Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

 Czytano: 777 razy

 2 Bieg Konstytucji 3 Maja
Kategoria wydarzenia: 100-999 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Mielcu

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


studio wizualne
Organizator wydarzenia

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Mielec

 Podkarpackie
 Powiat mielecki
 gm.Mielec

DATA  

 8-5-2021 (sobota)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 602739362

E-MAIL  

 sw.damiangasiewski@gmail.com

STRONY WWW  

www.studiowizualne.com
www.facebook.com/events/1043671936044595

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
KamilMotykaBiegaczMaratoń
KamilMotyk
proch
proch
Grzegorz Przebinda
Grzegorz P
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
Tradycja związana ze sportowym obchodzeniem Święta Konstytucji 3 maja rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy to rozegrano pierwszy GMINNY BIEG ULICZNY O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY MIELEC. Uczestnicy, wśród których większość stanowili mieszkańcy Gminy Mielec oraz uczniowie gminnych szkół, zmagali się z trasą wytyczoną drogami Chorzelowa. Ze względu na kategorie wiekowe zawodnicy rywalizowali na dystansach 500m, 1000m i 2100m. Od samego początku bieg cieszył się dużą popularnością co zaowocowało 11 edycjami wydarzenia.
2. Bieg Konstytucji 3 Maja jest kontynuacją sportowej tradycji Gminy Mielec, jednak w nieco odmienionej formule. Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy wszystkich miłośników biegania do Rydzowa, w którym trasa prowadzić będzie nie drogami asfaltowymi, a leśnymi ścieżkami Nadleśnictwa Tuszyma.
Organizatorami biegu są Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Sołectwo Rydzów oraz Studio Wizualne Damian Gąsiewski. Patronat honorowy nad biegiem objął Józef Piątek Wójt Gminy Mielec.
Głównumi Partnerami wydarzenia są Nadleśnictwo Tuszyma Zakład Mięsny „Zając” oraz Zakład Metalowy WB, który zajmuje się produkcją wyrobów metalowych dla różnych gałęzi przemysłu, a zwłaszcza dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego i obronnego. Zakład rozpoczął swoją działalność w 1989 roku. Od początku działalności największym priorytetem była jakość oferowanych wyrobów, gdyż tylko w ten sposób możliwe było osiągnięcie pełnego zadowolenia Klienta.
Zapraszamy 8 maja br. do Rydzowa w Gminie Mielec. Start biegu zaplanowano na godz. 12:00 przy OSP Rydzów, a trasa biegu będzie liczyć 10 km. Zadbaliśmy o profesjonalny przebieg zawodów m.in. z numerami startowymi i elektronicznym pomiarem czasu.
Dla uczestników przygotowane zostaną pakiety startowe przygotowane przez m.in. Producenta Suplementów Diety AvetPharma, Siłownię Extreme Fitness i Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie Mielec. Flagi i okolicznościowa oprawa będzie zasługą Stowarzyszenia Kibice Razem Stal Mielec. Na mecie każdy, kto ukończy bieg, otrzyma wyjątkowy medal, przygotowany specjalnie na tą okazję. Wręczymy też najlepszym pamiątkowe statuetki.
W tym roku po raz pierwszy wprowadzamy również kategorie wiekowe! Uczestnikom wręczymy pamiątkowe drewniane patery oraz dyplomy.
1. K/M-20 16-29 lat
2. K/M-30 30-39
3. K/M-40 40- 49
4. K/M-50 50-59
5. K/M- 60+
Dodatkowo również po raz pierwszy wprowadzamy puchar dla najliczniejszej amatorskiej grupy biegowej!!!
Posiłek regeneracyjny również będzie atrakcją, tym razem dzięki Zakładowi Mięsnemu „Zając” upieczemy na ognisku dla Was kiełbaski. Przygotują je dla Was Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rydzowie.
Rozgrzewkę przeprowadzą trenerzy z Siłowni Extreme Fitness. Wydarzenie wspierają również Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Rydzowie. OSP Rydzów pomaga nam na każdym etapie wydarzenia oraz zabezpiecza trasę biegu. BikeCenter Bartek Ćwik, Agencja Reklamowa MCDesign, ErgoHestia Odział Grupy Jerzy Wąs i Producent wyrobów metalowych Firma NIKmet zamykają listę naszych Partnerów.
Macie zamiar przyjechać do nas z dziećmi? Mamy coś dla najmłodszych... Gugalika.pl W trakcie zawodów rozłożymy wielkoformatowe kolorowanki i kredki. Będzie MEGA kolorowo!
Rydzów należy do najbardziej urokliwych miejscowości Gminy Mielec, a to za sprawą wyjątkowych walorów przyrodniczych. Znaczną część miejscowości stanowią tereny leśne, które są doskonałą bazą do wypoczynku. Miejscowość bardzo chętnie odwiedzana jest przez miłośników grzybobrania oraz spacerów. Ograniczona ingerencja człowieka w środowisko spowodowała, że na lokalnym terenie spotkać można wiele ciekawych okazów flory i fauny oraz zachwycić się niezwykłymi krajobrazami. Miejscowość stałą się oazą dla wszystkich, którzy w ciszy i spokoju chcą odpocząć od miejskiego zgiełku oraz pośpiechu życia codziennego.
Rydzów zajmuje 304 ha i liczy ponad 350 mieszkańców zamieszkałych w blisko 80 gospodarstwach Na terenie miejscowości działa 14 podmiotów gospodarczych zajmujących się usługami budowlanymi, handlowymi oraz obróbką metali. Prężnie działa również Koło Gospodyń Wiejskich oraz Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej.
Pierwsza wzmianka o miejscowości datowana jest na rok 1576. Na jej terenie znajdują się 4 przebadane stanowiska archeologiczne z okresów neolitu, mezolitu i wczesnego średniowiecza. Ważna datą w dziejach regionu był początek szkolnictwa datowany na rok 1911 oraz lata 80 XX wieku, w których mieszkańcy wsi wznieśli Kaplicę pod wezwaniem Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.
Limit uczestników wynosi 150 osób.
Zapisy na www.studiowizualne.com


Komentarze czytelników - brakskomentuj zawodyDNI
POLECANE IMPREZY
4
49. Memoriał Żylewiczq
4
Green Run
ZGŁ
5
Gdańsk Maraton 5.5
ZGŁ
12
I Półmaraton Spalski
ZGŁ
18
I Pomorski Bieg Walki o Pamięć
ZGŁ
19
I Bieg z Gwizdkiem po Zdrowie
ZGŁ
25
XIII Półmaraton Kietrz & Rohov
ZGŁ
25
Sztafety Firmowe NCDC Business Race
ZGŁ
33
Narodowy Bieg Stulecia
ZGŁ
40
IX Niepodległościowa Jedenastka
ZGŁ
40
XII Bieg Sokoła
ZGŁ
47
41 Półmaraton Wiązowski
ZGŁ
60
IV Triathlon Sokoła
ZGŁ
67
7 Nocny Maraton Szczeciński
ZGŁ
74
XX Top-Cross Maraton
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
Daniel Wosik
00:57
krzysztofl
00:44
jaceq
00:36
macniw
22:48
lordedward
22:27
heineken
22:26
kornik
22:21
dawidcyt
21:56
Isle del Force
21:54
tytus :)
21:52
eldorox
21:42
piotrhierowski
21:41
szan72
21:29
crespo9077
21:16
jaro13G
21:14
gpnowak
21:01
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |