Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

 Czytano: 1401 razy

 WUTM - Regatta Winter Ultra-Trail Małopolska

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:9/1

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Mszanie Dolnej

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


m.

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Kasinka Mała k.Mszany Dolnej

DATA  

 16-12-2017 (sobota)

DYSTANS  

 48 km

TELEFON  

 ?

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

ultratrailmalopolska.pl/pl/winter-regatt

DYSCYPLINA  

    Biegi górskie
    Biegi ultradystansowe

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
m.
m.
DM
DM
Ukasz
Ukasz
Wojak
Wojak
Bergol
Bergol
raff999
raff999
lakmar
lakmar
szalas
szalas
kajazych
kajazych
aniespo
aniespo
WaldemarGR
WaldemarGR


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
11
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.
Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 


 

jacekddd
Autor: jacekddd, 2017-12-19, 18:13 napisał/-a:
Jakoś tak sobie zawsze opisuję wszystko co pamiętam ze startu na blogu ale, że już dawno nigdzie nie stratowałem to i nigdzie nic nie pisałem. Tym razem przekonany przez kolegów jakoś dałem radę.

Dystans 10km
Na starcie jak zwykle byłem w ostatniej chwili i kiedy zszedłem na plac właśnie kończono odliczanie, start przebiegłem swobodnie. Oba zbocza strome więc pod górę ten typ trasy pokonuje się marszem. Kiedyś pomagałem na bufecie w podobnej imprezie i tylko pierwszych kilku panów z czołówki biegło tak więc spokojnie można przyjąć, że pod górę to jest marsz. Z pulsometrem w ręku pilnowałem wysiłku, ogólnie podobnie jak w mtb sporo ludzi zaczyna znacznie powyżej swoich możliwości co wnioskuję, ponieważ po kilkuset metrach zaledwie zacząłem wyprzedzać sporo osób, które nie tylko ustawiły się na przedzie ale musiały utrzymywać tempo znacznie ponad swoje siły. Na tym etapie szedłem głównie wśród kobiet. Potem zacząłem wyprzedzać pojedynczych mężczyzn jednak nadal wokół miałem sporo pań, z kilkoma w tym z dwiema szczególnie tasowaliśmy się jakąś chyba godzinę i dopiero przed ostatnim zejściem zostały z tyłu. Sporo osób miało kijki, które w tych warunkach musiały pomagać na podejściu i zejściu. Poruszałem się swoim własnym tempem, wyprzedzałem tylko kiedy wyraźnie nie miało sensu za kimś aż tak zwalniać i tu właśnie ciekawa obserwacja. Ludzie nie poruszali się w większości swoim tempem ale reagowali wyraźnie na to, że zostali dogonieni. Przyśpieszali, rwali tempo. Niektóre osoby wyraźnie szybciej biegły. Jedną panią pamiętam, która była zdecydowanie szybsza ode mnie biegnąc w dół. Pomimo krótkiego dystansu zaledwie 10km zaczęliśmy doganiać coraz większe grupki osób. Mnie wyprzedziły dwie osoby, w tym pan który chyba wystartował z opóźnieniem i był wyraźnie szybszy oraz jeden pan, któremu ustąpiłem czując, że w biegu jest szybszy. Jednej pani, właśnie z kijkami , która na podejściu deptała mi po piętach zaproponowałem, że ją przepuszczę ale odmówiła. Chyba byłem dla niej osobą nadającą tempo. Wygląda na to, że sporo osób nierówno rozkładało siły nawet jak na ten dystans. W trzech chyba miejscach gdyby nie poprzedzający miałbym wątpliwości którędy dalej. Ostatni bieg w dół, miał nieco mniejsze nachylenie i była możliwość wyboru miękkiego podłoża dlatego biegło mi się tam świetnie. Przed metą trochę więcej kibiców, którzy na zachętę podeszli trochę wyżej w las no i co dla mnie ważne nie dałem się tu sprowokować do mocnego finiszu. Las wszędzie w Polsce taki jest trochę atakowany wycinką, różnymi czynnościami, że wiele w nim miejsc jakie mylą drogę.
Patrząc na Sports Tracker"a w roku 2017 przebiegłem łącznie do dnia startu 122km w tym głównie po twardym w porcjach po 2-5km. Nie jest to więc właściwe przygotowanie do startu. Widać, że kto się za ten rodzaj sportu zabiera, a mam tu na myśli biegi górskie, ten raczej woli dłuższe dystanse. Na 30km było dużo chętnych (najwięcej na inny dystans 48km). Tydzień wcześniej zrobiłem sobie bieg po Lesie Wolskim (Kraków) na podobnym dystansie. Nie można go uznać za porządne przygotowanie ale raczej za sprawdzenie czy dam radę i czy to ma sens.

Chyba łatwo z tego wszystkiego odczytać, że podobało mi się bardzo.

Foto:
http://jacekddd.bikestats.pl/1639745,WinterTrailRunKasinka.html

Wyniki:
http://ultratrailmalopolska.pl/pl/2017/12/17/wyniki-winter-trail-malopolska-2017/

Mój track:
http://www.sports-tracker.com/workout/jacekddd/5a34f9a6205b9b09ada478a0

Pozdrawiam
Wszystkich
Jacek
 

DNI
POLECANE IMPREZY
1
7 Półmaraton Bydgoski
ZGŁ
7
IX Bieg św. Huberta
ZGŁ
7
Sztafeta 100/100
8
36 Toruń Marathon
ZGŁ
8
Maraton Odrzański
ZGŁ
14
4. RST Półmaraton Świdnicki
ZGŁ
14
XXVI Memoriał Jerzego Chromika
ZGŁ
15
22 Bełchatowska Piętnastka
ZGŁ
21
XXII Bieg Niepodległości
ZGŁ
22
V Bieg Niepodległości
ZGŁ
22
VII Niepodległościowa Jedenastka
ZGŁ
22
XXX Goleniowska Mila Niepodległości
ZGŁ
22
Bieg Niepodległości z wąsem
ZGŁ
22
3 Poznański Bieg Niepodległości
ZGŁ
22
Krakowski Bieg Niepodległości
ZGŁ
22
V Zakopiański Bieg Niepodległości
ZGŁ
22
30 Bieg Niepodległości
ZGŁ
22
Kanclerz I Zabrzański Półmaraton
ZGŁ
22
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim
ZGŁ
36
III Red Run
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
bartosz0509
12:55
42.195m
12:54
batek_
12:48
kostekmar
12:42
dziadekm
12:37
heelmaes
12:32
Terebint
12:32
42.195
12:29
banan2203
12:23
zulek
12:22
Paweł Sosnowiec
12:15
TomekSz
12:14
baksik
12:10
Ania De
12:04
gpnowak
12:03
Piter_gdy
12:02
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |