Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     Portal MaratonyPolskie.PL jest najstarszym, nieprzerwanie funkcjonującym Polskim wydawnictwem elektronicznym poświęconym tematyce biegów. Na rynku pojawiliśmy się w grudniu 1999 roku, a więc jeszcze w ubiegłym stuleciu :-)

Funkcjonujemy na styku sympatyków biegania i organizatorów imprez biegowych. Naszą misją jest dostarczania rzetelnych oraz wyczerpujących informacji na temat świata biegów - imprez, wydarzeń, produktów, akcji społecznych.

Portal MaratonyPolskie.PL jest liderem rynku w segmencie elektronicznych mediów biegowych. Miesięcznie notujemy średnio 100-130 tysięcy wizyt emitując jednocześnie dziennie 80-130 tysięcy podstron. Czas średni spędzany dziennie przez statystycznego czytelnika w portalu to 15 minut, co plasuje nas wysoko w rankingach lojalnościowych wydawnictw elektronicznych.

Pozycję lidera na rynku zawdzięczamy szeregowi realizowanych unikalnych projektów: Kalendarz Biegów, Internetowa Społeczność Sportowa, Certyfikaty Złoty Bieg, Rankingi Zawodów i Zawodników, Klub 100, Pamiętniki Sportowe, Galerie Zdjęć, Galerie czytelników, Baza Wyników, Archiwum czy Mapa Biegowego Internetu.

Odrębną wartą wyróżnienia inicjatywą jest MaratonyPolskie.PL TEAM - uruchomiona pod koniec 2007 roku formuła klubu biegowego dostępnego dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, poziom sportowy czy aktywność startową. W ciągu zaledwie roku klub rozrósł się do grupy 120 osób, które startowały w blisko 400 zawodach150 razy stając na różnych szczeblach podium !!!

Dzięki elastyczności oraz indywidualnemu traktowaniu każdego klienta zrealizowaliśmy szereg kampanii reklamowych największych i najbardziej znanych imprez biegowych, stając się ich stałymi, wieloletnimi partnerami medialnymi. W roku 2009 portal MaratonyPolskie.PL był oficjalnym Patronem Medialnym ponad 120 imprez sportowych, w tym największych:

    - Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn i Kobiet w Dębnie,
    - Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Mężczyzn i Kobiet w Pile,
    - Mistrzostwa Polski Weteranów w Maratonie, Lębork,
    - Maraton Poznański,
    - Maraton Toruński,
    - Cracovia Maraton,
    - Łódz Maraton,
    - Maraton Wrocławski,
    - Maraton Nocny w Gdyni,
    - Maraton Solidarności w Gdańsku,
    - Półmaraton Poznański,
    - Półmaraton 4Energy w Katowicach,
    - Półmaraton Jurajski w Rudawie,
    - Półmaraton świętych Mikołajów w Toruniu,
    - Półmaraton Wiązowski,
    - Bieg św. Dominika w Gdańsku,
    - Bieg o Puchar Chomiczówki w Warszawie,


MaratonyPolskie.PL to nie tylko internet - jesteśmy organizatorem Biegu Katorżnika oraz Mistrzostw Polski w Biegu Tyłem.

 Ostatnio zalogowani
Virtual Run Polska
20:55
przedpel
20:52
maste
20:51
norbert87
20:46
gpnowak
20:43
zulek
20:37
szan72
20:34
Daniel Wosik
20:32
Stasiu
20:23
teddymk
20:20
kubawsw
20:20
Avless
20:18
Jarosław Szajewski
20:17
Admin
20:15
markwi
20:14
LordMarc
20:07
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |