Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

 Czytano: 6136 razy

 35. real,- BERLIN MARATHON

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/1

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi w Polsce

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


Hoffi

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Berlin (Niemcy)

DATA  

 28-9-2008 (niedziela)

DYSTANS  

 42.195 km

TELEFON  

 (+49) 30 - 30 12 88 10

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

www.real-berlin-marathon.com

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
marcin_wawa
marcin_waw
poldek98
poldek98
Wartenberger
Wartenberg
Jacek Księżyk
Jacek Księ
frater
frater
codaac
codaac
igi
igi
LukaszSzostak
LukaszSzos
frater
frater
Henryk W.
Henryk W.
Artur 51
Artur 51
Marfackib
Marfackib
marrk
marrk


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
38
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.
Komentarze czytelników - 95podyskutuj o tym 


 

Martix
Autor: Martix, 2008-10-04, 22:26 napisał/-a:
Maraton w Berlinie jest świetnym maratonem również dla debiutantów.Tu do mety niesie tłum kibiców,dosłownie wstyd jest tu iść przy tym gwarze i wesołym dopingu kibiców,miejscami człowiek nawet zapomina że jest zmęczony.Ktoś kto długie lata startuje tylko w naszych maratonach a pojedzie tam to od razu dostrzeże różnice i przeważnie bedzie chciał tu wracać.Różnice są nie tylko w ilości startujących{w tym roku maraton ukończyło o około 4 tyś. biegaczy więcej niż przed rokiem-łącznie ponad 36 000}ale przede wszystkim pod względem podejścia Niemców do maratonu,oni traktują go w kategorii dobrej zabawy i szacunku do startujących w nim a nie obojętności i w kategorii utrudnień jak u wielu zasiedziałych Polaczków.
Dzień przed maratonem nie mogliśmy dojechac do hostelu ze względu na start rolkarzy którzy startują tu w ilości kilku czy kilkunastu tysięcy.Stanęliśmy na trasie i wesoło oklaskiwaliśmy ich,zszokowany byłem nie tylko ich ilością ale i wiekiem.Wielu miało powyżej 50-tego roku życia i startowały tu całe rodziny.Gdzie to jest możliwe u nas?Niemcy są bardziej usportowieni i przez to lepiej i optymistyczniej ustosunkowani do życia.
Ideałem jest organizacja maratonu,przy takiej ilości startujących nie było z niczym problemów,nie było nigdzie kolejek,jedynie po piwo a te ze względu na jazdę samochodem nie piłem!
 

kos 88
Autor: kos88, 2008-10-04, 23:27 napisał/-a:
....i proszę niech Szanowny Pan zwróci uwagę na mały szczegół swojego opisu-..."jak i u wielu zasiedziałych Polaczków" . Jeżeli Pan jest Polakiem to trochę dziwne - /może się czepiam/ ale w ten spsób wychwalając, zapewne i słusznie dobrą organizację obraża Pan nie tylko Polskę, ale w jakikiś sposób samego siebie.
 

Martix
Autor: Martix, 2008-10-05, 16:22 napisał/-a:
Nikogo nie obrażam,proszę się wgłębić w treść mojej wypowiedzi i mnie nie oskarżać o nienawiść do swoich rodaków i kraju!Przeciwnie z dumą biegłem prezentując godło Polski oraz nazwę naszego kraju!
Kto jest zorientowany w temacie co wyrażnie zasugerowałem to po opisie kibicowania na trasie ten wie że krytykuję nie wszystkich naszych rodaków ale tych co podczas naszych maratonów nie dość że przechodzą wobec nas obojętnie to jeszcze narzekają kierując wypaczone argumenty że blokujemy ruch zamiast biegać sobie po parkach.Każdy się ze mną zgodzi że to są ci Polacy co nie są nauczeni pewnych nawyków nie tyle otwartości i kultury co przede wszystkim ruszania się i aktywnego sportowego trybu życia.To ich nazywam "zasiedziałymi" bo aktywnemu maraton nie przeszkadza.
OT i jest całe wyjaśnienie.Nie wiedział pan co miałem na myśli i stąd ta ostra krytyka mojej wypowiedzi!
 

Martix
Autor: Martix, 2008-10-05, 17:14 napisał/-a:
Sam też zrobiłem parę zdjęć ale mi tak nie wyszły bo dopiero się uczę i nie robiłem jak Ty z całej trasy bo nie biegłem z aparatem.Oglądając te zdjęcia ze świetnym podkładem muzycznym przeżyłem ten maraton jeszcze raz.Tysiące uśmiechniętych twarzy,tysiące kibiców,różnych grajków,stosy kubków pod nogami na punktach żywnościowych na które trzeba było uważać,straż z punktami wodnymi,policja,świetna rywalizacja i zabawa.
Tak wygląda ten maraton,tego jeszcze nikt nie pokazał nigdzie u nas.Warto by było pokazać te zdjęcia na innych forach niebiegowych by ci niebiegający Polacy uczyli się jak świętuje się maraton.Szczerze powiem że namiastkę tego mamy już w Poznaniu bo ten maraton najszybciej pod każdym celem się "europenizuje"!
Warto zauważyć jak nawet na czas wiele powyżej 4 godz.{bo Jedrek specjalnie na ten czas biegł}biega jeszcze wielu biegaczy.Wielu ten maraton traktuje rozrywkowo a nie wynikowo!
 

Jacek Księżyk
Autor: princksi68, 2008-10-05, 22:35 napisał/-a:
Brawo Ewa ! W pewien sposób oboje debiutowaliśmy - to był mój pierwszy start za granicą, i pomimo że kilka uwag można by mieć do organizatorów, to w porównaniu z ogromem przedsięwzięcia są one mało znaczące. Generalnie impreza bardzo mi się podobała, tłumy ludzi na trasie robiły ogromne wrażenie i ta muzyka ze wszystkich stron świata - brakowało mi tylko góralskiej kapeli ;-)
Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie - Jacek
 

Ewka
Autor: Ewka, 2008-10-06, 09:26 napisał/-a:
Jacek
Też brakowało mi polskiej kapeli na trasie. Cieszę się maratońskim debiutem a szczególnie uczestniczeniem w tak licznej społeczności biegaczy. Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Co do organizacji, to ucieszyłam się z możliwości powiadomienia smsem mojego męża kiedy przebiegłam półmetek i linię mety. Zatem do zobaczenia na trasie.
Ewa
 

bialykrzys
Autor: bialykrzys, 2008-10-06, 14:54 napisał/-a:
Staszku byłem w Berlinie i kilka razy słyszałem od kibiców "Brawo Polska,brawo Polacy" natomiast we Wrocławiu na każdym zamkniętym skrzyżowaniu kierowcy awanturowali sie z policjantami dbajacymi o beszpieczeństwo. Zamiast braw w wielu miejscach słyszałem wypier... Marcin napisał wielu Polaczków a więc nie wszyscy i ma racje mysle że to właśnie ich miał na mysli. Oni sami się obrażają.
 

13
Autor: Jan, 2008-11-30, 10:53 napisał/-a:
LINK: http://www.ah

PYTANKO, GDZIE JEST KOMUNIKAT KOŃCOWY 35 MARATONU BERLIŃSKIEGO?
 

kos 88
Autor: kos88, 2008-11-30, 18:44 napisał/-a:
...to się w głowie nie mieści , przecież tam jest wszystko najlepsze !!!
 

13
Autor: Jan, 2008-12-30, 09:11 napisał/-a:
LINK: http://www.ah

szanowny panie Orlicki wszystkiego najlepszego w nowym roku,mniej złośliwości, a swoją drogą skąd tyle agresji w tak młodym człowieku na wszystko co jest nie po drodze....Zdrowia i samych spełnionych marzeń.....
 

DNI
POLECANE IMPREZY
3
XI Bieg Sokoła
ZGŁ
3
X Półmaraton Księżycowy
ZGŁ
3
XXI Bieg Górski ŻAR
ZGŁ
4
Blue Run Toyota Jaworski FC GP
ZGŁ
10
4. RESO Suwałki 10.5
ZGŁ
10
VI Janikowska Dyszka
ZGŁ
10
IGLOTEX XII Biegu Czterech Jezior
ZGŁ
10
DUO Cross Imielin
ZGŁ
11
TriCity Trail
ZGŁ
11
29 Międzynarodowy Bieg po Plaży
ZGŁ
11
XXIV Bieg Samorządowy Bursztyn Jarosławca
ZGŁ
17
II Triathlon Sokoła
ZGŁ
18
Triathlon Wrocław
ZGŁ
24
Izerski Weekend Biegowy
ZGŁ
24
VIII Półmaraton o Puchar Krotoski
ZGŁ
25
Triathlon Szczecin
ZGŁ
31
11 PZU Maraton Karkonoski
ZGŁ
31
XVIII Toruński Top-Cross Maraton
ZGŁ
38
IV Bieg Szlakiem Zabytków
ZGŁ
38
V Szczecinecki Weekend Biegowy
ZGŁ
38
26. Bieg św. Dominika
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
Zabiegany Jogin
22:20
zbig
22:13
wiadp1
22:11
zbyszek68at
22:06
yaros
22:01
chris_cros
21:51
WaldemarGR
21:48
sasu
21:40
anielskooki
21:34
ruzga99
21:31
entony52
21:17
Maciex
21:14
Namor 13
21:13
kasjer
20:48
markwi
20:37
pol1948
20:36
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |