Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

 Czytano: 9805 razy

 14 Potworny Bieg Zimowy

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:7/2

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Rybniku

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


Asia F

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Rybnik

DATA  

 7-2-2015 (sobota)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 669776757

E-MAIL  

 asia_fojcik@wp.pl

STRONY WWW  

  ---

DYSCYPLINA  

    Biegi
    Nordic Walking

PLIKI  

DodałPlik
Asia F
2015-01-13
regulamin.pdf
  

WYNIKI   
Joanna Fojcik
14 Potworny Bieg Zimowy

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Łukasz Czarnecki
14 Potworny Bieg Zimowy...

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne galerie zdjęć odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukać dostępne w naszym serwisie galerie zdjęć skorzystaj z działu ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
M@ciek
M@ciek
Tomasz 77
Tomasz 77
bastek86
bastek86
Mario-runner
Mario-runn
presu
presu
Piotr
Piotr
Madmax
Madmax
Stonechip
Stonechip
jacek_biega
jacek_bieg
MARIOrun
MARIOrun
narcyz_65
narcyz_65
Krystiann
Krystiann
Szczepex
Szczepex


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
28
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
JaconS
JaconSKomentarze czytelników - 19podyskutuj o tym 


 

chris_cros
Autor: chris_cros, 2015-02-08, 19:03 napisał/-a:
A ja opiszę ten bieg tak - ORGANIZATOR ZADBAŁ O WSZYSTKO CO POTRZEBNE JEST DO SZCZĘŚCIA ZWYKŁEMU BIEGACZOWI :-) mam na myśli : NUMER STARTOWY ! , SZATNIĘ POD DACHEM !! ,IDEALNĄ TRASĘ W PIĘKNYM PLENERZE !!! , CIEPŁY POSIŁEK !!!! , NAWET PRYSZNICE Z CIEPŁĄ WODĄ !!!!! , NAWET JESZCE CIEPŁY POSIŁEK !!!!!! , DODATKOWO CIASTKA , SOKI I PALUSZKI NA STOLE !!!!!!! I ... NIE CHCE SIĘ WIERZYĆ ALE NAWET ZAMÓWIŁ WSPANIAŁĄ POGODĘ !!!!!!! Więc jeśli jest ktoś kto uważaj inaczej to nie ma zielonego pojęcia o trudzie włożonym w organizację biegów.
Dziękuję za możliwość udziału w 14. Potwornym Biegu Zimowym w Rybniku - Do zobaczenia za rok :-)
 

Qba23
Autor: Qba23, 2015-02-08, 21:24 napisał/-a:
Podpisuję się pod komentarzem chris_cros"a obiema rękami.Prawdziwemu biegaczowi wystarczy trasa, ładna pogoda, odpowiedni strój i miłe towarzystwo. Cała reszta, jak medale, puchary itp. to tylko dodatki, wymyślone dla urozmaicenia zawodów. Jesteśmy przecież sportowcami i liczy się dla nas zdrowie osiągnięte przez zabawę, a nie materialistami skoncentrowanymi na zdobywaniu kolejnych metalowych i plastikowych trofeów. My tam z przyjaciółmi z klubu na Potworny wrócimy. Dziękujemy i do zobaczenia za rok;)
 

gup-szy
Autor: gup-szy, 2015-02-08, 23:52 napisał/-a:
Mój nick wskazuje, że powinienem głupiej napisać od Ciebie, ale przykro mi nie jest to możliwe ! Co to za bełkot, jak to mamy przeczytać ?? Może biegasz na poziomie pucharowym, ale do szkoły raczej nie dobiegłeś. W dyskusję z anonimem, który założył sobie konto w celu napisania tego czegoś oczywiście nie mam zamiaru się wdawać !
Potworny był kwintesencją biegania - ludzie, atmosfera, świetna miejscówa, pełne zaplecze - nic więcej nie trzeba !!
 

Krystiann
Autor: Krystian Łukasz, 2015-02-09, 16:42 napisał/-a:
Ja byłem po raz pierwszy na Potwornym. Spodobało mi się.
Organizacyjnie wypadło przyjemnie, szczególnie po biegu - super, że było ciepłe jedzenie i słodki poczęstunek. Gorąca herbata i pyszny sok na stole. Przyjemnie, kameralnie, w fajnej atmosferze. Nikogo tam nie znałem, może z widzenia, a czułem się jak wśród swoich. To coś znaczy.
Było super!
No i na koniec - fajna trasa.
 

Szczepex
Autor: Szczepex, 2015-02-09, 19:42 napisał/-a:
Ja także byłem po raz pierwszy na tym biegu i jestem zadowolony. Zwłaszcza że poprawiłem swoją "życiówkę" i zszedłem poniżej 40 minut. Po za tym, to lepsze niż ściganie się z samym sobą.
Pozdrawiam
 

Mario-runner
Autor: Mario-runner, 2015-02-11, 10:42 napisał/-a:
Zastanawialiśmy się w jakim stopniu podwyżka opłaty startowej wpłynie na frekwencję i wyszło to tak:
2013r: opłata 20 zł - 107 uczestników biegu głównego 10km,
2014r: opłata 25 zł - 119 uczestników biegu głównego 10km,
2015r: opłata 35 zł - 93 uczestników biegu głównego 10km (spadek -22%),
Wpływ na klubowy rachunek pewnie większy niż rok temu, tylko „popularyzacja biegania” jakby mniejsza :(
Po prostu większość z nas zamiast pamiątkowych medali i gadżetów woli niższą opłatę.
 

Shrek
Autor: Shrek, 2015-02-12, 11:06 napisał/-a:
Mario_runner! Bardzo się cieszę, że ktoś tak skrupulatnie analizuje frekwencję i „wpływy na rachunek klubowy” po naszych zawodach, ale jako, jeszcze do niedawna, wieloletni organizator Potwornego, bardzo gorąco apeluję o przedstawianie faktów, a nie manipulowanie danymi. Nie wspomnę o wyciąganiu PRAWIDŁOWYCH wniosków!
Kilka komentarzy:
1. Dlaczego zliczasz tylko uczestników biegu na 10 km? Biegnący na 5 km, a także Nordic’owcy płacą u nas taką samą opłatę startową, czemu więc ich dyskryminujesz? Równie dobrze swoje wyliczenia mógłbyś odnieść wyłącznie do ilości osób, które przebiegły 10 km w czasie poniżej 45 minut! We wcześniejszych edycjach zawsze była tylko jedna klasyfikacja, a chodzący z kijkami byli zliczani razem z biegaczami.
2. Prawdziwa frekwencja Potwornego (i wpisowe – na Twoje życzenie!) za ostatnie lata wyglądała następująco:
2015 – 129 uczestników 35 PLN
2014 – 143 uczestników 25 PLN
2013 – 118 uczestników 20 PLN
2012 – 81 uczestników 20 PLN
2011 – 43 uczestników 20 PLN
2010 – 99 uczestników 20 PLN
Trochę szkoda mi teraz czasu, by docierać do wyników wcześniejszych edycji, ale uwierz mi na słowo, że w okresie, gdy bieg ten odbywał się za darmo (pierwsze edycje), frekwencja utrzymywała się na poziomie 20-40 osób przez wiele lat z rzędu!
3. Swój wniosek wyciągasz jedynie po porównaniu 2014 i 2015 roku – błędnego zresztą, bo realny spadek frekwencji wyniósł 10.9%. „Wszystkiemu winny wzrost opłaty startowej!”. Jak w takim układzie skomentujesz dane przedstawione powyżej?
a. Czemu nastąpił 57% spadek frekwencji w 2010-2011, skoro wpisowe nie uległo zmianie?
b. A skąd 500% wzrost frekwencji pomiędzy pierwszą, czy drugą edycją Potwornego (darmowymi!), a np. rokiem 2010, między którymi nastąpił drastycznie olbrzymi wzrost opłaty! Wręcz niemożliwy do określenia za pomocą tak lubianych przez Ciebie procentów (bo odniesienie musiałoby być zrobione do 0 PLN)!

Nikt z nas nie chce wysokich opłat startowych! Ja również nie! Nikt z SBD na pewno też nie! Ale nie tędy droga, by preparować jakieś zakłamane „statystyki” i wojować z kameralnymi biegami koleżeńskimi!
Rozważ chłopie swoje posty! I to najlepiej jeszcze przed kliknięciem: „wyślij”.
A zaglądanie do „klubowej kasy” jakiegokolwiek organizatora biegów, jako żenujące, pozostawię już bez komentarza. Ale skoro to takie lukratywne, to sam zorganizuj zawody, a po nich zaproś mnie na spotkanie – bardzo chętnie wtedy poznam Twoją opinię!
 

HeavyPaul
Autor: HeavyPaul, 2015-02-12, 19:19 napisał/-a:
LINK: https://heavyrunslight.wordpress.com/2015/02/12/14

Czołem!

Relacja + moje 3 grosze odnośnie wpisowego pod załączonym linkiem ;)

Odnośnie do frekwencji, myślę że przy tak niewielkich różnicach nie ma się co bawić w jakiś wielkie analizy. Jeżeli na starcie jest 100 osób, to różnica kilku biegaczy procentowo będzie wyglądała już kosmicznie, ale tak naprawdę niczego nie pokazuje.

Pytanie do Grzegorza i Asi, bez żadnej złośliwości, ironii, czy zaglądania komukolwiek w kabzę. Co zmieniło się od zeszłego roku, że wpisowe wzrosło o dychę? Pytam bo może jest coś, o czym po prostu nie wiemy, a warto to powiedzieć. Wiecie, nie każdy musi od razu organizować swój bieg, żeby się przekonać co i ile kosztuje... pogadać zawsze można ;)

Z biegowym pozdrowieniem

Paweł
 

Shrek
Autor: Shrek, 2015-02-12, 20:42 napisał/-a:
Hej HeavyRuns! No i w jednym rozsądnym zdaniu obnażyłes bezsens całej wcześniejszej wypowiedzi naszego przedmówcy - tyle tylko, że podałeś "na tacy" to, do czego chciałem, by nasz kolega doszedł sam.
Przepraszam, ale zirytowałem sie, jak zawsze, gdy czytam podobne tak proste w wymowie zestawienia: wzrosło wpisowe - spadnie frekwencja! A to zdecydowanie nie jest tak! Wiele elaboratów już napisano na ten temat! Zainteresowanych odsyłam do materiałów z konferencji biegowych, czy to PSB, czy tych organizowanych w Poznaniu, czy do artykułów zamieszczonych na mp. Ale mniejsza! Nie ma sensu ciągnąć tego wątku.

Z zainteresowaniem przeczytałem Twój wpis na blogu! Rozumiem, że ten "zawiedziony" brakiem klapek (klapków?:)) na Twoich stopach to ja! I słusznie! :)
Pozwól jednak, że nie dam się sprowokować do publicznej dyskusji na temat kalkulacji opłaty startowej.
Sprawa jest jasna - organizator ustala wielkość wpisowego, a indywidualną decyzją każdego uczestnika jest, czy się zdecyduje na udział. Tyle w tym temacie!
Osobiście nie rozumiem, czemu wzrost wpisowego w Potwornym wywołał takie zdziwienie, bo wydaje się, iż gdyby przeglądnąć regulaminy innych imprez, to (strzelam bez robienia badań w tym kierunku!) okazałoby się, że 90% imprez jest droższych niż przed rokiem. A wpisowe w Potwornym przez bodajże 8 lat z rzędu utrzymywało się na poziomie 20 PLN. Bez zmian! Kiedyś musiało wzrosnąć...
Uważam, że wzrost o 10 PLN był rozsądny i akceptowalny. I z pewnością pod tym względem (jak i każdym innym!) stanę murem za obecnymi władzami SBD Energetyk!

 

Mario-runner
Autor: Mario-runner, 2015-02-12, 21:37 napisał/-a:
Rzeczywiście przyznaję, że powołałem się na zbyt wąski wycinek statystyk, co mogło zniekształcić obraz i wnioski.
Przepraszam też, że moja wypowiedż mogła sugerować, że klub chciał osiągnąć zyski z podwyższenia opłaty. Wcale tak nie myślę, ale fakt, głupio dobrałem słowa. PRZEPRASZAM.
Wiem też, że klub bardzo się starał organizując bieg, poświęcając wiele prywatnego czasu i środków aby wszystko wyszło jak najlepiej. Trzeba to docenić.
Myślę jednak że trochę "przedobrzyliście" z tymi medalami. Oczywiście przyznaję że są bardzo ładne i efektowne, ale przecież sami podkreślacie że impreza ma raczej charakter biegu koleżeńskiego, a na takich imprezach medale, koszulki i inne dodatki są nieistotne bo liczy się atmosfera i zabawa w gronie znajomuych. Czy nie lepiej było więc odpuścić sobie te prawdopodobnie dośc drogie w produkcji medale i dzięki temu pozostawić bez zmiany opłatę za start? Czy naprawdę nie wydaje się wam że wtedy na starcie pojawiłoby się o kilka-kilkanaście osób więcej?
Organizujecie naprawdę świetne biegi i róbcie tak dalej bo w kategorii biegów "koleżeńskich" nie macie konkurencji w województwie.
Jeszcze raz przepraszam za moje uwagi.
 

DNI
POLECANE IMPREZY
4
Mistrzostwa Polski w Biegu dookoła stołu
ZGŁ
29
Zdobądź swój Everest i pokonaj COVID 19
ZGŁ
49
15 Bieg Filipidesa
ZGŁ
49
18. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run
ZGŁ
49
DrewHome Beskidzki Topór - edycja V
ZGŁ
49
2. Borowiacka Dycha
ZGŁ
49
XXIV Uliczne Biegi Pokoju
50
XVIII Bieg Skawiński - bieg
ZGŁ
50
XVIII Bieg Skawiński - rolki
ZGŁ
56
3rd Wizz Air Half Marathon
ZGŁ
56
IX Bieg Lwa
ZGŁ
56
15. PZU Półmaraton Warszawski
ZGŁ
64
28. Bieg Fiata
ZGŁ
64
I RUNda Żubra
ZGŁ
77
XIII Półmaraton Kietrz & Rohov
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
tytus :)
12:08
Jarek42
12:04
heelmaes
12:01
Admin
11:50
smuluk
11:39
Zając poziomka
11:05
eldorox
10:22
fit_ania
10:09
lordedward
10:06
Andrzej D
10:03
mandos
09:25
platat
08:05
siddg
08:01
henry
08:01
Redakcja
07:46
Leno
07:23
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |