Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

Warszawa, 11 kwietnia 2019, 06:00, 598/195784Sport Evolution
Bieg Dookoła ZOO: w grupie siła i wyzwanie dla przebierańców

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA - 15 KM
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: WARSZAWANajliczniejszy zespół, najszybsza drużyna czy największa wpłata na rzecz Fundacji PANDA? Ruszyło Wyzwanie Zespołowe dla uczestników Biegu Dookoła ZOO, którego głównym wyznacznikiem jest dobra zabawa w większym gronie. Ale to nie koniec atrakcji. Nagrodzeni przez sponsora, firmę Decathlon, zostan± także najbardziej kreatywni biegacze, którzy zaskocz± organizatorów swoimi strojami.

Nic tak nie motywuje do wysiłku fizycznego, jak grupa wspólnie ćwicz±cych osób. Doskonale wiedz± o tym biegacze, którzy chętnie zrzeszaj± się w lokalnych grupach biegowych, teamach czy klubach biegacza. Organizatorzy warszawskiego Biegu Dookoła ZOO wła¶nie do takich grup kieruj± swoj± now± inicjatywę – Wyzwanie Zespołowe:

- Nagrodzimy zespoły najbardziej liczne, najszybsze oraz najbardziej hojne dla podopiecznych Fundacji PANDA – mówi Ewa Paciorek, rzecznik prasowy imprezy – Zgodnie z regulaminem akcji, do rywalizacji mog± przyst±pić zarówno osoby już zarejestrowane, jak i te, które dopiero my¶l± o starcie w naszym biegu. W trakcie rejestracji należy jedynie zaznaczyć „Team Challenge" i wpisać nazwę zespołu w polu „Klub", A potem... oczywi¶cie trenować. Najlepiej w grupie! – dodaje.

OPŁATY STARTOWE: Bieg dookoła ZOO

 
100 pln

 
 
przez cały okres
trwania zapisów
 

Limit uczestników: 5000 (5+10 km)
 

Na tym nie koniec atrakcji. Sponsor imprezy, firma Decathlon, nagrodzi bowiem zawodników w najbardziej kreatywnych i zaskakuj±cych przebraniach. Do wygrania będ± 3 Karty Podarunkowe Decathlon o warto¶ci 100 PLN każda.

Bieg Dookoła ZOO odbędzie się 27 kwietnia. Zawodnicy maj± do wyboru dystans 5km lub 10km, a znaczna cze¶ć trasy prowadzi alejkami Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Imprezie towarzysz± biegi dziecięce na kilku dystansach, które odbęd± się w Parku Praskim. Rejestracja na biegi najmłodszych została już jednak zamknięta z powodu wyczerpania limitu miejsc.

W skład pakietu startowego Biegu Dookoła ZOO wchodz±: numer startowy z chipem do pomiaru czasu, pami±tkowy medal z motywem zwierzęcym, koszulka techniczna Kalenji oraz torba ekologiczna z grafik± biegu. Zawodnicy otrzymaj± też wodę Cisowianka i baton energetyczny Bakal Sport, kupon zniżkowy do Multikina oraz voucher na pływalnię DOSiR Praga Północ. Co więcej, każdy uczestnik imprezy za okazaniem numeru startowego będzie miał również możliwo¶ć bezpłatnego zwiedzania ZOO po zakończeniu zmagań sportowych.

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w dniach 23-26 kwietnia w wybranych sklepach Decathlon na terenie Warszawy: Decathlon Reduta, Decathlon Ostrobramska, Decathlon Bemowo oraz Decathlon Piaseczno. Zawodnicy spoza Warszawy będ± mogli odebrać pakiety startowe w dniu zawodów.

Zapisy i więcej informacji o Biegu Dookoła ZOO na stronie www.biegzoo.pl oraz facebook.com/biegzooWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2019-01-02 - Bieg Dookoła Zoo: start zapisów dzi¶ o g...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację


 Ostatnio zalogowani
robbie
20:54
roberp
20:54
rosik
20:50
ronan51
20:48
tomasso023
20:47
drAngla
20:41
raving
20:40
kakaa73
20:33
entony52
20:29
andrew885
20:28
janusz2602
20:25
njubit
20:20
Rehabilitant
20:13
runner
20:09
damian.cabaj
20:07
runrunrun
20:05
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |