 490km.Pewnie gdzieś w Atenach skoro start i meta są w Atenach.

A za nim? Też Polak!
Kolejny na mecie był Andrzej Wereszczak. ukończył FEIDIPPIDEIOS 490 km ULTRAMARATHON 2018 na drugiej pozycji! Potrzebował na to ok. 3 doby i 8 godzin (80g 17m 41s). Miasto Żory ma Ultrasa przez duże "U".

marolek
Mariusz W

2018-11-20
09:24

2018-11-20, 09:32

Dokładnie! W artykule ani słowa o Andrzeju, który zajął przecież DRUGIE miejsce w tym arcytrudnym biegu. Podejrzewam, że Andrzej nie miał aż takiego sztabu wsparcia jak Łukasz, a mimo to osiągnął niebywały sukces. Gratulacje dla obu zawodników! :)

stanlej

2024-03-27
20:30

2018-11-20, 17:47

2018-11-20, 07:52 - azdzieblo napisał/-a:

Tym bardziej jest z czego się cieszyć.Jak pisałem na forum to jeszcze nie było wynikach nikogo kto ukończył oprócz Ł.Sagana.