Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

Żeby zobaczyć wszystkie informacje musisz być zalogowany.

Wpis otwierano: 1002 razy
 
WYDARZENIE

 14 Potworny Bieg Zimowy
 
Tymi przyciskami możesz
poprawić dane, dodać pliki
oraz zamieścić wyniki zawodów ->

 
<- Tymi przyciskami możesz
dodać bieg do swojej
listy startów i kibicowań


MIEJSCE
 Rybnik
 Zalogu się aby zobaczyć dokładną lokalizację
 
DATA
 7-2-2015 (sobota)
 
LICZBA
UCZESTNIKÓW
  Zalogu się aby zobaczyć informacje.
 
DYSTANSE
 10 km
 
TELEFON
  Zalogu się aby zobaczyć informacje
 
EMAIL
  Zalogu się aby zobaczyć informacje
 
STRONY
INTERNETOWE
 
ELEKTRONICZNE
ZGŁOSZENIA
  Pole dostępne tylko dla kampanii reklamowych.
 
DYSCYPLINY
    Biegi
 Zalogu się aby zobaczyć informacje
 
PLIKI
  Zaloguj się żeby otworzyć pliki.
regulamin.pdf
 
OPŁATY
STARTOWE
  Pole dostępne tylko dla kampanii reklamowych.
 
WYKRES
FREKWENCJI
  Pole dostępne tylko dla kampanii reklamowych.
 
HARMONOGRAM
WYDARZEŃ
  Pole dostępne tylko dla kampanii reklamowych.
 
DOTYCHCZASOWI
ZWYCIĘZCY
  Pole dostępne tylko dla kampanii reklamowych.
 
WYNIKI
Joanna Fojcik
14 Potworny Bieg Zimowy

  Więcej wyników znajdziesz w dziale WYNIKI

 
GALERIE
ZDJĘĆ
Łukasz Czarnecki
14 Potworny Bieg Zimowy...

 Powyższa lista przedstawia prawdopodobne galerie zdjęć odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukać dostępne w naszym serwisie galerie zdjęć skorzystaj z działu ZDJĘCIA

 Jeżeli chcesz dodać galerię zdjęć z tych zawodów - wypełnij FORMULARZ
 
UCZESTNICY
Mario-runner
Mario-runn
Tomasz 77
Tomasz 77
zielonystan
zielonysta
Szczepex
Szczepex
Elvis
Elvis
Krystiann
Krystiann
mario.s5
mario.s5
michal_rybnik
michal_ryb
jaca1
jaca1
gaulus
gaulus
Piotr
Piotr
Madmax
Madmax
bogaw
bogaw


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
28
UCZESTNIKÓW
 
DODATKOWE
INFORMACJE
  brak
 


ZAWODY DODAŁ


Asia F

LOKALIZACJA

 Zaloguj się żeby zobaczyć więcej informacji.

NOCLEGI

Meteor - noclegi na biegi w Rybniku
Komentarze czytelników - 19podyskutuj o tym 


 

chris_cros
Autor: chris_cros, 2015-02-08, 19:03 napisał/-a:
A ja opiszę ten bieg tak - ORGANIZATOR ZADBAŁ O WSZYSTKO CO POTRZEBNE JEST DO SZCZĘŚCIA ZWYKŁEMU BIEGACZOWI :-) mam na myśli : NUMER STARTOWY ! , SZATNIĘ POD DACHEM !! ,IDEALNĄ TRASĘ W PIĘKNYM PLENERZE !!! , CIEPŁY POSIŁEK !!!! , NAWET PRYSZNICE Z CIEPŁĄ WODĄ !!!!! , NAWET JESZCE CIEPŁY POSIŁEK !!!!!! , DODATKOWO CIASTKA , SOKI I PALUSZKI NA STOLE !!!!!!! I ... NIE CHCE SIĘ WIERZYĆ ALE NAWET ZAMÓWIŁ WSPANIAŁĄ POGODĘ !!!!!!! Więc jeśli jest ktoś kto uważaj inaczej to nie ma zielonego pojęcia o trudzie włożonym w organizację biegów.
Dziękuję za możliwość udziału w 14. Potwornym Biegu Zimowym w Rybniku - Do zobaczenia za rok :-)
 

Qba23
Autor: Qba23, 2015-02-08, 21:24 napisał/-a:
Podpisuję się pod komentarzem chris_cros"a obiema rękami.Prawdziwemu biegaczowi wystarczy trasa, ładna pogoda, odpowiedni strój i miłe towarzystwo. Cała reszta, jak medale, puchary itp. to tylko dodatki, wymyślone dla urozmaicenia zawodów. Jesteśmy przecież sportowcami i liczy się dla nas zdrowie osiągnięte przez zabawę, a nie materialistami skoncentrowanymi na zdobywaniu kolejnych metalowych i plastikowych trofeów. My tam z przyjaciółmi z klubu na Potworny wrócimy. Dziękujemy i do zobaczenia za rok;)
 

gup-szy
Autor: gup-szy, 2015-02-08, 23:52 napisał/-a:
Mój nick wskazuje, że powinienem głupiej napisać od Ciebie, ale przykro mi nie jest to możliwe ! Co to za bełkot, jak to mamy przeczytać ?? Może biegasz na poziomie pucharowym, ale do szkoły raczej nie dobiegłeś. W dyskusję z anonimem, który założył sobie konto w celu napisania tego czegoś oczywiście nie mam zamiaru się wdawać !
Potworny był kwintesencją biegania - ludzie, atmosfera, świetna miejscówa, pełne zaplecze - nic więcej nie trzeba !!
 

Krystiann
Autor: Krystian Łukasz, 2015-02-09, 16:42 napisał/-a:
Ja byłem po raz pierwszy na Potwornym. Spodobało mi się.
Organizacyjnie wypadło przyjemnie, szczególnie po biegu - super, że było ciepłe jedzenie i słodki poczęstunek. Gorąca herbata i pyszny sok na stole. Przyjemnie, kameralnie, w fajnej atmosferze. Nikogo tam nie znałem, może z widzenia, a czułem się jak wśród swoich. To coś znaczy.
Było super!
No i na koniec - fajna trasa.
 

Szczepex
Autor: Szczepex, 2015-02-09, 19:42 napisał/-a:
Ja także byłem po raz pierwszy na tym biegu i jestem zadowolony. Zwłaszcza że poprawiłem swoją "życiówkę" i zszedłem poniżej 40 minut. Po za tym, to lepsze niż ściganie się z samym sobą.
Pozdrawiam
 

Mario-runner
Autor: Mario-runner, 2015-02-11, 10:42 napisał/-a:
Zastanawialiśmy się w jakim stopniu podwyżka opłaty startowej wpłynie na frekwencję i wyszło to tak:
2013r: opłata 20 zł - 107 uczestników biegu głównego 10km,
2014r: opłata 25 zł - 119 uczestników biegu głównego 10km,
2015r: opłata 35 zł - 93 uczestników biegu głównego 10km (spadek -22%),
Wpływ na klubowy rachunek pewnie większy niż rok temu, tylko „popularyzacja biegania” jakby mniejsza :(
Po prostu większość z nas zamiast pamiątkowych medali i gadżetów woli niższą opłatę.
 

Shrek
Autor: Shrek, 2015-02-12, 11:06 napisał/-a:
Mario_runner! Bardzo się cieszę, że ktoś tak skrupulatnie analizuje frekwencję i „wpływy na rachunek klubowy” po naszych zawodach, ale jako, jeszcze do niedawna, wieloletni organizator Potwornego, bardzo gorąco apeluję o przedstawianie faktów, a nie manipulowanie danymi. Nie wspomnę o wyciąganiu PRAWIDŁOWYCH wniosków!
Kilka komentarzy:
1. Dlaczego zliczasz tylko uczestników biegu na 10 km? Biegnący na 5 km, a także Nordic’owcy płacą u nas taką samą opłatę startową, czemu więc ich dyskryminujesz? Równie dobrze swoje wyliczenia mógłbyś odnieść wyłącznie do ilości osób, które przebiegły 10 km w czasie poniżej 45 minut! We wcześniejszych edycjach zawsze była tylko jedna klasyfikacja, a chodzący z kijkami byli zliczani razem z biegaczami.
2. Prawdziwa frekwencja Potwornego (i wpisowe – na Twoje życzenie!) za ostatnie lata wyglądała następująco:
2015 – 129 uczestników 35 PLN
2014 – 143 uczestników 25 PLN
2013 – 118 uczestników 20 PLN
2012 – 81 uczestników 20 PLN
2011 – 43 uczestników 20 PLN
2010 – 99 uczestników 20 PLN
Trochę szkoda mi teraz czasu, by docierać do wyników wcześniejszych edycji, ale uwierz mi na słowo, że w okresie, gdy bieg ten odbywał się za darmo (pierwsze edycje), frekwencja utrzymywała się na poziomie 20-40 osób przez wiele lat z rzędu!
3. Swój wniosek wyciągasz jedynie po porównaniu 2014 i 2015 roku – błędnego zresztą, bo realny spadek frekwencji wyniósł 10.9%. „Wszystkiemu winny wzrost opłaty startowej!”. Jak w takim układzie skomentujesz dane przedstawione powyżej?
a. Czemu nastąpił 57% spadek frekwencji w 2010-2011, skoro wpisowe nie uległo zmianie?
b. A skąd 500% wzrost frekwencji pomiędzy pierwszą, czy drugą edycją Potwornego (darmowymi!), a np. rokiem 2010, między którymi nastąpił drastycznie olbrzymi wzrost opłaty! Wręcz niemożliwy do określenia za pomocą tak lubianych przez Ciebie procentów (bo odniesienie musiałoby być zrobione do 0 PLN)!

Nikt z nas nie chce wysokich opłat startowych! Ja również nie! Nikt z SBD na pewno też nie! Ale nie tędy droga, by preparować jakieś zakłamane „statystyki” i wojować z kameralnymi biegami koleżeńskimi!
Rozważ chłopie swoje posty! I to najlepiej jeszcze przed kliknięciem: „wyślij”.
A zaglądanie do „klubowej kasy” jakiegokolwiek organizatora biegów, jako żenujące, pozostawię już bez komentarza. Ale skoro to takie lukratywne, to sam zorganizuj zawody, a po nich zaproś mnie na spotkanie – bardzo chętnie wtedy poznam Twoją opinię!
 

HeavyPaul
Autor: HeavyPaul, 2015-02-12, 19:19 napisał/-a:
LINK: https://heavyrunslight.wordpress.com/2015/02/12/14

Czołem!

Relacja + moje 3 grosze odnośnie wpisowego pod załączonym linkiem ;)

Odnośnie do frekwencji, myślę że przy tak niewielkich różnicach nie ma się co bawić w jakiś wielkie analizy. Jeżeli na starcie jest 100 osób, to różnica kilku biegaczy procentowo będzie wyglądała już kosmicznie, ale tak naprawdę niczego nie pokazuje.

Pytanie do Grzegorza i Asi, bez żadnej złośliwości, ironii, czy zaglądania komukolwiek w kabzę. Co zmieniło się od zeszłego roku, że wpisowe wzrosło o dychę? Pytam bo może jest coś, o czym po prostu nie wiemy, a warto to powiedzieć. Wiecie, nie każdy musi od razu organizować swój bieg, żeby się przekonać co i ile kosztuje... pogadać zawsze można ;)

Z biegowym pozdrowieniem

Paweł
 

Shrek
Autor: Shrek, 2015-02-12, 20:42 napisał/-a:
Hej HeavyRuns! No i w jednym rozsądnym zdaniu obnażyłes bezsens całej wcześniejszej wypowiedzi naszego przedmówcy - tyle tylko, że podałeś "na tacy" to, do czego chciałem, by nasz kolega doszedł sam.
Przepraszam, ale zirytowałem sie, jak zawsze, gdy czytam podobne tak proste w wymowie zestawienia: wzrosło wpisowe - spadnie frekwencja! A to zdecydowanie nie jest tak! Wiele elaboratów już napisano na ten temat! Zainteresowanych odsyłam do materiałów z konferencji biegowych, czy to PSB, czy tych organizowanych w Poznaniu, czy do artykułów zamieszczonych na mp. Ale mniejsza! Nie ma sensu ciągnąć tego wątku.

Z zainteresowaniem przeczytałem Twój wpis na blogu! Rozumiem, że ten "zawiedziony" brakiem klapek (klapków?:)) na Twoich stopach to ja! I słusznie! :)
Pozwól jednak, że nie dam się sprowokować do publicznej dyskusji na temat kalkulacji opłaty startowej.
Sprawa jest jasna - organizator ustala wielkość wpisowego, a indywidualną decyzją każdego uczestnika jest, czy się zdecyduje na udział. Tyle w tym temacie!
Osobiście nie rozumiem, czemu wzrost wpisowego w Potwornym wywołał takie zdziwienie, bo wydaje się, iż gdyby przeglądnąć regulaminy innych imprez, to (strzelam bez robienia badań w tym kierunku!) okazałoby się, że 90% imprez jest droższych niż przed rokiem. A wpisowe w Potwornym przez bodajże 8 lat z rzędu utrzymywało się na poziomie 20 PLN. Bez zmian! Kiedyś musiało wzrosnąć...
Uważam, że wzrost o 10 PLN był rozsądny i akceptowalny. I z pewnością pod tym względem (jak i każdym innym!) stanę murem za obecnymi władzami SBD Energetyk!

 

Mario-runner
Autor: Mario-runner, 2015-02-12, 21:37 napisał/-a:
Rzeczywiście przyznaję, że powołałem się na zbyt wąski wycinek statystyk, co mogło zniekształcić obraz i wnioski.
Przepraszam też, że moja wypowiedż mogła sugerować, że klub chciał osiągnąć zyski z podwyższenia opłaty. Wcale tak nie myślę, ale fakt, głupio dobrałem słowa. PRZEPRASZAM.
Wiem też, że klub bardzo się starał organizując bieg, poświęcając wiele prywatnego czasu i środków aby wszystko wyszło jak najlepiej. Trzeba to docenić.
Myślę jednak że trochę "przedobrzyliście" z tymi medalami. Oczywiście przyznaję że są bardzo ładne i efektowne, ale przecież sami podkreślacie że impreza ma raczej charakter biegu koleżeńskiego, a na takich imprezach medale, koszulki i inne dodatki są nieistotne bo liczy się atmosfera i zabawa w gronie znajomuych. Czy nie lepiej było więc odpuścić sobie te prawdopodobnie dośc drogie w produkcji medale i dzięki temu pozostawić bez zmiany opłatę za start? Czy naprawdę nie wydaje się wam że wtedy na starcie pojawiłoby się o kilka-kilkanaście osób więcej?
Organizujecie naprawdę świetne biegi i róbcie tak dalej bo w kategorii biegów "koleżeńskich" nie macie konkurencji w województwie.
Jeszcze raz przepraszam za moje uwagi.
 
DNI
POLECANE IMPREZY
17
DOZ Maraton Łódź
ZGŁ
17
15 Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland
ZGŁ
24
13 Cieszyński FORTUNA Bieg
ZGŁ
24
20. Cracovia Maraton
ZGŁ
30
II Półmaraton Marianny Orańskiej
ZGŁ
30
Bieg dookoła Kaszub
ZGŁ
30
Ustrzycki Festiwal Biegowy Wataha
ZGŁ
31
LENART VIII Bieg Uliczny
ZGŁ
32
Ultra Stilo 3
ZGŁ
32
XIX Półmaraton Chełmżyński
ZGŁ
32
39. Krapkowicki Bieg Uliczny
ZGŁ
44
IX Bieg Pamiętaj z nami
ZGŁ
44
5. Okonińska Pętla
ZGŁ
45
XX Jubileuszowy Bieg Skawiński - bieg
ZGŁ
45
XX Jubileuszowy Bieg Skawiński - rolki
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
GriszaW70
01:14
Tancerze
00:11
seba11179
00:04
kos 88
23:17
szakaluch
22:34
kristast
22:27
piotrpieklo
22:26
Isle del Force
22:12
Piotr Czesław
21:57
pawlo9
21:56
tomasso023
21:52
nifares69
21:49
andbo
21:39
INVEST
21:29
szalas
21:17
."RoBsoN".
21:15
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |