Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

 Czytano: 2197 razy

 Świder Trail Marathon
Kategoria wydarzenia: 100-999 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:1.3/9

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Józefowie

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


tkp

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Józefów

 Mazowieckie
 Powiat bilgorajski
 gm.Jozefow

DATA  

 20-7-2013 (sobota)

DYSTANS  

 42 km

TELEFON  

 508000194

E-MAIL  

 trail@funexsports.pl

STRONY WWW  

www.trailmarathon.pl
rejestracja.funexsports.pl

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - OPEN
Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - półmaraton
Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 10km
Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 5km
Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 5km
Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 1.5km
Tomasz Pryjma
Świder Trail Marathon - 0.5km

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
OlaSzok
OlaSzok
rkrzycki
rkrzycki
pakulec69
pakulec69
Damianex
Damianex
radkuserfolg
radkuserfo
Runner 2.5
Runner 2.5
mirek065
mirek065
akroch
akroch
lubelak
lubelak
mechanior
mechanior
BOP55
BOP55
Lech Komenda
Lech Komen
mondario
mondario


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
36
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
Zapraszamy serdecznie do udziału w imprezie biegowej dla każdego!
ŚWIDER TRAIL MARATAHON’2013 - odbędzie się tradycyjnie w trzecią sobotę lipca, 20-go.
Nasza impreza to bieg terenowy na kilku dystansach: maratonu - 42 km, półmaratonu – 21 km, biegów na dystansie 10 i 5 i 1,5 km, oraz na pół kilometrowym dystansie dedykowanym dla najmłodszych.
Trasa prowadzi wzdłuż malowniczych brzegach rzeki Świder, nieopodal Józefowa i Otwocka tuż u wrót aglomeracji warszawskiej.

Formularz zgłoszeniowy
www.rejestracja.funexsports.pl


Komentarze czytelników - 36podyskutuj o tym 


 

Combos
Autor: Combos, 2013-07-22, 00:28 napisał/-a:
@hajoooo, tylko część osób dostało nowe medale, głównie ci z półmaratonu ale chyba każdy maratończyk dostał "zeszłoroczny".
@Mars, rozmawiałem z wieloma osobami zarówno z maratonu jak i półmaratonu i każdemu zabrakło odległości a przecież część jeszcze nadrobiła szukając trasy. Dodam, że osoby biegające z GPSem na zwykłych biegach ulicznych chyba już zauważyły, że pokazuje on odległość często (jakkolwiek nie zawsze) większą niż wynosi trasa z atestem.
 

selena
Autor: selena, 2013-07-22, 07:34 napisał/-a:
Trasa maratonu bardzo urokliwa. Chociaż dodatkowy medal powinien dostać ten, kto się nie zgubił. Ja pogubiłam się już na pierwszych kilometrach. Niestety nie miałam odczytu GPS, który wskazałby ile miała trasa, łącznie z kluczeniem w jedną i drugą i szukaniem jakiegoś skrętu, który ominęłam. Nie mniej mam wrażenie, że na pewno nadrobiłam sporo. Momentami kierowałam się informacjami "tam pobiegli" od turystów opalających się na plaży - za co wielkie dzięki dla nich.
Wolontariusze faktycznie dość niemrawi, szczególnie na końcówce. Po czwartym kole na pytanie, gdzie biec dalej, zrobii na mnie wielkie oczy i dopiero jak uściśliłam, że chodzi mi o to, gdzie się kierować do mety,załapali o co pytam. Do pozostałych na trasie nie mam uwag. Z pewnego źródła wiem, że przy zejściu z liną był prowadzony zapis, kto i o której przebiegał (mój przyjaciel pytał o mnie przekonany, że pewnie błądzę po lesie i wolontariusze po numerze startowym dokładnie odpowiedzieli, kiedy mijałam punkt:)).
Zejście z liną było dużym plusem, bo to oryginalne przeżycie. Trasa wymagająca ale to właśnie największy plus tego maratonu.
 

jackonet
Autor: jackonet, 2013-07-22, 12:14 napisał/-a:
Dawno się tak nie ubawiłem, jak czytając ten Twój tekst.
Masz duży talent do pisania niestworzonych historii, może wydałeś już jakąś książkę z tej serii ? :P

Ciekaw jestem, gdzie jeszcze regularnie przebiegasz oprócz tych wymienionych pomieszczeń ;-) no i mógłbyś się pochwalić jaki masz model GPS (nawet na PM, żeby nie było kryptoreklamy). Ale ta Nigeria to już hicior !!! :D

Tylko czekać jak po takich wpisach zgłosi się jakieś wydawnictwo fantastyczne :)))

Trudno mówić o źle wymierzonej trasie, kiedy nie była ona oznakowana i każdy miał dowolność wyboru jej kierunku. W takim przypadku dyskwalifikacje to jest dopiero numer nie z tej ziemi. W biegach na orientację są punkty kontrolne, gdzie elektronika zapisuje zaliczenie danego miejsca przez uczestnika rajdu. Gdzie tutaj były chipy, zepsuły się ? hihih dobre, dobre - ja bym żądał zwrotu wpisowego z racji niespełnienia wielu zapisów regulaminowych. Choćby po to by za rok kolejni ludzie nie trafili na tę parodię...

Pzdr
i życzę wszystkim takiej fantazji, nie tylko dziadkom :d
 

Mars
Autor: Mars, 2013-07-22, 15:13 napisał/-a:
Nie mam żadnego urządzenia z GPS-em a sytuację którą opisałem miał mój kolega podczas jednego biegu w całości po asfalcie. Używa Garmina. Po dokładnym przeanalizowaniu trasy biegu na komputerze ślad jego biegu w kilku miejscach prowadził przez wnętrza kamienic które były przy trasie biegu. A więc między innymi przez kuchnie, pokoje, garaże, łazienki i inne pomieszczenia.
Innym razem podczas treningu w lesie jego Garmin przez kilkadziesiąt minut nie mógł złapać zasięgu, potem złapał a w domu na komputerze pokazało mu, że przez chwilę był w Nigerii.

To nie są niestworzone historie tylko real. GPS-y nie są dokładne i takie przekłamania, że się było w innym kraju czasami się zdarzają.


Pozdrawiam niedowiarku :-)
 

mesz
Autor: mesz, 2013-07-22, 21:14 napisał/-a:
Byłem zapisany, nie dotarłem i widzę że wiele nie straciłem. Po zeszłorocznej edycji średnio zadowolony (lubię biegać na orientację ;) zdecydowany byłem spróbować w tym roku. W przyszłym roku czytając wasze opisy odpuszczę sobie.

Tylko dlaczego w wakacje w Warszawie i bliskich okolicach prawie nie ma biegów terenowych?
 

hajoooo
Autor: hajoooo, 2013-07-22, 21:25 napisał/-a:
OK, nie ma co kontynuować naszych żali ;-) głosujmy nogami za rok...

trasa nie była z atestem więc nie ma co dociekać czy było 21,0975, 42,195 czy nie ;-) mi wyszło 20km i patrząc na czas w jakim to przebiegłem wszystko by się zgadzało.

o medalach rzeczywiście organizator pisze na swojej stronie. przeprasza nie tylko za to ;-)

http://www.trailmarathon.pl/?action=news

 

arovane
Autor: arovane, 2013-07-23, 01:19 napisał/-a:
Dobrze że sprawdzili wodę, bo mogłoby się okazać że dostali wodę destylowaną. Dobrze też że sprawdzili że mają banany a nie na przykład cytryny. Dobrze też że sprawdzili gdzie bieg się odbywa, bo mogliby start zorganizować parę kilometrów dalej. Medali i sprzętu do mierzenia czasu nie sprawdzili bo to takie nieistotne. A co najgorsze w przyszłym roku też nie sprawdzą. Ja też już tego biegu nie sprawdzę...
 

Autor: Montenegro, 2013-07-23, 09:08 napisał/-a:
A tu ciekawostka. Kobieta ktora przybiegla 3-cia na mete, a zgubila trase jest sklasyfikowana na 4-ym miejscu. Ciekawe na jakiej podstawie wyliczono jej nowy czas :-) i genialna konsekwencja organizatorow, ja jestem zdyswalifikowany, a Pani nie. Zal d*pe sciska :-)
 

mitro
Autor: mitro, 2013-07-23, 13:54 napisał/-a:
Z Pawłem Białym który wypowiadał się wyżej biegliśmy razem na 1. i 2. pozycji w półmaratonie, w związku z czym nie było przed nami żadnych zawodników. Za nami chyba też długo nic. Kilka razy zatrzymywaliśmy sie zastanawiając się w którym kierunku biec. Po drugiej stronie rzeki nie było ani jednej osoby która wskazywała by drogę. Oznaczenie trasy tragiczne, a w zasadzie jego brak w wielu istotnych miejscach. Dlaczego nie było nikogo na moście żeby kierować w odpowiednim kierunku? Chyba organizator nie sądził, że na podstawie umieszczonego schematu trasy zapamiętam dokładnie jak przebiega trasa. A w trakcie biegu to też nie jest czas na zastanawianie się i przypominanie mapy... Najgorszy bieg w jakim brałem udział.
 

dzemek
Autor: dzemek, 2013-07-31, 23:17 napisał/-a:
Po raz pierwszy wziąłem udział w tym biegu i ostatni. Nie wierzę, że coś się polepszy. Czy przebieganie przez ulicę było zaplanowane? (to chyba był Józefów?)nie było to zbyt bezpiecznie a i sam nie wiem czy dobrze biegłem. Oznakowanie strasznie, jak mówiła mi moja dziewczyna która była na mecie - niektórzy przybiegali z zupełnie innej strony, niektórzy z różnych stron. Zapewne któryś z Was to ten dziwiący się, że już tak szybko pobiegł półmaraton. Dziewczyny z medalami odsuwały się. Nie wiem jaki był zeszłoroczny, ja dostałem z nazwą biegu i jakby biegaczami, moja mama zauważyła, że były różne rodzaje medali. Ja także pobiegłem do mety i zdziwiłem się, bo wiedziałem że mam zrobić dwie pętle. Punkty odżywcze spoko ale w kiepskich miejscach. Schodzenie po linie tragedia. Bieg w takich okolicznościach sam w sobie fajny ale miejsca na wymijanie się 10km i półmaratonu (który to ja biegłem)nie było. Niezbyt fajny bieg, słaby pakiet startowy ale nie to jest też najważniejsze.
Odpuszczam sobie, jest tyle biegów...niech organizatorzy nie dziwią się, że sypią się na nich gromy.
 

DNI
POLECANE IMPREZY
4
I RUNda Żubra
ZGŁ
24
XXXII Cross Świętojański im. Jana Marka
ZGŁ
24
VII Bieg Cichociemnych
ZGŁ
31
Wirtualny Blue Run Toyota Jaworski FCGP
ZGŁ
31
XII Bieg Sokoła
ZGŁ
38
XIII Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież
ZGŁ
45
V Silesian Highland Marathon
ZGŁ
45
DrewHome Beskidzki Topór - edycja V
ZGŁ
46
TriCity Trail
ZGŁ
46
IX Bieg Nowej Wsi
ZGŁ
52
2. Borowiacka Dycha
ZGŁ
52
Izerski Weekend Biegowy
ZGŁ
52
III Triathlon Sokoła
ZGŁ
52
IX Półmaraton o Puchar Grupy Cichy
ZGŁ
59
Green Run Toyota Jaworski FCGP
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
maste
23:12
michu77
22:59
GriszaW70
22:55
Marco7776
22:37
lordedward
22:06
runner
21:51
belk
21:35
bielu72
21:23
pawlo
21:22
jaro109
21:06
BOP55
21:02
entony52
20:30
TheKrayze13
20:25
8035halicz
20:14
andrzejgonciarz
19:42
Namor 13
19:38
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |