Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

 Czytano: 4532 razy

 IX Bieg Niepodległo¶ci
 VII Marsz Nordic Walking

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/3

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Dobrodzieniu

LOKALIZACJA



ZAWODY DODAŁ


Szafar69

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓW



WSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Dobrodzień

DATA  

 11-11-2015 (sroda)

DYSTANS  

 5 km

TELEFON  

 512/422-372

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

www.dobrodzienskadycha.pl

DYSCYPLINA  

    Biegi
    Nordic Walking

PLIKI  

DodałPlik
Szafar69
2015-10-21
regulamin.xls
  

WYNIKI   
Janusz Szafarczyk
IX Bieg Niepodległo¶ci

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własn± galeri± zdjęć z tych zawodów i opublikowałe¶ j± w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
jaro109
jaro109
AdamP
AdamP
cinekmal
cinekmal
KKFM
KKFM
DaroG
DaroG
Artur Walkowiak
Artur Walk
Brytan65
Brytan65
corutra
corutra
pietka78
pietka78
Stru¶ Emu
Stru¶ Emu
donio_207
donio_207
marwod1984
marwod1984
damiankucharski
damiankuch


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
14
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
meister-shaft
meister-sh

DODATKOWE INFORMACJE:
Regulamin wkrótce ( do 20.10.2015)
Start Bieg o 12.00
Start NW o 11.30
Miejsce : Stadion Miejski, ul.Piastowska 115
Wpisowe : BRAK
Biuro zawodów : Stadion Miejski od 10.00
Nagrody : Sygnet z orłem w Koronie za I miejsce oraz puchary za miejsce II-III.


Komentarze czytelników - 5podyskutuj o tym 


 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2015-10-13, 15:30 napisał/-a:
LINK: http://

Zapreaszam do Dobrodzieńia na IX Bieg Niepodległo¶ci i VII Marsz Nordic Walking 11.11.2015 godz.11.30 NW i 12.00 Bieg.

Elektroniczne zapisy pod linkiem :
http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/138/ix-bieg-niepodleglosci-i-vii-nordic-walking-o-srebrny-sygnet-z-orlem-w-koronie.html
 

KKFM
Autor: KKFM, 2015-10-25, 18:58 napisał/-a:
Janusz w reg. podałe¶ 11.11.2015 w poniedziałek ???
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2015-11-11, 17:50 napisał/-a:
M-ce Numer Nazwisko Imię Miasto Klub Płeć Kategoria Wiekowa czas Kategoria wiekowa Dobrodzień
1 29 KUKOWKA MAREK GWO¬DZIANY OSP GWO¬DZIANY M M30 00:16:58 1
2 5 GRABOWSKI JAROSŁAW LUTROWSKIE KB FLORIAN ZAJˇCZKI DRUGIE M M20 00:17:00 1
3 48 KOŁODZIEJCZYK JAROSŁAW CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA M M40 00:17:32 1
4 57 KAPELA MAREK DOBRODZIEŃ MAFIA TEAM LUBLINIEC M M30 00:17:55 2 1
5 13 TRZEPIZUR DOMINIK WRĘCZYCA WIELKA WRĘCZYCA WIELKA M M20 00:18:37 2
6 43 CZYRNIA MARTIN DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ M M20 00:18:48 3 2
7 51 MIKA ŁUKASZ DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ M M20 00:18:52 4 3
8 49 KUCHARSKI DAMIAN CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA M M20 00:19:01 5
9 59 SOSNOWSKI TOMASZ KŁOBUCK WKB META LUBLINIEC M M30 00:19:08 3
10 47 BROLL MARIUSZ CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA M M20 00:19:13 6
11 6 PĘDZIWIATR ROBERT BLACHOWNIA BLACHOWNIA M M40 00:19:17 2
12 50 WODARCZYK MARCIN POCZOŁKÓW KLER S.A M M30 00:19:33 4
13 61 WALKOWIAK ARTUR ZAWADZKIE FILIP ZAWADZKIE M M40 00:19:39 3
14 3 MACAŁA CZESŁAW KĘDZIERZYN KO¬LE KĘDZIERZYN KO¬LE M M60 00:19:49 1
15 77 MAŁCZAK MARCIN CIASNA Ciasna M M30 00:19:54 5
16 28 DMOWSKI MAREK GWO¬DZIANY OSP GWO¬DZIANY M M40 00:20:05 4
17 60 SPRINGWALD PAWEŁ LUBLINIEC MAFIA TEAM LUBLINIEC M M50 00:20:32 1
18 76 PETRYK ADAM LUBECKO Lubecko M M40 00:20:32 5
19 66 KAMISIŃSKI ŁUKASZ SIERAKÓW ¦LˇSKI WKB META LUBLINIEC M M30 00:20:37 6
20 42 KRZEWSKI KRZYSZTOF DZIELNA Dzielna M M30 00:20:41 7
21 55 RESKA PIOTR CIASNA Ciasna M M30 00:21:12 8
22 45 RYDECKI PAWEŁ BLACHOWNIA BLACHOWNIA M M50 00:21:14 2
23 73 GLANDA KONRAD CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA M M20 00:21:18 7
24 12 GUTOWSKI DARIUSZ KŁOBUCK NGB KŁOBUCK M M40 00:21:28 6
25 30 HABERLA PIOTR DOBRODZIEŃ START DOBRODZIEŃ M M30 00:21:32 9 4
26 986 SIKORA GRZEGORZ PAWONKÓW PAWONKÓW M M20 00:21:47 8
27 58 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ LUBLINIEC MAFIA TEAM LUBLINIEC M M50 00:21:50 3
28 62 SPRINGWALD ANNA LUBLINIEC LUBLINIEC K K20 00:21:51 1
29 1 KOPREK EDMUND DOBRODZIEŃ WKB META LUBLINIEC M M50 00:21:54 4 5
30 74 PATRZYKOWSKI PIOTR SIERAKÓW ¦LˇSKI SIERAKÓW ¦LˇSKI M M40 00:22:10 7
31 72 PODHREBELNY MAREK SIERAKÓW ¦LˇSKI BIEG KU WOLNO¦CI M M20 00:22:23 9
32 69 FLIS MICHAŁ SIERAKÓW ¦LˇSKI BIEG KU WOLNO¦CI M M20 00:22:24 10
33 4 KACZMAREK ARTUR KĘDZIERZYN KO¬LE KĘDZIERZYN KO¬LE M M20 00:22:25 11
34 67 PILARSKI TOMASZ BŁACHÓW BŁACHÓW M M40 00:22:34 8 6
35 26 STUPIŃAKI KRZYSZTOF DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ M M30 00:22:35 10 7
36 987 GRABIŃSKI TOMASZ DOBRODZIEŃ MEBLE DOBRODZIEŃ M M30 00:22:37 11 8
37 46 KOŁODZIEJCZYK ANNA CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA K K40 00:22:39 1
38 78 BROL KRZYSZTOF LISOWICE KWIETNY BIEG M M50 00:22:43 5
39 71 GARUS ŁUKASZ SIERAKÓW ¦LˇSKI BIEG KU WOLNO¦CI M M30 00:22:48 12
40 8 GAJDECZKA MICHAŁ OLESNO GRAF-IT M M30 00:23:00 13
41 22 NOWAK MAREK DOBRODZIEŃ START DOBRODZIEŃ M M30 00:23:12 14 9
42 11 MAZUREK ADRIAN DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ M M20 00:23:17 12 10
43 54 KOZIOŁ DAWID ? 46-331 M M20 00:23:48 13
44 9 JASKÓLSKI PRZEMYSŁAW OLESNO GRAF-IT M M30 00:23:55 15
45 35 ZAJDEL DARIUSZ ZAWADZKIE Zawadzkie M M50 00:23:58 6
46 68 PISKORZ AGNIESZKA SOSNOWIEC SOSNOWIEC K K30 00:24:25 1
47 80 PERKOWSKI MICHAŁ LISÓW LISÓW M M30 00:25:30 16
48 75 WOLSKI DARIUSZ PLUDRY PLUDRY M M40 00:25:32 9 11
49 31 BARANOWSKA BOŻENA JEMIELNICA Jemielnica K K40 00:25:40 2
50 2 MURAWSKA MAŁGORZATA WARSZAWA WARSZAWA K K40 00:26:03 3
51 10 KIWKA ZBIGNIEW ZAWADZKIE ZAWADZKIE M M30 00:26:25 17
52 52 KOJ PIOTR DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ M M50 00:26:54 7 12
53 53 KURTZ JOACHIM DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ M M50 00:26:54 8 13
54 7 GAJDECZKA ANNA OLESNO GRAF-IT K K30 00:27:30 2
55 56 SOBAŃTKA ELŻBIETA STROJEC Strojec K K50 00:27:38 1
56 70 RUDA SŁAWOMIR SIERAKÓW ¦LˇSKI BIEG KU WOLNO¦CI M M30 00:27:42 18
57 16 BRYŁA ROBERT DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:27:44 14 14
58 44 BYSIEC CZESŁAW BŁACHÓW WKB META LUBLINIEC M M60 00:27:48 2 15
59 65 CZYŻEWSKI ARTUR IZBICKO GRAF-IT M M30 00:27:53 19
60 79 MUSIAŁ JANINA DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ K K60 00:27:57 1 16
61 24 SZAFARCZYK WOJTEK DOBRODZIEŃ SZAFARY M M20 00:30:19 15 17
62 18 RYBA KACPER DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:30:23 16 18
63 15 BEEG DAWID DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:30:49 17 19
64 64 WRZYCIEL KARINA KOSZWICE START KOSZWICE K K40 00:31:52 4
65 20 KOPACKI MICHAŁ DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:32:45 18 20
66 17 ZIÓŁKOWSKI DAWID DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:36:12 19 21
67 19 ŁUKASZÓW PIOTR DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:36:17 20 22
68 14 DZIEMBAŁA MAKSYMILIAN DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:39:14 21 23
69 63 WRZYCIEL TEODOR KOSZWICE START KOSZWICE M M50 00:39:40 9
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2015-11-11, 17:52 napisał/-a:
M-ce Numer Nazwisko Imię Miasto Klub Płeć Kategoria Wiekowa czas Kategoria wiekowa Dobrodzień
1 84 SONDEL MIECZYSŁAW OLKUSZ OLKUSZ M M50 00:28:19 1
2 85 MURAWSKI PRZEMYSŁAW WARSZAWA WARSZAWA M M40 00:28:21 1
3 40 BENSZ MICHAŁ LUBLINIEC Lubliniec M M40 00:31:14 2
4 38 DMOWSKA ANETA GWO¬DZIANY GWO¬DZIANY K K30 00:33:49 1
5 86 GRABOWSKI RYSZARD LUTROWSKIE LUTROWSKIE M M50 00:34:36 2
6 87 KIWKA ELŻBIETA ZAWADZKIE MALA PANA ZAWADZKIE K K30 00:35:38 2
7 41 BENSZ SŁAWOMIR LUBLINIEC WKB META LUBLINIEC M M20 00:36:23 1
8 39 DMOWSKA NATALIA GWO¬DZIANY GWO¬DZIANY K K20 00:36:55 1
9 89 KIWKA MARIAN ZAWADZKIE ZAWADZKIE M M20 00:38:30 2
10 93 ANTCZAK DAMIAN DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:38:30 3 1
11 100 MIOZGA RENATA DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ K K40 00:38:36 1 2
12 90 ANTKOWIAK SEBASTIAN DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:40:01 4 3
13 95 JAROSZ DENIS DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:40:01 5 4
14 81 BˇK ANGELIKA DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ K K20 00:40:17 2 5
15 91 MI¦KOWIEC TOMASZ DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:41:07 6 6
16 82 KAŁUŻA ANNA CIECIUŁÓW CIECIUŁÓW K K30 00:41:31 3
17 83 JANIKOWSKI JACEK KŁOBUCK NGB KŁOBUCK M M30 00:41:31 1
18 27 MELKOWSKI PAWEŁ DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:42:52 7 7
19 92 DWORECKI DAWID DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:42:52 8 8
20 99 KOJ LIDIA DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ K K50 00:42:58 1 9
21 21 NAWROCKI MATEUSZ DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:45:36 9 10
22 23 KORBECKI ALEKSY DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:45:44 10 11
23 88 KACZMAREK ALFRED DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ M M70 00:45:56 1 12
24 94 DZIWANOWSKI NORBERT DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:46:04 11 13
25 96 KLOC WIOLWTTA LUBLINIEC LUBLINIEC K K30 00:46:04 4
26 25 JASIŃSKI JAKUB DOBRODZIEŃ OSW DOBRODZIEŃ M M20 00:46:48 12 14
27 98 FOIT RENATA PLUDRY PLUDRY K K30 00:47:05 5 15
28 34 ZAJDEL ELŻBIETA ZAWADZKIE Zawadzkie K K20 00:47:14 3
29 97 KONOZA KATARZYNA ZAWADZKIE ZAWADZKIE K K50 00:47:14 2
30 32 BARANOWSKI MACIEJ JEMIELNICA Jemielnica M M40 00:47:33 3
31 33 ZAJDEL MIROSŁAWA ZAWADZKIE Zawadzkie K K40 00:47:33 2
32 36 LUBINA ALEKSANDRA KATOWICE Katowice K K50 00:47:33 3
33 37 KARPIŃSKA IRENA CHORZÓW Chorzów K K50 00:47:33 4
 

TheMarco
Autor: TheMarco, 2015-11-12, 14:43 napisał/-a:
Link do zdjęć DOKiS Dobrodzień
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1090986897602158.1073741959.196088963758627&type=3
 

DNI
POLECANE IMPREZY
5
6. Bieg Zaj±ca - Edycja Zimowa
ZGŁ
6
Santa RUN Kartuzy
ZGŁ
12
XXIX Strzelecki Bieg im.E. Ferta
ZGŁ
21
15 Krakowski Bieg Sylwestrowy
ZGŁ
21
XII Bieg Sylwestrowy
ZGŁ
27
3. Bieg Trzech Króli
ZGŁ
61
XVII Zimowy Bieg Trzech Jezior
ZGŁ
75
Bieg na Szczyt RONDO 1
ZGŁ
90
XI Bieg ku Rogatemu Ranczu
ZGŁ
90
15 Recordowa Dziesiatka
ZGŁ
103
12. PANAS Półmaraton ¦lężański
ZGŁ
104
8 Halowe M¦ w Lekkiej Atletyce
ZGŁ
104
XVI Krakowski Półmaraton Marzanny
ZGŁ
104
9 Pabianicki Półmaraton
ZGŁ
111
14. Półmaraton Warszawski
ZGŁ

pokaż następne



















 Ostatnio zalogowani
Wojt
16:53
sova100
16:38
szogun-pj
16:32
witman
16:24
Tusik
16:24
adam67
16:19
henrykchudy
16:04
GAndrzej
15:57
Wojtek G
15:54
bartosz0509
15:52
Maratonczyk90
15:47
Paweł Sosnowiec
15:44
bartoszsam
15:39
djbutcher
15:36
Darek102
15:22
Dami@n
14:56
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |