Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

         

 Czytano: 1381 razy

 X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 1
 V Zimowy Półmaraton Na Raty Nordic Walking - Etap ...
 IV Zimowy Bieg Na Raty na 10 km dla Dzieci - Etap ...
 KLER SA

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/2

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Dobrodzieniu

LOKALIZACJA



ZAWODY DODAŁ


Szafar69

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓW



WSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Dobrodzień

DATA  

 7-1-2018 (niedziela)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 512422372

E-MAIL  

 szafar@poczta.onet.eu

STRONY WWW  

  ---

DYSCYPLINA  

    Biegi
    Nordic Walking

PLIKI  

DodałPlik
Szafar69
2017-12-22
regulamin.xls
  

WYNIKI   
Organizator
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 1

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
Krzysiek72
Krzysiek72
KKFM
KKFM
zenek710424
zenek71042
vipsektor
vipsektor
jimmy
jimmy
Brytan65
Brytan65
AdamP
AdamP
Artur Walkowiak
Artur Walk
Szafar69
Szafar69
przemek300
przemek300
semprini
semprini
."RoBsoN".
."RoBsoN".
dorota k-k
dorota k-k


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
16
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
X ZiMNaR 2018 w terminie 07.01- 04.02.2018
Godzina startu / dystans :
bieg , 10 km ; godz.11.15
NW , 5 km, godz 11.00
Dzieci 2 km , godz. 11.15
Opłata startowa 7 zł za etap lub 25 zł za całość
dzieci - start gratis
Medal dla zainteresowanych - w cenie 10 zł extra.


Komentarze czytelników - 4podyskutuj o tym 


 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-07, 16:08 napisał/-a:
STATYSTYKA :
a) startujących 71 (52 BIEG + 9 NW + 10 DZIECI)
b) temperatura : + 6 stopni, dość silny wiatr, północny i północno-wschodni,zachmurzenie całkowite, słaby deszcz. Trasa czarna , mokra. Bardzo dobre warunki do biegania.
w tym :
c) Kobiet : 17 (9 Bieg + 5 NW + 3 Dzieci)
d) średnia wieku w latach : Ogółem 37,89 lat ( 42,63 Bieg ; 38,89 NW i 12,30 Dzieci)
e) średnia na 1 km BIEG : Ogółem 4 minuty 54 sekundy , w tym Kobiety 5 minut 28 sekund ; Mężczyźni 4 minuty 47 sekund
f) średnia na 1 km NW : Ogółem 7 minut 57 sekund , w tym Kobiety 8 minut 17 sekund ; Mężczyżni 7 minut 33 sekundy
g) średnia na 1 km Dzieci : Ogółem 4 minuty 38 sekund , w tym Dziewczyny 5 minut 43 sekundy ; Chłopcy 4 minuty 7 sekund
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-07, 16:10 napisał/-a:
DZIECI - dystans 2 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 236 Mateusz Grobelny Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 2003 M15 2 00:07:27 00:03:44 1
2 59 Marcel Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:01 00:04:01 2
3 194 Tymoteusz Paliga Bzinica Nowa ISKRA BzinicaNowa M 2004 M15 2 00:08:16 00:04:08 3
4 38 Paskal Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2008 K15 2 00:08:19 00:04:10 4
5 57 Kamil Łuczak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:34 00:04:17 5
6 5 Bartosz Runau Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2007 M15 2 00:08:36 00:04:18 6
1 102 Lena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 M15 2 00:09:25 00:04:43 1
2 58 Oliwia Pasternak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 M15 2 00:10:05 00:05:03 2
3 181 Zuzanna Krawiec Opole Opole K 2007 M15 2 00:14:49 00:07:24 3
1 169 Aron Skoruppa Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:01:56 00:04:38 1
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-07, 16:11 napisał/-a:
NORDIC WALKING - dystans 5 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 186 Marian Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 2004 M20 5 00:33:41 00:06:44 1
2 192 Zbigniew Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 1978 M40 5 00:34:19 00:06:52 1
3 98 Paweł Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2000 M20 5 00:36:27 00:07:17 2
1 184 Elżbieta Kiwka Zawadzkie Zawadzkie K 1977 K40 5 00:37:31 00:07:30 1
2 224 Lidia Koj Dobrodzień Dobrodzień K 1962 K50 5 00:40:47 00:08:09 1
3 100 Izabela Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 5 00:41:58 00:08:24 2
4 229 Joanna Grejner Pludry Pludry K 1973 K40 5 00:42:53 00:08:35 3
5 96 Natalia Ciechomska Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1999 K20 5 00:43:57 00:08:47 1
4 212 Alfred Kaczmarek Dobrodzień Dobrodzień M 1941 M70 5 00:46:27 00:09:17 1
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-07, 16:12 napisał/-a:
BIEG - dystans 10 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 109 Marcin Wodarczyk Poczołków KLER S.A M 1984 M30 10 00:37:23 00:03:44 1
2 113 Zenon Nowak Woźniki Mafia Team Lubliniec M 1971 M40 10 00:38:14 00:03:49 1
3 115 Marcin Zieliński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1972 M40 10 00:38:56 00:03:54 2
4 164 Artur Walkowiak Zawadzkie Mafia Team Lubliniec M 1972 M40 10 00:39:45 00:03:59 3
5 168 Damian Skoruppa Dobrodzień Start Dobrodzień M 1979 M30 10 00:39:53 00:03:59 2
6 226 Marcin Małczak Ciasna Mafia Team Lubliniec M 1978 M40 10 00:40:17 00:04:02 4
7 220 Martin Czyrnia Dobrodzień Dobrodzień M 1991 M20 10 00:40:56 00:04:06 1
8 108 Artur Kaczmarczyk Pawonków Mafia Team Lubliniec M 1984 M30 10 00:41:44 00:04:10 3
9 107 Sebastian Kaczmarczyk Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1983 M30 10 00:41:47 00:04:11 4
10 110 Leszek Swoboda Solarnia Mafia Team Lubliniec M 1973 M40 10 00:41:55 00:04:12 5
11 119 Tomasz Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec M 1976 M40 10 00:43:24 00:04:20 6
12 246 Andrzej Konik Dobrodzień Dobrodzień M 1978 M40 10 00:43:42 00:04:22 7
13 193 Marek Słodkowski Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie M 1977 M40 10 00:43:49 00:04:23 8
14 195 Roman Paliga Bzinica Nowa Iskra Bzinica Nowa M 1980 M30 10 00:44:37 00:04:28 5
15 167 Henryk Kocyba Lubliniec Wymyślacz M 1955 M60 10 00:44:53 00:04:29 1
16 120 Bartłomiej Gucman Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1976 M40 10 00:45:08 00:04:31 9
17 111 Adam Petryk Lubecko Team Rum M 1974 M40 10 00:45:56 00:04:36 10
18 175 Nilo Trzęsiok Dobrodzień Dobrodzień M 2002 M20 10 00:45:58 00:04:36 2
1 211 Sabina Weinczyk Gosławice Be In Good Shape K 1989 K20 10 00:46:12 00:04:37 1
2 118 Dorota Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec K 1977 K40 10 00:46:32 00:04:39 1
19 4 Zbigniew Macoch Krzepice Krzepice M 1948 M70 10 00:47:05 00:04:43 1
20 240 Dominik Konieczko Kłodzko Kłodzko M 1975 M40 10 00:47:35 00:04:46 11
21 219 Krzysztof Czok Dobrodzień Orange Dobrodzień M 1972 M40 10 00:47:58 00:04:48 12
22 112 Piotr Michałowski Lubliniec SW M 1984 M30 10 00:48:04 00:04:48 6
23 40 Marek Latka Lubliniec WKB META Lubliniec M 1990 M30 10 00:48:14 00:04:49 7
24 182 Mirosław Dec Opole RajSport Active M 1977 M40 10 00:48:21 00:04:50 13
25 178 Przemysław Drozd Opole RajSport Active M 1972 M40 10 00:48:23 00:04:50 14
26 214 Henryk Brol Glinica Glinica M 1971 M40 10 00:48:27 00:04:51 15
3 215 Aneta Dmowska Gwoździany Gwoździany K 1976 K40 10 00:49:01 00:04:54 2
27 216 Marek Dmowski Gwoździany OSP Gwoździany M 1972 M40 10 00:49:01 00:04:54 16
28 106 Kazimierz Kordziński Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1958 M60 10 00:49:56 00:05:00 2
29 217 Jakub Garcorz Dzielna Dzielna M 2003 M20 10 00:50:16 00:05:02 3
30 222 Tomasz Oliwa Rzędowice Rzędowice M 1985 M30 10 00:50:59 00:05:06 8
31 228 Tomasz Grabiński Dobrodzień Meble Dobrodzień M 1976 M40 10 00:51:37 00:05:10 17
4 242 Izabela Tomaszewska Tarnowskie Góry WKB META Lubliniec K 1969 K40 10 00:52:07 00:05:13 3
5 116 Mariola Młynarska Lisowice WKB META Lubliniec K 1971 K40 10 00:52:28 00:05:15 4
32 165 Waldemar Grejner Pludry Pludry M 1971 M40 10 00:52:30 00:05:15 18
33 78 Edmund Koprek Dobrodzień Dobrodzień M 1960 M50 10 00:52:30 00:05:15 1
34 213 Krzysztof Brol Lisowice Kwietny Bieg M 1965 M50 10 00:52:30 00:05:15 2
35 104 Robert Paterak Grodziec WKB META Lubliniec M 1986 M30 10 00:53:28 00:05:21 9
36 105 Mirosław Nahajowski Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1967 M40 10 00:53:31 00:05:21 19
37 230 Krzysztof Pacan Dobrodzień Strzelnica Dobrodzień M 1972 M40 10 00:53:32 00:05:21 20
38 101 Zygmunt Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1979 M30 10 00:54:51 00:05:29 10
6 103 Magdalena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 00:55:18 00:05:32 5
39 114 Jakub Strumiński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1975 M40 10 00:55:36 00:05:34 21
40 97 Bogdan Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1951 M60 10 00:55:47 00:05:35 3
41 117 Rafał Kachel Lubliniec Team Rum M 1969 M40 10 00:57:10 00:05:43 22
42 245 Robert Wojtan Dobrodzień Dobrodzień M 1986 M30 10 01:00:35 00:06:03 11
43 225 Krzysztof Sowa Dobrodzień Harpagan Zębowice M 1974 M40 10 01:01:21 00:06:08 23
7 99 Iwona Ciechomska Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 01:01:41 00:06:10 6
8 196 Iwona Kostoń Zawadzkie Zawadzkie K 1972 K40 10 01:04:22 00:06:26 7
9 199 Danuta Eichorn Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie K 1972 K40 10 01:04:22 00:06:26 8
 

DNI
POLECANE IMPREZY
3
Charlotta Trail Fitness Walking
ZGŁ
4
VII Bieg na Mount Everest
ZGŁ
6
V Kępiński Bieg Uliczny
ZGŁ
6
36 Krapkowicki Bieg Uliczny
ZGŁ
6
XVI Półmaraton Chełmżyński
ZGŁ
7
XIV Półmaraton Węgorza
ZGŁ
8
XXVII Bieg im. Jana Kilińskiego
ZGŁ
8
VI Półmaraton Śladami B.Malinowskiego
ZGŁ
8
XXVIII Sztumski Bieg Solidarności
ZGŁ
8
Bieg Konstytucji 3 Maja
ZGŁ
8
36 Bieg Kujawiaka
ZGŁ
8
XXVIII Bieg Konstytucji 3 Maja
ZGŁ
10
XXIII Biegi Pokoju
ZGŁ
11
Volkswagen Prague Marathon
ZGŁ
11
8 Maraton Opolski
ZGŁ
11
VI Półmaraton po Puszczy
ZGŁ
17
XVI Bieg Skawiński
ZGŁ
17
XI Bieg Piastowski
ZGŁ
18
6. PKO Białystok Półmaraton
ZGŁ
18
IX Działoszyńska Dziesiatka
ZGŁ
18
Bieg Europejski
ZGŁ
24
Mattoni Karlovy Vary Half Marathon
ZGŁ
24
XVIII Półmaraton Hajnowski
ZGŁ
24
IV Bieg Wadowicki
ZGŁ
24
Bieg IT
ZGŁ
31
16 Bieg Ulicą Piotrkowską
ZGŁ
31
13 Bieg Filipidesa
ZGŁ
31
Luzińska Dziesiątka
ZGŁ
31
25. Bieg na Ślężę
ZGŁ
31
V Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
ZGŁ
31
V Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
ZGŁ
31
XXXV Półmaraton Solan
ZGŁ
31
Jantarowy Przełaj
ZGŁ
32
3. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
ZGŁ
32
26 Bieg Fiata
ZGŁ
32
XXXVI Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
ZGŁ
32
V Pruszkowski Bieg Wolności
ZGŁ
38
Mattoni České Budějovice Half Marathon
ZGŁ
38
Survival Race
ZGŁ
39
XXXVIII Półmaraton Gochów
ZGŁ
39
7. Bieg Lwa
ZGŁ
39
IV Bieg Instalatora
ZGŁ

pokaż następne



















 Ostatnio zalogowani
zibi58
21:46
Zeus
21:46
sławek
21:39
ronan51
21:39
kasjer
21:36
Tathagata
21:36
njubit
21:35
kazho
21:26
papcio-61
21:26
Darek Ł.
21:22
Varia
21:15
Jaworek
21:10
RM
21:06
misiu!
21:02
manjan
20:59
INVEST 83
20:56
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |