Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona:    1  2  3

POWRÓT DO LISTY WĄTKÓW DYSKUSYJNYCH

Ostatnio zalogowany

2009-11-23, 21:25

2009-11-22, 16:37 - Jan 63 napisał/-a:

stan na 22.11.2009 r.- 2 zwycięstwa ( Japonia , Iran ) 7 porażek stosunek setów 13-24.
Następne emocje w PWM w 2013 r.
Powyższy bilans - 3 zwycięstwa ( Japonia , Iran , Egipt ) i 7 porażek , 16 wygranych i 24 przegrane sety polskich reprezentacji w japońskiej już turniejów historii .

2009-11-24, 06:59

Nierówna jest nasza siatkówka, szczyty i doliny.

adamus
Mirosław Dyk
MaratonyPolskie
TEAM

---

2009-11-28, 15:05

Delecta - Skra: 7 tysięcy widzów na meczu ligowym!!!!
O takiej frekwencji mogą pomarzyć niektóre piłkarskie kluby polskiej ekstraklasy; po prostu szacun:)))))

ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ (68 sztuk)

2010-07-04, 17:20
 Teraz oglądam mecz L.Ś.
...z Kubą w Łodzi i co widzę ?, w hali jest wspaniała atmosfera, śpiewy i zabawa, ale tylko gdy nasi prowadzą ( w 1.secie ostatnie takie było przy stanie 8:7 ), gdy przegrywają ci sami kibice siedzą jak "truśki" ( jak na "stypie" ) i na tym polega polskie "kibicowanie" w siatkówce ( kibiców muszą wspomagać dodatnim wynikiem na duchu siatkarze, a powinno być na odwrót ). A najgorsze jest to iż nawet po porażce naszych ktoś tu z Forum co był przypadkiem na meczu wychwala wspaniałą atmosferę na hali i to przez cały mecz, a ja go zapewniam iż jeśli tak piszą, piszą po prostu nieprawdę i najgorsze jest to iż wszyscy mu tu na Forum wierzą tylko z tego powodu, że ten ktoś tam był na miejscu.

ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ (30 sztuk)

2010-07-09, 22:05
 A dziś znowu oglądam...
...2.mecz naszych z Niemcami ( w Katowicach ) i znowu jak nasi polegli w 1. secie a w 2. przegrywali 21:24 na trybunach cisza "grobowa - jak makiem zasiał", gdy nasi doprowadzili w tym secie do remisu a potem wygrali na przewagi i prowadzili cały 3.set, całe trybuny śpiewały, a komentator w Polsacie komentował ..."Spodek odleciał". Tylko szkoda, że ten "Spodek musi dopiero odlatywać" gdy zawodnicy swoim prowadzeniem muszą "nakręcać" tą najlepszą publiczność na świecie, gdy przegrywają, ten sam "Spodek nigdzie nie odlatuje", chyba, że w "grobową ciszę". Ale taka jest nasza siatkówka i jej kibice, jest ich dużo i głośni gdy wiedzą, że będzie wygrana, jak porażka to jest ich 37. i niesłychanie cisi ( tak cisi, że przy kilkunastotysięcznej widownio można słyszeć na hali przysłowiowego komara ) jak kiedyś w Moskwie.

Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona :1  2  3