Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

Poznań, 11 pazdziernika 2018, 07:11, 636/192341Martyna Jońca
Ruszyły zapisy na Survival Race 2019!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA CYKLU
LINK 2: ARCHIWUM: POZNAń
LINK 3: ARCHIWUM: WROCłAW      Survival Race po raz szósty zaprasza na miejski bieg z przeszkodami! Kiedy i gdzie? 1-2 czerwca 2019 w Poznaniu 14-15 września 2019 we Wrocławiu.

Za nami pierwsze pięciolecie działalności SR. Pięć lat, w których obserwowaliśmy rozwój biegów z przeszkodami, ale też rozwój zdrowego trybu życia wielu z Was - jesteśmy dumni, że mogliśmy dołożyć do tego swoją cegiełkę! Od 2014 roku na trasach Survival Race w szranki z własnymi słabościami stanęło ponad 60 tysięcy ludzi! Biegów z przeszkodami zaczęli doświadczać z nami, również najmłodsi sportowcy, czyli trzyletnie survivalowe krasnale!

Mamy za sobą pięć lat fantastycznych emocji, sukcesów, osobistych zwycięstw, ale też błędów, pomyłek i ciężkich prób pokonywania własnych ograniczeń. Tak jak nasi uczestnicy - nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę, by dać z siebie jak najwięcej. Uczymy się, analizujemy i ciągle gonimy za perfekcją - dzięki biegaczom z roku na rok stajemy się coraz silniejsi, bardziej zmotywowani i z większym powerem wkraczamy w kolejny sezon!

Organizując poprzednią edycją, złożyliśmy obietnicę - nowe trasy, nowe przeszkody, nowe atrakcje i jeszcze więcej emocji - większość uczestników twierdzi, że się udało, a za nami najlepszy sezon Survival Race! Nie mogliśmy marzyć o lepszej motywacji na następne pięć lat - kolejny, szósty sezon to nowa historia, którą chcemy razem z Wami napisać, to kolejna obietnica, którą chcemy Wam złożyć. Jesteśmy gotowi dać z siebie wszystko, aby tegoroczne edycje w Poznaniu i Wrocławiu przyniosły jeszcze więcej niezapomnianych emocji i kolejną szansę sprawdzenia swoich możliwości!

2019 rok będzie należał do Superbohaterów - do każdego, kto podejmie walkę i zmierzy się z innymi, jednocześnie wspierając się i wzajemnie pomagając - bo cała survivalowa rodzina ma wspólny cel! Do każdego kto swoim heroizmem, wysiłkiem i wytrwałością pokaże innym, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Nie ma lepszej wizytówki dla ciężkiej pracy i wyrzeczeń niż nasze ciało - to na nim odzwierciedla się wpływ każdego zdrowego posiłku i każda wylana na treningu kropla potu.

Zapraszamy Was na długą i ciężką przeprawę! Ze słabościami, z brakiem konsekwencji, często z trudnymi wyborami - ale za to z największą nagrodą - dumą i szacunkiem! Musimy pokazać jak się walczy i jak się dąży do celu!

Survivalowcy - oto nasza tegoroczna obietnica! Damy odwagę i motywację, będziemy napędzać do walki i pracy! Pomożemy trenować i szlifować formę, a gdy będziecie gotowi, przyjdzie dzień sądu - pokażecie, że miesiące wyrzeczeń przyniosły efekty, staniecie na starcie Survival Race i udowodnicie nie tylko innym, ale przede wszystkim sobie, że jesteście prawdziwymi Bohaterami! Czas na wyzwanie!

Jesteście gotowi? Walka zaczyna się TERAZ!

Wszystkie szczegóły znajdziecie na www.survivalrace.plKomentarze czytelników - brakskomentuj informację


 Ostatnio zalogowani
piotr72gd
18:42
skrzych
18:37
heineken
18:32
nona40
18:31
Exlibris
18:28
[NIXON]
18:23
samolocik
18:20
dawidcyt
18:19
Karol Czajka
18:19
kocurek251
18:11
agotfryd
18:09
tadzio1
18:04
KKFM
18:04
zecikos
18:00
Wacik
17:57
Janek-M
17:49
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |