Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

Suwałki, 04 stycznia 2023, 08:00, 905/715643Organizator
Stacja Pogodne Suwałki zaprasza do udziału w zimowej mocnej piątce!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA ORGANIZATORA
LINK 2: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 3: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 4: SUWALSKI ZLOT MORSÓW
LINK 5: ARCHIWUM: SUWAłKI      

Stacja Pogodne Suwałki to impreza cykliczna, której dla większości mieszkańców północno-wschodniej Polski nie trzeba przedstawiać. Edycja 2023 to kolejna odsłona wydarzenia, które rokrocznie przyciąga na "polski biegun zimna" amatorów zimowego szaleństwa. W końcówce stycznia spotkamy się nad suwalskim Zalewem Arkadia na prawdziwym Festiwalu Ludzi Północy.

Co nas czeka tym razem? Pierwszy w 2023 roku w Pogodnych Suwałkach - ale także w całym regionie - oficjalny bieg na dystansie 5 km „Zimowa Piątka”. A skoro trwa zimowy karnawał, dlaczego nie zamienić stroju sportowego w strój karnawałowy?

OPŁATY STARTOWE: Zimowa Piątka

 
10 pln

20 pln

 
 
Karnawałowy Bieg dla Dzieci

Zimowa Piątka
oraz
Nordic Walking
 

Limit uczestników: 300 osób
 
Osoby, które ukończyły 60 rok życia podlegają zwolnieniu z opłaty startowej.

W poprzednich edycjach Zimowej Piątki, na polskim biegunie zimna gościło wiele wspaniałych postaci: piratów, kultowe Minionki, jaskiniowców, eskimosów, Batmana, Jamesa Bonda, a nawet Johna Lennona. Kto w Suwałkach pobiegnie tym razem? To już zależy tylko i wyłącznie od Was - uczestników nadchodzącego wydarzenia. Organizatorzy mogą zapewnić jedno: najciekawsze stylizacje: męskie, damskie oraz dziecięce zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami!

Trasa biegu głównego składać się będzie z trzech okrążeń wokół Zalewu Arkadia, a wystartujemy drugiego dnia festiwalu o godzinie 14:15. Najmłodsze grono biegaczy weźmie udział w Karnawałowym Biegu dla Dzieci na dystansie 650 metrów wokół zlokalizowanej nieopodal Beach Areny. Zimowy Marsz Nordic Walking to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Kijkarze wyruszą wspólnie z uczestnikami biegu głównego, a do pokonania będą mieli dystans 1,75 km.

Co więcej, pierwsze 150 osób, które zapiszą się, opłacą swój pakiet startowy i wezmą udział w biegu/marszu, oprócz wyjątkowego medalu otrzymają chustę wielofunkcyjną z serii „Suwałki – 42ºC”. Taki gadżet będzie rewelacyjnym uzupełnieniem dobrze znanej i rozpoznawalnej czapki.

Choć zapewne bieganie interesuje nas wszystkich najbardziej, Stacja Pogodne Suwałki ma do zaoferowania o wiele więcej. Dokładnie 29 stycznia odbędzie się wielkie suwalskie morsowanie. I Suwalski Zlot Morsów rozpocznie się przy Centrum Handlowym PLAZA, spod którego w karnawałowych rytmach wyruszy parada morsów. Plaża nad Zalewem Arkadia zamieni się w zimowe SPA. Pojawią się balie, mobilne sauny, leżaki z kocami a także gorące latynoskie rytmy, które sprawią, że tego dnia Zalew Arkadia będzie przypominał karnawałową fiestę.

Nad Zalewem Arkadia pojawi się również aromat przepysznej zimowej kuchni, której potrawy z pewnością przypadną do gustu uczestnikom wydarzenia.

Zarezerwujcie czas na spotkanie z podróżnikami z krwi i kości! W razie sprzyjających warunków atmosferycznych, radzimy mieć w gotowości narty biegowe. Nie zabraknie oprawy muzycznej w wykonaniu DJ’a – przecież festiwal z prawdziwego zdarzenia bez oprawy muzycznej nie może się odbyć! Ale zanim to wszystko nastąpi, czeka nas jeszcze najzimniejszy mecz piłki nożnej w Polsce. „Suwalski Katar – na zdrowie!” to coś o wiele więcej niż kopanie futbolówki w stronę bramki przeciwnika.

W tym samym czasie będziemy świętować 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poprzednia edycja wydarzenia potwierdziła fakt, że połączenie obydwu wydarzeń przynosi obopólne korzyści. Obecność obowiązkowa!

Więcej na stronie internetowej www.osir.suwalki.pl

Zapisać się na Suwalski Zlot Morsów możecie TUTAJWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2023-01-31 - Stacja Pogodne Suwałki - święto zimy na ...
  2023-01-23 - Stacja Pogodne Suwałki 2023 oczekuje na ...Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Admin

Autor: Admin, 2023-01-03, 15:31 napisał/-a:
W imieniu organizatorów zapraszamy do zapoznania się z programem festiwalu i do przyjazdu oraz startu w Suwałkach.

 


 Ostatnio zalogowani
gadom1990
17:03
Tumael
16:58
Leonidas1974
16:51
biegacz54
16:31
Beata72
16:29
eldorox
16:11
Pieczarix
16:05
Renata GRABSKA
15:44
sobmar
15:39
herrmin
15:22
henrykchudy
15:14
mariuszkurlej1968@gmail.c
15:11
Admin
14:54
ojek
14:48
El Aktywny
14:43
Januszz
14:05
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |