Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

    

29 maja 2020, 08:27, 1682/279387Krzysztof Druszcz
Ruszyły Biegowe Ustawki !!

LINK 1: ZOBACZ WIĘCEJ NA FACEBOOK      

Wirtualne bieganie bez rywalizacji, bez choćby odrobiny adrenaliny?!?!... To już przeszło¶ć! Zapraszamy na wirtualne pojedynki grup biegowych, czyli BIEGOWE USTAWKI!

Na czym polega BIEGOWA USTAWKA? Dowolna grupa biegaczy, i nie tylko, wyzywa inn± grupę biegow± na pojedynek, tzw. Ustawkę. Ustalaj± dystans i termin pojedynku i… pozostaje już tylko mobilizować zwolenników swoich drużyn do startu i do boju!

Kto może rywalizować? Każdy! Czy będ± walczyć mieszkańcy Warszawy z mieszkańcami Wrocławia, czy Biegacze z Traitlonistami, czy sympatycy Samochodów z sympatykami Motorów, czy Legia Warszawa z Wisł± Kraków… Spełnimy każde wyzwanie! Nie ma żadnych granic w pojedynkach… Oczywi¶cie dopuszczalny jest start zawodników sympatyzuj±cych w ekipach.

Na pojedynek mamy jeden dzień, nie więcej i nie mniej. Chyba, że pojawi± się pojedynki Ultramaratończyków, to oczywi¶cie dostosujemy odpowiednio przedział czasowy. Każdy zawodnik rejestruje swój bieg urz±dzeniem do pomiaru czasu (zegarek, telefon, itp.), a po jego zakończeniu wprowadza swój czas wraz z plikiem graficznym potwierdzaj±cym przebycie dystansu w okre¶lonym czasie na panelu konkretnej Ustawki Biegowej.

Wygrywa ta drużyna, której ¶redni czas będzie lepszy! ¦redni czas drużyny to ¶redni czas konkretnej liczby zawodników. Liczba ta wynosi 80% mniej licznej drużyny. Zawodnicy zwycięskiej drużyny otrzymaj± Złote Medale, a przegrani Srebrne Medale. Na każdym medalu będzie możliwo¶ć wygrawerowania swoich danych z uzyskanym czasem. Zawodnikom, którym medale nie s± potrzebne do rywalizacji, również umożliwiamy (za mniejsz± opłat± startow±) pomaganie swojej ulubionej drużynie i start w Ustawce!

Przeczytaj pełny REGULAMIN

Aby zachęcić, zmotywować i uatrakcyjnić Biegow± Ustawkę, w każdym ponad stuosobowym pojedynku będzie można wygrać ŁUP! warty co najmniej 100 zł! Pula ŁUP!-u będzie się zwiększać wraz z liczebno¶ci± Ustawki. ŁUP! będzie przekazany w formie bonu do Decathlonu. To nie wszystko! W zwi±zku z tym, że biegacze lubi± pomagać, wesprzemy chore osoby do 21 roku życia - z każdego zakupionego pakietu startowego przekażemy 1 zł na Fundację Jakuba Błaszczykowskiego LUDZKI GEST.

Liczymy na Wasz udział!

Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Guma1982

Autor: Guma1982, 2020-05-29, 16:53 napisał/-a:
A co z Arystokratycznymii Ustawkamii Jeden na Jeden Co z Indywidualizmem W tym miejscu pewno Taka Partia polityczna jak Unia Politykii Realnej ( Lub Konfederacja) mogła by się wypowiedzieć że to zabijanie Ducha Indywidualizmu Czylii Tworzenie tak zwanych Komun Grupowych A gdzie Samodzielno¶ć Biegowa Dawniej były Sekty typowo Ekonomiczne to Mi Wyglada na Tworzenie się Sekt Biegowych A jeżelii Mi Osobi¶cie kto¶ chec zarzucić Egocentryzm Czy tam Egoizm że niby nie biegam w jakiejkolwiek Grupie to piszę AZS Uniwersytet Rzeszowskii mógłbym też biegać w Grupie ŁódĽ Kocha Sport (w skrócie ŁKS) Ale nie interesuje mnie Takii Cosmopolityzm Biegowy

 


 Ostatnio zalogowani
Januszz
09:34
gawon
09:31
gall
09:31
marianzielonka
09:20
biegus.pl
09:18
wielepiej
09:06
M1chaLL
08:55
TieM
08:51
emka64
08:45
Krzysztof-Oknobur
08:43
Łukasz S.
08:43
dudi1233
08:41
platat
08:33
fit_ania
08:23
kasjer
08:22
kostekmar
08:19
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |