Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

 Czytano: 11437 razy

 Biegiem na Bagry!
Kategoria wydarzenia: 100-999 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:9.8/6

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Krakowie

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


Rafał Oswięcimka

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Kraków

 Malopolskie
 Powiat m. Krakow
 gm.M. Krakow

DATA  

 26-4-2015 (niedziela)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 ?

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

itmbw.pl

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

DodałPlik
Rafał Oswięc
2015-02-02
regulamin.pdf
  

WYNIKI   
Rafał Oświęcimka
Biegiem na Bagry - OPEN
Rafał Oświęcimka
Biegiem na Bagry - kategorie

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Paweł Zaborski
Biegiem na Bagry...
Paulina Lach
Biegiem na Bagry...
Mateusz Tęcza
Biegiem na Bagry...

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne galerie zdjęć odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukać dostępne w naszym serwisie galerie zdjęć skorzystaj z działu ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
belk
belk
conifer
conifer
artur.latuszek
artur.latu
czarna_
czarna_
mikunia
mikunia
lidiusz
lidiusz
budleja
budleja
Anne
Anne
kaktus_13
kaktus_13
domcab
domcab
madzia.rychlik
madzia.ryc
mariuszdz
mariuszdz
MarcoPolo54
MarcoPolo5


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
25
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
Richiekrk
Richiekrk
grzeniu79
grzeniu79
madzia.rychlik
madzia.ryc
atom
atom
jura_p
jura_p

DODATKOWE INFORMACJE:
Impreza sportowa "Biegiem na Bagry!", planowana jest na 26 kwietnia 2015 roku w Krakowie. Dystans Biegu Głównego: 10 km.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie "I Ty Możesz Być Wielki - ITMBW Kraków",
Klub Płetwonurków "5 Fal"


Komentarze czytelników - 12podyskutuj o tym 


 

Rafał Oswięcimka
Autor: Rafał Oswięcimka, 2015-04-06, 19:51 napisał/-a:
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do zapisów swoich pociech do ich wzięcia udziału w biegach dla dzieci organizowanych w naszej imprezy.

Wszystkie dzieci biorące udział w tych zawodach otrzymają piękne (odlewane na tę okoliczność) medale, specjalne numery startowe, a po zawodach posiłek regeneracyjny w postaci makaronu z owocami. W imprezie mogą wziąć udział dzieci urodzone w latach: 2002-2011 rywalizujące w swoich kategoriach wiekowych.

Do wzięcia udziału w zawodach niezbędne jest: zarejestrowanie dzieci przez rodziców poprzez formularz zapisów dostępny na stronie www.itmbw.pl lub bezpośrednio w Biurze Zawodów mieszczącym się w Przystani AZS Kraków w dniu 25-26 kwietnia, podpisanie przez rodzica (lub opiekuna prawnego) zgody na udział dziecka i oświadczenia m.in. o braku przeciwwskazań zdrowotnych dziecka do udziału w zawodach oraz uiszczenie symbolicznej opłaty startowej w kwocie 5 zł. Zawodom patronuje Rada Dzielnicy XIII Podgórze oraz Dom Kultury Podgórze. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy Regulamin biegów dla dzieci, zapisy i lista startową dostępne na stronie http://itmbw.pl w zakładce Nasze imprezy -> Biegiem na Bagry!
 

domcab
Autor: domcab, 2015-04-22, 14:12 napisał/-a:
Czy ktoś się orientuje gdzie najbliżej Biura Zawodów jest jakiś przystanek MPK?
 

andrzejgonciarz
Autor: andrzejgonciarz, 2015-04-22, 14:28 napisał/-a:
...parking gdzie będzie można zaparkować na czas biegu, bez konieczności szukania odholowanego samochodu :)))
 

Rafał Oswięcimka
Autor: Rafał Oswięcimka, 2015-04-23, 22:31 napisał/-a:
Dla osób dojeżdżających za pomocą komunikacji miejskiej zalecamy dojazd za pomocą linii tramwajowych 11 lub 20 do pętli tramwajowej Mały Płaszów (lub przystanek Rzepika), a następnie przejście do Biura Zawodów ulicami: Węglarską i Grochową i drogą dojazdową do Przystani :)
 

Rafał Oswięcimka
Autor: Rafał Oswięcimka, 2015-04-23, 22:33 napisał/-a:
LINK: https://www.facebook.com/biegiemnabagry/photos/a.4

Dla osób dojeżdżających samochodami zalecamy dojazd ulicami Mierzeja Wiślana -> Sudecka, Bagrowa, gdzie następnie (w miejscach do tego dozwolonych) najlepiej będzie zostawić swój pojazd. Link do szczegółowej mapki z zalecanymi miejscami do zaparkowania powyżej:)
 

domcab
Autor: domcab, 2015-04-24, 09:56 napisał/-a:
Dziękuję bardzo za informację :D
Do zobaczenia w niedzielę :)
 

1999442
Autor: 1999442, 2015-04-26, 14:31 napisał/-a:
Bieg z mieszanymi uczuciami - o ile trasa fajna bo z dala od ruchu ulicznego, niska opłata startowa, fajny pakiet startowy oraz piękny medal i niecodzienny posiłek regeneracyjny w postaci makaronu z truskawkami, pojawiły się również małe wpadki według mnie a mianowicie wyniki biegu - brak podziału w wynikach na kategorie, nagradzanie tylko 1 miejsca (według mnie symboliczny dyplom należał się za pierwsze trzy miejsca ale to taka moja mała sugestia) i na koniec pytanie dlaczego na dekoracji nie był nagradzany najlepszy student skoro była studenta?
 

grzeniu79
Autor: grzeniu79, 2015-04-26, 20:22 napisał/-a:
Dla mnie same plusy - bieg dla dzieci, trasa, posiłki aura, zaangażowanie organizatorów, możliwość wypoczynku przy zalewie, plac zabaw dla dzieci - wszystko super.
Kwestia wyników i miejsc interesuje chyba tylko najlepszych, a na dekoracji i tak mało kto został.
 

swistakluk
Autor: swistakluk, 2015-04-29, 16:48 napisał/-a:
Bieg bardzo pozytywny. od razu mówię że mimo że podam kilka czepialskich minusów to jeśli będzie kolejna edycja to się zgłaszam. Rzeczowo:
- plusy - piękna trasa, urozmaicona- 3 kółka w koło zalewu, na każdym kółku wodą czyli co ok 3km a nie jak na większość tylko na 5km, trasa dobrze zabezpieczona (każdy kamień właściwie) dodatkowo osoba informująca o niebezpiecznym odcinku i miła wolontariuszka dopingująca na trasie (jej "dasz radę" dodawało sił), opłata ok, pakiet startowy ok, medal ładny, miły dla rodzin bieg dla dzieci, mała liczba biegaczy (ok 300), super posiłek regeneracyjny (makaron z truskawkami aż miło zjeść w słońcu na d zalewem), bardzo mili organizatorzy i wolontariusze- widać że mega pozytywna grupa którą warto wspierać. Duża zaleta to ludzie którzy robili zdjęcia i filmy i je później za darmo udostępnili- wspaniała pamiątka.
- minusy- dojazd komunikacją miejską ( w niedziele z 3 tramwajów jeździ tylko jeden- może sobota byłaby lepsza), bieg nie w portalu datasport.pl, parę ciasnych miejsc gdzie wolniejsze osoby nie dało się wyprzedzić (będzie problem gdy kolejna edycja będzie miała większą frekwencję), miała być wspólna rozgrzewka ale mieli ją chyba tylko ci co przyłączyli się do tego jak rozgrzewali się night runnersi, w regulaminie było coś o losowaniu nagród wśród uczestników ale po zapytaniu kilku osób organizatorów którzy o niczym nie wiedzieli i twierdzili że nie ma (nie czekałem już więc może coś było ale po zdjęciach chyba nie)

Organizator gratuluję i dziękuję bo bieg fajny, ładny i ciekawy. Kibicuję i czekam na kolejne imprezy. Kilka uwag odbierzcie nie jako krytykę tylko pomoc aby kolejna edycja była jeszcze lepsza.
 

MarcoPolo54
Autor: MarcoPolo54, 2015-05-02, 00:38 napisał/-a:
LINK: http://Biegiem na Bagry, biegiem po zdrowie

Duży jest urok takich kameralnych biegów, kiedy biegnąc co krok widać staranność organizatorów, którzy każdy kamień czy korzeń ledwie co wystający wyraźnie oznakowali, albo ustawili wolontariusza, by słownie ostrzegał o ostrym zbiegu; punkt nawadniania, często pomijany w biegach do 10 km, dzięki prostemu rozwiązaniu, czyli 3 pętlom musiał zadowolić największych malkontentów; można zawsze oczywiście szukać tylko minusów, ale mnie osobiście pomysł z makaronem na słodko podobał się, info o losowaniu nagród wśród wszystkich biegaczy pomijam, bo nie po to biegamy; pomysł fajnego biegu niemal w centrum Krakowa i za umiarkowaną opłatą, niemal w 100% z trasą poza "asfaltem",to plus sam w sobie, a reszta: określone współzawodnictwo czy atmosfera biegu zależy wyłącznie od nas samych; Moje prawo do pozytywnej oceny biegu wynika nie tylko z faktu zdobycia pucharu dla najstarszego uczestnika biegu, co wynika wprost z Peselu, ale udział i nagrody w wielu innych biegach, w tym zdobycie Korony Maratonów Polski...

MP

PS. Proszę o zapisanie mnie na bieg za rok
 

DNI
POLECANE IMPREZY
48
17 Recordowa Dziesiatka
ZGŁ
63
I Bieg z Gwizdkiem po Zdrowie
ZGŁ
77
21. PKO Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego
ZGŁ
98
IX Niepodległościowa Jedenastka
ZGŁ
118
20 Półmaraton Hajnowski
126
XXXVIX Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
139
XIII Półmaraton Kietrz & Rohov
ZGŁ
140
XVII EKO Jurajski Półmaraton
ZGŁ


 Ostatnio zalogowani
nifares69
16:03
arrek777
16:00
Jarek42
15:58
biegacz54
15:42
gosia11
15:33
heineken
15:22
Marco7776
15:02
Adam P.
14:38
entony52
14:36
M1chaLL
14:34
kostekmar
14:26
troLek
14:13
StaryCop
13:22
Cooba
13:22
jaro109
13:22
mariuszb
13:21
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |