Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

 Czytano: 4346 razy

 XXII Bieg Opalińskich
 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Pracowników Oświa...
Kategoria wydarzenia: 100-999 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:5.8/14

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Opalenicy

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


marcinpl88

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Opalenica

 Wielkopolskie
 Powiat nowotomyski
 gm.Opalenica

DATA  

 4-8-2013 (niedziela)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 661626676

E-MAIL  

 waf@onet.pl

STRONY WWW  

  ---

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

DodałPlik
jacko67
2013-07-12
regulamin.pdf
Admin
2013-06-18
regulamin.pdf - wycofany
  

WYNIKI   
Organizator
XXII Bieg Opalińskich

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Emilia P.
XXII Bieg Opalińskich...

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne galerie zdjęć odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukać dostępne w naszym serwisie galerie zdjęć skorzystaj z działu ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
eldorox
eldorox
rupej
rupej
RADAR
RADAR
marcinpl88
marcinpl88
slawcio1
slawcio1
ws
ws
happiness is easy
happiness
Mikkel
Mikkel
Ania W-R
Ania W-R
cac
cac
maciej:) jaś
maciej:) j
mostov
mostov
robo775
robo775


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
77
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
goldi73
goldi73
milu7
milu7

DODATKOWE INFORMACJE:
II zawody zaliczane do Grand Prix Powiatu Nowotomyskiego w biegach długodystansowych.

Finał Grand Prix – impreza przechodnia w pierwszej połowie listopada połączona z obchodami Święta Niepodległości – bieg na dystansie 5 km oraz uroczyste podsumowanie cyklu – w roku 2013 finał Grand Prix odbędzie się w lasach gminy Miedzichowo na terenie Schroniska Młodzieżowego w Bolewicku.

Uczestnikami cyklu Grand Prix są osoby powyżej 18 roku życia, które ukończą wszystkie biegi zaliczane do cyklu oraz wezmą udział i ukończą Bieg Finałowy o Grand Prix Powiatu Nowotomyskiego.

Klasyfikacja zawodników i zawodniczek prowadzona będzie w kategorii kobiet i mężczyzn oraz w kategoriach wiekowych: 18 – 45 lat oraz powyżej 45 lat.

Organizatorzy na podstawie uzyskanych czasów w poszczególnych biegach sporządzać będą ranking Grand Prix. W przypadku uzyskania jednakowego czasu o kolejności decyduje uzyskanie miejsca w Biegu Finałowym.

Udział w imprezach zaliczanych do cyklu Grand Prix zgodnie z regulaminami poszczególnych biegów, natomiast udział w Finale Grand Prix jest dla osób sklasyfikowanych bezpłatny.

Organizatorzy przewidują puchary dla zwycięzców, medale i koszulki biegowe dla wszystkich, którzy ukończą cykl imprez biegowych oraz cenne nagrody rzeczowe lub bony towarowe.Komentarze czytelników - 26podyskutuj o tym 


 

Bartosz_B
Autor: Bartosz_B, 2013-08-05, 15:17 napisał/-a:
A ja, przy tym całym organizacyjno - pomiarowo-czasowym zamieszaniu, przeżyłem jedną, z najsympatyczniejszych chwil w całej swojej startowej "karierze".

Gdzieś, w okolicy 5 - 6 km, "uczepiłem się" pewnej chyżo biegnącej Pani. Jakoś tak wyszło, że do zawodników z przodu trochę było, więc skorzystałem z okazji by z kimś wspólnie biec, w fajnym tempie. Chwilę przed metą oderwałem się jednak, by finishować już samemu. Jakież było moje zdziwienie, gdy chwilę po przekroczeniu linii mety podeszła do mnie owa biegaczka i spontanicznie, bardzo serdecznie podziękowała za wspólnie przebiegnięte kilometry (mam nadzieję, że czas był ok). Z czekającym przy linii mety mężem owej Pani przybiłem piątkę, komplementując tempo małżonki.

Kurcze, człowieka stale coś zaskakuje :)

No i może doczekam kiedyś chwili, że wspólnie z moją żoną przekroczę linię mety, która też, od niedawna, zakłada biegowe buty.

Pozdrawiam sympatyczną parę, chyba z Wolsztyna. Myślę, że gdyby więcej ludzi biegało świat byłby piękniejszy.
 

skrip
Autor: skrip, 2013-08-05, 18:58 napisał/-a:
no i szerszy kontekst się przydał, dziękuję.
 

emperz
Autor: emperz, 2013-08-05, 19:26 napisał/-a:
LINK: https://picasaweb.google.com/114425393069318916371

Niestety garsteczka fotek tym razem :P
Bateria nie wytrzymała presji czasu :D
 

czasnachip.pl
Autor: czasnachip.pl, 2013-08-05, 23:49 napisał/-a:
LINK: http://www.czasnachip.pl/wyniki.php?id=202

Tych z Państwa, którzy uczestniczą w cyklu imprez I Grand Prix Powiatu Nowotomyskiego (do tej pory biegi w Bolewicach i Opalenicy/Grodzisku Wlkp) zapraszam do zapoznania się z aktualizacją rankingu GP.
Odrębne umowy (nie związane z organizatorami Biegu Opalińskich) przewidują aktualizację GP w dniu następnym po biegu, lub w ciągu kilku dni, gdy dane będziemy musieli otrzymać z firmy trzeciej. Jeżeli w jakikolwiek sposób zostanie sformalizowana umowa z organizatorami Biegu Opalińskich to również jego pełne wyniki zostaną opublikowane na stronie. Dalsze "przepychanki" niczemu nie służą, czas wyciągnąć wnioski i dojść do jakiegoś porozumienia, co mam nadzieję nastąpi szybko. Z poważaniem, Marcin Hrymnak

http://www.czasnachip.pl/Zawody/I%20Grand%20Prix%20Powiatu%20Nowotomyskiego/2_Open.pdf
 

Kasia Natka
Autor: Kasia Natka, 2013-08-06, 00:15 napisał/-a:
Bartku! Bardzo dziękuję za miły komentarz! Niestety nie wszystko co napisałes jest prawdą... To nie Ty "uczepiłeś się" mnie a raczej ja Ciebie! To wielkie szczęście znależć na trasie bratnią duszę, która "dowiezie" cię w bardzo dobrym tempie do mety. Mi widac to szczęście sprzyjało. Nam kobietom szczególnie zależy na tym, aby nas panowie miło traktowali podczas wyścigów. Jest nas znacznie mniej i głównie w towarzystwie panów przychodzi nam przemierzać trasę.
Tak więc jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za miłe towarzystwo Bartku!!! I postaram się pamiętać o solidnej pracy rąk podczas startów;-) Mój kochany i niezwykle cierpliwy trener - mąż też mi często o tym przypomina...
Pozdrawiamy Ciebie i Twoją żonkę... Życzymy Wam miłych biegowych doznań...
A przy okazji chciałabym pozdrowić również wspaniałego Tadka z Wielenia, który podobnie jak Bartek przebiegl ze mną prawie cały półmaraton w Borui Kościelnej i nie pozwolił zwolnić na ostatnich kilometrach ciągle dopingując!
 

Andrzej S
Autor: Andrzej S, 2013-08-06, 03:56 napisał/-a:
Podczas startu stałem z Piotrem z tyłu i potwierdzam sytuacje z telefonem. W którym miejscu była w ogóle linia startu? Już dwa lata temu organizatorzy mieli kłopoty z zapisami uczestników i godzinnym opóźnieniem, niczego ich to nie nauczyło( o problemach z wodą nie wspomnę) .Opalenicki OSIR zachowuje się jak by ten bieg z wieloletnią tradycja był dla nich karą. Dlaczego w tym roku została zmieniona tradycyjna trasa ( w drugą stronę?)Firma pomiarowa sama wymyśliła te numery zwrotne bez nazwy biegu? Wątpię, myślę że to efekt tej najniższej ceny narzuconej przez organizatora. W zeszłym roku zostałem zaproszony przez OKB do omówienia nowej trasy Biegu Opalińskich związanej z utrudnieniami w związku z budową obwodnicy. Opracowaliśmy ciekawą trasę (2 pętle ulicami miasta)niestety podobno nie można zamknąć miasta(nie było by dużych utrudnień)Inne miasta na całym świecie jakoś można( w sumie to 60-90 min). Dla promocji Opalenicy i dla kibiców( meta-start na rynku) było by to chyba o wiele lepsze niż biegi przez las .Impreza się odbyła, można odfajkować ale może lepiej gdyby organizacją zajęły się osoby które to kochają i czują klimat biegów? Dostałem meila od firmy czasnachip z czasami oraz klasyfikacją GP więc chyba maja wyniki, a ogłoszenie ich na stronie biegu to kwestia jakiś wewnętrznych rozliczeń z organizatorem . Za całokształt imprezy odpowiada ORGANIZATOR
 

Autor: Remi17, 2013-08-06, 09:44 napisał/-a:
Konkurs naprawdę nie był zły, pogoda była super(lepszej już być nie mogło). Organizacja zawiodła tylko samym pomiarem czasu, na co już dawno się uodporniłem - sam mierzę sobie czas. Łatwo było się zapisać, niska opłata startowa, łatwo dojechać, po biegu posiłek. Nie było nic o losowaniu nagród więc nie czekałem na dekoracje z racji, że na pewno nie załapałem się na żadne podium. Dla mnie wszystko ok, wszystko co ujęte w regulaminie spełnione, więc nie narzekam.
 

jojtiki
Autor: jojtiki, 2013-08-06, 11:59 napisał/-a:
Szkoda, że na mnie bateria się skończyła (zdj. 44), bo obok siedział w czerwonej koszulce sympatyczny, wspominany wyżej Bartosz_B
 

henryk_r
Autor: henryk_r, 2013-08-06, 23:10 napisał/-a:
No to miałeś szczęście z tym ostatnim zdjęciem ... a ja też tam byłem blisko :)
Witam brata na maratonach!
 

czasnachip.pl
Autor: czasnachip.pl, 2013-08-08, 13:23 napisał/-a:
LINK: http://www.czasnachip.pl/wyniki.php?id=5

Doszło do porozumienia z organizatorem.
Wyniki oraz oświadczenie w sprawie biegu dostępne na stronie.
 

DNI
POLECANE IMPREZY
15
XXXII Cross Świętojański im. Jana Marka
ZGŁ
15
VII Bieg Cichociemnych
ZGŁ
21
Wirtualny Bieg Świętojański
ZGŁ
22
Wirtualny Blue Run Toyota Jaworski FCGP
ZGŁ
22
XII Bieg Sokoła
ZGŁ
25
7 Bieg do źródeł
ZGŁ
29
XIII Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież
ZGŁ
32
20 Bieg na szczyt Pilska
ZGŁ
36
V Silesian Highland Marathon
ZGŁ
37
TriCity Trail
ZGŁ
37
IX Bieg Nowej Wsi
ZGŁ
43
2. Borowiacka Dycha
ZGŁ
43
Izerski Weekend Biegowy
ZGŁ
43
III Triathlon Sokoła
ZGŁ
43
IX Półmaraton o Puchar Grupy Cichy
ZGŁ

pokaż następne Ostatnio zalogowani
Darek Ł.
10:54
njubit
10:54
Oleumik
10:48
markwi
10:34
Jarek42
10:31
Admin
10:26
proch
10:07
lechu93
10:06
p5ychol
10:05
Leno
09:42
ZBYSZEK1970
09:02
pckmyslowice
08:57
tomasso023
08:44
42.195
08:32
fit_ania
08:27
OSiR Władysławowo
08:18
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |