WIZYTÓWKA  GALERIA [46]  PRZYJAC. [9]   BLOG   STARTY   KIBIC

2018-05-25

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
25.05.2018 No 3 Dłuższe Interwały, nawet jak jest wymuszona przerwa i my¶li o Sobocie (czytano: 340 razy)

WELKI TRENING T45 2018
ETAP V NA URODZINOWE 10KM
NOCNA WYSZKOWSKA DYCHA!!!
25.05.2018

Dzisiaj Finalizacja Rozporz±dzenia Ochrony Danych Osobowych FRODO Nadszedł. Poza tym Moja Siostra ma już 24 Lata.
Dobra, teraz o Treningu, miało być wybieganie ale jednak wczorajsze nieudane bo tylko 3 z 5 Interwałów w tym 3 kiepski dawały rozmy¶lać czy robić wybieganie, czy rewanż za niezrobione Interwały. Tak Trening Nadal jest Nakierowany pod Piaseczyńsk± Pi±tkę i Nocn± Wyszkowsk± Dychę, pogoda z samego rana chyba jest taka jak wieczorem?
Nie było dzisiaj ciężkich nóg jak po zjedzeniu chałki zapewne wczoraj, ok to wykonałem pierwszy interwał po pokonaniu najpierw 1920/1930m w 00:08:30 i po 15 Minutach 3,45km
No i super, kierunek wczoraj i dzi¶ odwrotny do Trasy ParkRUN.
1750m pokonywane w 00:05:55-00:06;00, na przerwach 60s.
Ok jest dobrze, ale po pierwszym interwale szybko¶ć 90s na 430m i przerwa, opóĽnienie. No i 6 minut dłużej ale uparłem się i Interwały dwa kolejne zrobiłem pełne, utrzymuj±c Poziom, no a zakończone kaszlem jak we wtorek i powrót po minucie przerwy postojowo jak poprzednio i biegnę, trasa wyprostowana, 2,5km w 00:10:05. Teraz pora na Porz±dny Odpoczynek!
nie wiem co jutro wyjdzie we wsi na 10,1km a ech tam ale wiem że musze na 15:00-16:00 dotrzeć do Piaseczna i 18:00 START!
Uczestniczę bo opłaciłem choć nie wiem na co mi ta pokusa, chyba nic nie wygram, bo nie ma Kategorii Wiekowych 16-29 i 30-39 Panów i Pań ale dobra tam, będę się ¶pieszył do Piaseczna z owej wsi po 10km Biegu Szybkim.
Czas Lepszy od zeszłorocznego będzie satysfakcj±!
A w Piasecznie chcę Pokonać Barierę 00:16:30 na 5km Pokonać 5km Szybciej niż pierwsz± połowę Trasy Maniacka Dziesi±tka co było SZALONYM RYZYKIEM!