wpisu:

Publiczny
Zakończenie DLB, czyli cud nad Dziwn± (czytano: 950 razy)

Zakończenie DLB, czyli cud nad Dziwn±

Kiedy¶ był cud nad Wisł±, teraz stał się cud nad Dziwn±. Dziwnowska Liga Biegowa zakończona, a ja zdobyłem 1 miejsce w kategorii M60. To wła¶nie ten cud. Przecież ze Zdzi¶kiem z tego samego rocznika stale przegrywałem, to sk±d to pierwsze miejsce? Ano Zdzisiek jest tak dobry, że zdobył drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej, a nagrody się nie dubluj±. Zupełnie byłem zaskoczony i jednocze¶nie zadowolony, no bo za pierwsze miejsce był puchar, a za następne już nie. Dostałem jeszcze, tak ja wszyscy ci, którzy zaliczyli DLB, medal i jak zawsze dyplom w antyramie. No i jeszcze koszulka i z losowania bidon softflask.

Ładna pogoda nie dotrwała do drugiej połowy listopada, więc było zimno, padał ¶nieg z deszczem. Oczywi¶cie pojechałem rowerem na zakończenie. Nie było daleko, bo tylko 7 kilometrów. Tylko, że pracowałem w nocy i rano przejechałem do domu 14 km. Marena Wellnes @ Spa znowu nas ugo¶ciła. Nie biegłem biegu towarzyskiego i od razu przyjechałem na rozdanie nagród. Miło było, ale się skończyło. Do następnego roku.

7. Dorota Kowalska 4:09:16

Do 5 miejsca zabrakło niewiele. Przegrałem je na półmaratonie, tak zreszt± jak i 4 miejsce, czyli 3 w ogólnej klasyfikacji mężczyzn. Z Weronik± biegali¶my na równi, ale też półmaraton zadecydował, że była lepsza.

W sumie to były nieplanowane biegi, przynajmniej na pocz±tku roku. Pierwsze 7 biegów nie biegałem. Ale jednak mimo bardzo dużej dawki biegowej w biegach do pracy, pomy¶lałem, że znajdę jeszcze siły na DLB. Znalazłem.

Co by było, gdybym utrzymał formę z poprzedniego roku? Uzyskałem wtedy na 6 dystansach czas 3:38:32, plus nowy dystans - 17:23, co daje w sumie 3:55:55. Ze Zdzi¶kiem bym nie wygrał. Dobry jest - za dobry dla mnie.