Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

 Czytano: 3501 razy

 II Bieg Tarnowski
 Drugi Bieg Tarnowski pod patronatem Wójta Gminy i ...

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/1

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Opolu

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


pkampa

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Tarnów Opolski k.Opola

DATA  

 18-11-2017 (sobota)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 504-683-703

E-MAIL  

 pkampa@wp.pl

STRONY WWW  

www.facebook.com/biegtarnowski
online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

DodałPlik
pkampa
2017-05-04
regulamin.pdf
  

WYNIKI   
time-sport.pl
II Bieg Tarnowski - OPEN

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
ddarek
ddarek
goben
goben
Gelu
Gelu
bundza
bundza
przemek300
przemek300
sienja
sienja
rodzynek
rodzynek
miglanc
miglanc
narcyz_65
narcyz_65
bogaw
bogaw
pkampa
pkampa
hipek82
hipek82
Grzegorz Szober
Grzegorz S


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
25
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
rodzynek
rodzynekKomentarze czytelników - 2podyskutuj o tym 


 

przemek300
Autor: przemek300, 2017-11-18, 22:27 napisał/-a:
http://time-sport.pl/wp-content/uploads/2017/11/Open_Tarnów_Bieg.pdf
 

W.Pre.T.
Autor: W.Pre.T., 2017-11-21, 16:16 napisał/-a:
Jak ja lubię to bieganie po lesie…
Tym razem ganialiśmy się w okolicy Tarnowa Opolskiego w ramach II Biegu Tarnowskiego „LEŚNA DRAKA”. Pogoda, przez kilka dni piękna, wietrzna i deszczowa, akurat w sobotę się popsuła i od rana paliło jesienne słoneczko. Na szczęście błoto w lesie nie zdążyło obeschnąć.
Zaraz po przyjeździe spotkałem Kasię. Jeszcze nie ostygła po 2 dniach Festiwalu Biegowego. Właśnie upiekła bułeczki, nagotowała grochówki, skosiła trawę na stadionie, wita gości i biegnie jeszcze papier w toytoy’u wywiesić, żeby było miło. Nie wiem jak ona to robi…
W pakietach startowych parasolki – to może jednak popada? Chwila niepewności - czy zabrałem pasek na numerek? Po ostatnim przypięciu agrafką numerka i koszulki do sutka wolę zachować ostrożność. Jest! Mogę się ubierać.
Naciągam mocno nadwyrężone po poligonie w Chrząszczycach osłonki na stopy. Rozlecą się na tarnowskich kamieniach czy jeszcze wytrzymają?
Robi się coraz gęściej, zjeżdżają biegacze z najdalszych części galaktyki, stadion wypełnia się gwarem, śmiechem, szuraniem i przyspieszonym oddechem. Słońce już wysoko, temperatura i napięcie rośnie. Sołtys gotów, wójt zaciera ręce, prezydent strzela sweet focię na tle mety z marszałkiem. Papa Franciszek w ostatniej chwili przysyła SMS: „Sorki, jednak nie dam rady. Zaczynajcie beze mnie.”
Nerwowo zerkamy na zegarki. Kasia zerka na murawę, krzywi się. Pewnie można było jeszcze ze 2 cm przystrzyc, no i na środku stadionu leżą dwa liście…
Zawyła syrena, strażacy w całej gminie wyskoczyli z łóżek a my ruszyliśmy w las. Kolorowy tłumek rozciągnął się niczym falujący robak i wpełznął miedzy drzewa. Na początku harpagany, dalej harpagany mentalne, potem cała reszta a na końcu ci, co w piątek przesadzili i teraz potrzebują kijków do zachowania równowagi. Byli też tacy, którym się zdarza zapomnieć którędy do domu więc dla bezpieczeństwa biorą na bieg psa tropiącego.
Drugi kilometr i już problem. Jakiś zator. Grupa facetów zbiła się w żółwika i truchta kontemplując widoki. Przepycham się do pierwszego rzędu. Aaa wszystko jasne… Biegnę chwilę z chłopakami podziwiając Kasi spodenki. Taka hipnoza. Otrząsnąłem się po 2 minutach. Wyrywam z magicznego kręgu, przyspieszam, wyprzedzam. Kasia krzyczy: ”w butach się nie liczy!” Przyspieszam jeszcze bardziej, żeby nie zauważyła, że założyłem też majtki. Nie wiem czy się liczy czy nie, ale nie chcę żeby mnie zdyskwalifikowali.
Widzę Jareckiego. Dobiegam. Jarecki walczy. Trochę ciasno ale atakuję. Lekko przycieram ale wyprzedzam. Jarecki się nie poddaje, siedzi mi na plecach. Zakręt w prawo – Jarecki atakuje po zewnętrznej. Przyciskam, nie daję się. Zakręt w lewo – Jarecki znów próbuje po łuku. Nie pozwalam ale słabnę. Brakuje mi tchu, na dodatek pasek od numerka wrzyna mi się w brzuch. Zwalniam. Jarecki coś jęczy że nareszcie, i że sorki ale zaczepił o mój pasek… Uwalnia się, zostaje w tyle.
Nadrabiam. Coś gwiżdże z przodu. To czyjeś łokcie tną powietrze. Ann? Taaaa. Czekam na szerszy moment żeby tę morderczą machinę wyprzedzić. Kolega z rozbitym nosem kuśtyka w bezpiecznej odległości z tyłu. Próbował na wąskim.
Ograniczenie prędkości. Nie zwalniam. Przesuwam numerek w tył, żeby mnie nie namierzyli. Fotoradar strzela zdjęcie ale się nie przejmuję. Zamaskowałem się, nikt mnie nie pozna.
Już niedaleko, pachnie grochówką… W oddali majaczy Tadek z Azorem. Dam radę? Do klapków przez dziury powpadały mi szyszki i kamyki, między palce wcisnęły się resztki zdechłego liska, z każdym krokiem macha do mnie łapką i śmiesznie szczerzy ząbki, jakby wołał „gnaj koleżko”. No to gnam. Doganiam ale nie mogę wyprzedzić. „Azor, kupa!” – krzyczę – nie działa. „Psiiiii, psi psi psi!” podziałało. Azor odbija w krzaki, podnosi nogę. Tadek staje. No to pa!
Jest stadion. Wiwatujące tłumy tworzą meksykańską falę, fruwa konfetti, eksplodują sztuczne ognie. Meta. Okazuje się, że ktoś już przede mną przybiegł. Znów nie jestem pierwszy, ale przynajmniej w pierwszej setce.
Parę głębokich wdechów, otarcie potu z czoła, stopy szeroko, kolana zablokowane żeby nie było widać że nogi się trzęsą, staję w pozycji wypoczętego kangura – że niby taki luzik – i patrzę kto dobiega.
Jest Tadek z Azorem (Azor uśmiechnięty, Tadek jakby mniej), jest Ann z zamglonymi oczami (to pewnie te endorfiny), jest i ten drugi kurczaczek, którego wcześniej nie zauważyłem (dobrze, że nie rozdeptałem), jest Jarecki (wciąga tlen z maseczki i jakąś mączkę regeneracyjną ze sreberka), jest i Kasia na czele peletonu. Wszyscy są!
Grochówa, prawdziwa buła, herbatka owocowa – palce lizać.
Losowanie fantów. W zeszłym roku wylosowałem tu różowy komin, do biegania po ciemku - ideolo. Może w tym roku też coś trafię? Maszyna losująca (oczywiście, że Kasia) krzyczy ”217”!
Idę po fanta, odbieram. Hmmm…
Polecam Bieg Tarnowski. Miło, smacznie, z jajem, no i... różowo.
 

DNI
POLECANE IMPREZY
6
XVII Top-Cross Maraton
ZGŁ
13
III Bieg Szlakiem Zabytków
ZGŁ
13
25. Bieg św. Dominika
ZGŁ
14
IV Szczecinecki Weekend Biegowy
ZGŁ
14
Aquathlon Kruszwica
ZGŁ
20
IV Nocna Dycha Kopernika
ZGŁ
20
VII Półmaraton Henrykowski
ZGŁ
26
Dziki Weekend 2018
ZGŁ
27
VII Półmaraton Chmielakowy
ZGŁ
27
III Śliwicka Dyszka
ZGŁ
28
19. Toyota Półmaraton
ZGŁ
28
8 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego
ZGŁ
28
Chodzieska Za-Dyszka
ZGŁ
34
9 Bieg z Policją
ZGŁ
34
8 Bieg Fabrykanta
ZGŁ
34
53. Festiwal Chodu
ZGŁ
35
PGE 9. Bieg Siedleckiego Jacka
ZGŁ
35
4 Rafako Półmaraton Racibórz
ZGŁ
35
IV Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania
ZGŁ
35
XXXVII Bieg Kazimierzowski
ZGŁ
35
39. PKO Półmaraton Szczecin
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
jaroszakal
02:47
miniaczek
02:32
Bartoszu
02:20
Damianex
23:59
WaldemarGR
23:51
mariusz67
23:48
kozung
23:28
1223
23:26
zbig
23:22
Pawel233
23:16
kocurek251
23:14
mkmilosz
23:14
pixel5
22:54
ronan51
22:49
hporter
22:44
maratonczyk
22:32
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |