ETAP VI NA LETNIE GÓRSKIE BIEGI 04.06.2018-12.08.2018
VIb NA PÓŁMARATON KORBIELÓW PILSKO 23.06.2018-08.07.2018
VIc NA BIEG NA WIELKˇ SOWĘ 09.07.2018-12.08.2018

19.06.2018
16.06 po Treningu Wizyta na Krańcu Biegu Ursynowa
17.06 Makowska Piętnastka, miało być spokojne wybieganie a wyszedł Bieg Narastaj±cej Prędko¶ci
18.06 Obijałem się i Ogl±dałem Mecze ale no nawet czekanie aż komu¶ uda się strzelić gola, kto wygra, kto może skończy remisem, czasami lepiej że poszedłem robić cos innego niż zanudzić się czekaniem na zmianę wyniku. 3 Rywalizacje 115 minut czy tam 110 minut z przerw±.

TRENING DZI¦
Zaczynam po ćwiczeniach od 04:45 i rozbieganie 15 minut jak zawsze a potem interwały zacz±łem jedn± serię, dałem rade do końca przez 27 minut z 60s przerwami, choć padałem już jak zacz±łem, skończyłem drugi kawałek interwałowy i jak skończyłem interwały, to tylko kawałek bo serie było róznominutowe w tej jednej serii, dalej nie poddałem się, zacz±łem drug± serię i też w trakcie dwuminutówek kasłanie od brudu powietrza heh, ale nie poddaje się robię cała serię 2 do końca. Pff rozbiegania 2x 00:15:30 powiedzmy i 53 Minuty Po¶więcone na Interwały z Przerwami wykonywane naokr±gło na pętli 1060m Skarpa Stare Kabaty
STARE KABATY-Podgrzybków-Rzekotki-Nowoursynowska Boczna-Rosnowskiego-G±sek-STARE KABATY

Po wszystkim wracam i odpoczywam.
Jutro jeszcze Jedna Seria i W Czwartek Odpoczynek albo Spokojne Wybieganie. Nie zamierzam się wykończyć a Wytrenować Porz±dnie. Cel Pokonać Półmaraton Nocny w Piotrkowie Trybunalskim w cało¶ci w 01:18:00 lub Szybciej, porównanie do Lisieckiego Półmaratonu a strój już gotowy, buty będ± gotowe jutro i pojutrze. Wiadomo nie może być!! takiej wpadki dojazdowej jak rok temu przy Galerii Mokotów!!! Patrz Wpis w Blogu Ja0306 na MaratonachPolskich z 23.06.2017
Sobota 23.06.2018 z Jakim¶ ParkRUN jeszcze nie wiem gdzie bo wszystko między Piotrkowem Trybunalskim a Warszaw± wchodzi w Bieg. W Niedziele EXTRAmalne Wyzwanie 14km Sochaczewskiego Biegu Cichociemnych!!!

No nie wiem jakim cudem ale spoko wstałem 04:00-04:05 po jednym ¶nie o Warszawskim Służewiu, pobliże przystanków Bełdan dookoła. Po pobudce my¶lałem o tym jak GLOBI zamieniał się w Championa i w Carrefour. W Lipcu zeszłego roku widziałem jeden sklep z nazw± GLOBI w Lęborku, ooo.
02.07.2017, poszukaj wpisu w Blogu ja0306 na MaratonachPolskich.