Bytów, 09 lipca 2018, 10:01, 1606/166333Organizator
Biegali i Maszerowali o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie

LINK 2: WYSTAW OCENĘ W RANKINGU
LINK 3: WYNIKI - BIEG
LINK 4: WYNIKI - NORDIC WALKING
LINK 5: ARCHIWUM: BYTóW

150 zawodników wzięło udział w V Biegu i Marszu Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Bieg i Marsz odbył się w sobotę 7 lipca 2017 na trasie o długo¶ci 8400-metrów: zagroda Styp-Rekowskich (Płotówko) – Góra Siemierzycka (256 n.p.m.) – zagroda Styp-Rekowskich.

Historia frekwencji OPEN

Bieg wygrał Dawid Garski. Pokonanie 8,4-kilometrowej trasy zajęło mu 30 minut i 33 sekundy. W¶ród kobiet najszybsza okazała się Justyna Janta - Lipińska z czasem 38:15. Marsz wygrał Edward Szudarski w czasie 59 minut i 10 sekund. W¶ród kobiet Beata Komar w czasie 1:00:10

Organizatorami biegu były Komenda Powiatowa Policji w Bytowie i Klub Biegacza GOCH w Bytowie. Wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY!

Szczególne podziękowania dla ludzi, którzy swoim zaangażowaniem wsparli akcje społeczn± dla Kuby Jankowskiego.

Dziękujemy sponsorom, partnerom za wkład i zaangażowanie.

Wolontariuszom za niezast±pion± pomoc i wiernym kibicom za nieprzerwany doping.

Mamy nadzieję, że wszyscy jeste¶cie zadowoleni, co dla nas będzie największ± nagrod± za wysiłek organizacyjny.