Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

   

06 pazdziernika 2020, 14:48, 1461/313145
Admin
Michał
Walczewski
Siedem Cudów Świata: Piramida Cheopsa

LINK 1: ZAPISZ SIĘ DO WYZWANIA      

Miło Nam poinformować, że pierwszy medal naszej wirtualnej serii pt. "Siedem Cudów Świata" właśnie przywędrował do naszych magazynów! Możemy więc przedstawić Wam go już w rzeczywistej a nie wirtualnej formie!

W tym tygodniu zostaną wysłane medale do tych wszystkich, którzy zamówili pojedynczy egzemplarz medalu. Do Waszych rąk przesyłki powinny trafić na początku przyszłego tygodnia.

Z tymi z Was, którzy zamówili od razu całą serię, będziemy kontaktować się mailowo w przyszłym tygodniu celem zebrania danych do grawerek od razu do dwóch medali: Piramidy Cheopsa oraz Wiszących Ogrodów Semiramidy. Zgodnie z umową medale będą do Was wysyłane w paczkach po dwa. Dlatego też przypominamy o realizacji postawionych przed sobą celów!


Kliknij aby powiększyć

Przypominamy:

Siedem Cudów Świata to seria pamiątkowych medali które zdobyć możecie stawiając sobie samodzielnie biegowe cele. Nie ważne jaki dystans, gdzie i kiedy zaplanujecie pokonać: liczy się tylko Wasza wyobraźnia. Uzupełnieniem medalu jest pamiątkowa GRAWERKA którą znajdziecie na odwrocie swojego medalu. Zawiera ona Wasze imię i nazwisko, datę, miejsce, dystans oraz rezultat wyzwania.

Przykładowo: możesz zdecydować się ukończyć siedem biegów na dystansie 10 km w swoim ulubionym parku w którym trenujesz na co dzień. Możesz także pobiec maraton, lub półmaraton. Może to być dowolna kombinacja. Tylko od Ciebie zależy co znajdzie się na Twojej pamiątkowej grawerce!

ZAREJESTRUJ SIĘ


Masz dość plastikowych, tandetnych wirtualnych medali? Gwarantujemy: te pamiątki zostaną z Wami na zawsze :-)

Koszt pojedynczego medalu to 64 pln. Cena całej zamówionej jednocześnie serii składającej się z siedmiu wyzwań i medali to 349 pln (czyli 49 pln za sztukę - koszt porównywalny z innymi wirtualnymi wyzwaniami oferującymi proste, ekonomiczne medale)

Cena zawiera już koszt wysyłki. W przypadku całej serii wysyłka realizowana jest po odpowiednio dwóch, czterech i siedmiu startach.


Kliknij aby powiększyć


Kliknij aby powiększyćKomentarze czytelników - 4podyskutuj o tym 
 

Admin

Autor: Admin, 2020-10-06, 15:12 napisał/-a:
Jeżeli macie jakiekolwiek pytania odnośnie serii - służę odpowiedziami. Zdaję sobie sprawę, że mamy prawie miesięczną "obsuwkę" z terminami, ale medal w produkcji okazał się dużo bardziej skomplikowany niż przewidzieliśmy.

Myślę jednak, że efekt jednak wart jest czekania :-)

 

arrek777

Autor: arrek777, 2020-10-06, 20:09 napisał/-a:
jestem zaś ciekaw czemu akurat na zawody np maratonu czy 1-2 maratonu nie robią takich pięknych medali .Możliwe że wynikło by z tego ze produkcja 250 tys to czas oczekiwania by był ok 5 lat .masowa produkcja jest szybsza .Plstikowy medal maratonu Pokoju jest skansenem muzealnym .Ale jak byśmy patrzyli na taki medal gdyby go nam wręczono na zawodach mowa już o tym nowym medalu .Paweł Mej pokazał medal z N Jorku ale coż np, medal z Krakowa mi się lepjej podoba .

 

Admin

Autor: Admin, 2020-10-07, 08:25 napisał/-a:
Zazwyczaj z medalami na prawdziwych biegach jest tak, że są one realizacją pewnych założeń tematycznych a ich kształt i wygląd podlegają ograniczeniom - np. muszą być związane z danym miastem lub wydarzeniem.

W naszym przypadku możemy popuścić wodze wyobraźni, i podejść do projektu w sposób dowolny. No i koszt produkcji nie musi mieścić się w kilkunastu lub jak czasem bywa - w kilku pln.

 

Ryszard N.

Autor: Ryszard N., 2020-10-07, 10:59 napisał/-a:
Michał w znakomitej większości przypadków, medal z Polskich imprez biegowych są emanacją bezguścia i braku pomysłu. Zawsze w tle są gdzieś pieniądze. Należało by zlecić komuś opracowanie wizji plastyczne, zapłacić za to. Jest lepiej bo jak ja zaczynałem biegać to były plastikowe medale ze sklepu z pamiątkami. Nawet uwzględniając kontekst, tak historyczny, lub podkreślający lokalną tradycję, można zrobić coś interesującego. Spadek zainteresowania biegami, być może spowoduje to, że w walce o klienta będzie trzeba zrobić coś więcej niż robiono w latach biegowej prosperity.

 
 Ostatnio zalogowani
drAngla
23:49
Admin
23:40
Lektor443
23:22
Ty-Krys
23:21
maste
22:22
p5ychol
22:17
kos 88
22:14
Kejtalke
22:13
Citos
22:08
kornik
21:45
chris_cros
21:45
marswi60
21:36
Krzysztof-Oknobur
21:20
kiził
21:02
Struś Emu
20:48
grappa6
20:27
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |