Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

 Czytano: 2067 razy

 X Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT 2013
Kategoria wydarzenia: 100-999 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/1

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Limanowej

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


bunioz

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Limanowa

 Malopolskie
 Powiat limanowski
 gm.Limanowa

DATA  

 24-26 05 2013

DYSTANS  

 100 km

TELEFON  

 ---

E-MAIL  

 kierat2004@wp.pl

STRONY WWW  

maratonkierat.pl/

DYSCYPLINA  

    Biegi ultradystansowe
    Biegi na orientacje (BnO)

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Jacek Deneka
Kierat 2013...

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne galerie zdjęć odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukać dostępne w naszym serwisie galerie zdjęć skorzystaj z działu ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
JaDe
JaDe
pszczolinka
pszczolink
Sławek Konopka
Sławek Kon
moni001
moni001
seba54
seba54
DIVER007
DIVER007
kaleson
kaleson
Alek
Alek
lakmar
lakmar
bunioz
bunioz
szan72
szan72
Elvis
Elvis
stanlej
stanlej


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
29
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
nowedotacje.pl
nowedotacj

DODATKOWE INFORMACJE:
Limanowa - Beskid Wyspowy - Gorce


Komentarze czytelników - 14podyskutuj o tym 


 

Schroder
Autor: Schroder, 2013-05-26, 18:19 napisał/-a:
Też byłem i uważem że organizacja była świeta i wrócę do Limanowej za rok ... brak pomarańczy i bananów ? hahahahah uważam że na punkcie 5 biegu powinny być wędzone węgorze.
 

stanlej
Autor: stanlej, 2013-05-26, 19:58 napisał/-a:
Jest w Węgorzewie półmaraton węgorza jak byłem 2004r wtedy każdy zawodnik dostawał mały kawałek wędzonego węgorza do posmakowania,w tym roku dostali najlepsi zawodnicy niestety ty kolego ze swoimi wynikami byś się nie załapał na węgorza.Byłeś na Kieracie pierwszy raz więc nie masz zielonego pojęcia jak było wcześniej.Jak się organizuje imprezę po raz dziesiąty powinny być zapewnione podstawowe warunki.A nie np.trzeba czekać 10-15min na wrzątek by zrobić herbatę lub kawę albo zalać zupkę,co z tego że to było jak nie można było z tego skorzystać,to tak jakbyś miał samochód wypasiony i chciał nim jechać bez kół.Może kolego ty te zupki zalałeś zimną wodą albo jadłeś na sucho ew,mogłeś wziąć do domu było ich pełno.
 

Autor: Ostatni!!!, 2013-05-26, 20:05 napisał/-a:
A ja mam wniosek:

Od następnej edycji Kierata na mapie drukować również numery nie do jakichś GOPR"ów, ale do Pizzerii. Będziemy sobie mogli zamawiać z dowózką na punkty...

A poważnie - wtop organizacyjnych nie zauważało się... Nawet dowózka błota dotarła na czas!
 

Schroder
Autor: Schroder, 2013-05-26, 20:09 napisał/-a:
tak na Kieracie byłem pierwszy raz, tych chemicznych zupek nie jadłem .. do domu też nie wziąłem, na herbatę nie musiałem czekać bo była zrobiona, na jedym tylko punkcie w szkole podstawowej dziewczyny robiły ja na bierząco i czas oczekaiwania był równy tem ile zajmuje zagotowanie wody w czajniku elektrycznym .. czyli na pewno nie 10-15 min.

Byłem na wilu innych biegach gdzie organizacja była naprawdę dramatycznie kiepska.

Wracam teraz do poprawiania swoich kiepskich wyników.
 

stanlej
Autor: stanlej, 2013-05-26, 21:06 napisał/-a:
Możemy się tu licytować bez końca nie na tym rzecz polega,faktem jest że impreza i region w którym ta impreza się odbywa jest super i na pewno i ja bym w przyszłości tam jeszcze nie raz chciał być.Niestety sprawy organizacyjne z porównaniem do poprzednich lat moim zdaniem się cofneły,mam nadzieję że organizator w przyszłości to poprawi.Oczywiście zrobi jak będzie chciał.
 

bunioz
Autor: bunioz, 2013-05-27, 17:55 napisał/-a:
Do zobaczenia za rok. Miejmy nadzieję ,że organizatorzy wezmą sobie te uwagi do serca( choć znając życie i historię na to bym nie liczył) , myślę,że za rok się spotkamy i powalczymy z nową trasą i z własnymi słabościami.
 

riba74
Autor: riba74, 2013-05-27, 21:57 napisał/-a:
Hej,
to był mój 3 Kierat, dla mnie osobiście organizacyjnie wszystko ok., skorzystałem na jednym z punktów z bułki z serem i kubka barszczu czerwonego, inne "rarytasy" do szczęścia mi nie potrzebne, a bez bułki i zupki też bym pewnie przeżył, w końcu Kierat to Kierat, nazwa zobowiązuje - ma być ciężko i było ciężko.
Chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom z obsługi imprezy, wolontariuszom, sędziom, itd. - Wielki Szacunek - dziękuję za uśmiech i słowa wsparcia na punktach kontrolnych.
Do zobaczenia w przyszłym roku.
ps. do domu wróciłem zmasakrowany fizycznie ale za rok będę na pewno w Limanowej :)
 

powolniak
Autor: powolniak, 2013-05-28, 19:55 napisał/-a:
LINK: http://www.bloA.pl

To jest marsz pieszy, a nie bieg i nie czas ani żarcie na trasie tu się liczy najbardziej. Każdy w tej imprezie wyznacza sobie sam cel, jaki chce osiągnąć. Są tacy, co ten dystans pokonują od zmierzchu do świtu, bo taki właśnie mają cel. W takim przypadku nie ma tu nawet czasu na herbatki i barszczyki, a o podziwianiu widoków mogą tylko pomarzyć. Jeszce inni za cel stawiają sobie jedynie wieczorny spacerek przez 1 - 2 etapy. Ci niewiele zobaczą i niewiele zaliczą, ale za to mogą się objeść w bazie bananami do woli. Ja preferuję spokojny marsz przez całą noc i zdecydowanie większą część dnia. Iść, ciągle iść w stronę słońca, aż po horyzontu brzeg. Dzięki "Kieratowi" już po raz trzeci przeżyłem wspaniałą przygodę, poznałem kilku nowych wspaniałych ludzi, a mijane krajobrazy na zawsze utkwią w mojej pamięci. Wszyscy, bez względu na wynik, dostaliśmy medale wręczone uroczyście nazajutrz w kulturalnych warunkach, bo jakby nie było w Domu Kultury. Pokochałem te góry, pokochałem tych wspaniałych ludzi z wielka charyzmą i prawdziwie góralskim poczuciem humoru, którzy corocznie organizuję tę wielką beskidzką wyrypę. To już kultowa impreza w tym kraju i uwaga:"Kierat" uzależnia. Mnie już wciągnął na całego.
 

stanlej
Autor: stanlej, 2013-05-28, 20:37 napisał/-a:
Dla ciebie jest marsz twój wybór nie wszyscy przyjechali na łazikowanie.Może ja kiedyś też będę łazikował jak będę miał 80lat lub więcej na razie czuje się młodo i sprawia mi przyjemność rywalizacja.A po za tym skoro ten bieg daje 3pkt na UTMB to do czegoś zobowiązuje w nazwie międzynarodowy też do czegoś zobowiązuje.Niestety do funkcjonowania każdego człowieka jest potrzebne jakieś pożywienie i picie przy takim wysiłku,więc dziwię się że strasznie co niektórzy są tak bardzo zacofani i zbulwersowani tym,że ktoś się domaga kawałka banana,pomarańcza lub gorącej herbaty,może niektórzy woleli by jezdziły karetki i zabierały do szpitala.
 

piotrek53
Autor: piotrek53, 2013-05-28, 21:23 napisał/-a:
LINK: http://piotrek53

Był to mój pierwszy Kierat przez duże K.Miałem zaszczyt pokonać trasę w towarzystwie niezwykłych biegaczy,a z wyniku jestem bardzo zadowolony.Przygoda niesamowita.Jednak medal pozostawia wiele do życzenia,aby przeczytać napis trzeba użyć lupy.Wskazane byłoby też wprowadzić kategorie wiekowe dla zawodników,którzy dotarli do METY.
Jednak za rok znów się pojawię ,bo jak już raz się zasmakuje tej ekstremy to nie da się inaczej.
 

DNI
POLECANE IMPREZY
14
XXXII Cross Świętojański im. Jana Marka
ZGŁ
14
VII Bieg Cichociemnych
ZGŁ
20
Wirtualny Bieg Świętojański
ZGŁ
21
Wirtualny Blue Run Toyota Jaworski FCGP
ZGŁ
21
XII Bieg Sokoła
ZGŁ
24
7 Bieg do źródeł
ZGŁ
28
XIII Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież
ZGŁ
31
20 Bieg na szczyt Pilska
ZGŁ
35
V Silesian Highland Marathon
ZGŁ
36
TriCity Trail
ZGŁ
36
IX Bieg Nowej Wsi
ZGŁ
42
2. Borowiacka Dycha
ZGŁ
42
Izerski Weekend Biegowy
ZGŁ
42
III Triathlon Sokoła
ZGŁ
42
IX Półmaraton o Puchar Grupy Cichy
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
Peepuck
21:58
minimalista
21:55
Darek Ł.
21:28
sosenka
21:25
stanlej
21:22
SerhiyUA
21:05
piotr72gd
21:02
entony52
20:45
kostekmar
20:29
dziesiatka
20:16
tadeusz.w
20:14
żiżi
20:13
Admin
19:33
Falko
19:23
marekpawelec
19:01
42.195
18:08
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |