Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

 Czytano: 995 razy

 Bieg 7 Dolin
Kategoria wydarzenia: 100-999 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:8.4/14

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Krynicy-Zdroju

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


damiankucharski

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Krynica Zdrój

 Malopolskie
 Powiat nowosadecki
 gm.Krynica-Zdroj

DATA  

 7-9-2013 (sobota)

DYSTANS  

 33km, 66km, 100km

TELEFON  

 022 583 11 00

E-MAIL  

 festiwalbiegow@isw.org.pl

STRONY WWW  

www.festiwalbiegowy.pl/start

DYSCYPLINA  

    Biegi ultradystansowe
    Biegi górskie

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Gabriela Kucharska
Bieg 7 Dolin - start...
Katarzyna Dobaj
Bieg 7 Dolin...
Szczot Andrzej
B7D przepak 77 km...

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne galerie zdjęć odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukać dostępne w naszym serwisie galerie zdjęć skorzystaj z działu ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
Mr.Matti
Mr.Matti
chev
chev
ksaicop
ksaicop
jackob
jackob
Bożena S.
Bożena S.
Stiopicz
Stiopicz
kwiatek_polny
kwiatek_po
ekrad
ekrad
jacol
jacol
krakbbl
krakbbl
narcyz_65
narcyz_65
suszonykrokodyl
suszonykro
Wegrzce
Wegrzce


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
34
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
Black Velvet
Black VelvKomentarze czytelników - 19podyskutuj o tym 


 

maratonczyk
Autor: maratonczyk, 2013-09-11, 18:55 napisał/-a:
Przeprasza że tak wyszło ale przyjechałem do Krynicy by ukończyć bieg 100km i gdy na 66km miałem 5minut straty podjołem ryzyko kontynuowałem bieg 77km byłem 20minut przed limitem,tak samo na km88km miałem 10minut lepiej .Ale jeszcze musiałem na mecie być na czas ito się udało 15.58.34 to był mój 4-setny maraton
 

kamilj
Autor: kamilj, 2013-09-11, 19:04 napisał/-a:
Chciałbym w tym miejscu podziękować organizatorom i wolontariuszom za zawody. Cieszę się, że impreza tej rangi powstaje w polskich górach. Organizację i wsparcie oceniam bardzo wysoko, nie będę uzasadniał dokładnie z braku czasu.
Co do komentarza Janka, to mogę się z nim zgodzić w tej kwestii,że przy dopuszczeniu przez organizatora wsparcia z zewnątrz, niektórzy z tego korzystali bardzo efektywnie,a inni nie, a to robi dużą różnicę. Przykładowo ja startowałem z Rytra z trzykilowym plecakiem, inny zawodnik bez niczego, ale za to z supportującą osobą. Natomiast nie zgodzę się z tym, że Magda nie grała czysto. miała pełne prawo korzystać z supportu, skoro nie był zakazany. Może dobrze byłoby, żeby organizator przemyślał wprowadzenie zapisu jasno dopuszczającego albo zabraniającego wsparcia. ja osobiście chyba wolałbym to drugie rozwiązanie (z wyjątkiem punktów zmian).
Osobiście za najważniejsze dla czystości gry uważam wprowadzenie kontroli antydopingowej. jeszcze trochę, a poziom tych zawodów jeszcze bardziej się polepszy, a wśród sportowców niestety zdarzają się nieuczciwi ludzie łasi na kasę.
 

Autor: Montenegro, 2013-09-11, 19:29 napisał/-a:
To chyba Twoi kumple organizowali. Jak mam biegac z kims takim jak Ty to wole wybrac inne zawody. Wspolczuje poziomu
 

Husky
Autor: Husky, 2013-09-11, 20:44 napisał/-a:
No to może teraz ja. Nietrudno zauważyć, że niektóre z kwestii podnoszonych w komentarzach są mniej lub bardziej ważne. Z tej racji, że jestem ambasadorem FB w Krynicy czuję się podwójnie odpowiedzialny za pewne niedociągnięcia o których tutaj mowa.
Wbrew postawionemu tutaj twierdzeniu o braku przyjmowania słów krytyki chcę powiedzieć i zapewnić, że nikt z przedstawicieli FB w Krynicy nie jest na ową krytykę głuchy. Wręcz przyjmujemy ją z pokorą i wierzę w to, że owe krytyczne głosy nie zostaną przez organizatora zlekceważone. Pozwolę sobie jednak odnieść się do problemu pomocy (bądź jej braku) jaka udzielana jest zawodnikom na trasie przez osoby trzecie. Jako osoba która ma już w swoich nogach dystans 100 km, która doskonale wie i rozumie ile wysiłku wymaga i kosztuje pokonanie tego dystansu w sposób zdecydowany staję po stronie tych głosów aby regulamin biegu w sposób bardzo jasny i precyzyjnie regulował kwestię owej pomocy. Osobiście uważam, że owa pomoc na trasie winna być niedozwolona.
Przykładem tego rozwiązania jest "Chudy Wawrzyniec" pkt. 11 regulaminu ( http://www.chudywawrzyniec.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4&Itemid=111 ) Nie może być tak, że jedni dźwigają na swoich plecach "tobołki" a na przepakach zmuszeni są do poszukiwania i korzystania z tego co sami sobie przygotowali, natomiast inni dostają jak na tacy kubeczek z wodą, bułeczkę z masłem...etc. Pragnę zauważyć że na przepaku w Piwnicznej należało trochę odbiec, ze tak powiem w bok. Znam dosyć dobrze środowisko ludzi biegających w górach, znam ich wartość i wiem na co ich stać dlatego przy tak równych możliwościach zawodników (mam tutaj na myśli pierwszą dziesiątkę panów i pierwsze dwie zawodniczki wśród pań z B7D )zasady owej pomocy, bądź jej braku muszą być dla wszystkich jasne i jednakowe. Brak takiego zapisu w regulaminie B7D powoduje to, że jedni uruchamiają całą machinę pomocy na Ziemi i w niebiosach, a inni (w zdecydowanej większości) świadomie pokonują całą trasę bez "podania ręki"
Zapewniam Was, że zrobię wszystko, by wszystkie uwagi zarówno te mniej i bardziej ważne dotarły szybko do organizatora. Wszystkim też serdecznie gratuluję pokonania każdego dystansu na IV FB w Krynicy i mocno wierzę w to, że za rok będzie nas jeszcze więcej.
 

m.
Autor: mirok, 2013-09-11, 22:18 napisał/-a:
LINK: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.66219287

:)
 

Autor: Montenegro, 2013-09-12, 07:07 napisał/-a:
Dla jasnosci:
Bardzo dobre oznaczenie trasy
Swietny wolontariat
Carolina medical center - wysoka jakosc masazy (specjalisci od stawow)
Dobra organizacja na przepakach
Organizacja mety
Sluzby medyczne i pomoc na mecie

Do wymiany
To o czym napisalem powyzej.

P.s uwazam ze jezeli ktos jest w stanie zorganizowac sobie pomoc podczas biegu to gra czysto, przynajmniej dopoki nie jest to jasno ujete w regulaminie
 

niusia
Autor: niusia, 2013-09-12, 09:12 napisał/-a:
Bieg 7 dolin -100 km-ogromne wyzwanie okupione ogromnym cierpieniem malującym się na twarzach naszych najtwardszych biegaczy. Chylę czoła przed ich hartem ducha i samozaparciem, niejednokrotnie przełykałam łzy czekając na swojego twardziela i ściskając kciuki by zdrowo dotarł do mety. I nagle przy całej otoczce wydarzenia i euforii czekania pojawia się niesprawiedliwość przestrzegania limitów czasowych przez sędziów. Czy po 88 km strata 5 czy 10 minut to tak wiele czemu nie przestrzegano rygorystycznie tych limitów na wcześniejszych punktach (na 77 km puszczano grubo ponad 1 godzinę po czasie).Albo przestrzegamy rygorystycznie wszystkie zasady albo nie przestrzegamy ich wcale. Czy na 88 km sędziom spieszyło się na kolację a wcześniej to jeszcze mogli posiedzieć?
Gratuluję i podziwiam wszystkich którzy pomimo ziarna niesprawiedliwości na 88 km i oddania numeru nie zjechali z góry ale przeszli całe 100 km i ukończyli bieg RUNDĄ HONOROWĄ
 

benek
Autor: benek, 2013-09-12, 09:57 napisał/-a:
Jestem całkowicie za pomocą dla zawodników w kwestii pomocy na przepakach, biegania jako "zając" z daną osobą ale nie w kwestii noszenia za kogoś plecaka itp.

Ale nie znam takich przypadków :)

 

vampiro
Autor: vampiro, 2013-09-12, 10:43 napisał/-a:
Oczywiscie,ze pomoc osób 3-ch jest zabroniona!Wie to kazdy ceniący sie biegacz bez względu na to czy taka informacja jest zapisana w regulaminie czy nie...to jest tak oczywiste,ze nie podlega nawet dyskusji.Nawet w 2011 roku temat ten był podjety na odprawie B7D i prowadzący jasno powiedział, ze taka pomoc jest niedozwolona, ale ze ze względu na to ,ze nie ma mozliwosci dopilnowania na całej trasie wszystkich biegaczy, liczy na uczciwosc sportowa kazdego a nas.Nic dodac,nic ujac...wszystko jasne.Nie ma sie co czepiac regulaminu,to sa takie rzeczy oczywiste jak to ze nie wolno brac srodków dopingujacych itd.noooo, ale skoro tego w regulaminie nie zapisano to moze i tacy sie znalezli którzy to wykorzystali???A jesli nie jest zapisane, ze nie moge podjechac sobie na odcinkach asfalowych rowerem to moze ja na przyszły rok tak zrobie ,bo przeciez mi wolno bo nie jest zapisane?!No ludzie!!!troche uczciwosci względem siebie nawzajem,czysta sportowa rywalizacja i zabawa.Biorac pod uwage dystans, bieg z obciązeniem dodatkowych 3kg robi naprawde spora róznice,ale i wysiłek który jest w to włozony zaprocentuje i satysfakcja,ze sie 100km zrobiło bez niczyjej pomocy jest powodem do dumy.Wszystkim biegaczom którzy pokazali, ze sa wielcy bo ukonczyli ten bieg jak prawdziwi ultrasi z plecaczkami,z własnymi słabosciami bez pomocy....bo jej nie potrzebują....bo daja rade sami...wszystkim wam GRATULUJĘ!!!Jestescie wielcy.....a przodownicy powinni dawac przykład ,wzór prawdziwej rywalizacji a nie kombinowania,takie jest moje zdanie.
 

m.
Autor: mirok, 2013-09-13, 00:25 napisał/-a:
LINK: http://www.fotomaraton.pl/pictures.php?Lang=PL&Eve

FotoMaraton.pl
Zdjęcia z Finiszu B7D 100.km. na mecie w Krynicy
 

DNI
POLECANE IMPREZY
dzis
20. Półmaraton Hajnowski
ZGŁ
dzis
Bieg Lwa
ZGŁ
6
Festiwal Biegowy Ultra Way
ZGŁ
6
50. Memoriał Żylewicza
7
19 Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run
ZGŁ
7
XXVIII Górski Bieg na Ślężę
ZGŁ
8
26 Mazowiecka Piętnastka
ZGŁ
8
9. Bieg Swoszowicki
ZGŁ
14
NCDC Business Race
ZGŁ
15
II Eko Bieg z Gwizdkiem po Zdrowie
ZGŁ
15
Sowi Bieg
ZGŁ
15
12. PKO Rybnicki Półmaraton Księżycowy
ZGŁ
15
Żychlin w Biegu
ZGŁ
21
4. Okonińska Pętla
ZGŁ
22
XIV Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka
ZGŁ
28
Nocna Dycha Kopernika
ZGŁ
29
XIII Bieg Sokoła
ZGŁ
29
AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie
ZGŁ
35
XVII Półmaraton Unisławski
ZGŁ
36
Eco Run
ZGŁ
36
10 Półmaraton Radomskiego Czerwca 76
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
42.195m
23:10
tomekpolom
22:39
enrico
22:04
GosiaAdam
21:59
janeta75
21:57
andreas07
21:52
KMS
21:51
esperlando@onet.eu
21:35
pawel.agat@interia.pl
21:30
teddymk
21:22
maste
21:06
entony52
21:01
janek1
20:59
tete
20:58
Admin
20:51
Zielu
20:48
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |