Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

         

 Czytano: 1274 razy

 X Zimowy Maraton Na Raty - Etap EPILOG
 V Zimowy Półmaraton Na Raty Nordic Walking - Etap ...
 IV Zimowy Bieg Na Raty na 10 km dla Dzieci - Etap ...
 KLER SA

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/4

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Dobrodzieniu

LOKALIZACJA



ZAWODY DODAŁ


Szafar69

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓW



WSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Dobrodzień

DATA  

 4-2-2018 (niedziela)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 512422372

E-MAIL  

 szafar@poczta.onet.eu

STRONY WWW  

  ---

DYSCYPLINA  

    Biegi
    Nordic Walking

PLIKI  

DodałPlik
."RoBsoN".
2018-01-31
epilog.png
Szafar69
2017-12-22
regulamin.xls
  

WYNIKI   
Janusz Szafarczyk
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap EPILOG

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
cinekmal
cinekmal
zulek
zulek
semprini
semprini
Sabcia661
Sabcia661
KKFM
KKFM
Bili138
Bili138
Krzysiek72
Krzysiek72
Artur Walkowiak
Artur Walk
zenek710424
zenek71042
."RoBsoN".
."RoBsoN".
vipsektor
vipsektor
Brytan65
Brytan65
Daniel_N
Daniel_N


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
19
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
5 etapów 07.01-21.02.2018
Do klasyfikacji generalnej wchodzą 4 najlepsze wyniki dla Biebi NW,a dla dzieci wszystkie 5 etapó w mają znaczenie


Komentarze czytelników - 10podyskutuj o tym 


 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 19:28 napisał/-a:
Wyniki ostatniego Etapu oraz wyniki zbiorcze pojawią sie jutro około południa. Wcześniej nie dam rady. Za opóźnienie przepraszam.
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 19:33 napisał/-a:
X ZiMNaR przeszedł już do historii.
Gratuluję najlepszym, a Wszystkim pozostałym bardzo dziękuję za udział.
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 19:45 napisał/-a:
Szczególne podziękowania należą się :
Dyrektor DOKIS Pani Agnieszcze Hurnik za wielką życzliwość,poświęcony czas i wsparcie.
Monice z DOKIS, bez której pomocy trudno już byłoby sie obejść przy organizacji tego biegu
Arkowi z DOKIS za to że przez 5 kolejnych niedziel mieliście ciepłe szatnie i gorącą wodę pod prysznicem
Moim stałym i wiernym pomocnikom :
Ani za dobrze funkcjonujace biuro zawodów, Alicji,Wiktorii i Wojtkowi
Piotrowi,Achimowi za to,że tak precyzyjnie oznakowali trasę i się nikt nie zgubił.
Edmundowi, który gospodarskim okiem doglądał byscie zawsze na czas mieli co pić.
Sebastianowi, Adamowi i Markowi za to że herbata była bardziej szlachetna.
Darkowi za słodkości.
Majce za czekolady.
Robertowi za wydarzenie na Facebooku.
Krzyśkowi za urządzenie do pomiaru czasu.
Maćkowi z Park Hotelu za przygotowanie dzisiejszej kiełbasy.

 

przemek300
Autor: przemek300, 2018-02-04, 19:49 napisał/-a:
Było super mała impreza pozdrawiam.
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 20:09 napisał/-a:
DZIECI - dystans 2 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km
1 59 Marcel Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:05 00:04:03
2 38 Paskal Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2008 M15 2 00:08:20 00:04:10
3 57 Kamil Łuczak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:23 00:04:12
4 5 Bartosz Runau Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2007 M15 2 00:08:28 00:04:14
1 102 Lena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 K15 2 00:08:44 00:04:22
2 58 Oliwia Pasternak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 K15 2 00:09:26 00:04:43
3 281 Ewelina Sobczyk Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2007 K15 2 00:09:35 00:04:48
5 303 Wojciech Bachryj Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2009 M15 2 00:10:49 00:05:25
6 321 Leon Strumiński Dobrzeń Wielki Dobrzeń Wielki M 2008 M15 2 00:18:03 00:09:01
4 322 Michalina Kapica Dobrzeń Wielki Dobrzeń Wielki K 2010 K15 2 00:23:58 00:11:59
7 323 Franek ( z mamą) Strumiński Dobrzeń Wielki Dobrzeń Wielki M 2016 M15 2 00:33:55 00:16:57
1 169 Aron Skoruppa Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:02:01 00:04:50
2 264 Fabian Nowak Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:02:02 00:04:53
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 20:18 napisał/-a:
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 192 Zbigniew Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 1978 M40 5 00:33:15 00:06:39 1
2 186 Marian Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 2004 M20 5 00:34:05 00:06:49 1
3 98 Paweł Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2000 M20 5 00:34:41 00:06:56 2
4 283 Waldemar Wojciechowski Częstochowa Zabiegani Częstochowa M 1963 M50 5 00:34:47 00:06:57 1
1 184 Elżbieta Kiwka Zawadzkie Zawadzkie K 1977 K40 5 00:35:56 00:07:11 1
2 99 Iwona Ciechomska Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 5 00:36:17 00:07:15 2
5 272 Robert Kanoza Zawadzkie Zawadzkie M 1966 M50 5 00:38:11 00:07:38 2
3 282 Jolanta Wojciechowska Częstochowa Zabiegani Częstochowa K 1960 K50 5 00:38:30 00:07:42 1
4 100 Izabela Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 5 00:41:08 00:08:14 3
5 271 Katarzyna Kanoza Zawadzkie Zawadzkie K 1965 K50 5 00:42:11 00:08:26 2
6 212 Alfred Kaczmarek Dobrodzień Dobrodzień M 1941 M70 5 00:44:45 00:08:57 1
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-04, 21:20 napisał/-a:
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 109 Marcin Wodarczyk Poczołków KLER S.A M 1984 M30 10 00:36:54 00:03:41 1
2 115 Marcin Zieliński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1972 M40 10 00:37:33 00:03:45 1
3 113 Zenon Nowak Woźniki Mafia Team Lubliniec M 1971 M40 10 00:38:21 00:03:50 2
4 258 Marek Kapela Dobrodzień Mafia Team Lubliniec M 1982 M30 10 00:38:28 00:03:51 2
5 318 Daniel Napieraj Żytniów Falstart Rudniki M 1992 M20 10 00:38:45 00:03:53 1
6 247 Dawid Garcorz Dzielna Dzielna M 1994 M20 10 00:39:18 00:03:56 2
7 220 Martin Czyrnia Dobrodzień Dobrodzień M 1991 M20 10 00:39:22 00:03:56 3
8 164 Artur Walkowiak Zawadzkie Mafia Team Lubliniec M 1972 M40 10 00:39:27 00:03:57 3
9 319 Grzegorz Marzec Szczepanek Gmina StrzelceOpolskie M 1974 M40 10 00:39:54 00:03:59 4
10 107 Sebastian Kaczmarczyk Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1983 M30 10 00:40:58 00:04:06 3
11 316 Daniel Baros Żytniów Falstart Rudniki M 1992 M20 10 00:41:37 00:04:10 4
12 110 Leszek Swoboda Solarnia Mafia Team Lubliniec M 1973 M40 10 00:41:46 00:04:11 5
13 168 Damian Skoruppa Dobrodzień Start Dobrodzień M 1979 M30 10 00:42:06 00:04:13 4
14 216 Marek Dmowski Gwoździany OSP Gwoździany M 1972 M40 10 00:42:57 00:04:18 6
15 246 Andrzej Konik Dobrodzień Dobrodzień M 1978 M40 10 00:43:37 00:04:22 7
16 120 Bartłomiej Gucman Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1976 M40 10 00:43:41 00:04:22 8
17 167 Henryk Kocyba Lubliniec Wymyślacz M 1955 M60 10 00:44:01 00:04:24 1
18 260 Grzegorz Sikora Pawonków Pawonków M 1986 M30 10 00:44:32 00:04:27 5
19 175 Nilo Trzęsiok Dobrodzień Dobrodzień M 2002 M20 10 00:44:33 00:04:27 5
20 262 Marek Nowak Dobrodzień Novelle M 1981 M30 10 00:45:23 00:04:32 6
21 193 Marek Słodkowski Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie M 1977 M40 10 00:45:57 00:04:36 9
22 40 Marek Latka Lubliniec WKB META Lubliniec M 1990 M20 10 00:46:14 00:04:37 6
1 211 Sabina Weinczyk Gosławice Be In Good Shape K 1989 K20 10 00:46:20 00:04:38 1
23 4 Zbigniew Macoch Krzepice Krzepice M 1948 M70 10 00:46:50 00:04:41 1
24 178 Przemysław Drozd Opole RajSport Active M 1972 M40 10 00:46:59 00:04:42 10
25 222 Tomasz Oliwa Rzędowice Rzędowice M 1985 M30 10 00:47:11 00:04:43 7
26 182 Mirosław Dec Opole RajSport Active M 1977 M40 10 00:47:20 00:04:44 11
27 106 Kazimierz Kordziński Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1958 M60 10 00:47:25 00:04:45 2
28 214 Henryk Brol Glinica Glinica M 1971 M40 10 00:47:28 00:04:45 12
29 219 Krzysztof Czok Dobrodzień Orange Dobrodzień M 1972 M40 10 00:48:31 00:04:51 13
30 307 Paweł Półrolniczak Łubniany Łubniany M 1985 M30 10 00:48:43 00:04:52 8
2 215 Aneta Dmowska Gwoździany Gwoździany K 1976 K40 10 00:49:05 00:04:55 1
31 112 Piotr Michałowski Lubliniec SW M 1984 M30 10 00:49:33 00:04:57 9
32 249 Dariusz Zajdel Zawadzkie Zawadzkie Biegnie M 1968 M50 10 00:49:53 00:04:59 1
33 230 Krzysztof Pacan Dobrodzień Strzelnica Dobrodzień M 1972 M40 10 00:49:56 00:05:00 14
34 213 Krzysztof Brol Lisowice Kwietny Bieg M 1965 M50 10 00:50:18 00:05:02 2
34 101 Zygmunt Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1979 M30 10 00:50:18 00:05:02 10
34 78 Edmund Koprek Dobrodzień Dobrodzień M 1960 M50 10 00:50:18 00:05:02 3
37 300 Bartosz Kopciński Rędziny Rędziny M 1994 M20 10 00:51:01 00:05:06 7
38 293 Robert Kafarski Zawadzkie Mala Pana Zawadzkie M 1969 M40 10 00:51:22 00:05:08 15
39 302 Michał Bartosik Rędziny Rędziny M 1989 M30 10 00:51:30 00:05:09 11
3 116 Mariola Młynarska Lisowice WKB META Lubliniec K 1971 K40 10 00:51:43 00:05:10 2
4 242 Izabela Tomaszewska Tarnowskie Góry WKB META Lubliniec K 1969 K40 10 00:51:51 00:05:11 3
5 311 Katarzyna Paruch Gana Falstart Rudniki K 1993 K20 10 00:52:39 00:05:16 2
40 104 Robert Paterak Grodziec WKB META Lubliniec M 1986 M30 10 00:52:39 00:05:16 12
6 254 Monika Tol Lubliniec Mafia Team Lubliniec K 1990 K20 10 00:52:51 00:05:17 3
7 103 Magdalena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 00:54:17 00:05:26 4
41 114 Jakub Strumiński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1975 M40 10 00:56:34 00:05:39 16
8 308 Joanna Biłeńkij Lubliniec Lubliniec K 1991 K20 10 00:57:35 00:05:46 4
42 225 Krzysztof Sowa Dobrodzień Harpagan Zębowice M 1974 M40 10 01:00:37 00:06:04 17
9 199 Danuta Eichorn Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie K 1972 K40 10 01:03:04 00:06:18 5
9 196 Iwona Kostoń Zawadzkie Zawadzkie K 1972 K40 10 01:03:04 00:06:18 6
11 270 Małgorzata Dec Opole Rajsport ACTIVE K 1984 K30 10 01:05:18 00:06:32 1
43 226 Marcin Małczak Ciasna Mafia Team Lubliniec M 1978 M40 12,195 00:53:43 00:04:24 18
44 245 Robert Wojtan Dobrodzień Dobrodzień M 1986 M30 12,195 01:03:20 00:05:12 13
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-05, 13:22 napisał/-a:
a) startujących 79 (55 BIEG + 11 NW + 13 DZIECI) ; w tym 12 Debiutantów (9 w kategorii BIEG ; 0 NW ; 3 DZIECI)
b) temperatura : 0 stopni (odczuwalna - 4 stopnie), zachmurzenie całkowite, trasa mokra, na odcinkach leśnych biało-czarna (po nocnych opadach śniegu), wiatr umarkowany z północy.
w tym :
c) Kobiet : 20 (11 Bieg + 4 NW + 5 Dzieci)
d) średnia wieku w latach : Ogółem 36,89 lat ( 39,73 Bieg ; 44,36 NW i 10,08 Dzieci)
e) średnia na 1 km BIEG : Ogółem 4 minuty 35 sekund , w tym Kobiety 5 minut 32 sekundy ; Mężczyźni 4 minuty 40 sekund
f) średnia na 1 km NW : Ogółem 7 minut 19 sekund , w tym Kobiety 7 minut 46 sekund ; Mężczyżni 7 minut 24 sekundy
g) średnia na 1 km Dzieci : Ogółem 6 minuty 39 sekund , w tym Dziewczyny 6 minut 28 sekund ; Chłopcy 6 minut 45 sekund
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-05, 13:30 napisał/-a:
107 - liczba osób, ktora wystartowała w przynajmniej 1-nym etapie
27- Ilość Kobiet w ZiMNarze ( co daje udział 25,23%)
77- ilość osób startujacych w kategorii BIEG
14 - ilość osób startujących w kategorii NW
16 - liczba osób startujących w kategorii DZIECI
71,69,67,76,79- liczba uczestnikow na poszczególnych ETAPACH
46 -liczba osób , która ukończyła ZiMNARA w kategorii BIEG zaliczajAc pełny maraton 42,195 km ( w tym 38 Mężczyzn i 8 Kobiet)
5 - liczba osób, ktora ukończyła ZIPNARa w kategori Nordic Walking zaliczając pełny pólmaraton 21,0975km ( w tym 1 Mężczyznai 4 Kobiety)
6 - liczba osób które ukończyły ZIBNARA w kategorii DZIECI zaliczając dystans 10 km ( w tym 4 Chłopców i2 Dziewczyny)
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-02-05, 13:36 napisał/-a:
Marcin Wodarczyk obronił tytuł z roku 2017 osiągając czas 2:36:24 ( lepszy o 26 sekund niz rok wczesniej)
Wynik Marcina jest 3-cim wynikiem w 10-cio letniej historii tej imprezy
Alfred Kaczmarek (NW) był najstarszym uczestnikiem. Skończone 77 lat.
Najmłodszym uczestnikiem był Franek Strumiński (Dzieci) . Zaledwie 2 latka
 

DNI
POLECANE IMPREZY
4
16 Bieg Ulicą Piotrkowską
ZGŁ
4
13 Bieg Filipidesa
ZGŁ
4
Luzińska Dziesiątka
ZGŁ
4
25. Bieg na Ślężę
ZGŁ
4
V Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
ZGŁ
4
V Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
ZGŁ
4
XXXV Półmaraton Solan
ZGŁ
4
Jantarowy Przełaj
ZGŁ
5
3. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
ZGŁ
5
26 Bieg Fiata
ZGŁ
5
XXXVI Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
ZGŁ
5
V Pruszkowski Bieg Wolności
ZGŁ
11
Mattoni České Budějovice Half Marathon
ZGŁ
11
Survival Race
ZGŁ
12
XXXVIII Półmaraton Gochów
ZGŁ
12
7. Bieg Lwa
ZGŁ
12
IV Bieg Instalatora
ZGŁ
12
1 Nakielska Dziesiątka
ZGŁ
18
Terenowa Masakra
ZGŁ
18
Kamus Maraton
ZGŁ
18
VI Bieg Nyski
ZGŁ
18
2 Bieg Lubliniecki
ZGŁ
18
V Bieg do Źródeł
ZGŁ
18
NCDC Business Race
ZGŁ
18
Recepta na Zdrowie
ZGŁ
19
XIV EKO Półmaraton Jurajski
ZGŁ
19
II Bieg Souvre
ZGŁ
19
XII Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka
ZGŁ
19
3. Piatnica Półmaraton
ZGŁ
19
1 Wizz Air Half Marathon
ZGŁ
19
IX Bieg Charytatywny Skrzydła Anioła
19
Bieg IT Poznań
ZGŁ
25
6 Nocny Wrocław Półmaraton
ZGŁ
25
RUN 4 Life
ZGŁ
26
IV Wroniecka Dycha
ZGŁ
26
XVI Bieg o Puchar Burmistrza
ZGŁ
26
IX Bieg Avon Kontra Przemoc
ZGŁ
26
7. Mróz Śrem Półmaraton
ZGŁ
32
Mattoni Olomouc Half Marathon
ZGŁ
32
IX Półmaraton Księżycowy
ZGŁ
32
VII Strzegomska Dwunastka
ZGŁ
32
XV Półmaraton Unisławski
ZGŁ
32
8 Bieg III Wież
ZGŁ
33
V Bieg Cichociemnych
ZGŁ
33
VI Półmaraton Radomskiego Czerwca
ZGŁ
39
Blue Run
ZGŁ
39
III Silesian Highland Marathon
ZGŁ
39
XX Bieg Górski ŻAR
ZGŁ
39
X Bieg Sokoła
ZGŁ
40
XXVIII Międzynarodowy Bieg po Plaży
ZGŁ
40
XXIII Bieg Samorządowy Bursztyn Jarosławca
ZGŁ

pokaż następne



















 Ostatnio zalogowani
kujatt
21:50
misiu!
21:45
p5ychol
21:45
baksik
21:44
andrzej1022
21:39
MartaJ79
21:37
szimi73
21:33
wiktor.ruben
21:32
Namor 13
21:31
pol1948
21:27
mitro
21:25
puszczyk
21:24
kasar
21:22
krunner
21:21
yarek74
21:19
snipster
21:18
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |